00 Apr
|
|
|
|
Stamfordham Beaumont Trophy |
NE |
Race |
GBR | |
01 Apr
|
|
|
|
Aalst Trofee van Haspengouw |
1.6 |
Race |
BEL | |
|
|
|
Athus, Novices |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Beasain Loinaz Proba |
NE |
Race |
ESP | |
|
|
|
Brabantse Pijl |
1.2 |
Race |
BEL | |
|
|
|
5º stage Cinturón Ciclista Internacional a Mallorca |
2.6 |
|
ESP | |
|
|
|
3º stage Critérium International Criterium International |
2.1 |
|
FRA | |
|
|
|
2º stage Critérium International Criterium International |
2.1 |
|
FRA | |
|
|
|
Everbeek, Novices |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Guégon Les Boucles Guégonnaises |
NE |
Race |
FRA | |
|
|
|
Hoeilaart, Amateurs |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
London Archer Grand Prix |
1.5 |
Race |
GBR | |
|
|
|
Mnich Slezanski Mnich - Memorial Romana Regorowicza |
NE |
|
POL | |
|
|
|
4º stage Solano Bicycle Classic |
NE |
|
USA | |
|
|
|
Steenbergen (F) |
NE |
|
NED | |
|
|
|
6º stage Tour de Normandie Ronde van Normandië |
2.5 |
|
FRA | |
|
|
|
7º stage Tour de Normandie Ronde van Normandië |
2.5 |
|
FRA | |
|
|
|
Tour du lac Léman |
1.5 |
Race |
SUI | |
|
|
|
4º stage part b Vuelta a la Ribera |
NE |
|
ESP | |
|
|
|
Wieze, Juniors |
NE |
Race |
BEL | |
03 Apr
|
|
|
|
1º stage Driedaagse van De Panne Brugge - De Panne |
2.2 |
|
BEL | |
04 Apr
|
|
|
|
2º stage Driedaagse van De Panne Brugge - De Panne |
2.2 |
|
BEL | |
|
|
|
Sabadell Trofeu Joan Escolá |
NE |
Race |
ESP | |
05 Apr
|
|
|
|
3º stage part a Driedaagse van De Panne Brugge - De Panne |
2.2 |
|
BEL | |
|
|
|
3º stage part b Driedaagse van De Panne Brugge - De Panne |
2.2 |
|
BEL | |
06 Apr
|
|
|
|
National Championship, Road, ITT, Elite, Chile |
CN |
|
CHI | |
|
|
|
Vitré Route Adélie de Vitré |
1.3 |
Race |
FRA | |
|
|
|
1º stage Vuelta a Uruguay |
2.5 |
|
URU | |
07 Apr
|
|
|
|
Estella (c) GP Miguel Indurain |
1.3 |
Race |
ESP | |
|
|
|
Fürth Frühjahrsstraßenpreis |
NE |
|
GER | |
|
|
|
1º stage GP Matosinhos Clássica Matosinhos - Régua |
NE |
|
POR | |
|
|
|
Haasrode Gouden Pijl Haasrode, Interclub |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
2º stage Vuelta a Uruguay |
2.5 |
|
URU | |
08 Apr
|
|
|
|
Aarschot - Boutersem |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Amorebieta (b) Premio Primavera |
NE |
Race |
ESP | |
|
|
|
Canberra Canberra Goulburn |
NE |
|
AUS | |
|
|
|
Eibar Memorial Valenciaga |
NE |
|
ESP | |
|
|
|
Eisenhüttenstadt Rund um Eisenhüttenstadt |
NE |
|
GER | |
|
|
|
3º stage GP Matosinhos Clássica Matosinhos - Régua |
NE |
|
POR | |
|
|
|
2º stage GP Matosinhos Clássica Matosinhos - Régua |
NE |
|
POR | |
|
|
|
