00 May
|
|
|
|
Newcastle, Chrono Marion Bunton Trophy Mountain Time Trial |
NE |
|
GBR | |
01 May
|
|
|
|
Cavriago Trofeo Papa' Cervi |
NE |
Race |
ITA | |
|
|
|
Frankfurt am Main Eschborn-Frankfurt City Loop, Rund um den Henninger Turm, GP van Frankfurt, Rund um den Finanzplatz |
1.1 |
Race |
GER | |
|
|
|
Frankfurt am Main, U23 Eschborn-Frankfurt City Loop, Rund um den Henninger Turm |
1.7.1 |
Race |
GER | |
|
|
|
2º stage Giro del Trentino Ronde van Trentino - Tour of the Alps |
2.2 |
|
ITA | |
|
|
|
6º stage part B Giro delle Regioni |
2.7.1 |
|
ITA | |
|
|
|
6º stage part A Giro delle Regioni |
2.7.1 |
|
ITA | |
|
|
|
GP Weltour |
1.5 |
Race |
POL | |
|
|
|
Hoboken Grote 1-Mei Prijs, Ereprijs Victor De Bruyne |
1.5 |
Race |
BEL | |
|
|
|
Kaarst, Criterium Kaarst-Büttgen |
NE |
|
GER | |
|
|
|
Kapellen, Amateurs Kapellen-Glabbeek |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
1º stage Kroz Hrvatsku Tour of Croatia, Tour de Croatie |
2.5 |
|
CRO | |
|
|
|
Legazpia Santikutz Klasika - Prueba Santa Cruz |
NE |
Race |
ESP | |
|
|
|
5º stage Ringerike Ringerike GP, Kalas Cup/Norgescup |
2.5 |
|
NOR | |
|
|
|
8º stage Ruban Granitier Breton Tour de Bretagne |
2.6 |
|
FRA | |
|
|
|
Vlezenbeek, Amateurs |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
4º stage Vuelta Ciclista a la Rioja Ronde van Rioja |
2.4 |
|
ESP | |
02 May
|
|
|
|
3º stage Giro del Trentino Ronde van Trentino - Tour of the Alps |
2.2 |
|
ITA | |
|
|
|
1º stage Grande Prémio 'Jornal de Notícias' |
2.5 |
|
POR | |
|
|
|
2º stage Kroz Hrvatsku Tour of Croatia, Tour de Croatie |
2.5 |
|
CRO | |
|
|
|
1º stage Tour of the Gila |
NE |
|
USA | |
|
|
|
1º stage Vuelta Castilla y Leon, Elite/U23 |
NE |
|
ESP | |
03 May
|
|
|
|
4º stage Giro del Trentino Ronde van Trentino - Tour of the Alps |
2.2 |
|
ITA | |
|
|
|
2º stage Grande Prémio 'Jornal de Notícias' |
2.5 |
|
POR | |
|
|
|
3º stage Kroz Hrvatsku Tour of Croatia, Tour de Croatie |
2.5 |
|
CRO | |
|
|
|
Lubelski Wyscig 3-Majowy |
1.5 |
Race |
POL | |
|
|
|
2º stage Tour of the Gila |
NE |
|
USA | |
|
|
|
2º stage Vuelta Castilla y Leon, Elite/U23 |
NE |
|
ESP | |
04 May
|
|
|
|
3º stage Grande Prémio 'Jornal de Notícias' |
2.5 |
|
POR | |
|
|
|
4º stage Kroz Hrvatsku Tour of Croatia, Tour de Croatie |
2.5 |
|
CRO | |
|
|
|
Larciano GP Industria & Artigianato |
1.2 |
Race |
ITA | |
|
|
|
4º stage Tour de Toona |
NE |
|
USA | |
|
|
|
3º stage Tour of the Gila |
NE |
|
USA | |
|
|
|
3º stage Vuelta Castilla y Leon, Elite/U23 |
NE |
|
ESP | |
05 May
|
|
|
|
Baboszewo Memorial Andrzeja Trochanowskiego |
1.5 |
Race |
POL | |
|
|
|
Berriatúa San Gregorio Saria |
NE |
Race |
ESP | |
|
|
|
4º stage Grande Prémio 'Jornal de Notícias' |
2.5 |
