00 Jun
|
|
|
|
Clitheroe Clitheroe - Settle - Clitheroe Time Trial |
NE |
|
GBR | |
|
|
|
Douglas Mannin Veg |
NE |
Race |
GBR | |
|
|
|
Douglas, Amateurs Manx International |
NE |
Race |
GBR | |
|
|
|
Macclesfield John Parkinson Memorial |
NE |
|
GBR | |
|
|
|
National Championship, Road, ITT, Amateurs, Great Britain |
NE |
|
GBR | |
|
|
|
National Championship, Road, ITT, Elite, Great Britain (F) |
NE |
|
GBR | |
|
|
|
National Championship, Track, Sprint, Elite, German Democratic Republik (F) |
CN |
|
GDR | |
|
|
|
Navan Navan R.C. - Meath Grand Prix |
NE |
Race |
IRL | |
|
|
|
Onchan, Juniors Onchan Cup Junior Road Race |
NE |
Race |
GBR | |
|
|
|
3º stage Ronde d’Aquitaine à Saint-Emilion (F) |
NE |
|
FRA | |
|
|
|
2º stage Ronde d’Aquitaine à Saint-Emilion (F) |
NE |
|
FRA | |
|
|
|
4º stage Ronde d’Aquitaine à Saint-Emilion (F) |
NE |
|
FRA | |
01 Jun
|
|
|
|
Breukelen (F) |
NE |
Race |
NED | |
|
|
|
5º stage Critérium du Dauphiné Critérium du Dauphiné Libéré |
2.HC |
|
FRA | |
|
|
|
Leest, Amateurs |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Sombreffe |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Vogelwaarde, Amateurs Omloop van Vogelwaarde |
NE |
|
NED | |
|
|
|
1º stage Volta ao Alentejo |
NE |
|
POR | |
|
|
|
Wambeek, Amateurs |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Werchter, Amateurs |
NE |
Race |
BEL | |
02 Jun
|
|
|
|
Baal, Amateurs |
NE |
|
BEL | |
|
|
|
Boorsem Maaslandse Pijl, Kotem-Boorsem |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
6º stage Critérium du Dauphiné Critérium du Dauphiné Libéré |
2.HC |
|
FRA | |
|
|
|
Daknam, Amateurs |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Haaltert, Amateurs Haaltert - Geraardsbergen - Haaltert |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Haaltert, Amateurs (a) |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Made, Criterium Ronde van Made |
1.CRT |
|
NED | |
|
|
|
Newcastle (ad) Vaux Grand Prix |
NE |
Race |
GBR | |
|
|
|
Nibbixwoud (F) |
NE |
Race |
NED | |
|
|
|
Provincial Championship Limburg -B-, Road, Novices, Belgium |
NE |
|
BEL | |
|
|
|
2º stage Volta ao Alentejo |
NE |
|
POR | |
|
|
|
Waterlandkerkje, Amateurs |
NE |
|
NED | |
|
|
|
Wortegem, Amateurs Wortegem - Petegem |
NE |
Race |
BEL | |
03 Jun
|
|
|
|
7º stage part B Critérium du Dauphiné Critérium du Dauphiné Libéré |
2.HC |
|
FRA | |
|
|
|
7º stage part A Critérium du Dauphiné Critérium du Dauphiné Libéré |
2.HC |
|
FRA | |
|
|
|
3º stage part A Volta ao Alentejo |
NE |
|
POR | |
|
|
|
3º stage part B Volta ao Alentejo |
NE |
|
POR | |
04 Jun
|
|
|
|
4º stage part A Volta ao Alentejo |
NE |
|
POR | |
|
|
|
4º stage part B Volta ao Alentejo |
NE |
|
POR | |
05 Jun
|
|
|
|
5º stage Volta ao Alentejo |
NE |
|
POR | |
06 Jun
|
|
|
|
1º stage Lidice |
NE |
|
CZE | |
|
|
|
6º stage Volta ao Alentejo |
NE |
|
POR | |
07 Jun
|
|
|
|
1º stage Giro della Valsesia |
NE |
|
ITA | |
|
|
|
Hengelo (F) |
NE |
Race |
NED | |
|
|
|
Hengelo, Criterium |
1.CRT |
|
NED | |
|
