00 May
|
|
|
|
Bray Bray Wheelers - Shay Elliott Memorial |
NE |
Race |
IRL | |
|
|
|
Delyn Tour of Delyn, Elite, Road Race |
NE |
Race |
GBR | |
|
|
|
Goostrey, Chrono Cheshire Roads Club 50 Time Trial |
NE |
|
GBR | |
|
|
|
Liverpool, Chrono Anfield 100 Time Trial |
NE |
|
GBR | |
|
|
|
National Championship, Road, ITT, Amateurs, Great Britain |
NE |
|
GBR | |
|
|
|
National Championship, Road, ITT, Elite, Great Britain (F) |
NE |
|
GBR | |
|
|
|
National Championship, Track, Sprint, Amateurs, Great Britain |
CN |
|
GBR | |
|
|
|
Osaka (F) Osaka International Road Race |
NE |
Race |
JPN | |
01 May
|
|
|
|
Cavriago Trofeo Papa' Cervi |
NE |
Race |
ITA | |
|
|
|
3º stage Dusika Jugend Tour, Juniors Vöslauer Jugend Tour, Bank Austria Jugend Tour |
NE |
|
AUT | |
|
|
|
Eeklo, Amateurs |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Frankfurt am Main Eschborn-Frankfurt City Loop, Rund um den Henninger Turm, GP van Frankfurt, Rund um den Finanzplatz |
1.1 |
|
GER | |
|
|
|
Liedekerke, Amateurs |
NE |
Race |
BEL | |
02 May
|
|
|
|
Deinze, Amateurs |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
4º stage Dusika Jugend Tour, Juniors Vöslauer Jugend Tour, Bank Austria Jugend Tour |
NE |
|
AUT | |
|
|
|
Petegem Petegem-aan-de-Leie |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Yerseke, Amateurs |
NE |
|
NED | |
03 May
|
|
|
|
5º stage Dusika Jugend Tour, Juniors Vöslauer Jugend Tour, Bank Austria Jugend Tour |
NE |
|
AUT | |
|
|
|
Korbeek-Lo, Amateurs |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
1º stage Les 3 jours de Vendée (F) |
NE |
|
FRA | |
|
|
|
Oudenburg (F) |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Provinciaal Kampioenschap Waals-Brabant - Namen - Luxemburg, Road, Juniors, Belgium |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Provincial Championship Antwerpen, Road, Juniors, Belgium |
NE |
|
BEL | |
|
|
|
Provincial Championship Brabant, Road, Juniors, Belgium |
NE |
|
BEL | |
|
|
|
Provincial Championship Henegouwen, Road, Juniors, Belgium |
NE |
|
BEL | |
|
|
|
Provincial Championship Limburg -B-, Road, Juniors, Belgium |
NE |
|
BEL | |
|
|
|
Provincial Championship Luik, Road, Juniors, Belgium |
NE |
|
BEL | |
|
|
|
Provincial Championship Oost-Vlaanderen, Road, Juniors, Belgium |
NE |
|
BEL | |
|
|
|
Provincial Championship Vlaams-Brabant, Road, Juniors, Belgium |
NE |
|
BEL | |
|
|
|
Provincial Championship West-Vlaanderen, Road, Juniors, Belgium |
NE |
|
BEL | |
|
|
|
10º stage Vuelta a España Ronde van Spanje |
WT/WT/GT |
|
ESP | |
|
|
|
Washington National Capital Open |
NE |
|
USA | |
|
|
|
Zürich Meisterschaft von Zürich, Kampioenschap van Zürich |
1.1 |
|
SUI | |
|
|
|
Zürich, Amateurs Meisterschaft von Zürich |
NE |
Race |
SUI | |
04 May
|
|
|
|
Limal, Amateurs |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
11º stage Vuelta a España Ronde van Spanje |
WT/WT/GT |
|
ESP | |
05 May
|
|
|
|
London GP Springbank |
NE |
Race |
CAN | |
|
|
|
Prologue Quatre Jours de Dunkerque Vierdaagse van Duinkerken |