Meerbeke, Novices Ronde van Vlaanderen |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Näfels |
NE |
|
SUI | |
|
|
|
Napa Valley, Mountainbike |
CDM |
|
USA | |
|
|
|
Napa Valley, Mountainbike (F) |
CDM |
|
USA | |
|
|
|
Prix des Flandres Françaises |
1.6 |
Race |
FRA | |
|
|
|
Puyricard GP du Pays d'Aix |
NE |
Race |
FRA | |
|
|
|
Rennes (a) GP de la Ville de Rennes |
1.4 |
Race |
FRA | |
|
|
|
Ronde van Noord-Holland |
1.4 |
Race |
NED | |
|
|
|
Ronde van Vlaanderen |
CDM/H |
|
BEL | |
|
|
|
San Secondo Parmense Memorial Gigi Pezzoni |
NE |
|
ITA | |
|
|
|
3º stage Vuelta a Uruguay |
2.5 |
|
URU | |
09 Apr
|
|
|
|
4º stage Vuelta a Uruguay |
2.5 |
|
URU | |
|
|
|
1º stage Vuelta al País Vasco Ronde van het Baskenland |
2.HC |
|
ESP | |
10 Apr
|
|
|
|
1º stage Circuit Cycliste Sarthe Région Pays de Loire Tour |
2.4 |
|
FRA | |
|
|
|
Prologue Tour of Willamette |
NE |
|
USA | |
|
|
|
5º stage Vuelta a Uruguay |
2.5 |
|
URU | |
|
|
|
2º stage Vuelta al País Vasco Ronde van het Baskenland |
2.HC |
|
ESP | |
11 Apr
|
|
|
|
1º stage 500 Millas del Norte |
NE |
|
URU | |
|
|
|
2º stage Circuit Cycliste Sarthe Région Pays de Loire Tour |
2.4 |
|
FRA | |
|
|
|
Gent - Wevelgem |
1.HC |
Race |
BEL | |
|
|
|
1º stage Tour of Willamette |
NE |
|
USA | |
|
|
|
6º stage Vuelta a Uruguay |
2.5 |
|
URU | |
|
|
|
3º stage Vuelta al País Vasco Ronde van het Baskenland |
2.HC |
|
ESP | |
12 Apr
|
|
|
|
2º stage 500 Millas del Norte |
NE |
|
URU | |
|
|
|
3º stage part b Circuit Cycliste Sarthe Région Pays de Loire Tour |
2.4 |
|
FRA | |
|
|
|
3º stage part a Circuit Cycliste Sarthe Région Pays de Loire Tour |
2.4 |
|
FRA | |
|
|
|
2º stage Tour of Willamette |
NE |
|
USA | |
|
|
|
7º stage Vuelta a Uruguay |
2.5 |
|
URU | |
|
|
|
4º stage Vuelta al País Vasco Ronde van het Baskenland |
2.HC |
|
ESP | |
13 Apr
|
|
|
|
3º stage part A 500 Millas del Norte |
NE |
|
URU | |
|
|
|
Almada Classica de Almada |
NE |
|
POR | |
|
|
|
4º stage Circuit Cycliste Sarthe Région Pays de Loire Tour |
2.4 |
|
FRA | |
|
|
|
1º stage Circuit des Ardennes |
2.6 |
|
FRA | |
|
|
|
3º stage Tour of Willamette |
NE |
|
USA | |
|
|
|
9º stage Vuelta a Uruguay |
2.5 |
|
URU | |
|
|
|
8º stage Vuelta a Uruguay |
2.5 |
|
URU | |
|
|
|
5º stage Vuelta al País Vasco Ronde van het Baskenland |
2.HC |
|
ESP | |
|
|
|
6º stage Vuelta al País Vasco Ronde van het Baskenland |
2.HC |
|
ESP | |
|
|
|
Wasmuel GP Pino Cerami |
1.3 |
Race |
BEL | |
14 Apr
|
|
|
|
4º stage 500 Millas del Norte |
NE |
|
URU | |
|
|
|
Braunschweig (b) |
NE |
|
GER | |
|
|
|
2º stage Circuit des Ardennes |
2.6 |
|
FRA | |
|
|
|
Estinnes-au-Mont, Amateurs |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