|
|
2º stage Lidice |
NE |
|
CZE | |
|
|
|
Sluis, Amateurs |
NE |
|
NED | |
08 Jun
|
|
|
|
2º stage Giro della Valsesia |
NE |
|
ITA | |
|
|
|
Lamswaarde, Amateurs |
NE |
|
NED | |
|
|
|
4º stage Lidice |
NE |
|
CZE | |
|
|
|
3º stage Lidice |
NE |
|
CZE | |
|
|
|
National Championship, Road, Novices, The Netherlands (F) |
CN |
|
NED | |
|
|
|
Ottignies, Amateurs |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Oud-Gastel |
1.CRT |
|
NED | |
|
|
|
Schijndel (F) Lus van Schijndel |
NE |
|
NED | |
|
|
|
Tongerlo |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Prologue Wervershoof Westfriese Dorpenomloop, Theo Koomen Plaquette |
NE |
|
NED | |
|
|
|
Wervershoof Westfriese Dorpenomloop, Theo Koomen Plaquette |
NE |
|
NED | |
|
|
|
Wielsbeke (a) |
NE |
Race |
BEL | |
09 Jun
|
|
|
|
Arrate Subida a Arrate |
NE |
|
ESP | |
|
|
|
3º stage Giro della Valsesia |
NE |
|
ITA | |
|
|
|
GP Plumelec |
1.2 |
Race |
FRA | |
|
|
|
2º stage Grabs - Voralp |
NE |
|
SUI | |
|
|
|
1º stage Grabs - Voralp |
Open |
|
SUI | |
|
|
|
Köln, Amateurs Rund um Köln |
NE |
Race |
GER | |
|
|
|
Kalmthout (a) Polder-Kempen |
1.2 |
Race |
BEL | |
|
|
|
Lage Zwaluwe (F) |
NE |
Race |
NED | |
|
|
|
5º stage Lidice |
NE |
|
CZE | |
|
|
|
Lokeren, Amateurs |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
National Championship, Road, ITT, Elite, Estonia |
CN |
|
EST | |
|
|
|
National Championship, Road, Juniors, Belgium (F) |
CN |
|
BEL | |
|
|
|
National Championship, Road, Juniors, The Netherlands |
CN |
|
NED | |
|
|
|
National Championship, Road, Novices, Belgium (F) |
CN |
|
BEL | |
|
|
|
National Championship, Road, Novices, The Netherlands |
CN |
|
NED | |
|
|
|
Rijen (F) |
NE |
Race |
NED | |
|
|
|
Voerendaal Hel van Voerendaal |
1.CRT |
|
NED | |
|
|
|
2º stage Wervershoof Westfriese Dorpenomloop, Theo Koomen Plaquette |
NE |
|
NED | |
10 Jun
|
|
|
|
Porto - Lisboa |
NE |
Race |
POR | |
11 Jun
|
|
|
|
Poeldijk (F) |
NE |
Race |
NED | |
|
|
|
Prologue Tour de Suisse Ronde van Zwitserland |
2.HC |
|
SUI | |
12 Jun
|
|
|
|
Brussel/Bruxelles - Ingooigem |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Prologue GP du Midi-Libre |
2.1 |
|
FRA | |
|
|
|
1º stage Tour de Suisse Ronde van Zwitserland |
2.HC |
|
SUI | |
|
|
|
Vaals, Chrono (F) |
NE |
|
NED | |
13 Jun
|
|
|
|
1º stage GP du Midi-Libre |
2.1 |
|
FRA | |
|
|
|
1º stage Ronde d’Aquitaine à Saint-Emilion (F) |
NE |
|
FRA | |
|
|
|
2º stage Tour de Suisse Ronde van Zwitserland |
2.HC |
|
SUI | |
14 Jun
|
|
|
|
2º stage GP du Midi-Libre |
2.1 |
|
FRA | |
|
|
|
3º stage Tour de Suisse Ronde van Zwitserland |
2.HC |
|
SUI | |
15 Jun
|
|
|
|
Achterhoek Ronde van Achterhoek |
NE |
Race |
NED | |
|
|
|
3º stage GP du Midi-Libre |
2.1 |
|
FRA | |
|
|
|
1º stage part b Langedijk |
1.CRT |
Points race |
NED | |
|
|
|
1º stage part a Langedijk |
1.CRT |
Elimitation |
NED | |
|
|
|
1º stage part c Langedijk |
1.CRT |
|
NED | |
|
|
|
Rijsbergen (F) |
NE |
Race |
NED | |
|
|
|
