1. Miholjevic Vladimir CRO Hrvatska 1 29.40.03
2. Ravbar Bogdan SLO Perutnina Radenska 2.20
3. Bartko Robert GER Peugeot Team 5.50
4. Cotar Martin CRO Hrvatska 1 5.56
5. Rund Thorsten GER Cottbus 7.44
6. Lochowski Roberto GER Peugeot Team 7.44
7. Rogina Radoslav CRO Perutnina Radenska 9.27
8. Hekele Emil CZE Dukla 10.25
9. Wittwer Marco GER Peugeot Team 10.31
10. Heinikainen Jukka FIN Lanken 11.49
11. Golovanov Evgeniy BLR Bisan Sportklub 12.07
12. Lehmann Jens GER Cottbus 12.26
13. Erdinc Dogan TUR Bisan Sportklub 12.56
14. Wuttke Maik GER Cottbus 14.08
15. Kotnik Matija SLO Perutnina Radenska 14.36
16. Yatskov Andriy UKR Ukraina National 18.27
17. Kalfack Andre GER Peugeot Team 18.30
18. Batic Matjaz SLO Perutnina Radenska 19.07
19. Polotayko Lioubomyr UKR Ukraina National 19.26
20. Fonovic Zak CRO Hrvatska 1 19.56
21. Dimitrov Dimitre BUL Bisan Sportklub 20.18
22. Davidov Vitaliy UKR Ukraina National 20.34
23. Tretyakov Sergey KAZ Kazakhstan National 20.41
24. Heindrich Thomas GER Cottbus 20.58
25. Nurmela Mikko FIN Lanken 21.30
26. Cichy Vlastimil CZE Czech National 22.44
27. Lademann Christian GER Peugeot Team 23.23
28. Tchanliev Svetoslav BUL Bourgas Bulgaria 23.46
29. Pocrnja Zime CRO Hrvatska 1 23.49
30. Uslar Steffen GER Cottbus 24.40
31. Ishchenko Hryhory UKR Ukraina National 24.55
32. Paasch Hendrik GER Peugeot Team 25.34
33. Kelner Miran SLO Perutnina Radenska 26.30
34. Vrána Kamil CZE Czech National 26.39
35. Masnyy Ihor UKR Ukraina National 27.27
36. Mugerli Kristijan SLO Perutnina Radenska 29.42
37. Miholjevic Hrvoje CRO Hrvatska 1 30.05
38. Titov Valeriy KAZ Kazakhstan National 30.17
39. Zajac Tomás CZE Czech National 31.50
40. Wunderlich Kai GER Cottbus 33.19
41. Mutlu Mert TUR Bisan Sportklub 34.24
42. Nevdakh Pavel KAZ Kazakhstan National 34.30
43. Demarin Massimo CRO Hrvatska 2 36.13
44. Bosnjak Hrvoje CRO Hrvatska 2 36.50
45. Poljansek Ales SLO Savaprojekt 37.22
46. Bushanskiy Vladimir KAZ Kazakhstan National 41.35
47. Krybus Roman CZE Czech National 43.28
48. Petr Tomás CZE Czech National 45.04
49. Koev Geogueorgi BUL Bourgas Bulgaria 50.20
50. Gurov Maxim KAZ Kazakhstan National 51.29
51. Homolka Adam CZE Dukla 52.49
52. Vackár Ondrej CZE Czech National 59.24
53. Koev Vladimir BUL Bourgas Bulgaria 1.01.02
54. Jauris René CZE Dukla 1.05.47
55. Zimunic Robert CRO Hrvatska 2 1.08.42
56. Antolovic Ranko CRO Hrvatska 2 1.10.38
57. Tchanliev Krassimir BUL Bourgas Bulgaria 1.11.30
58. Zajc Gregor SLO Savaprojekt 1.13.05
59. Tuukkanen Antti FIN Lanken 1.16.15
Close