La California Trofeo Tempestini Ledo |
NE |
|
ITA | |
|
|
|
Milton |
NE |
|
USA | |
|
|
|
Otepää, Chrono |
NE |
|
EST | |
|
|
|
4º stage Tour of Willamette |
NE |
|
USA | |
|
|
|
Wielkanocny Wyścig o Puchar Wójta Gminy Kłomnice |
NE |
Race |
POL | |
15 Apr
|
|
|
|
5º stage 500 Millas del Norte |
NE |
|
URU | |
|
|
|
Affligem GP Affligem Grote Paasprijs : Interclub |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Affoltern am Albis GP Osterhas |
NE |
Race |
SUI | |
|
|
|
Amorebieta Klasika Primavera |
1.3 |
Race |
ESP | |
|
|
|
Borlo, Novices |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Braunschweig (c) |
NE |
|
GER | |
|
|
|
Castelfidardo Trofeo Città di Castelfidardo, GP Cibes |
NE |
Race |
ITA | |
|
|
|
4º stage Circuit des Ardennes |
2.6 |
|
FRA | |
|
|
|
3º stage Circuit des Ardennes |
2.6 |
|
FRA | |
|
|
|
Durana Trofeo Eusebio Velez |
NE |
Race |
ESP | |
|
|
|
Honselersdijk (F) |
NE |
|
NED | |
|
|
|
Paris - Roubaix |
CDM/H |
|
FRA | |
|
|
|
5º stage Tour of Willamette |
NE |
|
USA | |
|
|
|
10º stage Vuelta a Uruguay |
2.5 |
|
URU | |
16 Apr
|
|
|
|
Breezand (F) |
NE |
|
NED | |
|
|
|
5º stage Circuit des Ardennes |
2.6 |
|
FRA | |
|
|
|
Cittiglio (F) Trofeo Alfredo Binda - Comune di Cittiglio |
1.3 |
Race |
ITA | |
|
|
|
Köln (a) Rund um Köln |
1.3 |
Race |
GER | |
|
|
|
Londerzeel, Amateurs (a) |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Pujols (F) Ronde du Mont Pujols |
NE |
|
FRA | |
|
|
|
Villa di Villa Giro del Belvedere |
1.7.1 |
Race |
ITA | |
17 Apr
|
|
|
|
Negrar GP Palio del Recioto |
1.7.1 |
Race |
ITA | |
|
|
|
Paris - Camembert Paris - Camembert, Trophée Lepetit,Paris - Vimoutiers |
1.2 |
Race |
FRA | |
18 Apr
|
|
|
|
Flèche Wallonne Waalse Pijl |
1.HC |
Race |
BEL | |
|
|
|
Flèche Wallonne (F) Waalse Pijl |
CDM/F |
|
BEL | |
|
|
|
1º stage Settimana Ciclistica Lombarda Wielerweek van Lombardije |
2.4 |
|
ITA | |
|
|
|
1º stage Tour du Loir-Et-Cher Edmond Provost |
2.6 |
|
FRA | |
|
|
|
1º stage Vuelta a Aragón Ronde van Aragon |
2.2 |
|
ESP | |
19 Apr
|
|
|
|
2º stage Settimana Ciclistica Lombarda Wielerweek van Lombardije |
2.4 |
|
ITA | |
|
|
|
2º stage Tour du Loir-Et-Cher Edmond Provost |
2.6 |
|
FRA | |
|
|
|
Veenendaal Veenendaal - Veenendaal, Dutch Food Valley Classic, Arnhem - Veenendaal Classic |
1.2 |
Race |
NED | |
|
|
|
1º stage Vuelta a Alava |
NE |
|
ESP | |
|
|
|
2º stage Vuelta a Aragón Ronde van Aragon |
2.2 |
|
ESP | |
|
|
|
Prologue Vuelta Ciclista de Chile |
2.5 |
|
CHI | |
20 Apr
|
|
|
|
1º stage Kalisz - Konin Energa Tour |
NE |
|
POL | |
|
|
|
1º stage Madera County Stage Race |
NE |
|
USA | |
|
|
|
