00 May
|
|
|
|
Bray Bray Wheelers - Shay Elliott Memorial |
NE |
Race |
IRL | |
|
|
|
Delyn Tour of Delyn, Elite, Road Race |
NE |
Race |
GBR | |
|
|
|
Liverpool, Chrono Anfield 100 Time Trial |
NE |
|
GBR | |
|
|
|
National Championship, Road, ITT, Amateurs, Great Britain |
NE |
|
GBR | |
|
|
|
National Championship, Road, ITT, Elite, Great Britain (F) |
NE |
|
GBR | |
|
|
|
National Championship, Track, Sprint, Amateurs, Great Britain |
NE |
|
GBR | |
|
|
|
Newcastle, Chrono Marion Bunton Trophy Mountain Time Trial |
NE |
|
GBR | |
|
|
|
Poperinge, Amateurs Poperinge |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Sponden Veterans - C.R.A. National Championship, Road, Great Britain |
NE |
|
GBR | |
|
|
|
Vlamertinge, Novices |
NE |
Race |
BEL | |
01 May
|
|
|
|
Cavriago Trofeo Papa' Cervi |
NE |
Race |
ITA | |
|
|
|
1º stage Dusika Jugend Tour, Juniors Vöslauer Jugend Tour, Bank Austria Jugend Tour |
NE |
|
AUT | |
|
|
|
Eeklo, Amateurs |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Frankfurt am Main Eschborn-Frankfurt City Loop, Rund um den Henninger Turm, GP van Frankfurt, Rund um den Finanzplatz |
1.1 |
|
GER | |
|
|
|
Geraardsbergen, Juniors Flanders-Europe Classic Geraardsbergen |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
6º stage part A Giro delle Regioni |
NE |
|
ITA | |
|
|
|
6º stage part B Giro delle Regioni |
NE |
|
ITA | |
|
|
|
Laarne, Amateurs |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Merchtem, Amateurs (a) Peisegem Merchtem |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
5º stage Six Jours de Saint-Ambroix (F) |
NE |
|
FRA | |
02 May
|
|
|
|
2º stage Dusika Jugend Tour, Juniors Vöslauer Jugend Tour, Bank Austria Jugend Tour |
NE |
|
AUT | |
|
|
|
3º stage Dusika Jugend Tour, Juniors Vöslauer Jugend Tour, Bank Austria Jugend Tour |
NE |
|
AUT | |
|
|
|
10º stage Vuelta a España Ronde van Spanje |
WT/WT/GT |
|
ESP | |
03 May
|
|
|
|
4º stage Dusika Jugend Tour, Juniors Vöslauer Jugend Tour, Bank Austria Jugend Tour |
NE |
|
AUT | |
|
|
|
Humbeek, Amateurs |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Machelen (F) |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
11º stage Vuelta a España Ronde van Spanje |
WT/WT/GT |
|
ESP | |
|
|
|
Wachtebeke, Amateurs |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Yerseke, Amateurs |
NE |
|
NED | |
04 May
|
|
|
|
5º stage Dusika Jugend Tour, Juniors Vöslauer Jugend Tour, Bank Austria Jugend Tour |
NE |
|
AUT | |
|
|
|
Köln, Amateurs Rund um Köln |
NE |
Race |
GER | |
|
|
|
Korbeek-Lo, Amateurs |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Provinciaal Kampioenschap Waals-Brabant - Namen - Luxemburg, Road, Juniors, Belgium |
NE |
|
BEL | |
|
|
|
Provincial Championship Antwerpen, Road, Juniors, Belgium |
NE |
|
BEL | |
|
|
|
Provincial Championship Brabant, Road, Juniors, Belgium |
NE |
|
BEL | |
|
|
|
Provincial Championship Henegouwen, Road, Juniors, Belgium |
NE |
|
BEL | |
|
|
|
Provincial Championship Limburg -B-, Road, Juniors, Belgium |
NE |
|
BEL | |
|
|
|
