1 RYSZEWSKI Jarosˆaw ATLAS LUKULLUS AMBRA GS II 2 45 24
2 WAJS Grzegorz MRàZ SUPRADYN 2 45 24
3 JAGIEOWICZ Andrzej SERVISCO GS III 2 45 30
4 MICKIEWICZ Jacek ATLAS LUKULLUS AMBRA GS II 2 45 30
5 WADECKI Adam MRàZ SUPRADYN 2 45 30
6 KSOBIAK Bartˆomiej CCC MAT 2 45 30
7 KAMIãSKI Marek SERVISCO GS III 2 45 30
8 KAPIDURA Dariusz MIKOMAX BROWAR STAROPOLSKI 2 45 30
9 CZAJKOWSKI Daniel SERVISCO GS III 2 45 30
10 TRKAL Frantisek PSU REMERX 2 45 30
11 RYBCZYãSKI Mateusz GKS TARNOVIA TARNOWO POD. 2 45 30 18
12 KA½MIERCZAK Rafaˆ WKSM STRABAG WINUEL SOBàTKA 2 45 30
13 GRONKIEWICZ Grzegorz WELTOUR RADIO KATOWICE 2 45 30
14 RUDNICKI Dariusz LEGIA BAZYLISZEK I GS III 2 45 30 18
15 JEZIERSKI Sebastian LEGIA BAZYLISZEK II GS III 2 45 30 18
16 MRàZ Mateusz MRàZ SUPRADYN 2 45 30 18
17 BONCIUCOV Igor ATLAS LUKULLUS AMBRA GS II 2 45 30
18 BAD Radosˆaw TC CHROBRY W GOGOWIE 2 45 30 18
19 KRZYWY Krzysztof MRàZ SUPRADYN 2 45 30
20 SZANIAWSKI Paweˆ SERVISCO GS III 2 45 30 18
21 BROãSKI Piotr GKS TARNOVIA TARNOWO POD. 2 45 30 18
22 SENDAL Paweˆ KTC KONIN IMPEXMETAK 2 45 30 18
23 WYRZYKOWSKI Zbigniew MRàZ SUPRADYN 2 45 30 18
24 WENIAK Jarosˆaw LEGIA BAZYLISZEK I GS III 2 45 30
25 DUDZIAK Tomasz WELTOUR RADIO KATOWICE 2 45 30 18
26 JAWSIãSKI ukasz TC CHROBRY W GOGOWIE 2 45 30 18
27 KORYCKI Arkadiusz SERVISCO GS III 2 45 30
28 PITHART Jan CCC MAT TEAM KOLIN 2 45 30
29 RADOSZ Robert ATLAS LUKULLUS AMBRA GS II 2 45 30
30 MACCAN David CCC MAT GS II 2 45 30
31 JEZIERSKI Arkadiusz WELTOUR RADIO KATOWICE 2 45 30 18
32 KALEMBA Wojciech WELTOUR RADIO KATOWICE 2 45 30
33 AUTKO Wˆadimir JELCZ LASKOWICE 2 45 30 18
34 SOWIãSKI Kacper LEGIA BAZYLISZEK I GS III 2 45 30
35 HANAUER Tomas PSK REMERX GS III 2 45 30
36 ½O¨DZIOWSKI Grzegorz LEGIA BAZYLISZEK I GS III 2 45 30 18
37 RYCHLICKI Paweˆ ATLAS LUKULLUS AMBRA GS II 2 45 30
38 WARZYBOK Przemysˆaw LKS TRASA ZIELONA GàRA 2 45 30 18
39 SKIBA Sebastian LEGIA BAZYLISZEK I GS III 2 45 30
40 KRASIãSKI Artur ATLAS LUKULLUS AMBRA GS II 2 45 30
41 OGOZIãSKI Paweˆ MIKOMAX BROWAR STAROPOLSKI 2 45 30 18
42 BODZIANOWSKI Maciej KTC KONIN IMPEXMETAK 2 45 30 18
43 MYTNIK Marcin LUKULLUS BANASZEK SPORT 2 45 30
44 WRONA Michaˆ WKSM STRABAG WINUEL SOBàTKA 2 45 30
45 KAPOãSKI Wojciech MKS EMDEK BUDOPOL BYDGOSZCZ 2 45 30
46 STASZAK Paweˆ LEGIA BAZYLISZEK II GS III 2 45 30 18