|
POR | |
|
|
|
Herning GP Herning, En forårsdag på heden |
1.4 |
Race |
DEN | |
|
|
|
5º stage Kroz Hrvatsku Tour of Croatia, Tour de Croatie |
2.5 |
|
CRO | |
|
|
|
London GP Springbank |
NE |
Race |
CAN | |
|
|
|
Tallinn, Mountainbike Tallinna Rattamaraton |
NE |
|
EST | |
|
|
|
4º stage Tour of the Gila |
NE |
|
USA | |
|
|
|
Vlaardingen (F) |
NE |
|
NED | |
|
|
|
4º stage Vuelta Castilla y Leon, Elite/U23 |
NE |
|
ESP | |
06 May
|
|
|
|
Aarhus Colliers Classic |
1.4 |
Race |
DEN | |
|
|
|
Aartselaar Grote Prijs van ´t Heiken Ereprijs material |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Azpeitia Subida a Urraki |
NE |
Race |
ESP | |
|
|
|
Chanteloup-les-Vignes Trophée des Grimpeurs |
1.3 |
|
FRA | |
|
|
|
Chanteloup-les-Vignes (F) Trophée des Grimpeurs |
NE |
|
FRA | |
|
|
|
Cras-Avernas (a) Flèche Hesbignonne /Haspengouwse Pijl |
1.5 |
Race |
BEL | |
|
|
|
Gippingen GP Kanton Aargau/GP du canton d'Argovie |
1.1 |
Race |
SUI | |
|
|
|
Giro della Toscana |
1.3 |
Race |
ITA | |
|
|
|
Gleisdorf Solar Radclassic |
1.5 |
Race |
AUT | |
|
|
|
5º stage Grande Prémio 'Jornal de Notícias' |
2.5 |
|
POR | |
|
|
|
Köln Rund um den Flughafen Köln-Bonn |
1.4 |
Race |
GER | |
|
|
|
Kolgaküla, Mountainbike |
NE |
|
EST | |
|
|
|
5º stage Tour of the Gila |
NE |
|
USA | |
|
|
|
5º stage Vuelta Castilla y Leon, Elite/U23 |
NE |
|
ESP | |
|
|
|
Warszawa (a) |
NE |
|
POL | |
|
|
|
Wervershoof (F) Westfriese Dorpenomloop |
NE |
Race |
NED | |
08 May
|
|
|
|
Asti, U23 Coppa Citta' di Asti |
NE |
Race |
ITA | |
|
|
|
1º stage Bidasoa Itzulia Vuelta a Bidasoa |
NE |
|
ESP | |
|
|
|
1º stage Giro d'Abruzzo Trofeo Interspar |
2.5 |
|
ITA | |
|
|
|
1º stage Quatre Jours de Dunkerque Vierdaagse van Duinkerken |
2.1 |
|
FRA | |
|
|
|
Tallinn, Chrono |
NE |
|
EST | |
|
|
|
Prologue Tour de Romandie Ronde van Romandië |
2.HC |
|
SUI | |
|
|
|
1º stage Tour of Slovenia |
2.5 |
|
SLO | |
09 May
|
|
|
|
2º stage Bidasoa Itzulia Vuelta a Bidasoa |
NE |
|
ESP | |
|
|
|
2º stage Giro d'Abruzzo Trofeo Interspar |
2.5 |
|
ITA | |
|
|
|
2º stage Quatre Jours de Dunkerque Vierdaagse van Duinkerken |
2.1 |
|
FRA | |
|
|
|
1º stage Tour de Korea |
2.5 |
|
KOR | |
|
|
|
1º stage Tour de Romandie Ronde van Romandië |
2.HC |
|
SUI | |
|
|
|
3º stage Tour of Slovenia |
2.5 |
|
SLO | |
|
|
|
2º stage Tour of Slovenia |
2.5 |
|
SLO | |
10 May
|
|
|
|
3º stage Bidasoa Itzulia Vuelta a Bidasoa |
NE |
|
ESP | |
|
|
|
3º stage Giro d'Abruzzo Trofeo Interspar |
2.5 |
|
ITA | |
|
|
|
1º stage GP R.L.V.T. |
2.5 |
|
POR | |
|
|
|
3º stage Quatre Jours de Dunkerque Vierdaagse van Duinkerken |
2.1 |
|
FRA | |
|
|
|
2º stage Tour de Korea |
2.5 |
|
KOR | |
|
|
|
2º stage Tour de Romandie Ronde van Romandië |