Stok, Amateurs Stok-Kortenaken |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
4º stage Tour de Suisse Ronde van Zwitserland |
2.HC |
|
SUI | |
16 Jun
|
|
|
|
Eksaarde, Amateurs |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Giro della Toscana |
1.1 |
Race |
ITA | |
|
|
|
4º stage GP du Midi-Libre |
2.1 |
|
FRA | |
|
|
|
Hilversum (F) |
NE |
Race |
NED | |
|
|
|
Liedekerke Liedekerkse Pijl, Liedekerke Interclub 1 |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
National Championship, Road, Elite, Portugal |
CN |
|
POR | |
|
|
|
Pontedecimo Giro dell'Appennino, Ronde van de Appennijnen |
1.1 |
Race |
ITA | |
|
|
|
Rebecq-Rognon, Amateurs |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Rieti Trofeo Adolfo Leoni, Memorial Lorenzo Aguzzi |
NE |
Race |
ITA | |
|
|
|
5º stage Ronde d’Aquitaine à Saint-Emilion (F) |
NE |
|
FRA | |
|
|
|
Schoonderbuken, Amateurs |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
5º stage part A Tour de Suisse Ronde van Zwitserland |
2.HC |
|
SUI | |
|
|
|
5º stage part B Tour de Suisse Ronde van Zwitserland |
2.HC |
|
SUI | |
|
|
|
Wezembeek-Oppem, Amateurs |
NE |
Race |
BEL | |
17 Jun
|
|
|
|
Prologue DDR Rundfahrt Tour de RDA |
NE |
|
GDR | |
|
|
|
National Championship, Road, Amateurs, German Democratic Republik |
CN |
|
GDR | |
|
|
|
6º stage Tour de Suisse Ronde van Zwitserland |
2.HC |
|
SUI | |
|
|
|
Zuiddorpe, Amateurs Boekweitronde |
NE |
|
NED | |
18 Jun
|
|
|
|
1º stage DDR Rundfahrt Tour de RDA |
NE |
|
GDR | |
|
|
|
7º stage Tour de Suisse Ronde van Zwitserland |
2.HC |
|
SUI | |
19 Jun
|
|
|
|
2º stage DDR Rundfahrt Tour de RDA |
NE |
|
GDR | |
|
|
|
De Panne Omloop van de Westkust |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Sint Maartensdijk (F) |
NE |
|
NED | |
|
|
|
8º stage Tour de Suisse Ronde van Zwitserland |
2.HC |
|
SUI | |
20 Jun
|
|
|
|
3º stage DDR Rundfahrt Tour de RDA |
NE |
|
GDR | |
|
|
|
Giro del Friuli |
1.2 |
Race |
ITA | |
|
|
|
9º stage part B Tour de Suisse Ronde van Zwitserland |
2.HC |
|
SUI | |
|
|
|
9º stage part A Tour de Suisse Ronde van Zwitserland |
2.HC |
|
SUI | |
21 Jun
|
|
|
|
4º stage DDR Rundfahrt Tour de RDA |
NE |
|
GDR | |
|
|
|
Huizingen, Amateurs Huizingen |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Zomergem, Amateurs |
NE |
Race |
BEL | |
22 Jun
|
|
|
|
5º stage DDR Rundfahrt Tour de RDA |
NE |
|
GDR | |
|
|
|
National Championship, Road, Amateurs, The Netherlands |
CN |
|
NED | |
|
|
|
National Championship, Road, Duo time trial, Elite, Estonia |
CN |
|
EST | |
|
|
|
National Championship, Road, Elite, France (F) |
CN |
|
FRA | |
|
|
|
National Championship, Road, Elite, The Netherlands (F) |
CN |
|
NED | |
|
|
|
2º stage Ras Tailteann An Post Ras |
NE |
|
IRL | |
|
|
|
1º stage Ras Tailteann An Post Ras |
NE |
|
IRL | |
23 Jun
|
|
|
|
6º stage DDR Rundfahrt Tour de RDA |
NE |
|
GDR | |
|
|
|
1º stage Dookola Mazowska |
NE |
|
POL | |
|
|
|
Prologue Dookola Mazowska |
NE |
|
POL | |
|
|
|
Giro del Veneto Ronde van Venetië |
CN |
|
ITA | |
|
|
|
