05 Dec
|
|
|
|
Essen, Cyclo-cross GP Rouwmoer |
C2 |
Race |
BEL | |
|
|
|
National Championship, Cyclo-cross, Elite, United States of America |
CN |
|
USA | |
06 Dec
|
|
|
|
Azpeitia, Cyclo-cross |
C1 |
Race |
ESP | |
|
|
|
Charleville-Mézières, Cyclo-cross |
C2 |
Race |
FRA | |
|
|
|
Falisolle, Cyclo-cross, Cat. B |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Leudelange, Cyclo-cross Challenge Julien Cajot/GP Théo Mulheims |
C2 |
Race |
LUX | |
|
|
|
Leudelange, Cyclo-cross, Juniors Challenge Julien Cajot/GP Théo Mulheims |
NE |
Race |
LUX | |
|
|
|
Leudelange, Cyclo-cross, Novices Challenge Julien Cajot/GP Théo Mulheims |
NE |
Race |
LUX | |
|
|
|
Lyss, Cyclo-cross |
C2 |
Race |
SUI | |
|
|
|
Milano, Cyclo-cross GP Mamma e Papa' Guerciotti |
C1 |
Race |
ITA | |
08 Dec
|
|
|
|
Roma, Cyclo-cross |
C1 |
Superprestige |
ITA | |
|
|
|
Telleriarte, Cyclo-cross |
C1 |
Race |
ESP | |
12 Dec
|
|
|
|
Obourg, Cyclo-cross, Cat. B |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Sarezzo, Cyclo-cross GP Aspiratori Otelli |
C2 |
Race |
ITA | |
|
|
|
Sint-Martens-Bodegem, Cyclo-cross |
C2 |
Race |
BEL | |
13 Dec
|
|
|
|
Frankfurt am Main, Cyclo-cross |
C2 |
Race |
GER | |
|
|
|
Gansingen, Cyclo-cross |
C2 |
Race |
SUI | |
|
|
|
Halen, Cyclo-cross, Cat. B # 1 |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Igorre, Cyclo-cross Ziklo Kross |
C1 |
Race |
ESP | |
|
|
|
Kayl, Cyclo-cross |
C2 |
Race |
LUX | |
|
|
|
Racour, Cyclo-cross |
C2 |
Race |
BEL | |
|
|
|
Westerbeek, Cyclo-cross |
C2 |
Race |
NED | |
14 Dec
|
|
|
|
National Championship, Cyclo-cross, Juniors, Czechoslovakia |
CN |
|
TCH | |
19 Dec
|
|
|
|
Kalmthout, Cyclo-cross Vlaamse Industrieprijs Bosduin |
C2 |
Race |
BEL | |
|
|
|
National Championship, Cyclo-cross, Debutants, Czech Republic |
CN |
|
CZE | |
|
|
|
National Championship, Cyclo-cross, Juniors, Czech Republic |
CN |
|
CZE | |
|
|
|
Pepinster, Cyclo-cross, Cat. B |
NE |
Race |
BEL | |
20 Dec
|
|
|
|
Andoain, Cyclo-cross |
C2 |
Race |
ESP | |
|
|
|
Hamm, Cyclo-cross |
C2 |
Race |
LUX | |
|
|
|
Hombrechtikon, Cyclo-cross |
C2 |
Race |
SUI | |
|
|
|
National Championship, Cyclo-cross, Elite, Hungary |
CN |
|
HUN | |
|
|
|
Overijse, Cyclo-cross Vlaamse Druivencross |
C1 |
Superprestige |
BEL | |
|
|
|
Overijse, Cyclo-cross, Cat. B Vlaamse Druivencross |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Saint-Honoré-les-Bains, Cyclo-cross |
C2 |
Race |
FRA | |
|
|
|
Trier, Cyclo-cross |
C2 |
Race |
GER | |
25 Dec
|
|
|
|
Jezus-Eik, Cyclo-cross Grote prijs van het Zoniënwoud |
C2 |
Race |
BEL | |
|
|
|
Tétange, Cyclo-cross # 2 |
C2 |
Race |
LUX | |
26 Dec
|
|
|
|
Beyne-Heusay, Cyclo-cross, Cat. B |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Dagmersellen, Cyclo-cross |
C2 |
Race |
SUI | |
|
|
|
Differdange, Cyclo-cross Font-de-Gras |
C2 |
Race |
LUX | |
|
|
|
Rijkevorsel, Cyclo-cross Sint-Jozef |
C2 |
Race |
BEL | |
|
|
|
Silvelle, Cyclo-cross |
C1 |
Race |
ITA | |
|
|
|
Soestduinen, Cyclo-cross |
C1 |
Race |
NED | |
27 Dec
|
|
|
|
Diegem, Cyclo-cross |
C1 |
Superprestige |
BEL | |
|
|
|
Diegem, Cyclo-cross, Cat. B |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Pontchâteau, Cyclo-cross |
C1 |
Race |
FRA | |
|
|
|
Rumelange, Cyclo-cross |
C2 |
Race |
LUX | |
29 Dec
|
|
|
|
Loenhout, Cyclo-cross Azencross |
C1 |
Race |
BEL | |
|
|
|
Loenhout, Cyclo-cross (a) |
NE |
Race |
BEL | |
31 Dec
|
|
|
|
Lourches, Cyclo-cross |
C2 |
Race |
FRA | |
|
|
|
Terezin, Cyclo-cross |
NE |
Race |
CZE | |
|
|
|
Veldegem, Cyclo-cross Sylvester Cyclocross |
C2 |
Race |
BEL | |
|
|
|
Veldegem, Cyclo-cross, Juniors Sylvester Cyclocross |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Veldegem, Cyclo-cross, Novices Sylvester Cyclocross |
NE |
Race |
BEL | |