Audio/Video

Vuelta Castilla y Leon 2015 Etapa 3


To Audio/Video

Foto Quiz


Photo courtesy: Piet Kessels

Know or guess the name of the rider in the picture and you will be awarded 5 ponts.

To Foto Quiz

Added today


Herklotz, Silvio
Photo: © Team Stölting

To Added today

Results today



  Amstel Gold Race Michal Kwiatkowski
  Ronde van Gelderland,  Apeldoorn (F) Kirsten Wild
  Aviá, Downhill Jordi Junyent Traserra
  Aviá, Downhill (F) Blanca Julia Barthe
  Bursa, Mountainbike Christian Helmig
  Bursa, Mountainbike (F) Esra Kurkcu
  Tour of the Battenkill,  Cambridge (a) Bryan Lewis
  Memorial Angelo Fumagalli,  Castello di Brianza Nicolò Rocchi
  Clubchampionships, Road, Elite, New Zealand Michael Torckler
  Rund um Düren,  Düren Silvio Herklotz
  Coombes Connor Memorial,  Drogheda (a) David Watson
  Trofeo Eusebio Velez,  Durana Jon Irisarri Rincón
  General Classification GP of Adygeya Sergey Firsanov
  3º stage GP of Adygeya Kiril Sinitsyn
  Haasrode, Novices Luca De Meester
  Tro-Bro Léon,  Lannilis Alexandre Geniez
  Lattomeri ajo,  Lattomeri Roope Nurmi
  Marlene Sudtirol Shunshine Race,  Nalles, Mountainbike (F) Gunn-Rita Dahle Flesjå
  Visit Nenagh Classic,  Nenagh Paidi O'Brien
  Oberwangen Jan-André Freuler
  Oberwangen (F) Jutta Stienen
  Oberwangen, U19 Jonathan Ruga
  Pan American Championships, Road, Juniors Luis R. Villalobos
  Pan American Championships, Road, Juniors (F) Karen Flores
  Plymouth, Mountainbike Grant Ferguson
  Plymouth, Mountainbike (F) Annie Last
  GP Bati-Metallo,  Pommeroeul, Juniors (a) Dylan Bouwmans
  Ronde van Noord-Holland Johim Ariesen
  Rosenheimer Frucade,  Rosenheim Tobias Erler
  Saint-Pompon, Mountainbike (F) Pauline Ferrand-Prévot
  Saint-Pompon, Mountainbike (F) Perrine Clauzel
  Tarján Kupa,  Salgótarján Adrian Brzozka
  Salgótarján, Mountainbike Adrian Brzozka
  Salgótarján, Mountainbike (F) Barbara Benkó
  Sfendami, Mountainbike-Marathon Periklis Ilias
  Sfendami, Mountainbike-Marathon (F) Barvara Fasoh
  General Classification Szlakiem Bursztynowym Hellena Tour Andriy Vasylyuk
  4º stage Szlakiem Bursztynowym Hellena Tour Andrij Kulyk
  Tarouca, Downhill Antonio Ferreiro Pajuelo
  Tarouca, Downhill (F) Filipa Gomes Peres
  Clasica Ciudad Torredonjimeno,  Torredonjimeno Antonio Pedrero López
  General Classification Tour du Loir-Et-Cher Edmond Provost Romain Cardis
  5º stage Tour du Loir-Et-Cher Edmond Provost Asbjørn Kragh Andersen
  General Classification Tweedaagse van de Gaverstreek Joeri Stallaert
  2º stage Tweedaagse van de Gaverstreek Sander Cordeel
  Viborg, Mountainbike Sebastian Fini Carstensen
  Viborg, Mountainbike (F) Annika Langvad
  General Classification Volta às Terras de Santa Maria Feira José Carlos P. Neves Fernandes
  2º stage Volta às Terras de Santa Maria Feira Ivo Emanuel Alves Oliveira
  3º stage Volta às Terras de Santa Maria Feira Zulmiro Manuel Silva Magalhães
  General Classification Vuelta Castilla y Leon Pierre Rolland
  3º stage Vuelta Castilla y Leon Pierre Rolland