47 KIENDY— Tomasz MIKOMAX BROWAR STAROPOLSKI 2 45 30
48 APA Konrad TKK PACIFIC NESTLE TORUã 2 45 30 18
49 GERBERA Grzegorz JELCZ LASKOWICE 2 45 30 18
50 SIKORA Michaˆ TANDEM-REMART PAJ¨CZNO 2 45 30 18
51 CIESIELSKI Krzysztof SERVISCO GS III 2 45 30
52 KOSICKI Marcin INALE POZNAã 2 45 30
53 PRAZNOWSKI Martin ATLAS LUKULLUS AMBRA GS II 2 45 30
54 SZPAKOWSKI Piotr JELCZ LASKOWICE 2 45 30 18
55 HUZARSKI Bartosz WKSM STRABAG WINUEL SOBàTKA 2 45 30 18
56 SLAVICEK Jan CCC MAT TEAM KOLIN 2 45 30
57 FOKT Albert CCC MAT-GIANT PIECHOWICE 2 45 30
58 BENDKOWSKI Jarosˆaw MIKOMAX BROWAR STAROPOLSKI 2 45 30
59 KWIATKOWSKI Grzegorz WELTOUR RADIO KATOWICE 2 45 30 18
60 HRACH Michal CCC MAT TEAM KOLIN 2 45 30
61 KEJVAL Miroslav PSK REMERX GS III 2 45 30
62 SAVELYEV Serhiy MIKOMAX BROWAR STAROPOLSKI 2 45 30
63 GROCHOWINA Adrian WKSM STRABAG WINUEL SOBàTKA 2 45 30 18
64 SUGIER Piotr ZKS ELPIS LUBLIN 2 45 30 18
65 W¤SOWICZ Szymon MIKOMAX BROWAR STAROPOLSKI 2 45 30 18
66 WALCZAK Jacek KTC KONIN IMPEXMETAK 2 45 30 18
67 KEJVAL Lubos PSK REMERX GS III 2 45 30
68 ROSOLIãSKI Grzegorz CCC MAT GS II 2 45 30
69 ADAMCZYK Artur SERVISCO GS III 2 45 30
70 FALTYN Adrian JELCZ LASKOWICE 2 45 30 18
71 ADAMUS Zbigniew CCC MAT-GIANT PIECHOWICE 2 46 10
72 TOKARSKI Przemysˆaw LEGIA BAZYLISZEK I GS III 2 46 10 18
73 HAJZLER Marian PSK REMERX GS III 2 46 10
74 SZUBERT Ariel LEGIA BAZYLISZEK GS III 2 46 10 18
75 KRZESZOWIEC Artur CCC MAT 2 46 10
76 DITE Radek PSK REMERX GS III 2 46 10 18
77 RISKA Martin PSK REMERX GS III 2 46 10
78 SOSENKA Ondrej CCC MAT 2 46 10
79 PAWLAK Wojciech ATLAS LUKULLUS AMBRA GS II 2 46 10
80 GILICKI Waldemar LUKULLUS BANASZEK SPORT 2 46 10
81 MIELCAREK Mariusz LEGIA BAZYLISZEK II GS III 2 46 10
82 FORMICKI Piotr CCC MAT-GIANT PIECHOWICE 2 47 07 18
83 CHRZANOWSKI Sˆawomir WELTOUR RADIO KATOWICE 2 47 27
84 PUTEK Grzegorz WELTOUR RADIO KATOWICE 2 54 45 18
85 WILCZYãSKI Paweˆ JELCZ LASKOWICE 2 54 45 18
86 LITWINOWICZ Wojciech LKS TRASA ZIELONA GàRA 2 54 45 18
87 MOJRAK Edward KKS GàRNIK WABRZYCH 2 54 45 18
88 STRZELSKI Bartˆomiej KKS LEGNICA 2 54 45 18
89 SOBIERAJ Sebastian KKS GàRNIK WABRZYCH 2 54 45 18
90 NOWAK Rafaˆ LKS TRASA ZIELONA GàRA 2 54 45
91 WANIEK Adam UKS GK GLIWICE 2 54 45 18
92 KLATKA Mateusz UKS GK GLIWICE 2 54 45 18