Handel (F) |
NE |
Race |
NED | |
|
|
|
National Championship, Road, Elite, Belgium |
CN |
|
BEL | |
|
|
|
National Championship, Road, Elite, France |
CN |
|
FRA | |
|
|
|
National Championship, Road, Elite, Germany |
CN |
|
GER | |
|
|
|
National Championship, Road, Elite, Great Britain |
CN |
|
GBR | |
|
|
|
National Championship, Road, Elite, Italy |
CN |
|
ITA | |
|
|
|
National Championship, Road, Elite, Luxemburg |
CN |
|
LUX | |
|
|
|
National Championship, Road, Elite, Spain |
CN |
|
ESP | |
|
|
|
National Championship, Road, Elite, Switzerland |
CN |
|
SUI | |
|
|
|
National Championship, Road, Elite, The Netherlands |
CN |
|
NED | |
|
|
|
National Championship, Road, Elite, United States of America |
CN |
|
USA | |
|
|
|
Philadelphia USPro Ch'ship |
Open |
Race |
USA | |
|
|
|
3º stage Ras Tailteann An Post Ras |
NE |
|
IRL | |
|
|
|
Stok, Amateurs Stok-Kortenaken |
NE |
Race |
BEL | |
24 Jun
|
|
|
|
2º stage Dookola Mazowska |
NE |
|
POL | |
|
|
|
Gent, Amateurs |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
4º stage Ras Tailteann An Post Ras |
NE |
|
IRL | |
|
|
|
Woerden |
1.CRT |
|
NED | |
|
|
|
Woerden (F) |
NE |
|
NED | |
25 Jun
|
|
|
|
3º stage Dookola Mazowska |
NE |
|
POL | |
|
|
|
5º stage Ras Tailteann An Post Ras |
NE |
|
IRL | |
26 Jun
|
|
|
|
4º stage Dookola Mazowska |
NE |
|
POL | |
|
|
|
6º stage Ras Tailteann An Post Ras |
NE |
|
IRL | |
27 Jun
|
|
|
|
5º stage Dookola Mazowska |
NE |
|
POL | |
|
|
|
7º stage Ras Tailteann An Post Ras |
NE |
|
IRL | |
28 Jun
|
|
|
|
Neerlinter, Amateurs Neerlinter |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
1º stage part a Nieuw-Amsterdam |
1.CRT |
|
NED | |
|
|
|
1º stage part c Nieuw-Amsterdam |
1.CRT |
Points race |
NED | |
|
|
|
1º stage part b Nieuw-Amsterdam |
1.CRT |
Elimitation |
NED | |
|
|
|
8º stage Ras Tailteann An Post Ras |
NE |
|
IRL | |
|
|
|
Prologue Tour de France |
WT/WT/GT |
|
FRA | |
29 Jun
|
|
|
|
Prologue Grande Boucle Féminine Internationale (F) Tour de France Feminine |
2.1 |
|
FRA | |
|
|
|
Kruiningen Grote Kermiskoers |
1.CRT |
|
NED | |
|
|
|
Kruiningen Ronde van Kruiningen |
NE |
|
NED | |
|
|
|
9º stage Ras Tailteann An Post Ras |
NE |
|
IRL | |
|
|
|
10º stage Ras Tailteann An Post Ras |
NE |
|
IRL | |
|
|
|
Serskamp, Amateurs |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Wezembeek-Oppem |
NE |
Race |
BEL | |
30 Jun
|
|
|
|
Abergavenny, Criterium Wales Open Criterium |
NE |
|
GBR | |
|
|
|
Bocholtz (F) |
NE |
Race |
NED | |
|
|
|
1º stage Grande Boucle Féminine Internationale (F) Tour de France Feminine |
2.1 |
|
FRA | |
|
|
|
Lubbeek, Amateurs |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Monza (a) Medaglia d'Oro Città di Monza |
NE |
Race |
ITA | |
|
|
|
11º stage Ras Tailteann An Post Ras |
NE |
|
IRL | |
|
|
|
12º stage Ras Tailteann An Post Ras |
NE |
|
IRL | |
|
|
|
Schoondijke, Amateurs |
NE |
|
NED | |
|
|
|
1º stage Zes van Rijn en Gouwe |
1.CRT |
|
NED | |
|
|
|
Prologue Zes van Rijn en Gouwe |
1.CRT |
|
NED | |