1 Grandt Petersen, Maria 79 MME 16:35.72 41.940
2 Pieters, Amy 73 DNH 16:41.09 5.37 41.715
3 Arys, Evelyn 65 BEL 16:50.91 15.19 41.309
4 Daams, Jessie 66 BEL 16:51.60 15.88 41.281
5 van Hoek, Lotte 18 LUC 16:52.03 16.31 41.264
6 d'Hoore, Jolien 64 BEL 16:54.92 19.20 41.146
7 Tromp, Esra 56 NRD 16:59.78 24.06 40.950
8 Olsson, Sara 29 ZWE 17:00.83 25.11 40.908
9 Sosna, Katazyna 97 AUG 17:01.72 26.00 40.872
10 Hahn, Jacqueline 37 OOS 17:04.86 29.14 40.747
11 Lavrijssen, Birgit 6 RLF 17:05.22 29.50 40.733
12 Colclough, Katie 19 GBR 17:09.71 33.99 40.555
13 Mayho, Hannah 22 GBR 17:10.51 34.79 40.524
14 Mills, Emma 25 ZWE 17:17.58 41.86 40.247
15 Greenfield, Alex 20 GBR 17:33.74 58.02 39.630
16 de Ridder, Barbara 11 JVA 17:35.70 59.98 39.557
17 Sosenko, Aleksandra 98 AUG 17:36.07 1:00.35 39.543
18 Spoor, Winanda 9 JVA 17:36.17 1:00.45 39.539
19 Hogstrom, Anna 27 ZWE 17:37.68 1:01.96 39.483
20 Francke, Agnieta 1 RLF 17:38.83 1:03.11 39.440
21 Triabaite, Ausrine 110 LIT 17:39.09 1:03.37 39.430
22 Bloem, Judith 8 JVA 17:42.67 1:06.95 39.297
23 Kietyte, Karolina 100 AUG 17:46.12 1:10.40 39.170
24 Tyllman, Linn 28 ZWE 17:47.02 1:11.30 39.137
25 Braspennincx, Shanne 85 DJR 17:51.32 1:15.60 38.980
26 Cepelyte, Roberta 109 LIT 17:52.57 1:16.85 38.935
27 Ottema, Lisanne 55 NRD 17:52.96 1:17.24 38.920
28 Uzkuraityte, Rasa 111 LIT 17:54.01 1:18.29 38.882
29 Hoek, Maaike 83 MME 17:56.68 1:20.96 38.786
30 den Otter, Marieke 7 JVA 17:57.73 1:22.01 38.748
31 Booth, Jess 23 GBR 18:02.20 1:26.48 38.588
32 van den Wijngaard,Ingrid 88 DJR 18:04.61 1:28.89 38.502
33 Verstraete, Katia 69 WAL 18:06.58 1:30.86 38.433
34 King, Danielle 24 GBR 18:07.74 1:32.02 38.392
35 Hall, Corrine 21 GBR 18:09.94 1:34.22 38.314
36 van Lith, Irene 50 HSW 18:10.38 1:34.66 38.299
37 Hannes, Kaat 61 BEL 18:14.28 1:38.56 38.162
38 Urzaite, Donata 113 LIT 18:14.45 1:38.73 38.156
39 Thonon, Marie Pierre 71 WAL 18:15.04 1:39.32 38.136
40 van Nieuwpoort, Tessa 80 MME 18:16.46 1:40.74 38.086
41 Schweizer, Sabrina 35 DUI 18:22.88 1:47.16 37.865
42 Decock, Delphine 67 WAL 18:24.98 1:49.26 37.793
43 Spierings, Ashley 15 LUC 18:25.69 1:49.97 37.768
44 Meurs, Laura 47 ZWM 18:28.00 1:52.28 37.690
45 Claessen, Marjolein 45 ZWM 18:29.67 1:53.95 37.633
46 Gurtler, Anna-Maria 38 OOS 18:31.87 1:56.15 37.558
47 Maeck, Eleonore 72 WAL 18:32.72 1:57.00 37.530
48 Janssen, Esmee 44 ZWM 18:32.97 1:57.25 37.521
49 Dieteren, Charlotte 59 NRD 18:38.13 2:02.41 37.348
50 Gheerandyn, Anne-Laure 68 WAL 18:39.65 2:03.93 37.297
51 de Heer, Jorinda 43 ZWM 18:40.68 2:04.96 37.263
52 van Neck, Melissa 75 DNH 18:45.75 2:10.03 37.095
53 Verhart, Sanne 16 LUC 18:48.70 2:12.98 36.998