  Beograd - Banja Luka I Marko Kump
  Clarens, Mountainbike-Marathon Stefan Sahm
  Clarens, Mountainbike-Marathon (F) Ariane Kleinhans
  2º stage GP of Adygeya Sergey Firsanov
  Liège - Bastogne - Liège, Luik - Bastenaken - Luik U23,  Liège, U23 Guillaume Martin
  Omloop van de Alblasserwaard, Arno Wallaard Memorial,  Meerkerk Jasper Bovenhuis
  Monterey, Mountainbike Catherine Pendrel
  Nalles, Mountainbike (a) Daniel Federspiel
  Nalles, Mountainbike (F) (a) Eva Lechner
  National Championship, Road, Criterium, Elite, United States of America Eric Marcotte
  Pan American Championships, Road, ITT, Juniors Julian Cardona
  Pan American Championships, Road, ITT, Juniors (F) Camila Andrea Valbuena
  GP Finistère,  Saint-Eutrope - Quimper Tim De Troyer
  Sfendami, Mountainbike Dimitrios Antoniadis
  Sfendami, Mountainbike (F) Barvara Fasoh
  2º stage Szlakiem Bursztynowym Hellena Tour Mateusz Taciak
  3º stage Szlakiem Bursztynowym Hellena Tour Grzegorz Stępniak
  Teplice, Mountainbike Jaroslav Kulhavý
  Teplice, Mountainbike (F) Maja Wloszczowska
  4º stage Tour du Loir-Et-Cher Edmond Provost Romain Cardis
  1º stage Tweedaagse van de Gaverstreek Joeri Stallaert
  1º stage Volta às Terras de Santa Maria Feira Luís Gabriel Silva Gomes
  2º stage Vuelta Castilla y Leon Sergey Shilov
  General Classification Vuelta Gran Santander Juan Pablo Suárez Suárez
  5º stage Vuelta Gran Santander Victor Hugo Peña Grisales
  General Classification Arjaan de Schipper Trofee,  ZLM Tour Søren Kragh Andersen
  3º stage Arjaan de Schipper Trofee,  ZLM Tour Mads Pedersen
  Zutendaal (a) Robin Bleus


  1º stage GP of Adygeya Maksim Razumov
  1º stage GP of Adygeya Sergey Nikolaev
  1º stage GP of Adygeya Igor Frolov
  1º stage GP of Adygeya Anton Samokhvalov
  1º stage GP of Adygeya Maxim Pokidov
  Haifa, Mountainbike Shlomi Haimy
  Haifa, Mountainbike (F) Jovana Crnogorac
  1º stage Szlakiem Bursztynowym Hellena Tour Andriy Vasylyuk
  3º stage Tour du Loir-Et-Cher Edmond Provost Yann Guyot
  1º stage Vuelta Castilla y Leon Peio Bilbao Lopez de Armentia
  4º stage Vuelta Gran Santander José De Jesús Jaimes Silva
  1º stage Arjaan de Schipper Trofee,  ZLM Tour Søren Kragh Andersen
  2º stage Arjaan de Schipper Trofee,  ZLM Tour Mads Pedersen
  2º stage Arjaan de Schipper Trofee,  ZLM Tour Søren Kragh Andersen
  2º stage Arjaan de Schipper Trofee,  ZLM Tour Michael Carbel Svendgaard
  2º stage Arjaan de Schipper Trofee,  ZLM Tour Mads Würtz Schmidt


  Clubchampionships, Road, ITT, Elite, New Zealand Westley Gough
  GP de Denain,  Denain Nacer Bouhanni
  Prologue GP of Adygeya Kiril Sinitsyn
  6º stage Ho Chi Minh City Television Cup,  Ho Chi Minh City Tuan Anh Do
  7º stage Ho Chi Minh City Television Cup,  Ho Chi Minh City Tuan Anh Do
  Pan American Championships, Track, Points race, Juniors (F) Karen Flores
  Provincial Championship Antwerpen, Road, ITT, Belgium Stef Van Zummeren
  Provincial Championship Antwerpen, Road, ITT, Elite, Belgium (F) Lotte Kopecky
  Provincial Championship Antwerpen, Road, ITT, Juniors, Belgium Stijn Goolaerts
  Provincial Championship Antwerpen, Road, ITT, Juniors, Belgium (F) Lenny Druyts
  Provincial Championship Antwerpen, Road, ITT, Novices, first year, Belgium Xandres Vervloesem
  Provincial Championship Antwerpen, Road, ITT, Novices, Belgium (F) Lotte Rotman
  Provincial Championship Antwerpen, Road, ITT, Novices, second year, Belgium Michiel Hillen
  Provincial Championship Antwerpen, Road, ITT, U23, Belgium Senne Leysen
  1º stage Sea Otter Classic Jason Lowndes
  2º stage Tour du Loir-Et-Cher Edmond Provost Romain Cardis
  3º stage Vuelta Gran Santander Cristian Camilo Talero Reyes


