1. 14 CZE19741121 SCHULZE Andre PSK Whirlpool - Author 2h 47' 23" - 00'06"
2. 49 POL19750830 JEśOWSKI Krzysztof CCC POLSAT + 00'00" - 00'07"
3. 6 POL19720216 ZARADNY Piotr DHL-Author + 00'00" - 00'02"
4. 72 POL19830127 JANIACZYK BłaŜej POLAND NATIONAL Team + 00'00"
5. 107 POL19800612 KRUPA Dawid POLSKA MŁODZIEśOWA + 00'00"
6. 55 POL19780104 WESOŁY Marek CCC POLSAT + 00'00"
7. 22 * BEL19881107 MEEUSEN Tom FIDEA Team + 00'00"
8. 63 * POL19880124 JANISZEWSKI Sylwester LEGIA + 00'00"
9. 26 POL19771223 WADECKI Adam KALEV Sport + 00'00"
10. 20 * BEL19890618 BAESTIAENS Vincent FIDEA Team + 00'00"
11. 100 GER19780312 BECKE Daniel GERMANY NATIONAL Team + 00'00"
12. 106 POL19830203 SMOLEN Tomasz POLSKA MŁODZIEśOWA + 00'00"
13. 67 POL19691031 PAWLAK Wojciech POLAND NATIONAL Team + 00'00"
14. 7 POL19850718 KOMAR Mateusz DHL-Author + 00'00" - 00'02"
15. 48 UKR19850403 KRIVTSOV Dmytro ISD - SPORTS - Donetsk + 00'00"
16. 85 * SVK19880708 VYSNA Matej DUKLA TRENCIN Merida + 00'00"
17. 28 EST19820207 LEBEDEV Andri KALEV Sport + 00'00"
18. 21 BEL19840412 PAUWELS Kevin FIDEA Team + 00'00"
19. 98 GER19831006 BENGSCH Robert GERMANY NATIONAL Team + 00'00"
20. 102 GER19821222 LAMPATER Leif GERMANY NATIONAL Team + 00'00"
21. 78 GER19860205 KLUGE Roger LKT Team Brandenburg + 00'00"
22. 11 * CZE19881228 KUBIAS Petr PSK Whirlpool - Author + 00'00"
23. 62 POL19790609 CICHOSZ Marek LEGIA + 00'00"
24. 76 * GER19870703 MEIER Tino LKT Team Brandenburg + 00'00"
25. 16 CZE19790716 BECKA Radek PSK Whirlpool - Author + 00'00"
26. 41 UKR19820313 KOSTYUK Denys ISD - SPORTS - Donetsk + 00'00"
27. 101 GER19751223 BARTKO Robert GERMANY NATIONAL Team + 00'00"
28. 9 * CZE19890407 KALTOFEN Petr PSK Whirlpool - Author + 00'00"
* - młodzieŜowa / the youth Strona / Page 1 z 10
LEKARZ / DOCTOR: dr Mariusz GAWRYSIAK tel. kom. +48 509 546 702 * Radio Wyścigu / The radio of the Race 82,1250 MHz
Opracowanie komputerowe / The computer elaboration: Andrzej RUSIECKI tel. kom. + 48 662 137 770 * e-mail: andrusflex@o2.pl * www.flextour.pl
Komunikat Nr 2 / Communique No 2 * Pabianice * 02.07.08
43 TOPCHANYUK Artem ISD 29. * UKR19890127 - SPORTS - Donetsk + 00'00"
30. 45 UKR19860526 YUGOV Anatoliy ISD - SPORTS - Donetsk + 00'00"
31. 31 * EST19891202 UTAR Urmo KALEV Sport + 00'00"
32. 51 POL19770223 LISOWICZ Tomasz CCC POLSAT + 00'00"
33. 66 POL19750708 RADOSZ Robert POLAND NATIONAL Team + 00'00"
34. 69 POL19810508 RUTKIEWICZ Marek POLAND NATIONAL Team + 00'00"
35. 17 BEL19720323 VERVECKEN Erwin FIDEA Team + 00'00"