93 SEKTA Rafaˆ MIKOMAX BROWAR STAROPOLSKI 2 54 45 18
94 LUZAK Krystian SERVISCO GS III 2 54 45 18
95 —WIRYDOWICZ Wojciech LEGIA BAZYLISZEK II GS III 2 54 45 18
96 KUCZYãSKI Krzysztof LEGIA BAZYLISZEK 2 54 45 18
97 BIENIAS Mariusz MIKOMAX BROWAR STAROPOLSKI 2 54 45 18
98 KASPROWICZ Daniel JELCZ LASKOWICE 2 59 30 18
0 MATYSIAK Cezary RKS SARMATA WARSZAWA Aban18
0 KRUPA Dawid NIESTOWARZYSZONY Aban18
0 KA½MIERCZAK Radosˆaw JELCZ LASKOWICE Aban18
0 KOTAS Daniel KS KOLEJARZ CZ¨STOCHOWA Aban
0 PUAS Michaˆ KS KOLEJARZ CZ¨STOCHOWA Aban18
0 WARTAA Daniel MKS EMDEK BUDOPOL BYDGOSZCZ Aban18
0 SOTYS Mateusz KKS LEGNICA Aban18
0 JE½OWSKI Krzysztof MIKOMAX BROWAR STAROPOLSKI Aban
0 KACZMAREK Krzysztof MIKOMAX BROWAR STAROPOLSKI Aban18
0 BASZCZYK Tomasz MIKOMAX BROWAR STAROPOLSKI Aban18
0 BEDNAREK Tomasz MIKOMAX BROWAR STAROPOLSKI Aban18
0 PI¤TKOWSKI Damian MIKOMAX BROWAR STAROPOLSKI Aban18
0 PILARSKI Marcin MIKOMAX BROWAR STAROPOLSKI Aban18
0 RZEPECKI Krzysztof JELCZ LASKOWICE Aban18
0 RZEPECKI Tomasz JELCZ LASKOWICE Aban18
0 HERMAN Petr PSK REMERX GS III Aban
0 DREWNICKI Przemysˆaw LEGIA BAZYLISZEK II GS III Aban18
0 TUNKIEWICZ ukasz LUKS SPR¨COGRAF ART-PRINT Aban18
0 BIEL Patryk CCC MAT-GIANT PIECHOWICE Aban18
0 BOGDZIEWICZ Michaˆ CCC MAT-GIANT PIECHOWICE Aban
0 GIL Dariusz CCC MAT-GIANT PIECHOWICE Aban
0 GRABEK Maciej CCC MAT-GIANT PIECHOWICE Aban
0 RY½ ukasz CCC MAT-GIANT PIECHOWICE Aban18
0 SOBIERAJSKI Krystian TANDEM-REMART PAJ¨CZNO Aban18
0 —L¨ZAK Marcin TANDEM-REMART PAJ¨CZNO Aban18
0 PAPROCKI Adrian LKS TRASA ZIELONA GàRA Aban18
0 SIECZKOWSKI Artur LKS TRASA ZIELONA GàRA Aban18
0 KYRCZ ukasz KS CRACOVIA CONSTRUCTION Aban18
0 SZCZEP Robert LUKULLUS BANASZEK SPORT Aban
0 CHMIEL Rafaˆ LKS POM BOSMAN STRZELCE KRAJ Aban
0 PATALON Kamil KKS GàRNIK WABRZYCH Aban18
0 SZOLC Tomasz KKS GàRNIK WABRZYCH Aban18
0 ZDZIEBEKO Dawid KKS GàRNIK WABRZYCH Aban18
0 STASIAK Paweˆ UKS GK GLIWICE Aban18
0 SZYMPRUCH Dawid UKS GK GLIWICE Aban18
0 SKOKUã Robert MGKK ZIEMIA BRZESKA Aban18
0 BARCZYK Piotr WELTOUR RADIO KATOWICE Aban18
0 DANIELAK Michaˆ WELTOUR RADIO KATOWICE Aban
0 SIELU½YCKI Jacek LKS TRASA ZIELONA GàRA Aban
0 CHWAEK Michaˆ CCC MAT-GIANT PIECHOWICE Aban18
0 IVAN Rafaˆ CCC MAT-GIANT PIECHOWICE Aban18
0 RUBCZAK Maciej KS ROMET Aban
0 CAJZER Adam KKS GàRNIK WABRZYCH Aban18
Close