2.HC |
|
SUI | |
|
|
|
4º stage Tour of Slovenia |
2.5 |
|
SLO | |
11 May
|
|
|
|
4º stage Bidasoa Itzulia Vuelta a Bidasoa |
NE |
|
ESP | |
|
|
|
4º stage Giro d'Abruzzo Trofeo Interspar |
2.5 |
|
ITA | |
|
|
|
2º stage GP R.L.V.T. |
2.5 |
|
POR | |
|
|
|
Lausanne (F) Souvenir Magali Pache |
NE |
|
SUI | |
|
|
|
National Championship, Road, Elite, Cyprus (F) Pagkyprio Protathima Dromou |
CN |
|
CYP | |
|
|
|
National Championship, Road, ITT, Elite, Cyprus (F) |
CN |
|
CYP | |
|
|
|
National Championship, Road, ITT, Juniors, Cyprus |
CN |
|
CYP | |
|
|
|
4º stage Quatre Jours de Dunkerque Vierdaagse van Duinkerken |
2.1 |
|
FRA | |
|
|
|
3º stage Tour de Korea |
2.5 |
|
KOR | |
|
|
|
3º stage Tour de Romandie Ronde van Romandië |
2.HC |
|
SUI | |
|
|
|
5º stage Tour of Slovenia |
2.5 |
|
SLO | |
|
|
|
1º stage Závod Míru Vredeskoers / Course de la Paix / Friedensfahrt / Peace Race |
2.3 |
|
| |
12 May
|
|
|
|
Abadiño Memorial J. A. Urien |
NE |
Race |
ESP | |
|
|
|
Bayonne - Pamplona |
NE |
Race |
ESP | |
|
|
|
5º stage Bidasoa Itzulia Vuelta a Bidasoa |
NE |
|
ESP | |
|
|
|
1º stage Clásica Internacional de Alcobendas y Villalba |
2.4 |
|
ESP | |
|
|
|
5º stage Giro d'Abruzzo Trofeo Interspar |
2.5 |
|
ITA | |
|
|
|
GP Arjaan de Schipper ZLM Tour |
1.5 |
Race |
NED | |
|
|
|
3º stage GP R.L.V.T. |
2.5 |
|
POR | |
|
|
|
National Championship, Road, ITT, Elite, Cyprus |
CN |
|
CYP | |
|
|
|
5º stage Quatre Jours de Dunkerque Vierdaagse van Duinkerken |
2.1 |
|
FRA | |
|
|
|
4º stage Tour de Korea |
2.5 |
|
KOR | |
|
|
|
4º stage Tour de Romandie Ronde van Romandië |
2.HC |
|
SUI | |
|
|
|
6º stage Tour of Slovenia |
2.5 |
|
SLO | |
|
|
|
2º stage Závod Míru Vredeskoers / Course de la Paix / Friedensfahrt / Peace Race |
2.3 |
|
| |
13 May
|
|
|
|
Arizcun Trofeo Licores Ordoki |
NE |
Race |
ESP | |
|
|
|
Boston |
NE |
|
USA | |
|
|
|
3º stage Clásica Internacional de Alcobendas y Villalba |
2.4 |
|
ESP | |
|
|
|
2º stage Clásica Internacional de Alcobendas y Villalba |
2.4 |
|
ESP | |
|
|
|
Eppegem, Juniors Eppegem - Zemst |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Gijzenzele, Novices |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
6º stage Giro d'Abruzzo Trofeo Interspar |
2.5 |
|
ITA | |
|
|
|
4º stage GP R.L.V.T. |
2.5 |
|
POR | |
|
|
|
Köln (c) |
NE |
|
GER | |
|
|
|
Lincoln Lincoln Grand Prix |
1.5 |
Race |
GBR | |
|
|
|
Llobregales, Amateurs Cursa Ciclista de Llobregat |
NE |
Race |
ESP | |
|
|
|
Mulgi, Mountainbike Mulgi Rattamaraton |
NE |
|
EST | |
|
|
|
National Championship, Road, Elite, Cyprus Pagkyprio Protathima Dromou |
CN |
|
CYP | |
|
|
|
National Championship, Road, Juniors, Cyprus Pagkyprio Protathima Dromou |
CN |
