00 Jul
|
|
|
|
Bletchingdon John Hiscocks Memorial |
NE |
Race |
GBR | |
|
|
|
Division Championship Merseyside, Road, Juniors, Great Britain |
NE |
|
GBR | |
|
|
|
Penn Street Chequers Road Race |
NE |
Race |
GBR | |
|
|
|
Princes Risborough High Wycombe C.C. - Summer Road Race |
NE |
Race |
GBR | |
|
|
|
Stamfordham Beaumont Trophy |
NE |
Race |
GBR | |
|
|
|
Tunstall Tunstall Wheelers Road Race |
NE |
Race |
GBR | |
|
|
|
Wakefield (d) Calder Clarion Summer Road Race |
NE |
Race |
GBR | |
|
|
|
Wolverhampton Severn Valley Grand Prix |
NE |
Race |
GBR | |
01 Jul
|
|
|
|
Berg, Novices |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Bornem, Amateurs (a) |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Dublin National Championship, C.R.E. / N.I.C.F. Road, Amateurs, Ireland |
NE |
|
IRL | |
|
|
|
Kruiningen (F) |
NE |
|
NED | |
|
|
|
Provincial Championship Brabant, Road, Amateurs, Belgium |
NE |
|
BEL | |
|
|
|
8º stage Ras Tailteann An Post Ras |
NE |
|
IRL | |
|
|
|
3º stage Ronde van de provincie Luxemburg Tour de la Province de Luxembourg |
NE |
|
BEL | |
|
|
|
Schelle (F) |
NE |
Race |
BEL | |
02 Jul
|
|
|
|
Aartselaar Grote Prijs van ´t Heiken Ereprijs material |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Brugge (F) |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Dussen (F) |
NE |
|
NED | |
|
|
|
Hoofdplaat, Amateurs |
NE |
|
NED | |
|
|
|
Monza (a) Medaglia d'Oro Città di Monza |
NE |
Race |
ITA | |
|
|
|
National Championship, Track, 1 km, Amateurs, Belgium |
CN |
|
BEL | |
|
|
|
National Championship, Track, Pursuit, Amateurs,, Belgium |
CN |
|
BEL | |
|
|
|
National Championship, Track, Pursuit, Elite, Belgium |
CN |
|
BEL | |
|
|
|
National Championship, Track, Sprint, Amateurs, Belgium |
CN |
|
BEL | |
|
|
|
National Championship, Track, Sprint, Elite, Belgium |
CN |
|
BEL | |
|
|
|
National Championship, Track, Stayers, Amateurs, Belgium |
CN |
|
BEL | |
|
|
|
National Championship, Track, Tandem, Amateurs, Belgium |
CN |
|
BEL | |
|
|
|
National Championship, Track, Team Pursuit, Amateurs, Belgium |
CN |
|
BEL | |
|
|
|
Poelkapelle, Amateurs |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
9º stage Ras Tailteann An Post Ras |
NE |
|
IRL | |
|
|
|
4º stage Ronde van de provincie Luxemburg Tour de la Province de Luxembourg |
NE |
|
BEL | |
|
|
|
Sint-Laureins-Berchem, Juniors |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Veurne, Amateurs |
NE |
Race |
BEL | |
03 Jul
|
|
|
|
Assenede, Amateurs |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
5º stage part a Ronde van de provincie Luxemburg Tour de la Province de Luxembourg |
NE |
|
BEL | |
|
|
|
5º stage part b Ronde van de provincie Luxemburg Tour de la Province de Luxembourg |
NE |
|
BEL | |
04 Jul
|
|
|
|
Tielrode, Amateurs |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Westdorpe, Amateurs |
NE |
|
NED | |
05 Jul
|
|
|
|
Tielrode, Amateurs |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Ulvenhout (F) |
NE |
|
NED | |
06 Jul
|
|
|
|
Bruinisse, Amateurs |
NE |
|
NED | |
07 Jul
|
|
|
|
Burgh-Haamstede, Amateurs Wielerronde Burgh-Haamstede |
NE |
|
NED | |
|
|
|
1º stage part b Dookola Mazowska |
NE |
|
POL | |
|
|
|
1º stage part a Dookola Mazowska |
NE |
|
POL | |
08 Jul
|
|
|
|
Breskens, Amateurs |
NE |
|
NED | |
|
|
|
Dirksland (F) |
NE |
|
NED | |
|
|
|
2º stage Dookola Mazowska |
NE |
|
POL | |
|
|
|
Meise, Amateurs Meise |
NE |
Race |
BEL | |
09 Jul
|
|
|
|
3º stage Dookola Mazowska |
NE |
|
POL | |
|
|
|
Gent, Amateurs |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
National Championship for Clubs, Road, TTT, The Netherlands (F) |
CN |
|
NED | |
|
|
|
National Championship, Road, Elite, Belgium (F) |