36. 105 POL19861103 PODOBIŃSKI Wojciech POLSKA MŁODZIEśOWA + 00'00"
37. 1 POL19820510 BODNAR Łukasz DHL-Author + 00'00"
38. 83 * SVK19870506 BACHRATY Robert DUKLA TRENCIN Merida + 00'00"
39. 68 POL19740408 GĘBKA Marcin POLAND NATIONAL Team + 00'00"
40. 90 * GER19870103 KLESSA Tim TEAM KUOTA - SENGES + 00'00"
41. 58 POL19840911 MATYSIAK Bartłomiej LEGIA + 00'00"
42. 60 * POL19870222 KRAJEWSKI Piotr LEGIA + 00'00"
43. 109 POL19850307 BODNAR Maciej POLSKA MŁODZIEśOWA + 00'00"
44. 10 CZE19740401 ANDRLE Rene PSK Whirlpool - Author + 00'00"
45. 89 AUS19770125 ROBERTS Luke TEAM KUOTA - SENGES + 00'00"
46. 91 NED19821228 Van RUITENBEEK Malaya TEAM KUOTA - SENGES + 00'00"
47. 44 UKR19800913 SHEYDYK Oleksandr ISD - SPORTS - Donetsk + 00'00"
48. 75 GER19840714 KLIPP Christoph LKT Team Brandenburg + 00'00"
49. 13 CZE19810112 DLOUHY Vojtech PSK Whirlpool - Author + 00'00"
50. 52 POL19800109 MRÓZ Mateusz CCC POLSAT + 00'00"
51. 50 POL19770623 KIENDYŚ Tomasz CCC POLSAT + 00'00"
52. 74 * GER19880302 GRÜNDER Martin LKT Team Brandenburg + 00'00"
53. 56 POL19800107 śOŁĘDZIOWSKI Grzegorz CCC POLSAT + 00'00"
54. 53 POL19740227 RĘBIEWSKI Jarosław CCC POLSAT + 00'00"
55. 73 GER19850412 DASSLER Ingmar LKT Team Brandenburg + 00'00"
56. 42 UKR19840215 KONDRUT Vitaly ISD - SPORTS - Donetsk + 00'00"
57. 15 CZE19820123 MARES Martin PSK Whirlpool - Author + 00'00"
58. 12 CZE19780307 BUCHACEK Tomas PSK Whirlpool - Author + 00'00"
59. 5 POL19760210 SAPA Marcin DHL-Author + 00'00"
60. 82 SVK19761017 BRONIS Roman DUKLA TRENCIN Merida + 00'00"
61. 61 * POL19881014 CHARUCKI Paweł LEGIA + 00'00"
62. 4 POL19830627 HALEJAK Wojciech DHL-Author + 00'00"
63. 65 POL19801027 HUZARSKI Bartosz POLAND NATIONAL Team + 00'00"
64. 70 POL19831127 OSIŃSKI Marcin POLAND NATIONAL Team + 00'00"
65. 23 * BEL19870218 BERTHOLT Quentin FIDEA Team + 00'00"
66. 84 SVK19690106 POLIEVKA Pavol DUKLA TRENCIN Merida + 00'00"
67. 8 POL19830218 DETKO Artur DHL-Author + 00'00"
68. 2 POL19670116 ROMANIK Radosław DHL-Author + 00'00"
69. 46 UKR19800914 RYBIN Volodymyr ISD - SPORTS - Donetsk + 00'00"
70. 18 BEL19780810 WELLENS Bart FIDEA Team + 00'00"
71. 77 * GER19880708 RIEMER Benjamin LKT Team Brandenburg + 00'00"
* - młodzieŜowa / the youth Strona / Page 2 z 10
LEKARZ / DOCTOR: dr Mariusz GAWRYSIAK tel. kom. +48 509 546 702 * Radio Wyścigu / The radio of the Race 82,1250 MHz
Opracowanie komputerowe / The computer elaboration: Andrzej RUSIECKI tel. kom. + 48 662 137 770 * e-mail: andrusflex@o2.pl * www.flextour.pl
