00 Apr
|
|
|
|
Cheshire (F) Cheshire Classic |
NE |
Race |
GBR | |
|
|
|
2º stage Etoile Vosgienne (F) |
1.9.1 |
|
FRA | |
|
|
|
3º stage Etoile Vosgienne (F) |
1.9.1 |
|
FRA | |
|
|
|
Ingleton, Chrono Circuit of the Dales - Mountain Time Trial |
NE |
|
GBR | |
01 Apr
|
|
|
|
Colbuccaro Coppa Apollo 17 |
1.6 |
Race |
ITA | |
|
|
|
1º stage Driedaagse van De Panne Brugge - De Panne |
2.2 |
|
BEL | |
|
|
|
Negrar GP Palio del Recioto |
1.7.1 |
Race |
ITA | |
|
|
|
Paris - Camembert Paris - Camembert, Trophée Lepetit,Paris - Vimoutiers |
1.2 |
Race |
FRA | |
02 Apr
|
|
|
|
Bredene, Novices |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
2º stage Driedaagse van De Panne Brugge - De Panne |
2.2 |
|
BEL | |
03 Apr
|
|
|
|
3º stage part a Driedaagse van De Panne Brugge - De Panne |
2.2 |
|
BEL | |
|
|
|
3º stage part b Driedaagse van De Panne Brugge - De Panne |
2.2 |
|
BEL | |
04 Apr
|
|
|
|
1º stage Paths of King Nikola |
2.6 |
|
| |
|
|
|
Sabadell Trofeu Joan Escolá |
NE |
Race |
ESP | |
|
|
|
Vitré Route Adélie de Vitré |
1.4 |
Race |
FRA | |
05 Apr
|
|
|
|
Estella (b) Trofeo Comunidad Foral de Navarra |
NE |
Race |
ESP | |
|
|
|
Hel van het Mergelland Volta Limburg Classic |
1.5 |
Race |
NED | |
|
|
|
Meerbeke, Juniors |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
2º stage Paths of King Nikola |
2.6 |
|
| |
|
|
|
Seraing Seraing - Aachen - Seraing |
1.5 |
Race |
BEL | |
|
|
|
5º stage Ster van Oost-Vlaanderen, Juniors |
NE |
|
BEL | |
06 Apr
|
|
|
|
Aalst Trofee van Haspengouw |
1.6 |
Race |
BEL | |
|
|
|
Aalst, Juniors (a) Aalst bij Sint-Truiden |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
1º stage Driedaagse der Noorderkempen, Juniors |
NE |
|
BEL | |
|
|
|
Napa Valley, Mountainbike |
CDM |
XCO |
USA | |
|
|
|
Napa Valley, Mountainbike (F) |
CDM |
XCO |
USA | |
|
|
|
3º stage part b Paths of King Nikola |
2.6 |
|
| |
|
|
|
3º stage part a Paths of King Nikola |
2.6 |
|
| |
|
|
|
Prix des Flandres Françaises |
1.6 |
Race |
FRA | |
|
|
|
Puyricard GP du Pays d'Aix |
NE |
Race |
FRA | |
|
|
|
Rennes (a) GP de la Ville de Rennes |
1.4 |
Race |
FRA | |
|
|
|
Ronde van Vlaanderen |
CDM |
|
BEL | |
|
|
|
Vincenza, U23 Trofeo Piva Banca Popolare de Vincenza |
1.6 |
Race |
ITA | |
|
|
|
Wiesbaden Söhnlein-Rheingold-Strassenpreis |
1.5 |
Race |
GER | |
07 Apr
|
|
|
|
Outer, Amateurs Outer |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
4º stage Paths of King Nikola |
2.6 |
|
| |
|
|
|
1º stage Vuelta al País Vasco Ronde van het Baskenland |
2.1 |
|