3º stage Settimana Ciclistica Lombarda Wielerweek van Lombardije |
2.4 |
|
ITA | |
|
|
|
3º stage Tour du Loir-Et-Cher Edmond Provost |
2.6 |
|
FRA | |
|
|
|
2º stage Vuelta a Alava |
NE |
|
ESP | |
|
|
|
3º stage Vuelta a Aragón Ronde van Aragon |
2.2 |
|
ESP | |
|
|
|
1º stage Vuelta Ciclista de Chile |
2.5 |
|
CHI | |
21 Apr
|
|
|
|
Berloz Grote Prijs Berloz, Interclub |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Heerenveen (F) Batavus Zomerrace/Voorjaarsrace |
NE |
Race |
NED | |
|
|
|
Hingene, Amateurs |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
2º stage part A Kalisz - Konin Energa Tour |
NE |
|
POL | |
|
|
|
2º stage part B Kalisz - Konin Energa Tour |
NE |
|
POL | |
|
|
|
Keila |
NE |
Race |
EST | |
|
|
|
Lancy |
NE |
|
SUI | |
|
|
|
3º stage Madera County Stage Race |
NE |
|
USA | |
|
|
|
2º stage Madera County Stage Race |
NE |
|
USA | |
|
|
|
4º stage Settimana Ciclistica Lombarda Wielerweek van Lombardije |
2.4 |
|
ITA | |
|
|
|
Tahuya Tahuya - Seabeck - Tahuya |
NE |
Race |
USA | |
|
|
|
4º stage Tour du Loir-Et-Cher Edmond Provost |
2.2 |
|
FRA | |
|
|
|
3º stage part b Vuelta a Alava |
NE |
|
ESP | |
|
|
|
3º stage part a Vuelta a Alava |
NE |
|
ESP | |
|
|
|
4º stage Vuelta a Aragón Ronde van Aragon |
2.2 |
|
ESP | |
|
|
|
2º stage Vuelta Ciclista de Chile |
2.5 |
|
CHI | |
22 Apr
|
|
|
|
Backnang - Waldrems |
NE |
|
GER | |
|
|
|
Caerano di San Marco Memorial Danilo Furlan |
NE |
|
ITA | |
|
|
|
Düren Rund um Düren |
1.5 |
Race |
GER | |
|
|
|
Fribourg GP de la Liberté |
NE |
|
SUI | |
|
|
|
Prologue International Presidency Turkey Tour |
2.6 |
|
TUR | |
|
|
|
3º stage Kalisz - Konin Energa Tour |
NE |
|
POL | |
|
|
|
Liège Luik - Bastenaken - Luik |
CDM/H |
|
BEL | |
|
|
|
4º stage Madera County Stage Race |
NE |
|
USA | |
|
|
|
Niel, Amateurs |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Oud-Gastel (F) |
NE |
|
NED | |
|
|
|
5º stage Settimana Ciclistica Lombarda Wielerweek van Lombardije |
2.4 |
|
ITA | |
|
|
|
Ster van Brabant |
NE |
Race |
NED | |
|
|
|
5º stage part b Tour du Loir-Et-Cher Edmond Provost |
2.6 |
|
FRA | |
|
|
|
5º stage part a Tour du Loir-Et-Cher Edmond Provost |
2.6 |
|
FRA | |
|
|
|
4º stage Vuelta a Alava |
NE |
|
ESP | |
|
|
|
5º stage Vuelta a Aragón Ronde van Aragon |
2.2 |
|
ESP | |
|
|
|
3º stage Vuelta Ciclista de Chile |
2.5 |
|
CHI | |
|
|
|
Zellik - Galmaarden |
1.5 |
Race |
BEL | |
23 Apr
|
|
|
|
1º stage International Presidency Turkey Tour |
2.6 |
|
TUR | |
|
|
|
4º stage Vuelta Ciclista de Chile |
2.5 |
|
CHI | |
24 Apr
|
|
|
|
1º stage GP Internacional MR Cortez-Mitsubishi |
2.4 |
|
POR | |
|
|
|
2º stage International Presidency Turkey Tour |
