00 Apr
|
|
|
|
Cape Town, 1 km |
CDM |
|
RSA | |
|
|
|
Cape Town, Keirin |
CDM |
|
RSA | |
|
|
|
Cape Town, Madison |
CDM |
|
RSA | |
|
|
|
Cape Town, Points race |
CDM |
|
RSA | |
|
|
|
Cape Town, Pursuit |
CDM |
|
RSA | |
|
|
|
Cape Town, Scratch |
CDM |
|
RSA | |
|
|
|
Cape Town, Sprint |
CDM |
|
RSA | |
|
|
|
Cape Town, Team Pursuit |
CDM |
|
RSA | |
|
|
|
Cape Town, Team Sprint |
CDM |
|
RSA | |
|
|
|
Ingleton, Chrono Circuit of the Dales - Mountain Time Trial |
NE |
|
GBR | |
|
|
|
National Championship, Track, 1 km, Elite, Australia |
CN |
|
AUS | |
|
|
|
National Championship, Track, 1 km, Juniors, Great Britain |
CN |
|
GBR | |
|
|
|
National Championship, Track, 500 m, Novices, Australia |
CN |
|
AUS | |
|
|
|
National Championship, Track, Points race, Juniors, Great Britain |
CN |
|
GBR | |
|
|
|
National Championship, Track, Pursuit, Juniors, Great Britain |
CN |
|
GBR | |
|
|
|
National Championship, Track, Pursuit, Novices, Australia |
CN |
|
AUS | |
|
|
|
National Championship, Track, Scratch, Juniors, Great Britain |
CN |
|
GBR | |
|
|
|
National Championship, Track, Scratch, Novices, Australia |
CN |
|
AUS | |
|
|
|
National Championship, Track, Sprint, Juniors, Great Britain |
CN |
|
GBR | |
|
|
|
National Championship, Track, Sprint, Novices, Australia |
CN |
|
AUS | |
01 Apr
|
|
|
|
1º stage Driedaagse van De Panne Brugge - De Panne |
2.2 |
|
BEL | |
|
|
|
Prologue Redlands Bicycle Classic |
NE |
|
USA | |
|
|
|
Prologue Redlands Bicycle Classic (F) |
NE |
|
USA | |
|
|
|
5º stage Vuelta Ciclista de Chile |
2.5 |
|
CHI | |
02 Apr
|
|
|
|
2º stage Driedaagse van De Panne Brugge - De Panne |
2.2 |
|
BEL | |
|
|
|
1º stage Redlands Bicycle Classic |
NE |
|
USA | |
|
|
|
1º stage Redlands Bicycle Classic (F) |
NE |
|
USA | |
|
|
|
Prologue Tour of Greece Tour of Hellas |
2.5 |
|
GRE | |
|
|
|
6º stage Vuelta Ciclista de Chile |
2.5 |
|
CHI | |
03 Apr
|
|
|
|
3º stage part a Driedaagse van De Panne Brugge - De Panne |
2.2 |
|
BEL | |
|
|
|
3º stage part b Driedaagse van De Panne Brugge - De Panne |
2.2 |
|
BEL | |
|
|
|
2º stage Redlands Bicycle Classic |
NE |
|
USA | |
|
|
|
2º stage Redlands Bicycle Classic (F) |
NE |
|
USA | |
|
|
|
1º stage Tour of Greece Tour of Hellas |
2.5 |
|
GRE | |
|
|
|
7º stage Vuelta Ciclista de Chile |
2.5 |
|
CHI | |
04 Apr
|
|
|
|
3º stage Redlands Bicycle Classic |
NE |
|
USA | |
|
|
|
3º stage Redlands Bicycle Classic (F) |
NE |
|
USA | |
|
|
|
