1. 9 CZE19761030 MLYNÁŘ Zdeněk MAX CURSOR 00:56:07 00:00:00 60
2. 13 CZE19870725 BAMBULA Ondřej Cyklo Team Budvar Tábor 00:56:07 00:00:00 50
3. 4 SVK19740114 BARENYI Milan CK ŽP Šport a.s. Podbrezová 00:56:09 00:00:02 45
4. 12 CZE19790209 CHROBÁK Jan JOHNSON CONTROLS AŠ MB 00:56:12 00:00:05 40
5. 25 CZE19830521 BÍNA Martin TOP TEN FACTOR Teplice 00:56:18 00:00:11 35
6. 73 CZE19770913 JEŽEK Václav Spinning MB - Alpine Pro 00:56:18 00:00:11 30
7. 10 SVK19710611 GLAJZA Robert CK ŽP Šport a.s. Podbrezová 00:56:18 00:00:11 28
8. 21 CZE19891216 POLNICKÝ Jiří EMPELLA CZECH TEAM 00:56:28 00:00:21 26
9. 27 CZE19770331 HEKELE Emil Zekof Team 00:56:47 00:00:40 24
10. 16 CZE19880110 MENGER David Cyklo Team Budvar Tábor 00:57:07 00:01:00 22
11. 37 CZE19880118 PŘÍHODA Lukáš KLUB CYKLISTIKY HLINSKO 00:57:41 00:01:34 20
12. 32 CZE19731226 LUKEŠ Ondřej AC SPARTA Praha 00:57:59 00:01:52 19
13. 30 CZE19831016 BAMBULA Stanislav Cyklo Team Budvar Tábor 00:58:01 00:01:54 18
14. 31 CZE19870313 NĚMEČEK Martin RADLAND KARNTEN 00:58:06 00:01:59 17
15. 50 CZE19821114 EBERL Filip SCANIA APACHE TEAM KOLÍN 00:58:06 00:01:59 16
16. 43 CZE19860903 VLČEK Michal KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N 00:58:57 00:02:50 15
17. 40 CZE19880921 BRÁZDIL Jiří CK Příbram B.E.I. 00:59:02 00:02:55 14
18. 18 SVK19861224 HARING Martin CK ŽP Šport a.s. Podbrezová 00:59:59 00:03:52 13
19. 53 CZE19871122 VACHEK Petr CK Příbram B.E.I. 01:00:43 00:04:36 12
20. 36 CZE19821101 ZELENÝ Ondřej SCANIA APACHE TEAM KOLÍN 01:01:03 00:04:56 11
21. 45 CZE19890908 HUNAL Martin SP Pelhřimov Velosport 01:01:07 00:05:00 10
22. 74 GER19780428 NICKE Thomas 1.RSV Niesky 01:01:09 00:05:02 9
23. 38 CZE19831017 BENDA Michal SCANIA APACHE TEAM KOLÍN 01:01:09 00:05:02 8
24. 70 CZE19851204 HLAVÁČ Václav SCANIA APACHE TEAM KOLÍN 01:01:11 00:05:04 7
25. 33 CZE19850519 PODRAZIL Tomáš TJ Sokol Holé Vrchy 01:01:40 00:05:33 6
26. 42 CZE19880404 PODRAZIL Jiří TJ Sokol Holé Vrchy 01:02:19 00:06:12 5
27. 26 AUT19720608 MÖRX Roland ARBÖ Radsport Kiesl 01:03:16 00:07:09 4
28. 22 SVK19860205 PLEVJAK Luboš Olympik Trnava 01:03:55 00:07:48 3
29. 35 CZE19890516 MUSIL Jaroslav Cyklo Team Budvar Tábor 01:04:40 00:08:33 2
30. 60 CZE19891001 KASPER David RBB INVEST Jindř. Hradec 01:05:05 00:08:58 1
31. 64 CZE19840116 LINHART Petr TJ Sokol Holé Vrchy 01:05:11 00:09:04
32. 46 CZE19890722 FARKAŠ Marek TJ Lokomotiva Beroun 1
33. 61 CZE19891006 KUBÁČ Jan TOP TEN FACTOR Teplice 1
34. 72 USA19771223 WEIGHTMAN Brian Cycle-Smart, Inc. 1
35. 68 CZE19890819 HAVELKA Tomáš TJ Lokomotiva Beroun 1
36. 71 CZE19660210 ŽENÍŠEK Tomáš TJ ZČE Cyklistika Plzeň 1
Nedokončil
51 FABIŠOVSKÝ Ladislav CK KORUNA Pralines
55 NOVÝ Tomáš Cyklo Team Budvar Tábor
Close