ESP | |
08 Apr
|
|
|
|
Brustem, Chrono, Novices Testtijdrit |
NE |
|
BEL | |
|
|
|
5º stage Paths of King Nikola |
2.6 |
|
| |
|
|
|
2º stage Vuelta al País Vasco Ronde van het Baskenland |
2.1 |
|
ESP | |
09 Apr
|
|
|
|
1º stage Circuit Cycliste Sarthe Région Pays de Loire Tour |
2.4 |
|
FRA | |
|
|
|
Circuit de Vendée |
1.6 |
Race |
FRA | |
|
|
|
Gent - Wevelgem |
1.1 |
Race |
BEL | |
|
|
|
6º stage Paths of King Nikola |
2.6 |
|
| |
|
|
|
3º stage Vuelta al País Vasco Ronde van het Baskenland |
2.1 |
|
ESP | |
10 Apr
|
|
|
|
2º stage Circuit Cycliste Sarthe Région Pays de Loire Tour |
2.4 |
|
FRA | |
|
|
|
7º stage Paths of King Nikola |
2.6 |
|
| |
|
|
|
4º stage Vuelta al País Vasco Ronde van het Baskenland |
2.1 |
|
ESP | |
11 Apr
|
|
|
|
3º stage Circuit Cycliste Sarthe Région Pays de Loire Tour |
2.4 |
|
FRA | |
|
|
|
5º stage part a Vuelta al País Vasco Ronde van het Baskenland |
2.1 |
|
ESP | |
|
|
|
5º stage part b Vuelta al País Vasco Ronde van het Baskenland |
2.1 |
|
ESP | |
|
|
|
Wasmuel GP Pino Cerami |
1.3 |
Race |
BEL | Cancelled |
12 Apr
|
|
|
|
4º stage Circuit Cycliste Sarthe Région Pays de Loire Tour |
2.4 |
|
FRA | |
|
|
|
5º stage Circuit Cycliste Sarthe Région Pays de Loire Tour |
2.4 |
|
FRA | |
|
|
|
2º stage part a Driedaagse der Noorderkempen, Juniors |
NE |
|
BEL | |
|
|
|
2º stage part b Driedaagse der Noorderkempen, Juniors |
NE |
|
BEL | |
|
|
|
Genève GP de Genève |
1.6 |
Race |
SUI | |
|
|
|
Prologue Ster van Brabant |
2.5 |
|
NED | |
|
|
|
1º stage Ster van Brabant |
2.5 |
|
NED | |
|
|
|
1º stage Tweedaagse van de Gaverstreek |
2.6 |
|
BEL | |
13 Apr
|
|
|
|
Amerika (F) Ronde van het Ronostrand |
NE |
Race |
NED | |
|
|
|
Amorebieta Klasika Primavera |
1.3 |
Race |
ESP | |
|
|
|
Berloz, Juniors |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
3º stage part a Driedaagse der Noorderkempen, Juniors |
NE |
|
BEL | |
|
|
|
3º stage part b Driedaagse der Noorderkempen, Juniors |
NE |
|
BEL | |
|
|
|
Paris - Roubaix |
CDM/H |
|
FRA | |
|
|
|
Sant'Ermete Coppa della Pace |
1.7.1 |
Race |
ITA | |
|
|
|
1º stage Settimana Ciclistica Lombarda Wielerweek van Lombardije |
2.5 |
|
ITA | |
|
|
|
2º stage Ster van Brabant |
2.5 |
|
NED | |
|
|
|
Tour du lac Léman |
1.5 |
Race |
SUI | Cancelled |
|
|
|
2º stage Tweedaagse van de Gaverstreek |
2.6 |
|
BEL | |
|
|
|
Wellington, Mountainbike |
CDM |
XCO |
NZL | |
|
|
|
Wellington, Mountainbike (F) |
CDM |
XCO |
NZL | |
14 Apr
|
|
|
|
2º stage Settimana Ciclistica Lombarda Wielerweek van Lombardije |
