1 1:03:03,00 00:00,00 Team Glåmdal Kf 331
Espen Jogert 2 1:03:03,00 00:00,00 Team Glåmdal Kf 332
Martin Vestby 3 1:03:03,00 00:00,00 Tønsberg Ck 124
Magnus Friestad Bergseth 4 1:03:03,00 00:00,00 Sandnes SK 53 Ole-Kristian Ringnes 5 1:03:03,00 00:00,00 Bærum Ock 140
Bjorn Selander 6 1:03:03,00 00:00,00 Us National Team, Usa/solum 44
Sten Stenersen 7 1:03:03,00 00:00,00 Joker Bianchi 10
Joakim Gunnerud 8 1:03:03,00 00:00,00 Team Trek Adecco 15 Kristian Engen Forbord 9 1:03:03,00 00:00,00 Nesset Ck 24
Askild Vatnbakk Larsen 10 1:03:03,00 00:00,00 Sportsklubben Rye 104
Sveinung Mala 11 1:03:03,00 00:00,00 Team Skagerak Kf 5
Pål Bjørke 12 1:03:03,00 00:00,00 Team Skagerak Kf 2 Tormod Haugstad 13 1:03:03,00 00:00,00 Lillehammer Ck 34
Lars-Ove Thoresen 14 1:03:03,00 00:00,00 Team Trek Adecco 17
Mikael Hoem Brunsvik 15 1:03:03,00 00:00,00 Nesset Ck 20
Håkon Frahm Stokka 16 1:03:03,00 00:00,00 Team Skagerak Kf 8 Alexander Kjær 17 1:03:03,00 00:00,00 Frogner Sykkelklubb Sykkel 68
Krister Hagen 18 1:03:03,00 00:00,00 Kristiansands Ck 90
Tore Haslemo 19 1:03:03,00 00:00,00 Sportsklubben Rye 99
Grenland Grand Prix Etappe resultat Offisielle resultater Dag 1 25.04.2008
Plass Navn Startnr Tid Lag Etter UIC Tor Inge Espeland 20 1:03:03,00 00:00,00 Sandnes SK 55
Kjetil Ingvaldsen 21 1:03:03,00 00:00,00 Team Sparebanken Vest 163
Ole Jørgen Jensen 22 1:03:03,00 00:00,00 Team Østfold Kf 48 Jørn Fjeldavlie 23 1:03:03,00 00:00,00 Team Skagerak Kf 7
Alexander S. Dybwad 24 1:03:03,00 00:00,00 Il Stjørdals-blink 82
Jon Anders Grøndahl 25 1:03:03,00 00:00,00 Raumerrytter 339
tGeir Inge Berg 26 1:03:03,00 00:00,00 Sandnes SK 52 Ole Eikeset 27 1:03:03,00 00:00,00 Fana Il 75
Bent Inge Bakke 28 1:03:03,00 00:00,00 Kristiansands Ck 87
Jørn-Henrik Thoresen 29 1:03:03,00 00:00,00 Team Trek Adecco 16
Geir Bisgård 30 1:03:03,00 00:00,00 Bærum Ock 136 Mikael Schou 31 1:03:03,00 00:00,00 Ck Nittedal 157
Knut Jørgen Hope 32 1:03:03,00 00:00,00 Sportsklubben Rye 101
Ole Christian Fagerli 33 1:03:03,00 00:00,00 Raumerrytter 340
Knut Anders Fostervold 34 1:03:03,00 00:00,00 Nesset Ck 25 Tommy Jensen 35 1:03:03,00 00:00,00 Team Glåmdal Kf 333
Lars Strand 36 1:03:03,00 00:00,00 Sandnes SK 58
Atle Pedersen 37 1:03:03,00 00:00,00 Nanset If 129
Frode Solberg 38 1:03:03,00 00:00,00 Sandnes SK 57 Roy Magne Storholm 39 1:03:03,00 00:00,00 Sportsklubben Rye 106
Martin Gustavsen 40 1:03:03,00 00:00,00 Team Østfold Kf 46