2.1 |
|
FRA | |
|
|
|
Prologue Tour de Romandie Ronde van Romandië |
2.HC |
|
SUI | |
|
|
|
12º stage Vuelta a España Ronde van Spanje |
WT/WT/GT |
|
ESP | |
06 May
|
|
|
|
Lembeke, Amateurs |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
1º stage Quatre Jours de Dunkerque Vierdaagse van Duinkerken |
2.1 |
|
FRA | |
|
|
|
1º stage Tour de Romandie Ronde van Romandië |
2.HC |
|
SUI | |
|
|
|
13º stage Vuelta a España Ronde van Spanje |
WT/WT/GT |
|
ESP | |
07 May
|
|
|
|
2º stage Quatre Jours de Dunkerque Vierdaagse van Duinkerken |
2.1 |
|
FRA | |
|
|
|
2º stage Tour de Romandie Ronde van Romandië |
2.HC |
|
SUI | |
|
|
|
14º stage Vuelta a España Ronde van Spanje |
WT/WT/GT |
|
ESP | |
08 May
|
|
|
|
3º stage part B Quatre Jours de Dunkerque Vierdaagse van Duinkerken |
2.1 |
|
FRA | |
|
|
|
3º stage part A Quatre Jours de Dunkerque Vierdaagse van Duinkerken |
2.1 |
|
FRA | |
|
|
|
3º stage Tour de Romandie Ronde van Romandië |
2.HC |
|
SUI | |
|
|
|
15º stage Vuelta a España Ronde van Spanje |
WT/WT/GT |
|
ESP | |
09 May
|
|
|
|
Eernegem (F) |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Frauenfeld |
NE |
Race |
SUI | |
|
|
|
Frauenfeld (F) |
NE |
Race |
SUI | |
|
|
|
Provincial Championship Antwerpen, Road, Amateurs, Belgium |
NE |
|
BEL | |
|
|
|
Provincial Championship Brabant, Road, Amateurs, Belgium |
NE |
|
BEL | |
|
|
|
Provincial Championship Henegouwen, Road, Amateurs, Belgium |
NE |
|
BEL | |
|
|
|
Provincial Championship Limburg -B-, Road, Amateurs, Belgium |
NE |
|
BEL | |
|
|
|
Provincial Championship Luik, Road, Amateurs, Belgium |
NE |
|
BEL | |
|
|
|
Provincial Championship Namur-Luxembourg-Brabant Walloon, Road, Amateurs, Belgium |
NE |
|
BEL | |
|
|
|
Provincial Championship Oost-Vlaanderen, Road, Amateurs, Belgium |
NE |
|
BEL | |
|
|
|
4º stage Quatre Jours de Dunkerque Vierdaagse van Duinkerken |
2.1 |
|
FRA | |
|
|
|
4º stage Tour de Romandie Ronde van Romandië |
2.HC |
|
SUI | |
|
|
|
16º stage Vuelta a España Ronde van Spanje |
WT/WT/GT |
|
ESP | |
10 May
|
|
|
|
Auvelais (F) |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Berlare, Amateurs |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Köln, Amateurs Rund um Köln |
NE |
Race |
GER | |
|
|
|
National Championship, Road, Duo time trial, Elite, Estonia |
CN |
|
EST | |
|
|
|
Pratteln Wartenberg Rundfahrt |
Open |
Race |
SUI | |
|
|
|
5º stage Quatre Jours de Dunkerque Vierdaagse van Duinkerken |
2.1 |
|
FRA | |
|
|
|
Reiden (F) |
NE |
|
SUI | |
|
|
|
5º stage part B Tour de Romandie Ronde van Romandië |
2.HC |
|
SUI | |
|
|
|
5º stage part A Tour de Romandie Ronde van Romandië |
2.HC |
|
SUI | |
|
|
|
17º stage Vuelta a España Ronde van Spanje |
WT/WT/GT |
|
ESP | |
|
|
|
Wambeek, Amateurs |
NE |
Race |
BEL | |
11 May
|
|
|
|
18º stage Vuelta a España Ronde van Spanje |
WT/WT/GT |
|
ESP | |
12 May
|
|
|
|
Beerzel, Amateurs Beerzel |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
National Championship, Road, ITT, Elite, Estonia |