  Flèche Brabançonne,  Brabantse Pijl Ben Hermans
  5º stage Ho Chi Minh City Television Cup,  Ho Chi Minh City Van Phuc Ho
  Maykop - Ulyap - Maykop,  Maykop Ivan Balykin
  La Côte Picarde,  Nouvion - Mers-les-Bains, U23 Simone Consonni
  Pan American Championships, Track, 1 km, Juniors Juan Diego Orlas
  Pan American Championships, Track, Points race, Juniors Jhonnatan Manuel Narvaez Prado
  Pan American Championships, Track, Pursuit, Juniors (F) Camila Andrea Valbuena
  Pan American Championships, Track, Sprint, Juniors (F) Mariana Valadez
  Provincial Championship Oost-Vlaanderen, Road, ITT, Juniors, Belgium Sasha Weemaes
  Provincial Championship Oost-Vlaanderen, Road, ITT, Novices, first year, Belgium Luca De Meester
  Provincial Championship Oost-Vlaanderen, Road, ITT, Novices, second year, Belgium Kenneth Caethoven
  1º stage Tour du Loir-Et-Cher Edmond Provost Willi Willwohl
  2º stage Vuelta Gran Santander Jader Betancur Ortiz

To Calendars

Added today Forums

  Cycling Battle   21-04-2015 16:37:46
Excuses en dankwoord

Beste Wielerstrijders

Zoals velen van jullie vast wel hebben gemerkt de laatste week, zijn er wat problemen geweest met de puntentellingen en klassementen van deze periode (voorjaar). Deze probleme ...

  Cycling Battle   20-04-2015 15:47:27
Punten van Ronde van Vlaanderen en Parijs-Roubaix e.a. ineens verdwenen.

Re: 20-04-2015 15:47:27 WinegumJoe:
Hey Boomie1, bedankt voor je input. ...

  Cycling Battle   19-04-2015 15:09:25
Wedstrijdlijst Giro d'Italia

De wedstrijden die meetellen voor de periode Giro d'Italia zijn de volgende:

9-31 mei: Giro d'Italia
9-10 mei: Vuelta Ciclista Comunidad de Madrid
10-17 mei: Amgen Tour of California
13-17 mei ...

  Cycling Battle   18-04-2015 14:46:40
wedstrijden Voorjaar

Re: 18-04-2015 14:46:40 teegeevees:
OK. Wij weten dus dat de volgende periode (3/ Giro) begint vanaf 11 mei. Moeten enkel nog weten wanneer (datum of wedstrijd) wanneer periode eindigt. ...


To Forum

Event calendar

You can write your own messages on this page. Add an event here!

Erfgoeddag: fiets- en wielermarkt

26-04-2015
Op Erfgoeddag kan je uitzonderlijk een blik werpen op het ontruimde gebouw en de toekomstige werf!

Voor wie zelf een ...
More »

Angriff des 24 Stundenweltrekord im Velodrome Suisse in Grenchen

14-05-2015 - 15-05-2015
Seit der Eröffnung des Velodrome Suisse in Grenchen im Jahre 2013 wurden 2 Weltrekorde der Elitefahrer von Jens Voigt a ...
More »

De 9de RetroRonde op 13 en 14 juni 2015

13-06-2015 - 14-06-2015
Grijp uw agenda en omcirkel alvast 13 en 14 juni 2015 want dan barst de RetroRonde-gekte in Oudenaarde en omstreken wee ...
More »