Provincial Championship Luik, Road, Juniors, Belgium |
NE |
|
BEL | |
|
|
|
Provincial Championship Oost-Vlaanderen, Road, Juniors, Belgium |
NE |
|
BEL | |
|
|
|
Provincial Championship West-Vlaanderen, Road, Juniors, Belgium |
NE |
|
BEL | |
|
|
|
Washington National Capital Open |
NE |
|
USA | |
|
|
|
Zürich Meisterschaft von Zürich, Kampioenschap van Zürich |
1.1 |
|
SUI | |
05 May
|
|
|
|
London GP Springbank |
NE |
Race |
CAN | |
|
|
|
Prologue Quatre Jours de Dunkerque Vierdaagse van Duinkerken |
2.1 |
|
FRA | |
|
|
|
Prologue Tour de Romandie Ronde van Romandië |
2.HC |
|
SUI | |
|
|
|
13º stage Vuelta a España Ronde van Spanje |
WT/WT/GT |
|
ESP | |
06 May
|
|
|
|
1º stage Quatre Jours de Dunkerque Vierdaagse van Duinkerken |
2.1 |
|
FRA | |
|
|
|
1º stage Tour de Romandie Ronde van Romandië |
2.HC |
|
SUI | |
|
|
|
14º stage Vuelta a España Ronde van Spanje |
WT/WT/GT |
|
ESP | |
07 May
|
|
|
|
2º stage Quatre Jours de Dunkerque Vierdaagse van Duinkerken |
2.1 |
|
FRA | |
|
|
|
2º stage Tour de Romandie Ronde van Romandië |
2.HC |
|
SUI | |
08 May
|
|
|
|
Aalter, Amateurs |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Herk-de-Stad (F) |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Heusden-Zolder, Amateurs Heusden-Zolder |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Oordegem, Amateurs |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
3º stage Quatre Jours de Dunkerque Vierdaagse van Duinkerken |
2.1 |
|
FRA | |
|
|
|
Sandhausen |
NE |
|
GER | |
|
|
|
3º stage Tour de Romandie Ronde van Romandië |
2.HC |
|
SUI | |
|
|
|
Wouw |
NE |
|
NED | |
09 May
|
|
|
|
National Championship, Road, ITT, Elite, Estonia |
CN |
|
EST | |
|
|
|
4º stage Quatre Jours de Dunkerque Vierdaagse van Duinkerken |
2.1 |
|
FRA | |
|
|
|
4º stage Tour de Romandie Ronde van Romandië |
2.HC |
|
SUI | |
|
|
|
17º stage Vuelta a España Ronde van Spanje |
WT/WT/GT |
|
ESP | |
10 May
|
|
|
|
Huppaye, Amateurs |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Ouwegem, Amateurs Ouwegem |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
5º stage part B Quatre Jours de Dunkerque Vierdaagse van Duinkerken |
2.1 |
|
FRA | |
|
|
|
5º stage part A Quatre Jours de Dunkerque Vierdaagse van Duinkerken |
2.1 |
|
FRA | |
|
|
|
Sleidinge (F) |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
5º stage part A Tour de Romandie Ronde van Romandië |
2.HC |
|
SUI | |
|
|
|
5º stage part B Tour de Romandie Ronde van Romandië |
2.HC |
|
SUI | |
|
|
|
18º stage Vuelta a España Ronde van Spanje |
WT/WT/GT |
|
ESP | |
11 May
|
|
|
|
Bassano del Grappa Trofeo Alcide De Gasperi |
NE |
Race |
ITA | |
|
|
|
Munte (F) |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Sint-Martens-Bodegem, Juniors Kampioenschap van het Pajottenland |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
6º stage Tour de Romandie Ronde van Romandië |
2.HC |
|
SUI | |
|
|
|
19º stage Vuelta a España Ronde van Spanje |
WT/WT/GT |
|
ESP | |
12 May
|
|
|
|
1º stage Giro d'Italia Ronde van Italië |
WT/WT/GT |
|
ITA | |
|
|
|
Prologue Giro d'Italia Ronde van Italië |