CN |
|
BEL | |
|
|
|
National Championship, Road, Juniors, Belgium (F) |
CN |
|
BEL | |
|
|
|
Neerijse, Amateurs |
NE |
Race |
BEL | |
10 Jul
|
|
|
|
Élouges, Amateurs |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Parike, Amateurs Parike-Brakel |
NE |
Race |
BEL | |
11 Jul
|
|
|
|
Sint Willebrord (F) |
NE |
|
NED | |
|
|
|
Ternat, Amateurs Ternat Centrum |
NE |
Race |
BEL | |
13 Jul
|
|
|
|
Aaigem, Amateurs |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
IJzendijke, Amateurs |
NE |
|
NED | |
|
|
|
Lemmer (F) |
NE |
|
NED | |
14 Jul
|
|
|
|
Biervliet, Amateurs |
NE |
|
NED | |
16 Jul
|
|
|
|
National Championship, Road, Elite w/o contract, Belgium |
CN |
|
BEL | |
|
|
|
Nuth (F) |
NE |
|
NED | |
17 Jul
|
|
|
|
Diksmuide, Amateurs |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Philippine, Amateurs (a) |
NE |
|
NED | |
|
|
|
Strijpen Zottegem-Strijpen |
NE |
Race |
BEL | |
18 Jul
|
|
|
|
National Championship, Road, Amateurs, Spain |
CN |
|
ESP | |
|
|
|
Strijpen (F) |
NE |
Race |
BEL | |
19 Jul
|
|
|
|
Deinze, Amateurs |
NE |
|
BEL | |
20 Jul
|
|
|
|
Liedekerke, Amateurs |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Mechelen, Amateurs (a) |
NE |
Race |
BEL | |
21 Jul
|
|
|
|
Hamme (F) |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Sint-Pieters-Leeuw, Amateurs Sint-Pieters-Leeuw |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Vlamertinge, Amateurs |
NE |
Race |
BEL | |
22 Jul
|
|
|
|
Asse, Amateurs Asse |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Gent (F) |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Strijen Ronde van Strijen |
NE |
|
NED | |
|
|
|
Waterloo, Amateurs |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Westerbork (F) |
NE |
|
NED | |
23 Jul
|
|
|
|
Beek en Donk (F) |
NE |
|
NED | |
|
|
|
Gent (F) |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Kwadendamme, Amateurs |
NE |
|
NED | |
|
|
|
Liedekerke, Juniors |
NE |
Race |
BEL | |
24 Jul
|
|
|
|
Biervliet, Amateurs |
NE |
|
NED | |
|
|
|
Tournai (F) |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Westrozebeke, Ind. GP Raf Jonckheere |
NE |
Race |
BEL | |
25 Jul
|
|
|
|
Brussel/Bruxelles - Evere, Amateurs Omloop Zuid Brabant |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Callac |
NE |
|
FRA | |
26 Jul
|
|
|
|
Alblasserdam (F) Paardenmarktronde van Alblasserdam |
NE |
|
NED | |
|
|
|
Borchtlombeek, Amateurs |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Castell'Arquato Vigolo Marchese |
NE |
Race |
ITA | |
|
|
|
Chaam, Amateurs Acht van Chaam |
NE |
|
NED | |
|
|
|
Sint-Lambrechts-Woluwe, Amateurs Sint-Lambrechts-Woluwe |
NE |
|
BEL | |
27 Jul
|
|
|
|
Boezinge, Amateurs |
NE |
Race |
BEL | |
29 Jul
|
|
|
|
Den Haag (F) Zuiderpark |
NE |
|
NED | |
|
|
|
Oud-Vossemeer Ronde van Oud-Vossemeer |
NE |
|
NED | |
|
|
|
Zottegem (F) |
NE |
Race |
BEL | |
30 Jul
|
|
|
|
Bassano - Monte Grappa |
NE |
Race |
ITA | |
|
|
|
Graauw, Amateurs |
NE |
|
NED | |
|
|
|
Hamme (F) |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Kersbeek-Miskom, Amateurs Kersbeek-Miskom |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Middenbeemster (F) |
NE |
|
NED | |
|
|
|
National Championship, Road, ITT, Elite, Great Britain (F) |
NE |
|
GBR | |
|
|
|
Provincial Championship Antwerpen, Road, Amateurs, Belgium |
NE |
|
BEL | |
|
|
|
part a Stavelot, Chrono, Amateurs Stavelot, Klimwedstrijd |
NE |
|
BEL | |
|
|
|
part b Stavelot, Chrono, Amateurs Stavelot, Klimwedstrijd |
NE |
|
BEL | |
31 Jul
|
|
|
|
Itterbeek, Amateurs |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Messancy, Amateurs Messancy |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Schoten, Amateurs |
NE |
Race |
BEL | |