|
CYP | |
|
|
|
Nieuwmoer (a) Herman Vanspringels Diamond |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
6º stage part a Quatre Jours de Dunkerque Vierdaagse van Duinkerken |
2.1 |
|
FRA | |
|
|
|
Sarntal, Mountainbike |
CDM |
|
ITA | |
|
|
|
5º stage Tour de Korea |
2.5 |
|
KOR | |
|
|
|
5º stage Tour de Romandie Ronde van Romandië |
2.HC |
|
SUI | |
|
|
|
7º stage Tour of Slovenia |
2.5 |
|
SLO | |
|
|
|
Veldhoven Omloop der Kempen |
1.5 |
Race |
NED | |
|
|
|
Veldhoven (F) GP Groenen Groep |
NE |
|
NED | |
|
|
|
Vilvoorde GP Stad Vilvoorde |
1.5 |
Race |
BEL | |
|
|
|
Vivegnis, Novices |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
3º stage Závod Míru Vredeskoers / Course de la Paix / Friedensfahrt / Peace Race |
2.3 |
|
| |
14 May
|
|
|
|
6º stage part b Quatre Jours de Dunkerque Vierdaagse van Duinkerken |
2.1 |
|
FRA | |
|
|
|
6º stage Tour de Korea |
2.5 |
|
KOR | |
|
|
|
4º stage Závod Míru Vredeskoers / Course de la Paix / Friedensfahrt / Peace Race |
2.3 |
|
| |
15 May
|
|
|
|
Amiens, Criterium GP Jean Renaux |
NE |
|
FRA | |
|
|
|
7º stage Tour de Korea |
2.5 |
|
KOR | |
|
|
|
1º stage Vuelta a Asturias Ronde van Asturië |
2.3 |
|
ESP | |
|
|
|
5º stage Závod Míru Vredeskoers / Course de la Paix / Friedensfahrt / Peace Race |
2.3 |
|
| |
16 May
|
|
|
|
1º stage GP Philips |
NE |
|
POR | |
|
|
|
2º stage Vuelta a Asturias Ronde van Asturië |
2.3 |
|
ESP | |
|
|
|
6º stage Závod Míru Vredeskoers / Course de la Paix / Friedensfahrt / Peace Race |
2.3 |
|
| |
17 May
|
|
|
|
Calais, Criterium |
NE |
|
FRA | |
|
|
|
2º stage GP Philips |
NE |
|
POR | |
|
|
|
3º stage Vuelta a Asturias Ronde van Asturië |
2.3 |
|
ESP | |
|
|
|
7º stage Závod Míru Vredeskoers / Course de la Paix / Friedensfahrt / Peace Race |
2.3 |
|
| |
18 May
|
|
|
|
3º stage GP Philips |
NE |
|
POR | |
|
|
|
National Championship, Road, ITT, U23, Denmark |
CN |
|
DEN | |
|
|
|
1º stage Ster van Zeeland (F) Ster van Zeeland (V) |
NE |
|
NED | |
|
|
|
1º stage Tour de Picardie Tour de l'Oise |
2.2 |
|
FRA | |
|
|
|
4º stage Vuelta a Asturias Ronde van Asturië |
2.3 |
|
ESP | |
|
|
|
9º stage Závod Míru Vredeskoers / Course de la Paix / Friedensfahrt / Peace Race |
2.3 |
|
| |
|
|
|
8º stage Závod Míru Vredeskoers / Course de la Paix / Friedensfahrt / Peace Race |
2.3 |
|
| |
19 May
|
|
|
|
Championship of the Basque Country, Road, Elite, Spain |
JR |
|
ESP | |
|
|
|
Durango (F) Emakumeen Saria |
1.9.2 |
Race |
ESP | |
|
|
|
Elva, Criterium Elva Tänavasõit |
NE |
|
EST | |
|
|
|
Prologue Giro d'Italia Ronde van Italië |
WT/WT/GT |
|
ITA | |
|
|
|
4º stage GP Philips |
NE |
|
POR | |
|
|
|
Hulshout, Novices Schaal Marcel Indekeu |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Kohtla-Nõmme, Mountainbike |