2.5 |
|
ITA | |
15 Apr
|
|
|
|
1º stage part A Niedersachsen Rundfahrt Ronde van Nedersaksen |
2.5 |
|
GER | |
|
|
|
1º stage part B Niedersachsen Rundfahrt Ronde van Nedersaksen |
2.5 |
|
GER | |
|
|
|
3º stage Settimana Ciclistica Lombarda Wielerweek van Lombardije |
2.5 |
|
ITA | |
|
|
|
1º stage Teleflex Tour |
2.5 |
|
NED | |
16 Apr
|
|
|
|
1º stage Cinturón Ciclista Internacional a Mallorca |
2.6 |
|
ESP | |
|
|
|
Flèche Wallonne Waalse Pijl |
1.1 |
Race |
BEL | |
|
|
|
2º stage Niedersachsen Rundfahrt Ronde van Nedersaksen |
2.5 |
|
GER | |
|
|
|
4º stage Settimana Ciclistica Lombarda Wielerweek van Lombardije |
2.5 |
|
ITA | |
|
|
|
2º stage Teleflex Tour |
2.5 |
|
NED | |
|
|
|
1º stage Tour du Loir-Et-Cher Edmond Provost |
2.6 |
|
FRA | |
|
|
|
Prologue Tour of the Philippines Le Tour de Filipinas |
2.6 |
|
PHI | |
|
|
|
1º stage Vuelta a Aragón Ronde van Aragon |
2.3 |
|
ESP | |
17 Apr
|
|
|
|
2º stage Cinturón Ciclista Internacional a Mallorca |
2.6 |
|
ESP | |
|
|
|
1º stage Gracia Orlova (F) |
2.9.1 |
|
CZE | Cancelled |
|
|
|
3º stage Niedersachsen Rundfahrt Ronde van Nedersaksen |
2.5 |
|
GER | |
|
|
|
5º stage Settimana Ciclistica Lombarda Wielerweek van Lombardije |
2.5 |
|
ITA | |
|
|
|
3º stage Teleflex Tour |
2.5 |
|
NED | |
|
|
|
4º stage Teleflex Tour |
2.5 |
|
NED | |
|
|
|
2º stage Tour du Loir-Et-Cher Edmond Provost |
2.6 |
|
FRA | |
|
|
|
1º stage Tour of the Philippines Le Tour de Filipinas |
2.6 |
|
PHI | |
|
|
|
Veenendaal Veenendaal - Veenendaal, Dutch Food Valley Classic, Arnhem - Veenendaal Classic |
1.2 |
Race |
NED | |
|
|
|
2º stage Vuelta a Aragón Ronde van Aragon |
2.3 |
|
ESP | |
18 Apr
|
|
|
|
3º stage Cinturón Ciclista Internacional a Mallorca |
2.6 |
|
ESP | |
|
|
|
2º stage Gracia Orlova (F) |
2.9.1 |
|
CZE | |
|
|
|
4º stage Niedersachsen Rundfahrt Ronde van Nedersaksen |
2.5 |
|
GER | |
|
|
|
6º stage Settimana Ciclistica Lombarda Wielerweek van Lombardije |
2.5 |
|
ITA | |
|
|
|
5º stage Teleflex Tour |
2.5 |
|
NED | |
|
|
|
3º stage Tour du Loir-Et-Cher Edmond Provost |
2.6 |
|
FRA | |
|
|
|
2º stage Tour of the Philippines Le Tour de Filipinas |
2.6 |
|
PHI | |
|
|
|
3º stage Vuelta a Aragón Ronde van Aragon |
2.3 |
|
ESP | |
19 Apr
|
|
|
|
4º stage part b Cinturón Ciclista Internacional a Mallorca |
2.6 |
|
ESP | |
|
|
|
4º stage part a Cinturón Ciclista Internacional a Mallorca |
2.6 |
|
ESP | |
|
|
|
3º stage Gracia Orlova (F) |
2.9.1 |
|
CZE | |
|
|
|
5º stage part B Niedersachsen Rundfahrt Ronde van Nedersaksen |
2.5 |
|