Komunikat Nr 2 / Communique No 2 * Pabianice * 02.07.08
97 KONING Karl-Christian GERMANY 72. GER19830212 NATIONAL Team + 00'00" - 00'01"
73. 92 GER19801212 JELITTO Mathias TEAM KUOTA - SENGES + 00'00"
74. 59 POL19841220 SZNITKO Adam LEGIA + 00'00"
75. 30 * EST19870410 KARU Allar KALEV Sport + 00'00"
76. 54 POL19810324 SZANIAWSKI Paweł CCC POLSAT + 00'00"
77. 99 GER19830223 BOMMEL Henning GERMANY NATIONAL Team + 00'00"
78. 71 POL19700918 CHMIELEWSKI Piotr POLAND NATIONAL Team + 00'00"
79. 32 FIN19820113 MARTIKAINEN Tommy KALEV Sport + 00'00"
80. 47 * UKR19881101 GOLOVCHENKO Iurii ISD - SPORTS - Donetsk + 00'23"
81. 29 EST19840312 PROUS Priti KALEV Sport + 00'25"
82. 25 * EST19890706 AO Silver KALEV Sport + 00'25"
83. 93 * GER19870706 BERTLING Matthias TEAM KUOTA - SENGES + 00'25"
84. 81 SVK19730102 SIPEKY Jan DUKLA TRENCIN Merida + 00'25"
85. 27 POL19780505 KRZYWY Krzysztof KALEV Sport + 00'25"
86. 57 * POL19870127 REPIŃSKI Tomasz LEGIA + 00'42"
87. 94 * GER19890108 MEISEN Marcel TEAM KUOTA - SENGES + 00'47"
88. 103 GER19850406 SCHULZ Frank GERMANY NATIONAL Team + 01'22"
89. 108 * POL19880331 KRAKOWSKI Damian POLSKA MŁODZIEśOWA + 01'41"
90. 3 POL19720622 BARANOWSKI Dariusz DHL-Author + 00'00"
19 CZE19761020 DLAKS Petr FIDEA Team wycofany / abandoned
Uprawnionych do startu na etapie: 91 zawodników. Entitled to start on the stage: 91 of riders.
Etap ukończyło: 90 zawodników. Stage finished: 90 of riders.
Zawodnicy wyeliminowani z wyścigu / Out of the running riders :
* wycofany / abandoned 1 zawod. / rid.
* - młodzieŜowa / the youth Strona / Page 3 z 10
LEKARZ / DOCTOR: dr Mariusz GAWRYSIAK tel. kom. +48 509 546 702 * Radio Wyścigu / The radio of the Race 82,1250 MHz
Opracowanie komputerowe / The computer elaboration: Andrzej RUSIECKI tel. kom. + 48 662 137 770 * e-mail: andrusflex@o2.pl * www.flextour.pl
Komunikat Nr 2 / Communique No 2 * Pabianice * 02.07.08
Wyniki lotnych premii na 1 etapie / Results of intermediate sprints on stage 1 :
1 premia - Konstantynów na 6.3 km / 1 sprint - Konstantynów on 6.3 km.
1. 49 JEśOWSKI Krzysztof CCC POLSAT 3 p. 3 s.
2. 7 KOMAR Mateusz DHL-Author 2 p. 2 s.
3. 97 KONING Karl-Christian GERMANY NATIONAL Team 1 p. 1 s.
Wyniki lotnych premii specjalnych na 1 etapie / Results of intermediate sprint's special on stage 1 :
1 premia - Zelów na 70 km / 1 sprint - Zelów on 70 km.
1. 78 KLUGE Roger LKT Team Brandenburg 3 p.
2. 7 KOMAR Mateusz DHL-Author 2 p.
3. 102 LAMPATER Leif GERMANY NATIONAL Team 1 p.