Trond Kristian Schweder 41 1:03:03,00 00:00,00 Bærum Ock 142
Per Arne Holt 42 1:03:03,00 00:00,00 Team Skagerak Kf 3 Lukasz Galka 43 1:03:03,00 00:00,00 Sportsklubben Rye 96
Christoffer Berggren 44 1:03:03,00 00:00,00 Team Trek Adecco 13
Adrian Gjølberg Gjølberg 45 1:03:03,00 00:00,00 Raumerrytter 338
Kristian Fløysvik 46 1:03:03,00 00:00,00 Sandnes SK 56 Anders Liverød 47 1:03:03,00 00:00,00 Nanset If 127
Vegard Stake Laengen 48 1:03:03,00 00:00,00 Asker Ck 154
Øystein Stake Laengen 49 1:03:03,00 00:00,00 Asker Ck 153
Christian Wiig Bøen 50 1:03:03,00 00:00,00 Kristiansands Ck 88 Thomas Bremset 51 1:03:03,00 00:00,00 Il Stjørdals-blink 81
Oddmund Langset 52 1:03:03,00 00:00,00 Nesset Ck 27
Tommy Frengen Evensen 53 1:03:03,00 00:00,00 Trondhjems Vk 114
Vegard Fredheim 54 1:03:03,00 00:00,00 Lillehammer Ck 31 Øystein Fundingsrud 55 1:03:03,00 00:00,00 Team Trek Adecco 14
Torgeir Folkestad 56 1:03:03,00 00:00,00 Fana Il 76
Lars Ragnar Manengen 57 1:03:03,00 00:00,00 Lillehammer Ck 36
Ola Inge Drøpping 58 1:03:03,00 00:00,00 Nesset Ck 21 Even Sangnes 59 1:03:03,00 00:00,00 Team Trek Adecco, Sverige 19
Lars Andersson 60 1:03:03,00 00:00,00 Team Trek Adecco 12
Magnus Røysum Espeland 61 1:04:26,00 01:23,00 Nesset Ck 23
Joakim Prestmo 62 1:04:26,00 01:23,00 Trondhjems Vk 116 Joachim Wang Jacobsen 63 1:04:48,00 01:45,00 Kristiansands Ck 91
Arnt Ove Fordal 64 1:05:08,00 02:05,00 Il Stjørdals-blink 84
Thor Ole Vold 65 1:05:08,00 02:05,00 Il Stjørdals-blink 86
Hans Tore Andersen 66 1:05:08,00 02:05,00 Iveland Il 131 Kristopher Jordan 67 1:05:08,00 02:05,00 Asker Ck 152
Knut-Harald Semb 68 1:05:08,00 02:05,00 Grenland SK 63
Stian Eilevstjønn 69 1:05:08,00 02:05,00 Tønsberg Ck 122
Gunnar Morten Baksaas 70 1:05:08,00 02:05,00 Tønsberg Ck 120 Eivind Wollert Solberg 71 1:05:08,00 02:05,00 Team Skagerak Kf 6
Andreas Engelsen 72 1:05:08,00 02:05,00 Sandnes SK 54
Gøran Haugland 73 1:05:08,00 02:05,00 Grenland SK 61
Vidar Mehl 74 1:05:08,00 02:05,00 Vossevangen Cykleklubb 118 Frode Dalen 75 1:05:08,00 02:05,00 Sportsklubben Ceres 93
Erik Digerud 76 1:05:08,00 02:05,00 Ik Hero 72
Arne Gunnar Ensrud 77 1:05:08,00 02:05,00 Lillehammer Ck 30
Frederik Krogh-Larsen 78 1:05:08,00 02:05,00 Nesset Ck 26
Bjarte Rød 79 1:05:08,00 02:05,00 Nesset Ck 28 Roger Gråv 80 1:05:08,00 02:05,00 Lillehammer Ck 32
Mikael Johansen 81 1:05:08,00 02:05,00 Bergen Ck 149
Marius Nyhammer 82 1:05:08,00 02:05,00 Bergen Ck 150