2.6 |
|
TUR | |
|
|
|
Prologue Niedersachsen Rundfahrt Ronde van Nedersaksen |
2.4 |
|
GER | |
|
|
|
Soltau |
NE |
|
GER | |
|
|
|
5º stage Vuelta Ciclista de Chile |
2.5 |
|
CHI | |
25 Apr
|
|
|
|
Crema (F) GP Liberazione |
1.9.1 |
Race |
ITA | |
|
|
|
2º stage part B GP Internacional MR Cortez-Mitsubishi |
2.4 |
|
POR | |
|
|
|
2º stage part A GP Internacional MR Cortez-Mitsubishi |
2.4 |
|
POR | |
|
|
|
3º stage International Presidency Turkey Tour |
2.6 |
|
TUR | |
|
|
|
Nerviano Coppa Caduti Nervianesi |
NE |
Race |
ITA | |
|
|
|
1º stage part a Niedersachsen Rundfahrt Ronde van Nedersaksen |
2.4 |
|
GER | |
|
|
|
1º stage part b Niedersachsen Rundfahrt Ronde van Nedersaksen |
2.4 |
|
GER | |
|
|
|
Nouvion - Mers-les-Bains, U23 La Côte Picarde |
1.7.2 |
Race |
FRA | |
|
|
|
Pontedecimo Giro dell'Appennino, Ronde van de Appennijnen |
1.2 |
Race |
ITA | |
|
|
|
2º stage Ruban Granitier Breton Tour de Bretagne |
2.6 |
|
FRA | |
|
|
|
Schoten (a) Scheldeprijs |
1.1 |
Race |
BEL | |
|
|
|
6º stage part A Vuelta Ciclista de Chile |
2.5 |
|
CHI | |
|
|
|
6º stage part B Vuelta Ciclista de Chile |
2.5 |
|
CHI | |
26 Apr
|
|
|
|
Denain GP de Denain |
1.3 |
Race |
FRA | |
|
|
|
1º stage Giro delle Regioni |
1.7.2 |
|
ITA | |
|
|
|
3º stage GP Internacional MR Cortez-Mitsubishi |
2.4 |
|
POR | |
|
|
|
5º stage International Presidency Turkey Tour |
2.6 |
|
TUR | |
|
|
|
2º stage Niedersachsen Rundfahrt Ronde van Nedersaksen |
2.4 |
|
GER | |
|
|
|
3º stage Ruban Granitier Breton Tour de Bretagne |
2.6 |
|
FRA | |
|
|
|
7º stage Vuelta Ciclista de Chile |
2.5 |
|
CHI | |
27 Apr
|
|
|
|
2º stage Giro delle Regioni |
2.7.1 |
|
ITA | |
|
|
|
6º stage International Presidency Turkey Tour |
2.6 |
|
TUR | |
|
|
|
3º stage Niedersachsen Rundfahrt Ronde van Nedersaksen |
2.4 |
|
GER | |
|
|
|
1º stage Ringerike Ringerike GP, Kalas Cup/Norgescup |
2.5 |
|
NOR | |
|
|
|
4º stage Ruban Granitier Breton Tour de Bretagne |
2.6 |
|
FRA | |
|
|
|
Shelby |
NE |
|
USA | |
|
|
|
1º stage Szlakiem Grodow Piastowskich CCC Tour |
2.5 |
|
POL | |
|
|
|
8º stage Vuelta Ciclista de Chile |
2.5 |
|
CHI | |
28 Apr
|
|
|
|
Amstel Gold Race |
CDM/H |
|
NED | |
|
|
|
Amstel Gold Race (F) |
1.9.2 |
Race |
NED | |
|
|
|
3º stage Giro delle Regioni |
2.7.1 |
|
ITA | |
|
|
|
2º stage Harrogate Ron Kitching - Great Yorkshire Classic, Elite, Stage Race |
NE |
|
GBR | |
|
|
|
1º stage Harrogate Ron Kitching - Great Yorkshire Classic, Elite, Stage Race |
NE |
|
GBR | |
|
|
|
Livermore Wente Vineyards Road Race |
NE |
|
USA | |
|
|
|
Mynämäen Ajot |
NE |
Race |
FIN | |
|
|
|
4º stage Niedersachsen Rundfahrt Ronde van Nedersaksen |
2.4 |
|