Sabadell Trofeu Joan Escolá |
NE |
Race |
ESP | |
|
|
|
2º stage Tour of Greece Tour of Hellas |
2.5 |
|
GRE | |
|
|
|
Vitré Route Adélie de Vitré |
1.3 |
Race |
FRA | |
|
|
|
8º stage Vuelta Ciclista de Chile |
2.5 |
|
CHI | |
05 Apr
|
|
|
|
Boltiere Coppa Romano Ballerini - Trofeo Moscolari |
NE |
Race |
ITA | |
|
|
|
Estella (c) GP Miguel Indurain |
1.2 |
Race |
ESP | |
|
|
|
Hel van het Mergelland Volta Limburg Classic |
1.5 |
Race |
NED | |
|
|
|
Memorial Utochkina |
NE |
Race |
UKR | |
|
|
|
4º stage Redlands Bicycle Classic |
NE |
|
USA | |
|
|
|
4º stage Redlands Bicycle Classic (F) |
NE |
|
USA | |
|
|
|
3º stage Tour of Greece Tour of Hellas |
2.5 |
|
GRE | |
|
|
|
9º stage Vuelta Ciclista de Chile |
2.5 |
|
CHI | |
|
|
|
Zele, Amateurs |
NE |
Race |
BEL | |
06 Apr
|
|
|
|
Aarschot - Boutersem |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Amorebieta (b) Premio Primavera |
NE |
Race |
ESP | |
|
|
|
Eibar Memorial Valenciaga |
NE |
|
ESP | |
|
|
|
Halle - Zoersel, Juniors |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Mnich Slezanski Mnich - Memorial Romana Regorowicza |
NE |
|
POL | |
|
|
|
Oud-Gastel (F) |
NE |
|
NED | |
|
|
|
Prix des Flandres Françaises |
1.6 |
Race |
FRA | |
|
|
|
Puyricard GP du Pays d'Aix |
NE |
Race |
FRA | |
|
|
|
Reda Coppa Caduti di Reda |
NE |
Race |
ITA | |
|
|
|
5º stage Redlands Bicycle Classic |
NE |
|
USA | |
|
|
|
5º stage Redlands Bicycle Classic (F) |
NE |
|
USA | |
|
|
|
Rennes (a) GP de la Ville de Rennes |
1.3 |
Race |
FRA | |
|
|
|
Ronde van Vlaanderen |
CDM/H |
|
BEL | |
|
|
|
1º stage Route de l'Avenir Souvenir Louis Caput |
1.8 |
|
FRA | |
|
|
|
2º stage Route de l'Avenir Souvenir Louis Caput |
1.8 |
|
FRA | |
|
|
|
Saint-Amand-Mont-Rond (F) Circuit National Féminin de Saint-Amand-Montrond |
NE |
Race |
FRA | |
|
|
|
4º stage Tour of Greece Tour of Hellas |
2.5 |
|
GRE | |
|
|
|
Tourinnes-Saint-Lambert, Amateurs |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
10º stage Vuelta Ciclista de Chile |
2.5 |
|
CHI | |
07 Apr
|
|
|
|
1º stage Vuelta al País Vasco Ronde van het Baskenland |
2.HC |
|
ESP | |
08 Apr
|
|
|
|
Castiglione Fibocchi Trofeo Mario Zanchi |
NE |
|
ITA | |
|
|
|
1º stage Circuit Cycliste Sarthe Région Pays de Loire Tour |
2.3 |
|
FRA | |
|
|
|
2º stage Vuelta al País Vasco Ronde van het Baskenland |
2.HC |
|
ESP | |
09 Apr
|
|
|
|
2º stage Circuit Cycliste Sarthe Région Pays de Loire Tour |
2.3 |
|
FRA | |
|
|
|
Gent - Wevelgem |