Strona * - młodzieŜowa / the youth / Page 4 z 10
LEKARZ / DOCTOR: dr Mariusz GAWRYSIAK tel. kom. +48 509 546 702 * Radio Wyścigu / The radio of the Race 82,1250 MHz
Opracowanie komputerowe / The computer elaboration: Andrzej RUSIECKI tel. kom. + 48 662 137 770 * e-mail: andrusflex@o2.pl * www.flextour.pl
Komunikat Nr 2 / Communique No 2 * Pabianice * 02.07.08
Nr
No
Kod UCI
Code UCI
NAZWISKO i imię
Name and first name DruŜyna / Team
M-ce
Place
Łączny dystans / Total distance: 121.1 km
SPONSOR: REMO-BUD Łódź
Klasyfikacja generalna po etapach :
KLASYFIKACJE PO ETAPACH / GENERAL CLASSIFICATIONS:
Czas
Time
RóŜnica
Gap
Individual general classification : Vp = 43.409 km/h
49 JEśOWSKI 1. POL19750830 Krzysztof CCC POLSAT 2h 47' 16''
2. 14 CZE19741121 SCHULZE Andre PSK Whirlpool - Author 2h 47' 17'' + 0h 00' 01"
3. 6 POL19720216 ZARADNY Piotr DHL-Author 2h 47' 21'' + 0h 00' 05"
4. 7 POL19850718 KOMAR Mateusz DHL-Author 2h 47' 21'' + 0h 00' 05"
5. 97 GER19830212 KONING Karl-Christian GERMANY NATIONAL Team 2h 47' 22'' + 0h 00' 06"
6. 72 POL19830127 JANIACZYK BłaŜej POLAND NATIONAL Team 2h 47' 23'' + 0h 00' 07"
7. 107 POL19800612 KRUPA Dawid POLSKA MŁODZIEśOWA 2h 47' 23'' + 0h 00' 07"
8. 55 POL19780104 WESOŁY Marek CCC POLSAT 2h 47' 23'' + 0h 00' 07"
9. 22 * BEL19881107 MEEUSEN Tom FIDEA Team 2h 47' 23'' + 0h 00' 07"
10. 63 * POL19880124 JANISZEWSKI Sylwester LEGIA 2h 47' 23'' + 0h 00' 07"
11. 26 POL19771223 WADECKI Adam KALEV Sport 2h 47' 23'' + 0h 00' 07"
12. 20 * BEL19890618 BAESTIAENS Vincent FIDEA Team 2h 47' 23'' + 0h 00' 07"
13. 100 GER19780312 BECKE Daniel GERMANY NATIONAL Team 2h 47' 23'' + 0h 00' 07"
14. 106 POL19830203 SMOLEN Tomasz POLSKA MŁODZIEśOWA 2h 47' 23'' + 0h 00' 07"
15. 67 POL19691031 PAWLAK Wojciech POLAND NATIONAL Team 2h 47' 23'' + 0h 00' 07"
16. 48 UKR19850403 KRIVTSOV Dmytro ISD - SPORTS - Donetsk 2h 47' 23'' + 0h 00' 07"
17. 85 * SVK19880708 VYSNA Matej DUKLA TRENCIN Merida 2h 47' 23'' + 0h 00' 07"
18. 28 EST19820207 LEBEDEV Andri KALEV Sport 2h 47' 23'' + 0h 00' 07"
19. 21 BEL19840412 PAUWELS Kevin FIDEA Team 2h 47' 23'' + 0h 00' 07"
20. 98 GER19831006 BENGSCH Robert GERMANY NATIONAL Team 2h 47' 23'' + 0h 00' 07"
21. 102 GER19821222 LAMPATER Leif GERMANY NATIONAL Team 2h 47' 23'' + 0h 00' 07"
22. 78 GER19860205 KLUGE Roger LKT Team Brandenburg 2h 47' 23'' + 0h 00' 07"
23. 11 * CZE19881228 KUBIAS Petr PSK Whirlpool - Author 2h 47' 23'' + 0h 00' 07"
24. 62 POL19790609 CICHOSZ Marek LEGIA 2h 47' 23'' + 0h 00' 07"
25. 76 * GER19870703 MEIER Tino LKT Team Brandenburg 2h 47' 23'' + 0h 00' 07"
26. 16 CZE19790716 BECKA Radek PSK Whirlpool - Author 2h 47' 23'' + 0h 00' 07"
27. 41 UKR19820313 KOSTYUK Denys ISD - SPORTS - Donetsk 2h 47' 23'' + 0h 00' 07"
28. 101 GER19751223 BARTKO Robert GERMANY NATIONAL Team 2h 47' 23'' + 0h 00' 07"
29. 9 * CZE19890407 KALTOFEN Petr PSK Whirlpool - Author 2h 47' 23'' + 0h 00' 07"