CN |
|
EST | |
|
|
|
19º stage Vuelta a España Ronde van Spanje |
WT/WT/GT |
|
ESP | |
13 May
|
|
|
|
National Championship, Road, Elite, Estonia |
CN |
|
EST | |
|
|
|
20º stage Vuelta a España Ronde van Spanje |
WT/WT/GT |
|
ESP | |
14 May
|
|
|
|
Scheveningen (F) |
NE |
|
NED | |
|
|
|
21º stage Vuelta a España Ronde van Spanje |
WT/WT/GT |
|
ESP | |
15 May
|
|
|
|
1º stage Tour de Moselle |
NE |
|
FRA | |
|
|
|
22º stage Vuelta a España Ronde van Spanje |
WT/WT/GT |
|
ESP | |
16 May
|
|
|
|
Bellem, Amateurs Bellem |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Cham Cham-Hagendorn |
Open |
Race |
SUI | |
|
|
|
Cham (F) Cham-Hagendorn |
NE |
Race |
SUI | |
|
|
|
IJzendijke, Amateurs |
NE |
|
NED | |
|
|
|
Mol, Juniors |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
2º stage Tour de Moselle |
NE |
|
FRA | |
17 May
|
|
|
|
Brecht (F) |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Kwadendamme, Amateurs |
NE |
|
NED | |
|
|
|
Langnau i.E, Criterium (F) |
1.CRT |
|
SUI | |
|
|
|
Neerijse, Amateurs |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Paris - Mantes |
NE |
Race |
FRA | |
|
|
|
4º stage Tour de Moselle |
NE |
|
FRA | |
|
|
|
3º stage Tour de Moselle |
NE |
|
FRA | |
19 May
|
|
|
|
1º stage part A Volta ao Alentejo |
NE |
|
POR | |
|
|
|
1º stage part B Volta ao Alentejo |
NE |
|
POR | |
20 May
|
|
|
|
Sint-Katelijne-Waver, Amateurs |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Torredonjimeno Clasica Ciudad Torredonjimeno |
NE |
Race |
ESP | |
|
|
|
2º stage part B Volta ao Alentejo |
NE |
|
POR | |
|
|
|
2º stage part A Volta ao Alentejo |
NE |
|
POR | |
21 May
|
|
|
|
3º stage Volta ao Alentejo |
NE |
|
POR | |
|
|
|
Wenduine, Amateurs |
NE |
Race |
BEL | |
22 May
|
|
|
|
Prologue Clásico RCN |
2.2 |
|
COL | |
|
|
|
4º stage part A Volta ao Alentejo |
NE |
|
POR | |
|
|
|
4º stage part B Volta ao Alentejo |
NE |
|
POR | |
|
|
|
Wanfercée-Baulet, Amateurs |
NE |
Race |
BEL | |
23 May
|
|
|
|
Basel (F) |
NE |
|
SUI | |
|
|
|
1º stage Clásico RCN |
2.2 |
|
COL | |
|
|
|
Mühlethurnen Gerzensee Rundfahrt |
Open |
Race |
SUI | |
|
|
|
Tielt, Amateurs Tielt - West-Vlaanderen |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
5º stage Volta ao Alentejo |
NE |
|
POR | |
24 May
|
|
|
|
Bassano del Grappa Trofeo Alcide De Gasperi |
NE |
Race |
ITA | |
|
|
|
Bordeaux - Paris |
1.HC |
|
FRA | |
|
|
|
2º stage Clásico RCN |
2.2 |
|
COL | |
|
|
|
Fisibach (F) |
NE |
Race |
SUI | |
|
|
|
Laarne, Amateurs |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
National Championship, Road, Elite, Belgium (F) |
CN |
|
BEL | |
|
|
|
National Championship, Road, Juniors, Belgium |
CN |
|
BEL | |
|
|
|
6º stage Volta ao Alentejo |
NE |
|
POR | |
25 May
|
|
|
|
3º stage Clásico RCN |
2.2 |
|
COL | |
|
|
|
Prologue Critérium du Dauphiné Critérium du Dauphiné Libéré |
2.HC |
|
FRA | |
26 May
|
|
|
|
4º stage Clásico RCN |
2.2 |
|
COL | |
|
|
|
1º stage Critérium du Dauphiné Critérium du Dauphiné Libéré |
2.HC |
|
FRA | |