NE |
|
EST | |
|
|
|
Odder (a) |
NE |
|
DEN | |
|
|
|
1º stage Preston (a) |
NE |
|
GBR | |
|
|
|
2º stage Preston (a) |
NE |
|
GBR | |
|
|
|
2º stage Ster van Zeeland (F) Ster van Zeeland (V) |
NE |
|
NED | |
|
|
|
3º stage Ster van Zeeland (F) Ster van Zeeland (V) |
NE |
|
NED | |
|
|
|
Torredonjimeno Clasica Ciudad Torredonjimeno |
NE |
Race |
ESP | |
|
|
|
2º stage Tour de Picardie Tour de l'Oise |
2.2 |
|
FRA | |
|
|
|
1º stage Tour de Sask Bikes on Broadway |
NE |
|
CAN | |
|
|
|
5º stage Vuelta a Asturias Ronde van Asturië |
2.3 |
|
ESP | |
|
|
|
Wałbrzych Wyscig o Zlota Spinke Wałbrzycha |
NE |
|
POL | |
|
|
|
10º stage Závod Míru Vredeskoers / Course de la Paix / Friedensfahrt / Peace Race |
2.3 |
|
| |
20 May
|
|
|
|
Świebodzice Memorial Pawla Sosika |
1.5 |
Race |
POL | |
|
|
|
1º stage Author Cup, Mountainbike |
NE |
|
EST | |
|
|
|
Breendonk, Amateurs |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Championship of Vizcaya, Road, Elite, Spain |
NE |
|
ESP | |
|
|
|
Danbury |
NE |
|
USA | |
|
|
|
Edermünde |
WE |
|
GER | |
|
|
|
Erfurt Rund um die Hainleite |
1.5 |
|
GER | |
|
|
|
1º stage Giro d'Italia Ronde van Italië |
WT/WT/GT |
|
ITA | |
|
|
|
Giro del Friuli (F) |
NE |
Race |
ITA | |
|
|
|
5º stage GP Philips |
NE |
|
POR | |
|
|
|
Houffalize, Mountainbike Vayamundo MTB Cup |
CDM |
|
BEL | |
|
|
|
Lys-lès-Lannoy GP de Lys lez Lannoy |
1.6 |
Race |
FRA | |
|
|
|
National Championship, Road, Elite, Switzerland (F) |
CN |
|
SUI | |
|
|
|
National Championship, Road, U23, Denmark |
CN |
|
DEN | |
|
|
|
3º stage Preston (a) |
NE |
|
GBR | |
|
|
|
Provincial Championship Brabant, Road, Juniors, Belgium |
NE |
|
BEL | |
|
|
|
1º stage Ras Tailteann An Post Ras |
2.5 |
|
IRL | |
|
|
|
Rotterdam (F) (b) Rotterdam Airport |
NE |
|
NED | |
|
|
|
Steenokkerzeel, Novices |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Stuttgart (d) Stuttgart-Hohenheim |
NE |
|
GER | |
|
|
|
3º stage Tour de Picardie Tour de l'Oise |
2.2 |
|
FRA | |
|
|
|
2º stage Tour de Sask Bikes on Broadway |
NE |
|
CAN | |
|
|
|
1º stage Tour of Japan Ronde van Japan |
2.4 |
|
JPN | |
|
|
|
Villa d'Alme Memorial Ghisalberti |
NE |
Race |
ITA | |
|
|
|
6º stage part a Vuelta a Asturias Ronde van Asturië |
2.3 |
|
ESP | |
|
|
|
6º stage part b Vuelta a Asturias Ronde van Asturië |
2.3 |
|
ESP | |
|
|
|
Willebringen, Amateurs |
NE |
Race |
BEL | |
21 May
|
|
|
|
2º stage Giro d'Italia Ronde van Italië |
WT/WT/GT |
|
ITA | |
|
|
|
2º stage Ras Tailteann An Post Ras |
2.5 |
|
IRL | |
|
|
|
4º stage Tour de Picardie Tour de l'Oise |
2.2 |
|
FRA | |
|
|
|
3º stage Tour de Sask Bikes on Broadway |
NE |
|
CAN | |
|
|
|
2º stage Tour of Japan Ronde van Japan |