GER | |
|
|
|
2º stage Ringerike Ringerike GP, Kalas Cup/Norgescup |
2.5 |
|
NOR | |
|
|
|
5º stage Ruban Granitier Breton Tour de Bretagne |
2.6 |
|
FRA | |
|
|
|
2º stage part a Szlakiem Grodow Piastowskich CCC Tour |
2.5 |
|
POL | |
|
|
|
2º stage part b Szlakiem Grodow Piastowskich CCC Tour |
2.5 |
|
POL | |
|
|
|
Viljandi, Criterium Viljandi Tänavasõit |
NE |
|
EST | |
|
|
|
Vitoria (f) Premio San Prudencio |
NE |
Race |
ESP | |
|
|
|
1º stage Vuelta Ciclista a la Rioja Ronde van Rioja |
2.4 |
|
ESP | |
|
|
|
9º stage Vuelta Ciclista de Chile |
2.5 |
|
CHI | |
29 Apr
|
|
|
|
Athens, Criterium Terrapin Twilight |
NE |
|
USA | |
|
|
|
Bern Berner Rundfahrt/Ronde van Bern/Tour de Berne/GP di Berna/Tour du Nord-Ouest Suisse |
1.4 |
Race |
SUI | |
|
|
|
Bern (F) Berner Rundfahrt/Ronde van Bern/Tour de Berne/GP di Berna/Tour du Nord-Ouest Suisse |
1.9.1 |
Race |
SUI | |
|
|
|
4º stage Giro delle Regioni |
2.7.1 |
|
ITA | |
|
|
|
3º stage Harrogate Ron Kitching - Great Yorkshire Classic, Elite, Stage Race |
NE |
|
GBR | |
|
|
|
Hillerød |
NE |
Race |
DEN | |
|
|
|
8º stage International Presidency Turkey Tour |
2.6 |
|
TUR | |
|
|
|
Köln (h) Köln-Nippes |
NE |
|
GER | |
|
|
|
Koewacht Wim Hendriks Trofee |
NE |
Race |
NED | |
|
|
|
Kulmbach |
1.CRT |
|
GER | |
|
|
|
Lazkao Lazkaoko Proba |
NE |
Race |
ESP | |
|
|
|
Made, Criterium Ronde van Made |
NE |
|
NED | |
|
|
|
5º stage Niedersachsen Rundfahrt Ronde van Nedersaksen |
2.4 |
|
GER | |
|
|
|
Pärnu Pärnu Tänavasõit |
NE |
|
EST | |
|
|
|
Paris - Mantes |
1.7.2 |
Race |
FRA | |
|
|
|
Provincial Championship Brabant, Road, Amateurs, Belgium |
NE |
|
BEL | |
|
|
|
3º stage Ringerike Ringerike GP, Kalas Cup/Norgescup |
2.5 |
|
NOR | |
|
|
|
6º stage Ruban Granitier Breton Tour de Bretagne |
2.6 |
|
FRA | |
|
|
|
3º stage Szlakiem Grodow Piastowskich CCC Tour |
2.5 |
|
POL | |
|
|
|
Tour de Vendée Ronde van de Vendée |
1.3 |
Race |
FRA | |
|
|
|
Trofeo Maurizio e Bruno Stagni |
NE |
Race |
ITA | |
|
|
|
Vienne, U23 Vienne Classic Espoirs |
NE |
Race |
FRA | |
|
|
|
2º stage Vuelta Ciclista a la Rioja Ronde van Rioja |
2.4 |
|
ESP | |
|
|
|
10º stage Vuelta Ciclista de Chile |
2.5 |
|
CHI | |
|
|
|
Wolfsberg Lavanttaler Radsporttage |
1.5 |
Race |
AUT | |
30 Apr
|
|
|
|
Geldrop (F) |
NE |
|
NED | |
|
|
|
1º stage Giro del Trentino Ronde van Trentino - Tour of the Alps |
2.2 |
|
ITA | |
|
|
|
5º stage Giro delle Regioni |
2.7.1 |
|
ITA | |
|
|
|
4º stage Ringerike Ringerike GP, Kalas Cup/Norgescup |
2.5 |
|
NOR | |
|
|
|
7º stage Ruban Granitier Breton Tour de Bretagne |
2.6 |
|
FRA | |
|
|
|
3º stage Vuelta Ciclista a la Rioja Ronde van Rioja |
2.4 |
|
ESP | |