01 Dec
|
|
|
|
Zwevegem, Cyclo-cross, Cat. B |
NE |
Race |
BEL | |
06 Dec
|
|
|
|
Kachtem, Cyclo-cross, Amateurs |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Maldegem, Cyclo-cross, Cat. B Maldegem- Kleit |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Merelbeke, Cyclo-cross Merelbeke-Melsen |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Nijlen, Cyclo-cross, Cat. B |
NE |
Race |
BEL | |
07 Dec
|
|
|
|
Deinze, Cyclo-cross Deinze-Zeveren |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Pasajes, Cyclo-cross |
NE |
Race |
ESP | |
|
|
|
Raversijde, Cyclo-cross Oostende-Raversijde |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Sint-Lievens-Esse, Cyclo-cross, Cat. B |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Sint-Martens-Lierde, Cyclo-cross |
NE |
Race |
BEL | |
08 Dec
|
|
|
|
Aretxabaleta, Cyclo-cross International Grand Prix of Aretxabaleta |
NE |
Race |
ESP | |
10 Dec
|
|
|
|
National Championship, Cyclo-cross, Juniors, Great Britain |
NE |
|
GBR | |
13 Dec
|
|
|
|
Drongen, Cyclo-cross, Amateurs |
NE |
Race |
BEL | |
14 Dec
|
|
|
|
Burghfield, Cyclo-cross North Hampshire Scramble |
NE |
Race |
GBR | |
|
|
|
Eernegem, Cyclo-cross (a) |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Keighley, Cyclo-cross Greenhead Grammer School Cyclo Cross |
NE |
Race |
GBR | |
|
|
|
Leudelange, Cyclo-cross, Cat. C Challenge Julien Cajot/GP Théo Mulheims |
NE |
Race |
LUX | |
|
|
|
Market Bosworth Leicestershire Christmas Road Race |
NE |
Race |
GBR | |
|
|
|
Mount Parnitha, Elite/U23 Anavasi Parnithas |
NE |
|
GRE | |
|
|
|
National Championship, Cross - Category D, Belgium |
NE |
|
BEL | |
|
|
|
Ninove, Cyclo-cross, Amateurs |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Timperley, Cyclo-cross Circuit of Fairywell Woods |
NE |
Race |
GBR | |
20 Dec
|
|
|
|
Beernem, Cyclo-cross, Cat. B |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Kluisbergen, Cyclo-cross |
NE |
Couple Race |
BEL | |
21 Dec
|
|
|
|
Aalter, Cyclo-cross |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Atherstone, Cyclo-cross Baddesley Common Cyclo Cross |
NE |
Race |
GBR | |
|
|
|
Dorking, Cyclo-cross Circuit of the Nower Cyclo Cross |
NE |
Race |
GBR | |
|
|
|
Goostrey Manchester & District T.T.A. Christmas 25 Time Trial |
NE |
|
GBR | |
|
|
|
Laarne, Cyclo-cross, Amateurs (b) Laarne dorp suportersclub De Vermaercke vrienden |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Selby, Cyclo-cross Tour de Barff Cyclo Cross |
NE |
Race |
GBR | |
|
|
|
Weelde, Cyclo-cross |
NE |
Race |
BEL | |
22 Dec
|
|
|
|
Kenilworth, Cyclo-cross Kenilworth Common Boxing Day Cyclo Cross |
NE |
Race |
GBR | |
25 Dec
|
|
|
|
Jezus-Eik, Cyclo-cross Grote prijs van het Zoniënwoud |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Kalken, Cyclo-cross, Cat. B |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Oedelem, Cyclo-cross |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Semmerzake, Cyclo-cross |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Tétange, Cyclo-cross GP Justin Goedert |
NE |
Race |
LUX | |
|
|
|
Tielt, Cyclo-cross, Cat. C Onze Lieve Vrouw Tielt |
NE |
Race |
BEL | |
26 Dec
|
|
|
|
Bushmills, Cyclo-cross Bushmills Boxing Day Scramble |
NE |
Race |
GBR | |
|
|
|
Milano, Cyclo-cross (b) Trofeo Garinei Cyclo Cross |
NE |
Race |
ITA | |
|
|
|
Soestduinen, Cyclo-cross |
NE |
Race |
NED | |
|
|
|
Southampton, Cyclo-cross Wadham - Stringer Grand Prix Cyclo Cross |
NE |
Race |
GBR | |
|
|
|
Wetteren, Cyclo-cross, Cat. B |
NE |
Race |
BEL | |
27 Dec
|
|
|
|
Edegem, Cyclo-cross (a) |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Hamme, Cyclo-cross, Cat. B |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
National Championship, Track, Omnium, Elite, Belgium |
CN |
|
BEL | |
28 Dec
|
|
|
|
Denton, Cyclo-cross Circuit of the Cemetery |
NE |
Race |
GBR | |
|
|
|
Grimbergen, Cyclo-cross, Cat. B |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Lichtervelde, Cyclo-cross |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
National Championship, Cyclo-cross, Elite, United States of America |
CN |
|
USA | |
|
|
|
Schelderode, Cyclo-cross |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Sheffield, Cyclo-cross Circuit of Graves Park Christmas Cyclo Cross |
NE |
Race |
GBR | |
|
|
|
Shirley South Western Christmas Cyclo Cross |
NE |
Race |
GBR | |
|
|
|
Wambrechies, Cyclo-cross Wambrechies |
NE |
Race |
FRA | |
|
|
|
Wetteren, Cyclo-cross (a) |
NE |
Race |
BEL | |