30. 43 * UKR19890127 TOPCHANYUK Artem ISD - SPORTS - Donetsk 2h 47' 23'' + 0h 00' 07"
31. 45 UKR19860526 YUGOV Anatoliy ISD - SPORTS - Donetsk 2h 47' 23'' + 0h 00' 07"
32. 31 * EST19891202 UTAR Urmo KALEV Sport 2h 47' 23'' + 0h 00' 07"
33. 51 POL19770223 LISOWICZ Tomasz CCC POLSAT 2h 47' 23'' + 0h 00' 07"
34. 66 POL19750708 RADOSZ Robert POLAND NATIONAL Team 2h 47' 23'' + 0h 00' 07"
35. 69 POL19810508 RUTKIEWICZ Marek POLAND NATIONAL Team 2h 47' 23'' + 0h 00' 07"
36. 17 BEL19720323 VERVECKEN Erwin FIDEA Team 2h 47' 23'' + 0h 00' 07"
37. 105 POL19861103 PODOBIŃSKI Wojciech POLSKA MŁODZIEśOWA 2h 47' 23'' + 0h 00' 07"
38. 1 POL19820510 BODNAR Łukasz DHL-Author 2h 47' 23'' + 0h 00' 07"
39. 83 * SVK19870506 BACHRATY Robert DUKLA TRENCIN Merida 2h 47' 23'' + 0h 00' 07"
40. 68 POL19740408 GĘBKA Marcin POLAND NATIONAL Team 2h 47' 23'' + 0h 00' 07"
41. 90 * GER19870103 KLESSA Tim TEAM KUOTA - SENGES 2h 47' 23'' + 0h 00' 07"
42. 58 POL19840911 MATYSIAK Bartłomiej LEGIA 2h 47' 23'' + 0h 00' 07"
* - młodzieŜowa / the youth Strona / Page 5 z 10
LEKARZ / DOCTOR: dr Mariusz GAWRYSIAK tel. kom. +48 509 546 702 * Radio Wyścigu / The radio of the Race 82,1250 MHz
Opracowanie komputerowe / The computer elaboration: Andrzej RUSIECKI tel. kom. + 48 662 137 770 * e-mail: andrusflex@o2.pl * www.flextour.pl
Komunikat Nr 2 / Communique No 2 * Pabianice * 02.07.08
60 43. * POL19870222 KRAJEWSKI Piotr LEGIA 2h 47' 23'' + 0h 00' 07"
44. 109 POL19850307 BODNAR Maciej POLSKA MŁODZIEśOWA 2h 47' 23'' + 0h 00' 07"
45. 10 CZE19740401 ANDRLE Rene PSK Whirlpool - Author 2h 47' 23'' + 0h 00' 07"
46. 89 AUS19770125 ROBERTS Luke TEAM KUOTA - SENGES 2h 47' 23'' + 0h 00' 07"
47. 91 NED19821228 Van RUITENBEEK Malaya TEAM KUOTA - SENGES 2h 47' 23'' + 0h 00' 07"
48. 44 UKR19800913 SHEYDYK Oleksandr ISD - SPORTS - Donetsk 2h 47' 23'' + 0h 00' 07"
49. 75 GER19840714 KLIPP Christoph LKT Team Brandenburg 2h 47' 23'' + 0h 00' 07"
50. 13 CZE19810112 DLOUHY Vojtech PSK Whirlpool - Author 2h 47' 23'' + 0h 00' 07"
51. 52 POL19800109 MRÓZ Mateusz CCC POLSAT 2h 47' 23'' + 0h 00' 07"
52. 50 POL19770623 KIENDYŚ Tomasz CCC POLSAT 2h 47' 23'' + 0h 00' 07"
53. 74 * GER19880302 GRÜNDER Martin LKT Team Brandenburg 2h 47' 23'' + 0h 00' 07"
54. 56 POL19800107 śOŁĘDZIOWSKI Grzegorz CCC POLSAT 2h 47' 23'' + 0h 00' 07"
55. 53 POL19740227 RĘBIEWSKI Jarosław CCC POLSAT 2h 47' 23'' + 0h 00' 07"
56. 73 GER19850412 DASSLER Ingmar LKT Team Brandenburg 2h 47' 23'' + 0h 00' 07"
57. 42 UKR19840215 KONDRUT Vitaly ISD - SPORTS - Donetsk 2h 47' 23'' + 0h 00' 07"
58. 15 CZE19820123 MARES Martin PSK Whirlpool - Author 2h 47' 23'' + 0h 00' 07"
59. 12 CZE19780307 BUCHACEK Tomas PSK Whirlpool - Author 2h 47' 23'' + 0h 00' 07"
60. 5 POL19760210 SAPA Marcin DHL-Author 2h 47' 23'' + 0h 00' 07"