GER | |
|
|
|
5º stage part A Niedersachsen Rundfahrt Ronde van Nedersaksen |
2.5 |
|
GER | |
|
|
|
7º stage Settimana Ciclistica Lombarda Wielerweek van Lombardije |
2.5 |
|
ITA | |
|
|
|
6º stage Teleflex Tour |
2.5 |
|
NED | |
|
|
|
4º stage Tour du Loir-Et-Cher Edmond Provost |
2.6 |
|
FRA | |
|
|
|
4º stage part a Vuelta a Aragón Ronde van Aragon |
2.3 |
|
ESP | |
|
|
|
4º stage part b Vuelta a Aragón Ronde van Aragon |
2.3 |
|
ESP | |
20 Apr
|
|
|
|
Aachen (a) |
NE |
|
GER | |
|
|
|
5º stage Cinturón Ciclista Internacional a Mallorca |
2.6 |
|
ESP | |
|
|
|
4º stage Gracia Orlova (F) |
2.9.1 |
|
CZE | |
|
|
|
Liège Luik - Bastenaken - Luik |
CDM |
|
BEL | |
|
|
|
6º stage Niedersachsen Rundfahrt Ronde van Nedersaksen |
2.5 |
|
GER | |
|
|
|
Nogent-sur-Oise |
NE |
Race |
FRA | |
|
|
|
8º stage Settimana Ciclistica Lombarda Wielerweek van Lombardije |
2.5 |
|
ITA | |
|
|
|
7º stage Teleflex Tour |
2.5 |
|
NED | |
|
|
|
6º stage Tour du Loir-Et-Cher Edmond Provost |
2.6 |
|
FRA | |
|
|
|
5º stage Tour du Loir-Et-Cher Edmond Provost |
2.6 |
|
FRA | |
|
|
|
3º stage Tour of the Philippines Le Tour de Filipinas |
2.6 |
|
PHI | |
|
|
|
Vertemate con Minoprio (F) |
NE |
Race |
ITA | |
|
|
|
Vlijtingen, Novices Vlijtingen-Riemst |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
5º stage Vuelta a Aragón Ronde van Aragon |
2.3 |
|
ESP | |
|
|
|
Wortel (F) |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Zellik - Galmaarden |
1.5 |
Race |
BEL | |
21 Apr
|
|
|
|
7º stage Niedersachsen Rundfahrt Ronde van Nedersaksen |
2.5 |
|
GER | |
|
|
|
4º stage Tour of the Philippines Le Tour de Filipinas |
2.6 |
|
PHI | |
|
|
|
Prologue Vuelta a Colombia |
2.4 |
|
COL | |
22 Apr
|
|
|
|
8º stage Niedersachsen Rundfahrt Ronde van Nedersaksen |
2.5 |
|
GER | |
|
|
|
Tour de La Côte Picarde |
1.4 |
Race |
FRA | |
|
|
|
5º stage Tour of the Philippines Le Tour de Filipinas |
2.6 |
|
PHI | |
|
|
|
1º stage Vuelta a Colombia |
2.4 |
|
COL | |
23 Apr
|
|
|
|
National Championship, Road, Elite, Argentina |
CN |
|
ARG | |
|
|
|
National Championship, Road, Elite, Japan |
CN |
|
JPN | |
|
|
|
9º stage Niedersachsen Rundfahrt Ronde van Nedersaksen |
2.5 |
|
GER | |
|
|
|
Schoten (a) Scheldeprijs |
1.1 |
Race |
BEL | |
|
|
|
6º stage Tour of the Philippines Le Tour de Filipinas |
2.6 |
|
PHI | |
|
|
|
1º stage Volta ao Alentejo |
2.5 |
|
POR | |
|
|
|
2º stage Vuelta a Colombia |
2.4 |
|
COL | |
24 Apr
|
|
|
|
Denain GP de Denain |
1.4 |
Race |
FRA | |
|
|
|
10º stage Niedersachsen Rundfahrt Ronde van Nedersaksen |