Morten Døviken 83 1:05:08,00 02:05,00 Trondhjems Vk 112 Glenn Tørå 84 1:05:08,00 02:05,00 Il Stjørdals-blink 85
Nils Einar Grutle 85 1:05:08,00 02:05,00 Fana Il 78
Hans Petter Hammersmark 86 1:05:08,00 02:05,00 Nanset If 126
Edgar Eidsheim 87 1:05:08,00 02:05,00 Nesset Ck 22 Ole Kristian Bøen 88 1:05:08,00 02:05,00 Bærum Ock 137
Østen Bergum 89 1:05:08,00 02:05,00 Sportsklubben Rye 95
Tomas Moen 90 1:05:08,00 02:05,00 Lillehammer Ck 37
Hans F. Hellebergshaugen 91 1:05:08,00 02:05,00 Eidsvoll SK 145 Oskar Mathisen 92 1:05:08,00 02:05,00 Team Østfold Kf 49
Per Erling Espnes 93 1:05:08,00 02:05,00 Il Stjørdals-blink 83
Øystein Rønnestad Pedersen 94 1:05:08,00 02:05,00 Sogn Ck 108
Ole Petter Vibekken 95 1:05:08,00 02:05,00 Team Glåmdal Kf 330 Christopher Haugland 96 1:05:08,00 02:05,00 Grenland SK 62
Kjetil Ertsås 97 1:05:08,00 02:05,00 Trondhjems Vk 113
Øyvind Gravem 98 1:05:08,00 02:05,00 Eidsvoll SK 143
20:05:08,900 Skjølsvold 99 1:05:08,00 02:05,00 Trondhjems Vk 117 Ingar Stokstad 100 1:05:08,00 02:05,00 Joker Bianchi 11
Lars Stensløkken 101 1:05:08,00 02:05,00 Lillehammer Ck 41
Marius Hageengen 102 1:05:08,00 02:05,00 Raufoss & Gjøvik Sykkelklu 43
Halvard Trulsen Nyquist 103 1:05:08,00 02:05,00 Nanset If 128 Johannes Hovde 104 1:05:08,00 02:05,00 Lillehammer Ck 35
Mats Erikstad 105 1:05:08,00 02:05,00 Team Glåmdal Kf 334
Jon Roberto Slagsvold 106 1:05:08,00 02:05,00 Grenland SK 64
John Erik Krangsås 107 1:05:08,00 02:05,00 Trondhjems Vk 115 Bernt Ullebø 108 1:05:08,00 02:05,00 Sogn Ck 109
Jostein Rogstad 109 1:05:08,00 02:05,00 Lillehammer Ck 40
Bjarte Vethe 110 1:05:08,00 02:05,00 Vossevangen Cykleklubb 119
Niklas Åkvik 111 1:05:08,00 02:05,00 Raumerrytter 337 Joar Hansen 112 1:05:08,00 02:05,00 Lillehammer Ck 33
Jørgen Eide 113 1:05:08,00 02:05,00 Fana Il 74
Carl Joacim Fensbekk 114 1:05:08,00 02:05,00 Team Østfold Kf 45
Åsmund Sivertsen 115 1:05:08,00 02:05,00 Kristiansands Ck 92 Daniel Arnesen 116 1:05:08,00 02:05,00 Bergen Ck 148
Aksel Torgersen 117 1:05:08,00 02:05,00 Lillehammer Ck 42
Øyvind Myrvold 118 1:05:08,00 02:05,00 Lillehammer Ck 38
Jahn Frederik Noraas Grue 119 1:05:08,00 02:05,00 Kristiansands Ck 89 Magnus Syverstad 120 1:05:08,00 02:05,00 Team Østfold Kf 50
Stian Kjellhov 121 1:05:08,00 02:05,00 Fana Il 79
Steinar Nepstad 122 1:05:08,00 02:05,00 Ck Sør 158
Steffen Karstoft 123 1:05:08,00 02:05,00 Sportsklubben Rye 102 Jon Rangfred Hanssen 124 1:05:08,00 02:05,00 Grenland SK 60
Jon Einar Bergsland
Close