61. 82 SVK19761017 BRONIS Roman DUKLA TRENCIN Merida 2h 47' 23'' + 0h 00' 07"
62. 61 * POL19881014 CHARUCKI Paweł LEGIA 2h 47' 23'' + 0h 00' 07"
63. 4 POL19830627 HALEJAK Wojciech DHL-Author 2h 47' 23'' + 0h 00' 07"
64. 65 POL19801027 HUZARSKI Bartosz POLAND NATIONAL Team 2h 47' 23'' + 0h 00' 07"
65. 70 POL19831127 OSIŃSKI Marcin POLAND NATIONAL Team 2h 47' 23'' + 0h 00' 07"
66. 23 * BEL19870218 BERTHOLT Quentin FIDEA Team 2h 47' 23'' + 0h 00' 07"
67. 84 SVK19690106 POLIEVKA Pavol DUKLA TRENCIN Merida 2h 47' 23'' + 0h 00' 07"
68. 8 POL19830218 DETKO Artur DHL-Author 2h 47' 23'' + 0h 00' 07"
69. 2 POL19670116 ROMANIK Radosław DHL-Author 2h 47' 23'' + 0h 00' 07"
70. 46 UKR19800914 RYBIN Volodymyr ISD - SPORTS - Donetsk 2h 47' 23'' + 0h 00' 07"
71. 18 BEL19780810 WELLENS Bart FIDEA Team 2h 47' 23'' + 0h 00' 07"
72. 77 * GER19880708 RIEMER Benjamin LKT Team Brandenburg 2h 47' 23'' + 0h 00' 07"
73. 92 GER19801212 JELITTO Mathias TEAM KUOTA - SENGES 2h 47' 23'' + 0h 00' 07"
74. 59 POL19841220 SZNITKO Adam LEGIA 2h 47' 23'' + 0h 00' 07"
75. 30 * EST19870410 KARU Allar KALEV Sport 2h 47' 23'' + 0h 00' 07"
76. 54 POL19810324 SZANIAWSKI Paweł CCC POLSAT 2h 47' 23'' + 0h 00' 07"
77. 99 GER19830223 BOMMEL Henning GERMANY NATIONAL Team 2h 47' 23'' + 0h 00' 07"
78. 71 POL19700918 CHMIELEWSKI Piotr POLAND NATIONAL Team 2h 47' 23'' + 0h 00' 07"
79. 32 FIN19820113 MARTIKAINEN Tommy KALEV Sport 2h 47' 23'' + 0h 00' 07"
80. 3 POL19720622 BARANOWSKI Dariusz DHL-Author 2h 47' 23'' + 0h 00' 07"
81. 47 * UKR19881101 GOLOVCHENKO Iurii ISD - SPORTS - Donetsk 2h 47' 46'' + 0h 00' 30"
82. 29 EST19840312 PROUS Priti KALEV Sport 2h 47' 48'' + 0h 00' 32"
83. 25 * EST19890706 AO Silver KALEV Sport 2h 47' 48'' + 0h 00' 32"
84. 93 * GER19870706 BERTLING Matthias TEAM KUOTA - SENGES 2h 47' 48'' + 0h 00' 32"
85. 81 SVK19730102 SIPEKY Jan DUKLA TRENCIN Merida 2h 47' 48'' + 0h 00' 32"
86. 27 POL19780505 KRZYWY Krzysztof KALEV Sport 2h 47' 48'' + 0h 00' 32"
87. 57 * POL19870127 REPIŃSKI Tomasz LEGIA 2h 48' 05'' + 0h 00' 49"
88. 94 * GER19890108 MEISEN Marcel TEAM KUOTA - SENGES 2h 48' 10'' + 0h 00' 54"
89. 103 GER19850406 SCHULZ Frank GERMANY NATIONAL Team 2h 48' 45'' + 0h 01' 29"
90. 108 * POL19880331 KRAKOWSKI Damian POLSKA MŁODZIEśOWA 2h 49' 04'' + 0h 01' 48"
* - młodzieŜowa / the youth Strona / Page 6 z 10
LEKARZ / DOCTOR: dr Mariusz GAWRYSIAK tel. kom. +48 509 546 702 * Radio Wyścigu / The radio of the Race 82,1250 MHz
Opracowanie komputerowe / The computer elaboration: Andrzej RUSIECKI tel. kom. + 48 662 137 770 * e-mail: andrusflex@o2.pl * www.flextour.pl
Komunikat Nr 2 / Communique No 2 * Pabianice * 02.07.08
Klasyfikacja punktowa po etapach :
SPONSOR: PLUS
Points general classification :
1. 49 POL19750830 JEśOWSKI Krzysztof CCC POLSAT 11 p.
2. 14 CZE19741121 SCHULZE Andre PSK Whirlpool - Author 10 p.
3. 6 POL19720216 ZARADNY Piotr DHL-Author 6 p.