2.5 |
|
GER | |
|
|
|
Rieti Trofeo Adolfo Leoni, Memorial Lorenzo Aguzzi |
1.6 |
Race |
ITA | |
|
|
|
1º stage Tour de Vendée |
2.5 |
|
FRA | |
|
|
|
7º stage part a Tour of the Philippines Le Tour de Filipinas |
2.6 |
|
PHI | |
|
|
|
7º stage part b Tour of the Philippines Le Tour de Filipinas |
2.6 |
|
PHI | |
|
|
|
2º stage Volta ao Alentejo |
2.5 |
|
POR | |
|
|
|
3º stage Vuelta a Colombia |
2.4 |
|
COL | |
25 Apr
|
|
|
|
Crema (F) GP Liberazione |
1.9.2 |
Race |
ITA | |
|
|
|
1º stage Etoile Vosgienne (F) |
1.9.1 |
|
FRA | |
|
|
|
Luxembourg Grand Prix Francois Faber |
1.6 |
Race |
LUX | |
|
|
|
Nerviano Coppa Caduti Nervianesi |
NE |
Race |
ITA | |
|
|
|
Roma, U23 Gran Premio della Liberazione |
1.5 |
Race |
ITA | |
|
|
|
Torino - Biella Trofeo Torino-Biella - Giro della Provincia di Biella |
1.6 |
Race |
ITA | |
|
|
|
2º stage Tour de Vendée |
2.5 |
|
FRA | |
|
|
|
3º stage Volta ao Alentejo |
2.5 |
|
POR | |
|
|
|
4º stage Vuelta a Colombia |
2.4 |
|
COL | |
26 Apr
|
|
|
|
Amstel Gold Race |
CDM |
|
NED | |
|
|
|
Contern GP Ostfenster, GP Ost Manufaktur |
1.6 |
Race |
LUX | |
|
|
|
1º stage part A Giro delle Regioni |
2.6 |
|
ITA | |
|
|
|
1º stage part B Giro delle Regioni |
2.6 |
|
ITA | |
|
|
|
Heerenveen (F) Batavus Zomerrace/Voorjaarsrace |
NE |
Race |
NED | |
|
|
|
Outer (F) |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
1º stage Ruban Granitier Breton Tour de Bretagne |
2.6 |
|
FRA | |
|
|
|
Sint-Joris-Weert, Juniors |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
3º stage part b Tour de Vendée |
2.5 |
|
FRA | |
|
|
|
3º stage part a Tour de Vendée |
2.5 |
|
FRA | |
|
|
|
8º stage Tour of the Philippines Le Tour de Filipinas |
2.6 |
|
PHI | |
|
|
|
4º stage Volta ao Alentejo |
2.5 |
|
POR | |
|
|
|
5º stage Vuelta a Colombia |
2.4 |
|
COL | |
27 Apr
|
|
|
|
Appelscha Ronde van Zuid-Oost Friesland |
NE |
Race |
NED | |
|
|
|
Asti, U23 Coppa Citta' di Asti |
1.7.1 |
Race |
ITA | |
|
|
|
Atlanta (d) First Union Grand Prix |
1.3 |
Race |
USA | |
|
|
|
Bern Berner Rundfahrt/Ronde van Bern/Tour de Berne/GP di Berna/Tour du Nord-Ouest Suisse |
1.3 |
Race |
SUI | |
|
|
|
Bern (F) Berner Rundfahrt/Ronde van Bern/Tour de Berne/GP di Berna/Tour du Nord-Ouest Suisse |
1.9.2 |
Race |
SUI | |
|
|
|
Bern, Amateurs Berner Rundfahrt/Ronde van Bern/Tour de Berne/GP di Berna/Tour du Nord-Ouest Suisse |
1.7.1 |
Race |
SUI | |
|
|
|
Bern, U19 Berner Rundfahrt/Ronde van Bern/Tour de Berne/GP di Berna/Tour du Nord-Ouest Suisse |
1.8 |
Race |
SUI | |