1.HC |
Race |
BEL | |
|
|
|
1º stage Sea Otter Classic |
2.3 |
|
USA | |
|
|
|
3º stage Vuelta al País Vasco Ronde van het Baskenland |
2.HC |
|
ESP | |
10 Apr
|
|
|
|
3º stage part a Circuit Cycliste Sarthe Région Pays de Loire Tour |
2.3 |
|
FRA | |
|
|
|
3º stage part b Circuit Cycliste Sarthe Région Pays de Loire Tour |
2.3 |
|
FRA | |
|
|
|
1º stage Circuit des Ardennes |
2.6 |
|
FRA | |
|
|
|
1º stage Giro d'Abruzzo Trofeo Interspar |
2.5 |
|
ITA | |
|
|
|
2º stage Sea Otter Classic |
2.3 |
|
USA | |
|
|
|
4º stage Vuelta al País Vasco Ronde van het Baskenland |
2.HC |
|
ESP | |
|
|
|
Wasmuel GP Pino Cerami |
1.3 |
Race |
BEL | |
11 Apr
|
|
|
|
4º stage Circuit Cycliste Sarthe Région Pays de Loire Tour |
2.3 |
|
FRA | |
|
|
|
2º stage Circuit des Ardennes |
2.6 |
|
FRA | |
|
|
|
2º stage Giro d'Abruzzo Trofeo Interspar |
2.5 |
|
ITA | |
|
|
|
1º stage Ronde van Drenthe (F) |
2.9.1 |
|
NED | |
|
|
|
3º stage Sea Otter Classic |
2.3 |
|
USA | |
|
|
|
5º stage part a Vuelta al País Vasco Ronde van het Baskenland |
2.HC |
|
ESP | |
|
|
|
5º stage part b Vuelta al País Vasco Ronde van het Baskenland |
2.HC |
|
ESP | |
12 Apr
|
|
|
|
3º stage Circuit des Ardennes |
2.6 |
|
FRA | |
|
|
|
Górliz Trofeo Lehendakari, Gran Premio Gorliz |
NE |
Race |
ESP | |
|
|
|
3º stage Giro d'Abruzzo Trofeo Interspar |
2.5 |
|
ITA | |
|
|
|
Grândola Circuito Grandolense |
NE |
Race |
POR | |
|
|
|
Lewedorp, Amateurs |
NE |
|
NED | |
|
|
|
Ronde van Drenthe |
1.3 |
Race |
NED | |
|
|
|
2º stage Ronde van Drenthe (F) |
2.9.1 |
|
NED | |
|
|
|
4º stage Sea Otter Classic |
2.3 |
|
USA | |
13 Apr
|
|
|
|
Amorebieta Klasika Primavera |
1.3 |
Race |
ESP | |
|
|
|
Beasain Loinaz Proba |
NE |
Race |
ESP | |
|
|
|
Cavriè (F) |
NE |
Race |
ITA | |
|
|
|
4º stage part b Circuit des Ardennes |
2.6 |
|
FRA | |
|
|
|
4º stage part a Circuit des Ardennes |
2.6 |
|
FRA | |
|
|
|
4º stage Giro d'Abruzzo Trofeo Interspar |
2.5 |
|
ITA | |
|
|
|
Gondar, Novices (a) Prova Manuel Abreu |
NE |
|
POR | |
|
|
|
Grândola (a) Circuito de Grândola |
NE |
|
POR | |
|
|
|
Herfelingen, Amateurs |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Paris - Roubaix |
CDM/H |
|
FRA | |
|
|
|
Paris - Roubaix, Juniors Le Pavé de Roubaix |
NE |
Race |
FRA | |
|
|
|
3º stage Ronde van Drenthe (F) |
2.9.1 |
|
NED | |
15 Apr
|
|
|
|
Mercatale Valdarno Coppa Fiera Mercatale |
NE |
|
ITA | |
16 Apr
|
|
|
|
Nouvion - Mers-les-Bains, U23 La Côte Picarde |
1.7.1 |