2.4 |
|
JPN | |
|
|
|
Wichita |
NE |
|
USA | |
22 May
|
|
|
|
3º stage Giro d'Italia Ronde van Italië |
WT/WT/GT |
|
ITA | |
|
|
|
1º stage GP du Midi-Libre |
2.1 |
|
FRA | |
|
|
|
3º stage Ras Tailteann An Post Ras |
2.5 |
|
IRL | |
|
|
|
Tallinn (e) Tallinna MV Händikäp |
NE |
|
EST | |
23 May
|
|
|
|
2º stage Bayern Rundfahrt Ronde van Beieren |
2.4 |
|
GER | |
|
|
|
1º stage Bayern Rundfahrt Ronde van Beieren |
2.4 |
|
GER | |
|
|
|
Freiburg |
NE |
|
GER | |
|
|
|
4º stage Giro d'Italia Ronde van Italië |
WT/WT/GT |
|
ITA | |
|
|
|
2º stage GP du Midi-Libre |
2.1 |
|
FRA | |
|
|
|
4º stage Ras Tailteann An Post Ras |
2.5 |
|
IRL | |
|
|
|
3º stage Tour of Japan Ronde van Japan |
2.4 |
|
JPN | |
24 May
|
|
|
|
3º stage Bayern Rundfahrt Ronde van Beieren |
2.4 |
|
GER | |
|
|
|
Buchholz in der Nordheide |
NE |
|
GER | |
|
|
|
Dortmund (o) Westfalen Preis |
NE |
Race |
GER | |
|
|
|
1º stage Flèche du Sud Fleche du Sud |
2.6 |
|
LUX | |
|
|
|
5º stage Giro d'Italia Ronde van Italië |
WT/WT/GT |
|
ITA | |
|
|
|
GP de Wallonie |
1.2 |
Race |
BEL | |
|
|
|
3º stage GP du Midi-Libre |
2.1 |
|
FRA | |
|
|
|
Hasselt (a) Hasselt - Spa - Hasselt |
1.5 |
Race |
BEL | |
|
|
|
Lekkerkerk (F) |
NE |
|
NED | |
|
|
|
München |
NE |
|
GER | |
|
|
|
National Championship, Road, ITT, Elite, United States of America |
CN |
|
USA | |
|
|
|
National Championship, Road, ITT, Juniors, United States of America (F) |
CN |
|
USA | |
|
|
|
5º stage Ras Tailteann An Post Ras |
2.5 |
|
IRL | |
|
|
|
Silenen - Bristen Silenen - Amsteg - Bristen |
NE |
|
SUI | |
|
|
|
1º stage Volta Provincia de Castello |
NE |
|
ESP | |
25 May
|
|
|
|
4º stage Bayern Rundfahrt Ronde van Beieren |
2.4 |
|
GER | |
|
|
|
Cali, 1 km |
CDM |
|
COL | |
|
|
|
Dubnica nad Váhom GP ZTS |
1.5 |
Race |
SVK | |
|
|
|
2º stage Flèche du Sud Fleche du Sud |
2.6 |
|
LUX | |
|
|
|
6º stage Giro d'Italia Ronde van Italië |
WT/WT/GT |
|
ITA | |
|
|
|
4º stage GP du Midi-Libre |
2.1 |
|
FRA | |
|
|
|
6º stage Ras Tailteann An Post Ras |
2.5 |
|
IRL | |
|
|
|
4º stage Tour of Japan Ronde van Japan |
2.4 |
|
JPN | |
|
|
|
2º stage Volta Provincia de Castello |
NE |
|
ESP | |
26 May
|
|
|
|
5º stage Bayern Rundfahrt Ronde van Beieren |
2.4 |
|
GER | |
|
|
|
Burlington, Criterium Snake Alley |
NE |
|
USA | |
|
|
|
Cham Cham-Hagendorn |
NE |
|
SUI | |
|
|
|
3º stage part a Flèche du Sud Fleche du Sud |
2.6 |
|
LUX | |
|
|
|
3º stage part b Flèche du Sud Fleche du Sud |
2.6 |
|
LUX | |
|
|
|
7º stage Giro d'Italia Ronde van Italië |
WT/WT/GT |
|
ITA | |
|
|
|
5º stage GP du Midi-Libre |
2.1 |
|
FRA | |
|
|
|
Hotton GP Joseph Bruyère |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Itsasondo Itsasondoko Saria |