|
|
|
Bern, U19 (F) Berner Rundfahrt/Ronde van Bern/Tour de Berne/GP di Berna/Tour du Nord-Ouest Suisse |
1.1WJ |
Race |
SUI | |
|
|
|
Düren Rund um Düren |
1.5 |
Race |
GER | |
|
|
|
4º stage Etoile Vosgienne (F) |
1.9.1 |
|
FRA | |
|
|
|
Gierle, Novices |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
2º stage Giro delle Regioni |
2.6 |
|
ITA | |
|
|
|
Haasrode, Amateurs |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Koewacht Wim Hendriks Trofee |
NE |
Race |
NED | |
|
|
|
Mamer GP Nicolas Frantz |
1.6 |
Race |
LUX | |
|
|
|
Niederwangen (F) |
NE |
|
GER | |
|
|
|
3º stage Ronde van het Meetjesland, Novices |
NE |
|
BEL | |
|
|
|
Ronde van Vlaanderen, U23 |
1.7.1 |
Race |
BEL | |
|
|
|
3º stage Ruban Granitier Breton Tour de Bretagne |
2.6 |
|
FRA | |
|
|
|
2º stage Ruban Granitier Breton Tour de Bretagne |
2.6 |
|
FRA | |
|
|
|
Sankt Wendel, Mountainbike |
CDM |
XCO |
GER | |
|
|
|
Sankt Wendel, Mountainbike (F) |
CDM |
XCO |
GER | |
|
|
|
Tour de Vendée Ronde van de Vendée |
1.3 |
Race |
FRA | |
|
|
|
9º stage Tour of the Philippines Le Tour de Filipinas |
2.6 |
|
PHI | |
|
|
|
5º stage Volta ao Alentejo |
2.5 |
|
POR | |
|
|
|
6º stage Vuelta a Colombia |
2.4 |
|
COL | |
28 Apr
|
|
|
|
1º stage Giro del Trentino Ronde van Trentino - Tour of the Alps |
2.2 |
|
ITA | |
|
|
|
3º stage Giro delle Regioni |
2.6 |
|
ITA | |
|
|
|
4º stage Ruban Granitier Breton Tour de Bretagne |
2.6 |
|
FRA | |
|
|
|
10º stage Tour of the Philippines Le Tour de Filipinas |
2.6 |
|
PHI | |
|
|
|
7º stage Vuelta a Colombia |
2.4 |
|
COL | |
29 Apr
|
|
|
|
1º stage Circuit de Lorraine Circuit des Mines |
2.5 |
|
FRA | |
|
|
|
2º stage Giro del Trentino Ronde van Trentino - Tour of the Alps |
2.2 |
|
ITA | |
|
|
|
4º stage Giro delle Regioni |
2.6 |
|
ITA | |
|
|
|
5º stage Ruban Granitier Breton Tour de Bretagne |
2.6 |
|
FRA | |
|
|
|
11º stage Tour of the Philippines Le Tour de Filipinas |
2.6 |
|
PHI | |
|
|
|
8º stage Vuelta a Colombia |
2.4 |
|
COL | |
30 Apr
|
|
|
|
2º stage Circuit de Lorraine Circuit des Mines |
2.5 |
|
FRA | |
|
|
|
1º stage Dusika Jugend Tour, Juniors Vöslauer Jugend Tour, Bank Austria Jugend Tour |
SC |
|
AUT | |
|
|
|
3º stage Giro del Trentino Ronde van Trentino - Tour of the Alps |
2.2 |
|
ITA | |
|
|
|
5º stage Giro delle Regioni |
2.6 |
|
ITA | |
|
|
|
6º stage Ruban Granitier Breton Tour de Bretagne |
2.6 |
|
FRA | |
|
|
|
12º stage Tour of the Philippines Le Tour de Filipinas |
2.6 |
|
PHI | |
|
|
|
9º stage Vuelta a Colombia |
2.4 |
|
COL | |