Race |
FRA | |
|
|
|
Schoten (a) Scheldeprijs |
1.1 |
Race |
BEL | |
|
|
|
1º stage Vuelta a Aragón Ronde van Aragon |
2.2 |
|
ESP | |
17 Apr
|
|
|
|
Denain GP de Denain |
1.3 |
Race |
FRA | |
|
|
|
1º stage Settimana Ciclistica Lombarda Wielerweek van Lombardije |
2.5 |
|
ITA | |
|
|
|
Prologue 1º stage Tour of the North |
NE |
|
GBR | |
|
|
|
2º stage Vuelta a Aragón Ronde van Aragon |
2.2 |
|
ESP | |
18 Apr
|
|
|
|
2º stage Settimana Ciclistica Lombarda Wielerweek van Lombardije |
2.5 |
|
ITA | |
|
|
|
2º stage Tour of the North |
NE |
|
GBR | |
|
|
|
3º stage Vuelta a Aragón Ronde van Aragon |
2.2 |
|
ESP | |
19 Apr
|
|
|
|
GP Arjaan de Schipper ZLM Tour |
1.5 |
Race |
NED | |
|
|
|
La California Trofeo Tempestini Ledo |
NE |
|
ITA | |
|
|
|
Milton |
NE |
|
USA | |
|
|
|
3º stage Settimana Ciclistica Lombarda Wielerweek van Lombardije |
2.5 |
|
ITA | |
|
|
|
3º stage part b Tour of the North |
NE |
|
GBR | |
|
|
|
3º stage part a Tour of the North |
NE |
|
GBR | |
|
|
|
4º stage Vuelta a Aragón Ronde van Aragon |
2.2 |
|
ESP | |
|
|
|
Wielkanocny Wyścig o Puchar Wójta Gminy Kłomnice |
NE |
Race |
POL | |
20 Apr
|
|
|
|
Amstel Gold Race |
CDM/H |
|
NED | |
|
|
|
Amstel Gold Race (F) |
CDM/F |
|
NED | |
|
|
|
Cupra Marittima Gran Premio San Basso |
NE |
Race |
ITA | |
|
|
|
Düren Rund um Düren |
1.5 |
Race |
GER | |
|
|
|
Köln (a) Rund um Köln |
1.3 |
Race |
GER | |
|
|
|
Mineira Volta Inconfidencia Mineira |
NE |
Race |
BRA | |
|
|
|
Pujols (F) Ronde du Mont Pujols |
NE |
|
FRA | |
|
|
|
4º stage Settimana Ciclistica Lombarda Wielerweek van Lombardije |
2.5 |
|
ITA | |
|
|
|
Tour de Vendée Ronde van de Vendée |
1.3 |
Race |
FRA | |
|
|
|
4º stage Tour of the North |
NE |
|
GBR | |
|
|
|
5º stage Vuelta a Aragón Ronde van Aragon |
2.2 |
|
ESP | |
|
|
|
Zellik - Galmaarden |
1.5 |
Race |
BEL | |
21 Apr
|
|
|
|
Agurain Premio Sallurtegui |
NE |
Race |
ESP | |
|
|
|
Bologna - Passo della Raticosa |
NE |
Race |
ITA | |
|
|
|
Breezand (F) |
NE |
|
NED | |
|
|
|
Cittiglio (F) Trofeo Alfredo Binda - Comune di Cittiglio |
1.3 |
Race |
ITA | |
|
|
|
Made, Criterium Ronde van Made |
NE |
|
NED | |
|
|
|
Momignies (a) GP Momignies Interclub, Memorial F. Leners |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
5º stage Settimana Ciclistica Lombarda Wielerweek van Lombardije |
2.5 |
|
ITA | |
|
|
|
5º stage Tour of the North |
NE |
|
GBR | |
|
|
|
Waddinxveen (F) |
NE |
|
NED | |
22 Apr
|
|
|
|
Negrar GP Palio del Recioto |