54 Brazevic, Sabina 99 AUG 18:49.80 2:14.08 36.962
55 Borra, Sophie 84 MME 18:50.14 2:14.42 36.951
56 Silinyte, Agne 112 LIT 18:50.88 2:15.16 36.927
57 Clevers, Cindy 81 MME 18:51.43 2:15.71 36.909
58 Bukauskaite, Neringa 101 AUG 18:52.48 2:16.76 36.875
59 Tiessens, Ivana 57 NRD 18:53.33 2:17.61 36.847
60 Badmann, Johanna 33 DUI 18:54.38 2:18.66 36.813
61 Schnitzmeier, Anna Bianc 34 DUI 18:55.36 2:19.64 36.781
62 Nilsson, Johanna 26 ZWE 18:57.68 2:21.96 36.706
63 de Leeuw, Annafleur 104 TIO 18:59.93 2:24.21 36.634
64 Verhestraeten, Karen 62 BEL 19:01.27 2:25.55 36.591
65 Galama, Sietske 10 JVA 19:02.78 2:27.06 36.542
66 Veldman, Nadine 54 HSW 19:03.56 2:27.84 36.518
67 Ahoud, Mardiani 82 MME 19:03.89 2:28.17 36.507
68 Keizer, Francis 13 LUC 19:05.24 2:29.52 36.464
69 Janssen, Christel 5 RLF 19:09.03 2:33.31 36.344
70 Verstraete, Evi 63 BEL 19:11.68 2:35.96 36.260
71 Grondel, Daphny 60 NRD 19:12.16 2:36.44 36.245
72 Smits, Jessica 74 DNH 19:12.91 2:37.19 36.221
73 Bache, Lisa 32 DUI 19:13.56 2:37.84 36.201
74 Kuiper, Yvonne 106 TIO 19:16.76 2:41.04 36.101
75 Rollen, Laura 58 NRD 19:22.35 2:46.63 35.927
76 van der Sluis, Dagmar 105 TIO 19:23.74 2:48.02 35.884
77 Gioacchina, Scarlata 70 WAL 19:23.86 2:48.14 35.881
78 Rutkauskaite, Zymante 102 AUG 19:28.62 2:52.90 35.734
79 Al, Lisanne 76 DNH 19:37.26 3:01.54 35.472
80 Kempe, Anneke 3 RLF 19:38.52 3:02.80 35.434
81 Hofer, Stefanie 41 OOS 19:50.99 3:15.27 35.063
82 de Haan, Lotte 89 DJR 19:53.04 3:17.32 35.003
83 Dodemont, Bianca 51 HSW 20:05.05 3:29.33 34.654
84 Phernambucq, Lisa 2 RLF 20:13.49 3:37.77 34.413
85 van de Beurcht, Anne 53 HSW 20:16.98 3:41.26 34.314
86 Rijkes, Sarah 40 OOS 20:28.24 3:52.52 34.000
87 Marquart, Mandy 36 DUI 20:50.36 4:14.64 33.398
88 Rieuwerts, Sara 77 DNH 20:56.92 4:21.20 33.224
89 van den Berkmortel, Gina 52 HSW 21:00.45 4:24.73 33.131
90 van Boven, Iris 4 RLF 21:11.68 4:35.96 32.838
91 Amend, Hanna 31 DUI 23:07.56 6:31.84 30.096
Algemeen Individueel klassement na de 3e Etappe
Klas Naam Deelnr Ploeg Tijd Verschil
1 Petersen, Maria Granth 79 Mixteam Merida 2:46:39
2 Pieters, Amy 73 District Noord-Holland 2:46:45 0:06
3 d'Hoore, Jolien 64 Belgie Nat. Sel. 2:46:50 0:11
4 Arys, Evelyn 65 Belgie Nat. Sel. 2:46:54 0:15
5 Daams, Jessie 66 Belgie Nat. Sel. 2:46:55 0:16
6 van Hoek, Lotte 18 WV 't Luchtschip 2:46:56 0:17
7 Tromp, Esra 56 District Noord 2:47:03 0:24
8 Olsson, Sara 29 Zweden Nat. Sel. 2:47:04 0:25
9 Sosna, Katazyna 97 Ausra Gruodis 2:47:05 0:26
10 Hahn, Jacqueline 37 Oostenrijk Nat. Sel. 2:47:08 0:29
11 Lavrijssen, Birgit 6 Rabo Lady Force-ZRTC TM 2:47:09 0:30