27 May
|
|
|
|
5º stage Clásico RCN |
2.2 |
|
COL | |
|
|
|
2º stage Critérium du Dauphiné Critérium du Dauphiné Libéré |
2.HC |
|
FRA | |
|
|
|
Prologue GP Internacional Costa Azul |
NE |
|
POR | |
28 May
|
|
|
|
Aalter, Amateurs |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
6º stage Clásico RCN |
2.2 |
|
COL | |
|
|
|
3º stage part B Critérium du Dauphiné Critérium du Dauphiné Libéré |
2.HC |
|
FRA | |
|
|
|
3º stage part A Critérium du Dauphiné Critérium du Dauphiné Libéré |
2.HC |
|
FRA | |
|
|
|
Diessenhofen (F) Auffahrtskriterium Diessenhofen |
NE |
|
SUI | |
|
|
|
1º stage part B GP Internacional Costa Azul |
NE |
|
POR | |
|
|
|
1º stage part A GP Internacional Costa Azul |
NE |
|
POR | |
|
|
|
Oordegem, Amateurs |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Sandhausen |
NE |
|
GER | |
|
|
|
Wemeldinge, Criterium, Amateurs |
NE |
|
NED | |
|
|
|
Wouw (F) |
NE |
|
NED | |
29 May
|
|
|
|
7º stage Clásico RCN |
2.2 |
|
COL | |
|
|
|
4º stage Critérium du Dauphiné Critérium du Dauphiné Libéré |
2.HC |
|
FRA | |
|
|
|
2º stage GP Internacional Costa Azul |
NE |
|
POR | |
30 May
|
|
|
|
Alpnach (F) |
NE |
|
SUI | |
|
|
|
8º stage Clásico RCN |
2.2 |
|
COL | |
|
|
|
5º stage Critérium du Dauphiné Critérium du Dauphiné Libéré |
2.HC |
|
FRA | |
|
|
|
3º stage part A GP Internacional Costa Azul |
NE |
|
POR | |
|
|
|
3º stage part B GP Internacional Costa Azul |
NE |
|
POR | |
|
|
|
Lewedorp, Amateurs |
NE |
|
NED | |
|
|
|
Ouwegem, Amateurs Ouwegem |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Porrentruy - Zürich Pruntrut - Zürich |
NE |
Race |
SUI | |
31 May
|
|
|
|
Biel-Bienne - Magglingen |
Open |
|
SUI | |
|
|
|
Clásico RCN |
2.2 |
|
COL | |
|
|
|
9º stage Clásico RCN |
2.2 |
|
COL | |
|
|
|
6º stage Critérium du Dauphiné Critérium du Dauphiné Libéré |
2.HC |
|
FRA | |
|
|
|
Gelrode, Amateurs |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
4º stage GP Internacional Costa Azul |
NE |
|
POR | |
|
|
|
Kerkom-bij-Sint-Truiden, Amateurs Kerkom - St.Truiden |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Meerbeke (F) |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Oppuurs, Amateurs |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Provinciaal Kampioenschap Waals-Brabant - Namen - Luxemburg, Road, Novices, Belgium |
NE |
|
BEL | |
|
|
|
Provincial Championship Antwerpen, Road, Novices, Belgium |
NE |
|
BEL | |
|
|
|
Provincial Championship Brabant, Road, Novices, Belgium |
NE |
|
BEL | |
|
|
|
Provincial Championship Henegouwen, Road, Novices, Belgium |
NE |
|
BEL | |
|
|
|
Provincial Championship Limburg -B-, Road, Novices, Belgium |
NE |
|
BEL | |
|
|
|
Provincial Championship Luik, Road, Novices, Belgium |
NE |
|
BEL | |
|
|
|
Provincial Championship Oost-Vlaanderen, Road, Novices |
NE |
|
| |
|
|
|
Provincial Championship West-Vlaanderen, Road, Novices, Belgium |
NE |
|
BEL | |
|
|
|
Rieti Trofeo Adolfo Leoni, Memorial Lorenzo Aguzzi |
NE |
Race |
ITA | |
|
|
|
Russikon (F) |
NE |
Race |
SUI | |