1.7.1 |
Race |
ITA | |
|
|
|
Paris - Camembert Paris - Camembert, Trophée Lepetit,Paris - Vimoutiers |
1.2 |
Race |
FRA | |
|
|
|
Prologue Tour de Georgia |
2.3 |
|
USA | |
23 Apr
|
|
|
|
Bever, Amateurs |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Flèche Wallonne Waalse Pijl |
1.HC |
Race |
BEL | |
|
|
|
1º stage part b Niedersachsen Rundfahrt Ronde van Nedersaksen |
2.3 |
|
GER | |
|
|
|
1º stage part a Niedersachsen Rundfahrt Ronde van Nedersaksen |
2.3 |
|
GER | |
|
|
|
1º stage Tour de Georgia |
2.3 |
|
USA | |
|
|
|
1º stage Tour do Rio Volta de Campos |
2.5 |
|
BRA | |
24 Apr
|
|
|
|
Durana Trofeo Eusebio Velez |
NE |
Race |
ESP | |
|
|
|
1º stage Giro del Trentino Ronde van Trentino - Tour of the Alps |
2.2 |
|
ITA | |
|
|
|
1º stage GP Internacional MR Cortez-Mitsubishi |
2.3 |
|
POR | |
|
|
|
2º stage Niedersachsen Rundfahrt Ronde van Nedersaksen |
2.3 |
|
GER | |
|
|
|
2º stage Tour de Georgia |
2.3 |
|
USA | |
|
|
|
2º stage Tour do Rio Volta de Campos |
2.5 |
|
BRA | |
|
|
|
Veenendaal Veenendaal - Veenendaal, Dutch Food Valley Classic, Arnhem - Veenendaal Classic |
1.2 |
Race |
NED | |
25 Apr
|
|
|
|
Crema (F) GP Liberazione |
1.9.2 |
Race |
ITA | |
|
|
|
2º stage Giro del Trentino Ronde van Trentino - Tour of the Alps |
2.2 |
|
ITA | |
|
|
|
2º stage GP Internacional MR Cortez-Mitsubishi |
2.3 |
|
POR | |
|
|
|
Nerviano Coppa Caduti Nervianesi |
NE |
Race |
ITA | |
|
|
|
3º stage Niedersachsen Rundfahrt Ronde van Nedersaksen |
2.3 |
|
GER | |
|
|
|
Pessina Cremonese Coppa Ardigó |
NE |
|
ITA | |
|
|
|
1º stage Szlakiem Grodow Piastowskich CCC Tour |
2.5 |
|
POL | |
|
|
|
3º stage Tour de Georgia |
2.3 |
|
USA | |
|
|
|
3º stage Tour do Rio Volta de Campos |
2.5 |
|
BRA | |
|
|
|
Valadares, Juniors Prémio Cerâmica de Valadares |
NE |
|
POR | |
|
|
|
1º stage Vuelta Ciclista a la Rioja Ronde van Rioja |
2.3 |
|
ESP | |
|
|
|
Prologue Vuelta de Bisbee (F) |
NE |
|
USA | |
26 Apr
|
|
|
|
3º stage Giro del Trentino Ronde van Trentino - Tour of the Alps |
2.3 |
|
ITA | |
|
|
|
3º stage GP Internacional MR Cortez-Mitsubishi |
2.3 |
|
POR | |
|
|
|
Irache Trofeo Irache |
NE |
Race |
ESP | |
|
|
|
Kruibeke Omloop Wase Scheldeboorden, Kruibeke - Bazel |
1.3 |
Race |
BEL | |
|
|
|
Livermore Wente Vineyards Road Race |
NE |
|
USA | |
|
|
|
Mynämäen Ajot |
NE |
Race |
FIN | |
|
|
|
4º stage Niedersachsen Rundfahrt Ronde van Nedersaksen |
2.3 |
|
GER | |
|
|
|
2º stage Szlakiem Grodow Piastowskich CCC Tour |