WT/WT/GT |
|
ITA | |
|
|
|
20º stage Vuelta a España Ronde van Spanje |
WT/WT/GT |
|
ESP | |
13 May
|
|
|
|
2º stage Giro d'Italia Ronde van Italië |
WT/WT/GT |
|
ITA | |
|
|
|
Hulst, Amateurs |
NE |
|
NED | |
|
|
|
21º stage Vuelta a España Ronde van Spanje |
WT/WT/GT |
|
ESP | |
14 May
|
|
|
|
1º stage Chaniá, Elite/U23 Venizeleia |
NE |
Race |
GRE | |
|
|
|
3º stage Giro d'Italia Ronde van Italië |
WT/WT/GT |
|
ITA | |
15 May
|
|
|
|
2º stage Chaniá, Elite/U23 Venizeleia |
NE |
|
GRE | |
|
|
|
4º stage Giro d'Italia Ronde van Italië |
WT/WT/GT |
|
ITA | |
16 May
|
|
|
|
5º stage Giro d'Italia Ronde van Italië |
WT/WT/GT |
|
ITA | |
|
|
|
IJzendijke, Amateurs |
NE |
|
NED | |
|
|
|
Izegem, Amateurs |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Le Bizet (F) |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
1º stage Trofée de Wallonie, Amateurs |
NE |
|
BEL | |
17 May
|
|
|
|
Bellem, Amateurs Bellem |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Prologue Clásico RCN |
2.2 |
|
COL | |
|
|
|
1º stage Drei Etappen Rundfahrt Frankfurt, Juniors |
NE |
|
GER | |
|
|
|
6º stage Giro d'Italia Ronde van Italië |
WT/WT/GT |
|
ITA | |
|
|
|
Kloosterzande, Amateurs |
NE |
|
NED | |
|
|
|
2º stage Trofée de Wallonie, Amateurs |
NE |
|
BEL | |
18 May
|
|
|
|
Bordeaux - Paris |
1.HC |
|
FRA | |
|
|
|
2º stage Drei Etappen Rundfahrt Frankfurt, Juniors |
NE |
|
GER | |
|
|
|
Gentbrugge, Amateurs Gentbrugge |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
7º stage Giro d'Italia Ronde van Italië |
WT/WT/GT |
|
ITA | |
|
|
|
La Hestre (F) |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Neerijse, Amateurs |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
3º stage Trofée de Wallonie, Amateurs |
NE |
|
BEL | |
|
|
|
part 1 Zemst-Laar, Juniors (a) Vlaams-Brabant Classic Zemst-Laar |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
part 2 Zemst-Laar, Juniors (a) Vlaams-Brabant Classic Zemst-Laar |
NE |
|
BEL | |
19 May
|
|
|
|
2º stage Clásico RCN |
2.2 |
|
COL | |
|
|
|
3º stage Drei Etappen Rundfahrt Frankfurt, Juniors |
NE |
|
GER | |
|
|
|
Eine, Amateurs Eine |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
8º stage Giro d'Italia Ronde van Italië |
WT/WT/GT |
|
ITA | |
|
|
|
Hansweert, Amateurs |
NE |
|
NED | |
|
|
|
Luneray |
NE |
Race |
FRA | |
|
|
|
Michelstadt Rund um das Michelstädter Rathaus |
NE |
|
GER | |
|
|
|
Nazareth, Amateurs |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Paris - Mantes |
NE |
Race |
FRA | |
|
|
|
4º stage part b Trofée de Wallonie, Amateurs |
NE |
|
BEL | |
|
|
|
4º stage part a Trofée de Wallonie, Amateurs |
NE |
|
BEL | |
|
|
|
part 2 Zemst-Laar, Juniors (a) Vlaams-Brabant Classic Zemst-Laar |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
part 3 Zemst-Laar, Juniors (a) Vlaams-Brabant Classic Zemst-Laar |
NE |
|
BEL | |
20 May
|
|
|
|
Axel, Amateurs |
NE |
|
NED | |
|
|
|
3º stage Clásico RCN |
2.2 |
|
COL | |
|
|
|
Torredonjimeno Clasica Ciudad Torredonjimeno |
NE |
Race |
ESP | |
21 May
|
|
|
|
4º stage Clásico RCN |
2.2 |
|