4. 72 POL19830127 JANIACZYK BłaŜej POLAND NATIONAL Team 5 p.
5. 7 POL19850718 KOMAR Mateusz DHL-Author 4 p.
6. 107 POL19800612 KRUPA Dawid POLSKA MŁODZIEśOWA 4 p.
7. 78 GER19860205 KLUGE Roger LKT Team Brandenburg 3 p.
8. 55 POL19780104 WESOŁY Marek CCC POLSAT 3 p.
9. 22 * BEL19881107 MEEUSEN Tom FIDEA Team 2 p.
10. 97 GER19830212 KONING Karl-Christian GERMANY NATIONAL Team 1 p.
11. 63 * POL19880124 JANISZEWSKI Sylwester LEGIA 1 p.
12. 102 GER19821222 LAMPATER Leif GERMANY NATIONAL Team 1 p.
SPONSOR: SKOK
Klasyfikacja młodzieŜowa po etapach :
The youth general classification :
1. 22 * BEL19881107 MEEUSEN Tom FIDEA Team 2h 47' 23''
2. 63 * POL19880124 JANISZEWSKI Sylwester LEGIA 2h 47' 23''
3. 20 * BEL19890618 BAESTIAENS Vincent FIDEA Team 2h 47' 23''
4. 85 * SVK19880708 VYSNA Matej DUKLA TRENCIN Merida 2h 47' 23''
5. 11 * CZE19881228 KUBIAS Petr PSK Whirlpool - Author 2h 47' 23''
6. 76 * GER19870703 MEIER Tino LKT Team Brandenburg 2h 47' 23''
7. 9 * CZE19890407 KALTOFEN Petr PSK Whirlpool - Author 2h 47' 23''
8. 43 * UKR19890127 TOPCHANYUK Artem ISD - SPORTS - Donetsk 2h 47' 23''
9. 31 * EST19891202 UTAR Urmo KALEV Sport 2h 47' 23''
10. 83 * SVK19870506 BACHRATY Robert DUKLA TRENCIN Merida 2h 47' 23''
11. 90 * GER19870103 KLESSA Tim TEAM KUOTA - SENGES 2h 47' 23''
12. 60 * POL19870222 KRAJEWSKI Piotr LEGIA 2h 47' 23''
13. 74 * GER19880302 GRÜNDER Martin LKT Team Brandenburg 2h 47' 23''
14. 61 * POL19881014 CHARUCKI Paweł LEGIA 2h 47' 23''
15. 23 * BEL19870218 BERTHOLT Quentin FIDEA Team 2h 47' 23''
16. 77 * GER19880708 RIEMER Benjamin LKT Team Brandenburg 2h 47' 23''
17. 30 * EST19870410 KARU Allar KALEV Sport 2h 47' 23''
18. 47 * UKR19881101 GOLOVCHENKO Iurii ISD - SPORTS - Donetsk 2h 47' 46'' + 0h 00' 23"
19. 25 * EST19890706 AO Silver KALEV Sport 2h 47' 48'' + 0h 00' 25"
20. 93 * GER19870706 BERTLING Matthias TEAM KUOTA - SENGES 2h 47' 48'' + 0h 00' 25"
21. 57 * POL19870127 REPIŃSKI Tomasz LEGIA 2h 48' 05'' + 0h 00' 42"
22. 94 * GER19890108 MEISEN Marcel TEAM KUOTA - SENGES 2h 48' 10'' + 0h 00' 47"
23. 108 * POL19880331 KRAKOWSKI Damian POLSKA MŁODZIEśOWA 2h 49' 04'' + 0h 01' 41"
* - młodzieŜowa / the youth Strona / Page 7 z 10
LEKARZ / DOCTOR: dr Mariusz GAWRYSIAK tel. kom. +48 509 546 702 * Radio Wyścigu / The radio of the Race 82,1250 MHz
Opracowanie komputerowe / The computer elaboration: Andrzej RUSIECKI tel. kom. + 48 662 137 770 * e-mail: andrusflex@o2.pl * www.flextour.pl
Komunikat Nr 2 / Communique No 2 * Pabianice * 02.07.08
Czas druŜyny
Time team
Kod klubu
Code team
DruŜyna
Team
Miejsce
Place
Klasyfikacja druŜynowa po etapach :
SPONSOR: SOLIDARNOŚĆ
RóŜnica
Gap
Team general classification :
1. FIDEA Team FID 8h 22' 09''
2. CCC POLSAT SPL 8h 22' 09''
3. PSK Whirlpool - Author PSK 8h 22' 09''
4. POLAND NATIONAL Team NPO 8h 22' 09''