2.5 |
|
POL | |
|
|
|
4º stage Tour de Georgia |
2.3 |
|
USA | |
|
|
|
4º stage Tour do Rio Volta de Campos |
2.5 |
|
BRA | |
|
|
|
2º stage Vuelta Ciclista a la Rioja Ronde van Rioja |
2.3 |
|
ESP | |
|
|
|
1º stage Vuelta de Bisbee (F) |
NE |
|
USA | |
|
|
|
2º stage Vuelta de Bisbee (F) |
NE |
|
USA | |
27 Apr
|
|
|
|
Affligem GP Affligem Grote Paasprijs : Interclub |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Beauvechain |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Bern (F) Berner Rundfahrt/Ronde van Bern/Tour de Berne/GP di Berna/Tour du Nord-Ouest Suisse |
1.9.2 |
Race |
SUI | |
|
|
|
Bray Bray Wheelers - Shay Elliott Memorial |
1.5 |
Race |
IRL | |
|
|
|
Capannole Coppa A.C. Capannolese |
NE |
Race |
ITA | |
|
|
|
Cheshire (F) Cheshire Classic |
NE |
Race |
GBR | |
|
|
|
4º stage Giro del Trentino Ronde van Trentino - Tour of the Alps |
2.2 |
|
ITA | |
|
|
|
4º stage GP Internacional MR Cortez-Mitsubishi |
2.3 |
|
POR | |
|
|
|
Heerenveen (F) Batavus Zomerrace/Voorjaarsrace |
NE |
Race |
NED | |
|
|
|
Koewacht Wim Hendriks Trofee |
NE |
Race |
NED | |
|
|
|
Lazkao Lazkaoko Proba |
NE |
Race |
ESP | |
|
|
|
Liège Luik - Bastenaken - Luik |
CDM/H |
|
BEL | |
|
|
|
Macerata (a) Coppa Langione |
NE |
Race |
ITA | |
|
|
|
Mumbai Mumbai-Pune |
NE |
Race |
IND | |
|
|
|
5º stage Niedersachsen Rundfahrt Ronde van Nedersaksen |
2.3 |
|
GER | |
|
|
|
Pärnu Pärnu Tänavasõit |
NE |
|
EST | |
|
|
|
Paris - Mantes |
1.7.2 |
Race |
FRA | |
|
|
|
Stamfordham Beaumont Trophy |
NE |
Race |
GBR | |
|
|
|
3º stage Szlakiem Grodow Piastowskich CCC Tour |
2.5 |
|
POL | |
|
|
|
5º stage Tour de Georgia |
2.3 |
|
USA | |
|
|
|
5º stage Tour do Rio Volta de Campos |
2.5 |
|
BRA | |
|
|
|
Vicenza - Bionde |
NE |
Race |
ITA | |
|
|
|
Vittorio Veneto (b) Medaglia d'Oro Frare - De Nardi |
NE |
Race |
ITA | |
|
|
|
3º stage Vuelta Ciclista a la Rioja Ronde van Rioja |
2.3 |
|
ESP | |
|
|
|
3º stage Vuelta de Bisbee (F) |
NE |
|
USA | |
28 Apr
|
|
|
|
4º stage Szlakiem Grodow Piastowskich CCC Tour |
2.5 |
|
POL | |
29 Apr
|
|
|
|
Prologue Tour de Romandie Ronde van Romandië |
2.HC |
|
SUI | |
30 Apr
|
|
|
|
Amsterdam (F) (a) Amsterdam, Sloten |
NE |
|
NED | |
|
|
|
Geldrop (F) |
NE |
|
NED | |
|
|
|
1º stage Ringerike Ringerike GP, Kalas Cup/Norgescup |
2.5 |
|
NOR | |
|
|
|
1º stage Tour de Romandie Ronde van Romandië |
2.HC |
|
SUI | |
|
|
|
1º stage Tour of the Gila (F) |
NE |
|
USA | |