COL | |
|
|
|
10º stage Giro d'Italia Ronde van Italië |
WT/WT/GT |
|
ITA | |
22 May
|
|
|
|
5º stage Clásico RCN |
2.2 |
|
COL | |
|
|
|
Courcelles (F) |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
11º stage Giro d'Italia Ronde van Italië |
WT/WT/GT |
|
ITA | |
|
|
|
Tervuren, Amateurs |
NE |
Race |
BEL | |
23 May
|
|
|
|
6º stage Clásico RCN |
2.2 |
|
COL | |
|
|
|
12º stage Giro d'Italia Ronde van Italië |
WT/WT/GT |
|
ITA | |
24 May
|
|
|
|
7º stage Clásico RCN |
2.2 |
|
COL | |
|
|
|
Gelrode, Amateurs |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Kampenhout, Amateurs Kampenhout |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
2º stage Wien - Rabenstein - Gresten - Wien Uniqa Classic, OBV Classic |
NE |
|
AUT | |
|
|
|
1º stage Wien - Rabenstein - Gresten - Wien Uniqa Classic, OBV Classic |
NE |
|
AUT | |
25 May
|
|
|
|
Auvelais (F) |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Clásica Internacional de Alcobendas y Villalba |
NE |
Race |
ESP | |
|
|
|
Eupen - La Calamine Eupen - St.Vith - Kelmis |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
14º stage Giro d'Italia Ronde van Italië |
WT/WT/GT |
|
ITA | |
|
|
|
Horebeke, Amateurs |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
National Championship, Road, Juniors, Belgium |
CN |
|
BEL | |
|
|
|
Waterlandkerkje, Amateurs |
NE |
|
NED | |
|
|
|
3º stage Wien - Rabenstein - Gresten - Wien Uniqa Classic, OBV Classic |
NE |
|
AUT | |
|
|
|
Zeveren, Amateurs |
NE |
Race |
BEL | |
26 May
|
|
|
|
Prologue Critérium du Dauphiné Critérium du Dauphiné Libéré |
2.HC |
|
FRA | |
|
|
|
15º stage Giro d'Italia Ronde van Italië |
WT/WT/GT |
|
ITA | |
|
|
|
Kester, Amateurs |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Strombeek-Bever, Amateurs |
NE |
Race |
BEL | |
27 May
|
|
|
|
1º stage Critérium du Dauphiné Critérium du Dauphiné Libéré |
2.HC |
|
FRA | |
|
|
|
16º stage Giro d'Italia Ronde van Italië |
WT/WT/GT |
|
ITA | |
|
|
|
1º stage part A Volta ao Alentejo |
NE |
|
POR | |
|
|
|
1º stage part B Volta ao Alentejo |
NE |
|
POR | |
28 May
|
|
|
|
2º stage Critérium du Dauphiné Critérium du Dauphiné Libéré |
2.HC |
|
FRA | |
|
|
|
17º stage Giro d'Italia Ronde van Italië |
WT/WT/GT |
|
ITA | |
|
|
|
2º stage Volta ao Alentejo |
NE |
|
POR | |
29 May
|
|
|
|
3º stage Critérium du Dauphiné Critérium du Dauphiné Libéré |
2.HC |
|
FRA | |
|
|
|
18º stage Giro d'Italia Ronde van Italië |
WT/WT/GT |
|
ITA | |
|
|
|
3º stage part A Volta ao Alentejo |
NE |
|
POR | |
|
|
|
3º stage part B Volta ao Alentejo |
NE |
|
POR | |
30 May
|
|
|
|
4º stage part A Critérium du Dauphiné Critérium du Dauphiné Libéré |
2.HC |
|
FRA | |
|
|
|
4º stage part B Critérium du Dauphiné Critérium du Dauphiné Libéré |
2.HC |
|
FRA | |
|
|
|
Sluis, Amateurs |
NE |
|
NED | |
|
|
|
4º stage Volta ao Alentejo |
NE |
|
POR | |
31 May
|
|
|
|
Bertem, Amateurs Bertem |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
5º stage Critérium du Dauphiné Critérium du Dauphiné Libéré |
2.HC |
|
FRA | |
|
|
|
5º stage Volta ao Alentejo |
NE |
|
POR | |