12 Mayho, Hannah 22 Great Brittain Nat. Sel. 2:47:10 0:31
13 Colclough, Katie 19 Great Brittain Nat. Sel. 2:47:13 0:34
14 Hogstrom, Anna 27 Zweden Nat. Sel. 2:47:15 0:36
15 Mills, Emma 25 Zweden Nat. Sel. 2:47:21 0:42
16 Greenfield, Alex 20 Great Brittain Nat. Sel. 2:47:37 0:58
17 Spoor, Winanda 9 GRC Jan van Arckel 2:47:38 0:59
18 de Ridder, Barbara 11 GRC Jan van Arckel 2:47:39 1:00
19 Sosenko, Aleksandra 98 Ausra Gruodis 2:47:40 1:01
20 Francke, Agnieta 1 Rabo Lady Force-ZRTC TM 2:47:42 1:03
21 King, Danielle 24 Great Brittain Nat. Sel. 2:47:43 1:04
22 Bloem, Judith 8 GRC Jan van Arckel 2:47:46 1:07
23 Kietyte, Karolina 100 Ausra Gruodis 2:47:50 1:11
24 Tyllman, Linn 28 Zweden Nat. Sel. 2:47:51 1:12
25 Braspennincx, Shanne 85 WV De Jonge Renner 2:47:55 1:16
26 Cepelyte, Roberta 109 Litouwen Nat. Sel. 2:47:56 1:17
27 Ottema, Lisanne 55 District Noord z.t.
28 Hoek, Maaike 83 Mixteam Merida 2:48:00 1:21
29 den Otter, Marieke 7 GRC Jan van Arckel 2:48:01 1:22
30 van den Wijngaard,Ingrid 88 WV De Jonge Renner 2:48:08 1:29
31 Verstraete, Katia 69 Wallonie Nat. Sel. 2:48:10 1:31
32 Hall, Corrine 21 Great Brittain Nat. Sel. 2:48:13 1:34
33 Hannes, Kaat 61 Belgie Nat. Sel. 2:48:18 1:39
34 Urzaite, Donata 113 Litouwen Nat. Sel. z.t.
35 Thonon, Marie Pierre 71 Wallonie Nat. Sel. 2:48:19 1:40
36 van Nieuwpoort, Tessa 80 Mixteam Merida 2:48:20 1:41
37 Schweizer, Sabrina 35 Duitsland Nat. Sel. 2:48:26 1:47
38 Spierings, Ashley 15 WV 't Luchtschip 2:48:29 1:50
39 Claessen, Marjolein 45 De Zuidwesthoek-De Mol 2:48:33 1:54
40 Gurtler, Anna-Maria 38 Oostenrijk Nat. Sel. 2:48:35 1:56
41 Maeck, Eleonore 72 Wallonie Nat. Sel. 2:48:36 1:57
42 Janssen, Esmee 44 De Zuidwesthoek-De Mol z.t.
43 Dieteren, Charlotte 59 District Noord 2:48:42 2:03
44 Gheerandyn, Anne-Laure 68 Wallonie Nat. Sel. 2:48:43 2:04
45 de Heer, Jorinda 43 De Zuidwesthoek-De Mol 2:48:44 2:05
46 van Neck, Melissa 75 District Noord-Holland 2:48:49 2:10
47 Verhart, Sanne 16 WV 't Luchtschip 2:48:52 2:13
48 Borra, Sophie 84 Mixteam Merida 2:48:54 2:15
49 Silinyte, Agne 112 Litouwen Nat. Sel. z.t.
50 Clevers, Cindy 81 Mixteam Merida 2:48:55 2:16
51 Tiessens, Ivana 57 District Noord 2:48:57 2:18
52 Badmann, Johanna 33 Duitsland Nat. Sel. 2:48:58 2:19
53 Schnitzmeier, Anna Bianc 34 Duitsland Nat. Sel. 2:48:59 2:20
54 Nilsson, Johanna 26 Zweden Nat. Sel. 2:49:01 2:22
55 de Leeuw, Annafleur 104 Tubanters-IJsselstr-OWC 2:49:03 2:24
56 Verhestraeten, Karen 62 Belgie Nat. Sel. 2:49:05 2:26
57 Galama, Sietske 10 GRC Jan van Arckel 2:49:06 2:27
58 Ahoud, Mardiani 82 Mixteam Merida 2:49:07 2:28
59 Keizer, Francis 13 WV 't Luchtschip 2:49:09 2:30