NE |
Race |
ESP | |
|
|
|
Kampen (F) Flevotour |
NE |
Race |
NED | |
|
|
|
Poggio a Caiano (a) Coppa Giulio Burci |
NE |
Race |
ITA | |
|
|
|
7º stage Ras Tailteann An Post Ras |
2.5 |
|
IRL | |
|
|
|
Tartu Tartu Tänavasõit |
NE |
Race |
EST | |
|
|
|
5º stage Tour of Japan Ronde van Japan |
2.4 |
|
JPN | |
|
|
|
3º stage Volta Provincia de Castello |
NE |
|
ESP | |
27 May
|
|
|
|
6º stage Bayern Rundfahrt Ronde van Beieren |
2.4 |
|
GER | |
|
|
|
4º stage Flèche du Sud Fleche du Sud |
1.6 |
|
LUX | |
|
|
|
8º stage Giro d'Italia Ronde van Italië |
WT/WT/GT |
|
ITA | |
|
|
|
6º stage GP du Midi-Libre |
2.1 |
|
FRA | |
|
|
|
Ham, Novices |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Hoeleden, Amateurs |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
8º stage Ras Tailteann An Post Ras |
2.5 |
|
IRL | |
|
|
|
Rosendal Fuji Peloton GP |
NE |
|
FIN | |
|
|
|
Somerville (a) Tour of Somerville |
NE |
|
USA | |
|
|
|
Tartu (b) Tartu Rattaralli |
NE |
Race |
EST | |
|
|
|
5º stage Tour of Japan Ronde van Japan |
2.4 |
|
JPN | |
|
|
|
Vlaamse/Antwerpse Havenpijl 2 Districtenpijl Ekeren - Deurne |
1.5 |
Race |
BEL | |
|
|
|
4º stage Volta Provincia de Castello |
NE |
|
ESP | |
28 May
|
|
|
|
African Championship, Road, ITT, Elite |
CC |
Continental Championship |
| |
|
|
|
Featherstone Featherstone, Elite, Road Race |
NE |
|
GBR | |
|
|
|
9º stage Giro d'Italia Ronde van Italië |
WT/WT/GT |
|
ITA | |
|
|
|
Somerville Tour of Somerville |
NE |
|
USA | |
29 May
|
|
|
|
African Championship, Road, Elite |
CC |
Continental Championship |
| |
|
|
|
Booischot, Amateurs |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
1º stage Deutschland Tour Ronde van Duitsland |
2.3 |
|
GER | |
|
|
|
Games of Small States of Europe, Road, ITT |
JR |
|
| |
|
|
|
10º stage Giro d'Italia Ronde van Italië |
WT/WT/GT |
|
ITA | |
|
|
|
1º stage Vuelta Ciclista a Navarra Ronde van Navarra |
2.5 |
|
ESP | |
30 May
|
|
|
|
Bredene, Amateurs |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
2º stage Deutschland Tour Ronde van Duitsland |
2.3 |
|
GER | |
|
|
|
11º stage Giro d'Italia Ronde van Italië |
WT/WT/GT |
|
ITA | |
|
|
|
2º stage Vuelta Ciclista a Navarra Ronde van Navarra |
2.5 |
|
ESP | |
31 May
|
|
|
|
3º stage Deutschland Tour Ronde van Duitsland |
2.3 |
|
GER | |
|
|
|
2º stage Euskal Bizikleta Bicicleta Vasca, GP de la Bicicleta Eibarresa, GP Eibar |
2.1 |
|
ESP | |
|
|
|
1º stage Euskal Bizikleta Bicicleta Vasca, GP de la Bicicleta Eibarresa, GP Eibar |
2.1 |
|
ESP | |
|
|
|
12º stage Giro d'Italia Ronde van Italië |
WT/WT/GT |
|
ITA | |
|
|
|
1º stage GP Abimota |
NE |
|
POR | |
|
|
|
3º stage Vuelta Ciclista a Navarra Ronde van Navarra |
2.5 |
|
ESP | |