1 Boom, Lars 1 Rabo Continental Team 32:58:06
2 Westra, Lieuwe 121 KrolStonE Continental tm 32:58:50 0:44
3 Hoogerland, Johnny 73 Van Vliet EBH Elshof 32:59:56 1:50
4 Fuchs, Sergej 17 Team 3C Gruppe, Duitslnd 33:00:25 2:19
5 van Emden, Jos 2 Rabo Continental Team 33:01:21 3:15
6 Pronk, Jos 122 KrolStonE Continental tm 33:01:29 3:23
7 Vermeltfoort, Coen 3 Rabo Continental Team 33:02:08 4:02
8 Kreder, Michel 8 Rabo Continental Team 33:02:15 4:09
9 Berkhout, Thomas 4 Rabo Continental Team 33:02:20 4:14
10 Scheuneman, Niels 123 KrolStonE Continental tm 33:02:37 4:31
11 van der Velde, Ricardo 5 Rabo Continental Team 33:02:40 4:34
12 Berkenbosch, Maint 82 Cycling Team Jo Piels 33:08:35 10:29
13 Mol, Wouter 114 P3 Transfer - Batavus 33:09:00 10:54
14 Basten, Niek 156 Van Hemert Groep 33:12:43 14:37
15 Ljungblad, Jonas 113 P3 Transfer - Batavus 33:15:14 17:08
16 Boelen, Jeroen 154 Van Hemert Groep 33:15:24 17:18
17 van Schalen, Paul 42 B&E Koopmans Cycling Tm 33:15:29 17:23
18 Burger, Leon 25 Ruiter Dakkapellen WT 33:15:43 17:37
19 Vrijmoed, Maurice 74 Van Vliet EBH Elshof 33:17:01 18:55
20 de Haan, Sierk-Jan 153 Van Hemert Groep 33:17:06 19:00
21 van IJzendoorn, Eddy 141 Line Lloyd Footwear Cycl 33:17:23 19:17
22 Bruin, Ivor 77 Van Vliet EBH Elshof 33:18:34 20:28
23 Vriend, Rudy 27 Ruiter Dakkapellen WT 33:18:37 20:31
24 Van Staeyen, Michaël 6 Rabo Continental Team 33:18:44 20:38
25 Kreder, Dennis 76 Van Vliet EBH Elshof 33:18:55 20:49
26 Dénis, Camiel 21 Ruiter Dakkapellen WT 33:19:03 20:57
27 Hegreberg, Roy 37 Team GLS Pakke Shop, Den 33:19:22 21:16
28 van der Zwet, Arno 22 Ruiter Dakkapellen WT 33:20:36 22:30
29 van Reek, André 175 Swabo/van der Zwet 33:21:48 23:42
30 de Beer, Pim 43 B&E Koopmans Cycling Tm 33:22:21 24:15
31 Friedemann, Matthias 13 Team 3C Gruppe, Duitslnd 33:22:40 24:34
32 Schäfer, Stefan 104 German National Team 33:23:57 25:51
33 Jorgensen, Casper 31 Team GLS Pakke Shop, Den 33:29:19 31:13
34 Berk, Johan 172 Swabo/van der Zwet 33:29:47 31:41
35 Böhler, Joachim 185 Joker Bianchi, Noorwegen 33:31:16 33:10
36 Kristoff, Alexander 181 Joker Bianchi, Noorwegen 33:32:33 34:27
37 Pohl, Dennis 15 Team 3C Gruppe, Duitslnd 33:32:39 34:33
38 Bos, Marco 84 Cycling Team Jo Piels 33:32:45 34:39
39 Castroviejo, Jonathan 68 Orbea-Oreka SDA, Spanje 33:32:48 34:42
40 van Gulik, Fulco 124 KrolStonE Continental tm 33:34:38 36:32
41 Oostlander, Sander 131 Team Asito-Löwik 33:34:42 36:36
42 Bloks, Hans 88 Cycling Team Jo Piels 33:34:47 36:41
43 Stam, Danny 53 Ubbink Syntec z.t.
44 Spring in t Veld, Joost 24 Ruiter Dakkapellen WT 33:34:56 36:50
45 Daßler, Ingmar 105 German National Team 33:35:48 37:42
46 Kluge, Roger 103 German National Team 33:37:40 39:34
47 Dijkxhoorn, Rikke 78 Van Vliet EBH Elshof 33:39:11 41:05
48 Lenferink, Maarten 85 Cycling Team Jo Piels 33:39:49 41:43
49 Vermeulen, Jeff 132 Team Asito-Löwik 33:40:23 42:17
50 van Groen, Arnoud 115 P3 Transfer - Batavus 33:40:32 42:26
51 Obst, René 12 Team 3C Gruppe, Duitslnd 33:40:55 42:49
52 van Lakerveld, Erik 171 Swabo/van der Zwet 33:42:17 44:11
53 Lenferink, Jasper 127 KrolStonE Continental tm 33:43:42 45:36
54 Pronk, Leander 157 Van Hemert Groep 33:43:47 45:41
55 Soepenberg, Ger 111 P3 Transfer - Batavus 33:45:20 47:14
56 Leliveld, Dennis 28 Ruiter Dakkapellen WT 33:45:59 47:53
57 Hollenstein, Reto 91 Atlas Romer's Hausbäcker 33:46:36 48:30
58 Bol, Jetse 7 Rabo Continental Team 33:47:31 49:25
59 Ariesen, Johim 143 Line Lloyd Footwear Cycl 33:49:15 51:09