60 Janssen, Christel 5 Rabo Lady Force-ZRTC TM 2:49:13 2:34
61 Verstraete, Evi 63 Belgie Nat. Sel. 2:49:15 2:36
62 Smits, Jessica 74 District Noord-Holland 2:49:16 2:37
63 Bache, Lisa 32 Duitsland Nat. Sel. 2:49:17 2:38
64 Veldman, Nadine 54 TWC Het Snelle Wiel 2:49:23 2:44
65 Rollen, Laura 58 District Noord 2:49:26 2:47
66 van der Sluis, Dagmar 105 Tubanters-IJsselstr-OWC 2:49:27 2:48
67 Rutkauskaite, Zymante 102 Ausra Gruodis 2:49:32 2:53
68 Kuiper, Yvonne 106 Tubanters-IJsselstr-OWC 2:49:36 2:57
69 Al, Lisanne 76 District Noord-Holland 2:49:41 3:02
70 Hofer, Stefanie 41 Oostenrijk Nat. Sel. 2:49:54 3:15
71 Dodemont, Bianca 51 TWC Het Snelle Wiel 2:50:09 3:30
72 Triabaite, Ausrine 110 Litouwen Nat. Sel. 2:51:21 4:42
73 Booth, Jess 23 Great Brittain Nat. Sel. 2:51:44 5:05
74 van Lith, Irene 50 TWC Het Snelle Wiel 2:51:52 5:13
75 Uzkuraityte, Rasa 111 Litouwen Nat. Sel. 2:52:06 5:27
76 Decock, Delphine 67 Wallonie Nat. Sel. z.t.
77 Brazevic, Sabina 99 Ausra Gruodis 2:52:31 5:52
78 de Haan, Lotte 89 WV De Jonge Renner 2:52:36 5:57
79 Meurs, Laura 47 De Zuidwesthoek-De Mol 2:52:40 6:01
80 Bukauskaite, Neringa 101 Ausra Gruodis 2:53:04 6:25
81 Gioacchina, Scarlata 70 Wallonie Nat. Sel. 2:53:05 6:26
82 Amend, Hanna 31 Duitsland Nat. Sel. 2:53:11 6:32
83 van de Beurcht, Anne 53 TWC Het Snelle Wiel 2:54:28 7:49
84 Rijkes, Sarah 40 Oostenrijk Nat. Sel. 2:54:40 8:01
85 Grondel, Daphny 60 District Noord 2:55:44 9:05
86 Phernambucq, Lisa 2 Rabo Lady Force-ZRTC TM 2:58:21 11:42
87 Kempe, Anneke 3 Rabo Lady Force-ZRTC TM 3:01:37 14:58
88 Marquart, Mandy 36 Duitsland Nat. Sel. 3:05:09 18:30
89 Rieuwerts, Sara 77 District Noord-Holland 3:05:15 18:36
90 van den Berkmortel, Gina 52 TWC Het Snelle Wiel 3:05:19 18:40
91 van Boven, Iris 4 Rabo Lady Force-ZRTC TM 3:05:30 18:51
Algemeen Jongeren klassement na de 3e Etappe
Klas Naam Deelnr Ploeg Tijd Verschil
1 Petersen, Maria Granth 79 Mixteam Merida 2:46:39
2 Pieters, Amy 73 District Noord-Holland 2:46:45 0:06
3 van Hoek, Lotte 18 WV 't Luchtschip 2:46:56 0:17
4 Hahn, Jacqueline 37 Oostenrijk Nat. Sel. 2:47:08 0:29
5 Lavrijssen, Birgit 6 Rabo Lady Force-ZRTC TM 2:47:09 0:30
6 Hogstrom, Anna 27 Zweden Nat. Sel. 2:47:15 0:36
7 Spoor, Winanda 9 GRC Jan van Arckel 2:47:38 0:59
8 Sosenko, Aleksandra 98 Ausra Gruodis 2:47:40 1:01
9 Kietyte, Karolina 100 Ausra Gruodis 2:47:50 1:11
10 Tyllman, Linn 28 Zweden Nat. Sel. 2:47:51 1:12
11 Braspennincx, Shanne 85 WV De Jonge Renner 2:47:55 1:16
12 Hoek, Maaike 83 Mixteam Merida 2:48:00 1:21
13 Hall, Corrine 21 Great Brittain Nat. Sel. 2:48:13 1:34
14 Hannes, Kaat 61 Belgie Nat. Sel. 2:48:18 1:39