5. GERMANY NATIONAL Team NGE 8h 22' 09''
6. POLSKA MŁODZIEśOWA PLM 8h 22' 09''
7. DHL-Author DHL 8h 22' 09''
8. KALEV Sport KCT 8h 22' 09''
9. ISD - SPORTS - Donetsk ISD 8h 22' 09''
10. LEGIA LEG 8h 22' 09''
11. LKT Team Brandenburg LKT 8h 22' 09''
12. DUKLA TRENCIN Merida DUK 8h 22' 09''
13. TEAM KUOTA - SENGES TRS 8h 22' 09''
* - młodzieŜowa / the youth Strona / Page 8 z 10
LEKARZ / DOCTOR: dr Mariusz GAWRYSIAK tel. kom. +48 509 546 702 * Radio Wyścigu / The radio of the Race 82,1250 MHz
Opracowanie komputerowe / The computer elaboration: Andrzej RUSIECKI tel. kom. + 48 662 137 770 * e-mail: andrusflex@o2.pl * www.flextour.pl
Komunikat Nr 2 / Communique No 2 * Pabianice * 02.07.08
ROZDZIAŁ KOSZULEK NA NASTĘPNYM ETAPIE / DISTRIBUTION JERSEYS ON NEXT STAGE:
KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA - koszulka Ŝółta
49 JEśOWSKI Krzysztof - CCC POLSAT
Lider klasyfikacji / Leader of classification:
INDYVIDUAL CLASSIFICATION - yellow jersey
KLASYFIKACJA PUNKTOWA - koszulka granatowa
49 JEśOWSKI Krzysztof - CCC POLSAT
14 SCHULZE Andre - PSK Whirlpool - Author
Lider klasyfikacji / Leader of classification:
Jadący w koszulce / Wearing the jersey:
POINTS CLASSIFICATION - navy blue jersey
KLASYFIKACJA GÓRSKA - koszulka zielona
6 ZARADNY Piotr - DHL-Author
6 ZARADNY Piotr - DHL-Author
Lider klasyfikacji / Leader of classification:
Jadący w koszulce / Wearing the jersey:
CLIMBER'S CLASSIFICATION - green jersey
KLASYFIKACJA MŁODZIEśOWA - koszulka biała
22 MEEUSEN Tom - FIDEA Team
22 MEEUSEN Tom - FIDEA Team
Lider klasyfikacji / Leader of classification:
Jadący w koszulce / Wearing the jersey:
THE YOUTH CLASSIFICATION - white jersey
KLASYFIKACJA DRUśYNOWA - koszulka szara
FIDEA Team
TEAM CLASSIFICATION - grey jersey
Strona * - młodzieŜowa / the youth / Page 9 z 10
LEKARZ / DOCTOR: dr Mariusz GAWRYSIAK tel. kom. +48 509 546 702 * Radio Wyścigu / The radio of the Race 82,1250 MHz
Opracowanie komputerowe / The computer elaboration: Andrzej RUSIECKI tel. kom. + 48 662 137 770 * e-mail: andrusflex@o2.pl * www.flextour.pl
Komunikat Nr 2 / Communique No 2 * Pabianice * 02.07.08
Pabianice, 02.07.08
KOMISJA SĘDZIOWSKA
COMMISSAIRE'S PANEL
Kolejność pojazdów pomocy technicznej na następnym etapie :
Order of technical vehicles on next stage:
1. SPL CCC POLSAT
2. PSK PSK Whirlpool - Author
3. DHL DHL-Author
4. NGE GERMANY NATIONAL Team
5. NPO POLAND NATIONAL Team
6. PLM POLSKA MŁODZIEśOWA
7. FID FIDEA Team
8. LEG LEGIA
9. KCT KALEV Sport
10. ISD ISD - SPORTS - Donetsk
11. DUK DUKLA TRENCIN Merida
12. LKT LKT Team Brandenburg
13. TRS TEAM KUOTA - SENGES
* - młodzieŜowa / the youth Strona / Page 10 z 10
LEKARZ / DOCTOR: dr Mariusz GAWRYSIAK tel. kom. +48 509 546 702 * Radio Wyścigu / The radio of the Race 82,1250 MHz
Opracowanie
Close