15 Thonon, Marie Pierre 71 Wallonie Nat. Sel. 2:48:19 1:40
16 van Nieuwpoort, Tessa 80 Mixteam Merida 2:48:20 1:41
17 Spierings, Ashley 15 WV 't Luchtschip 2:48:29 1:50
18 Claessen, Marjolein 45 De Zuidwesthoek-De Mol 2:48:33 1:54
19 Gurtler, Anna-Maria 38 Oostenrijk Nat. Sel. 2:48:35 1:56
20 Maeck, Eleonore 72 Wallonie Nat. Sel. 2:48:36 1:57
21 Dieteren, Charlotte 59 District Noord 2:48:42 2:03
22 Gheerandyn, Anne-Laure 68 Wallonie Nat. Sel. 2:48:43 2:04
23 van Neck, Melissa 75 District Noord-Holland 2:48:49 2:10
24 Borra, Sophie 84 Mixteam Merida 2:48:54 2:15
25 Silinyte, Agne 112 Litouwen Nat. Sel. z.t.
26 Tiessens, Ivana 57 District Noord 2:48:57 2:18
27 Badmann, Johanna 33 Duitsland Nat. Sel. 2:48:58 2:19
28 de Leeuw, Annafleur 104 Tubanters-IJsselstr-OWC 2:49:03 2:24
29 Verhestraeten, Karen 62 Belgie Nat. Sel. 2:49:05 2:26
30 Galama, Sietske 10 GRC Jan van Arckel 2:49:06 2:27
31 Ahoud, Mardiani 82 Mixteam Merida 2:49:07 2:28
32 Keizer, Francis 13 WV 't Luchtschip 2:49:09 2:30
33 Verstraete, Evi 63 Belgie Nat. Sel. 2:49:15 2:36
34 Smits, Jessica 74 District Noord-Holland 2:49:16 2:37
35 Bache, Lisa 32 Duitsland Nat. Sel. 2:49:17 2:38
36 Veldman, Nadine 54 TWC Het Snelle Wiel 2:49:23 2:44
37 van der Sluis, Dagmar 105 Tubanters-IJsselstr-OWC 2:49:27 2:48
38 Rutkauskaite, Zymante 102 Ausra Gruodis 2:49:32 2:53
39 Booth, Jess 23 Great Brittain Nat. Sel. 2:51:44 5:05
40 van Lith, Irene 50 TWC Het Snelle Wiel 2:51:52 5:13
41 Decock, Delphine 67 Wallonie Nat. Sel. 2:52:06 5:27
42 Meurs, Laura 47 De Zuidwesthoek-De Mol 2:52:40 6:01
43 Bukauskaite, Neringa 101 Ausra Gruodis 2:53:04 6:25
44 Gioacchina, Scarlata 70 Wallonie Nat. Sel. 2:53:05 6:26
45 van de Beurcht, Anne 53 TWC Het Snelle Wiel 2:54:28 7:49
46 Rijkes, Sarah 40 Oostenrijk Nat. Sel. 2:54:40 8:01
47 Marquart, Mandy 36 Duitsland Nat. Sel. 3:05:09 18:30
48 van Boven, Iris 4 Rabo Lady Force-ZRTC TM 3:05:30 18:51
Algemeen Ploegen klassement na de 3e Etappe
Klas Ploeg Ploegnr Tijd Verschil
1 Belgie Nat. Sel. 11 8:20:47
2 Great Brittain Nat. Sel. 4 8:21:42 0:55
3 Zweden Nat. Sel. 5 8:21:44 0:57
4 Ausra Gruodis 17 8:22:35 1:48
5 Mixteam Merida 14 8:22:59 2:12
6 GRC Jan van Arckel 2 8:23:05 2:18
7 Litouwen Nat. Sel. 19 8:23:37 2:50
8 District Noord 10 8:23:41 2:54
9 Rabo Lady Force-ZRTC TM 1 8:24:04 3:17
10 WV 't Luchtschip 3 8:24:17 3:30
11 District Noord-Holland 13 8:24:50 4:03
12 Wallonie Nat. Sel. 12 8:24:57 4:10
13 Oostenrijk Nat. Sel. 7 8:25:37 4:50
14 De Zuidwesthoek-De Mol 8 8:25:41 4:54
15 Duitsland Nat. Sel. 6 8:26:23 5:36
16 Tubanters-IJsselstr-OWC 18 8:28:06 7:19
17 WV De Jonge Renner 15 8:28:39 7:52
18 TWC Het Snelle Wiel 9 8:31:24 10:37
Close