60 Ribolzi, Giuseppe 92 Atlas Romer's Hausbäcker 33:49:20 51:14
61 Timmer, Mathijs 163 Team Robinson Techniek 33:50:21 52:15
62 Minguez, Miguel 65 Orbea-Oreka SDA, Spanje z.t.
63 van de Meent, Eric 128 KrolStonE Continental tm 33:50:37 52:31
64 Honig, Reinier 117 P3 Transfer - Batavus 33:51:17 53:11
65 van Loon, Patrick 142 Line Lloyd Footwear Cycl 33:51:48 53:42
66 Hagenaars, Luc 112 P3 Transfer - Batavus 33:52:01 53:55
67 Jonkman, Geertjan 56 Ubbink Syntec 33:53:03 54:57
68 Klemme, Dominic 11 Team 3C Gruppe, Duitslnd 33:53:30 55:24
69 Ligthart, Pim 126 KrolStonE Continental tm 33:54:16 56:10
70 van Nuil, Hidde 45 B&E Koopmans Cycling Tm 33:54:36 56:30
71 Wagenaar, Mathijs 136 Team Asito-Löwik 33:55:25 57:19
72 van Leijen, Joost 75 Van Vliet EBH Elshof 33:55:46 57:40
73 Landstrom, Johan 151 Van Hemert Groep 33:57:10 59:04
74 Ruiz de Erentxun, Eriz 66 Orbea-Oreka SDA, Spanje 33:57:13 59:07
75 Helderman, Paul 44 B&E Koopmans Cycling Tm 33:57:15 59:09
76 van Ooijen, Cornelius 137 Team Asito-Löwik 33:59:28 1:01:22
77 Aerts, Ruud 155 Van Hemert Groep 34:01:35 1:03:29
78 Jonkheer, Bob 177 Swabo/van der Zwet 34:04:46 1:06:40
79 van Zandbeek, Ronan 72 Van Vliet EBH Elshof 34:05:43 1:07:37
80 Olano, Aitor 64 Orbea-Oreka SDA, Spanje 34:09:57 1:11:51
81 Vendrig, Bart 148 Line Lloyd Footwear Cycl 34:11:51 1:13:45
82 Kamphuis, Sebastiaan 135 Team Asito-Löwik 34:12:29 1:14:23
83 Breed, Siebe 47 B&E Koopmans Cycling Tm 34:23:48 1:25:42
84 Pristl, Sébastien 14 Team 3C Gruppe, Duitslnd 34:29:13 1:31:07
85 Baumgartner, Benjamin 93 Atlas Romer's Hausbäcker 34:33:43 1:35:37
86 Relou, Tom 41 B&E Koopmans Cycling Tm 34:37:23 1:39:17
Eindstand Jan van Erp Tegels Puntenklassement
Kls Deelnr Naam t/m 4 -5- -6- -7- -8- -9- Totaal
1 3 Vermeltfoort, Coen 80 12 9 9 110
2 1 Boom, Lars 55 8 10 25 6 104
3 121 Westra, Lieuwe 45 10 9 20 10 94
4 122 Pronk, Jos 31 25 1 6 12 75
5 185 Böhler, Joachim 48 20 68
6 154 Boelen, Jeroen 25 29 54
7 113 Ljungblad, Jonas 22 5 15 12 54
8 84 Bos, Marco 44 3 47
9 141 van IJzendoorn, Eddy 20 6 14 6 46
10 73 Hoogerland, Johnny 22 4 15 2 43
11 42 van Schalen, Paul 14 28 42
12 13 Friedemann, Matthias 16 9 16 41
13 103 Kluge, Roger 21 20 41
14 181 Kristoff, Alexander 34 34
15 115 van Groen, Arnoud 29 29
16 5 van der Velde, Ricardo 14 2 1 10 27
17 31 Jorgensen, Casper 10 8 7 25
18 6 Van Staeyen, Michaël 2 7 12 21
19 8 Kreder, Michel 1 18 19
20 2 van Emden, Jos 3 8 8 19
21 17 Fuchs, Sergej 3 14 17
22 15 Pohl, Dennis 16 16
23 175 van Reek, André 10 5 15
24 4 Berkhout, Thomas 7 3 2 12
25 72 van Zandbeek, Ronan 7 3 10
26 88 Bloks, Hans 9 9
27 68 Castroviejo, Jonathan 8 8
28 143 Ariesen, Johim 8 8
29 117 Honig, Reinier 7 7
30 22 van der Zwet, Arno 7 7
31 123 Scheuneman, Niels 5 2 7
32 45 van Nuil, Hidde 6 6
33 43 de Beer, Pim 5 5
34 12 Obst, René 5 5
35 25 Burger, Leon 4 4
36 156 Basten, Niek 4 4
37 92 Ribolzi, Giuseppe 4 4
38 74 Vrijmoed, Maurice 4 4
39 64 Olano, Aitor 3 3
40 104 Schäfer, Stefan 3 3
41 131 Oostlander, Sander 3 3
42 76 Kreder, Dennis 2 2
43 114 Mol, Wouter 1 1
44 112 Hagenaars, Luc 1 1
45 11 Klemme, Dominic 1 1
46 111 Soepenberg, Ger 1 1
47 124 van Gulik, Fulco 1 1
Eindstand ICS Sprint klassement
International Card Services
Kls Deelnr Naam t/m 4 -5- -6- -7- -8- -9- Totaal
1 1 Boom, Lars 18 1 19
2 122 Pronk, Jos 8 1 5 14
3 42 van Schalen, Paul 8 8
4 72 van Zandbeek, Ronan 5 3 8
5 2 van Emden, Jos 2 6 8
6 3 Vermeltfoort, Coen 6 1 7
7 113 Ljungblad, Jonas 2 3 5
8 22 van der Zwet, Arno 5 5
9 154 Boelen, Jeroen 4 4
10 74 Vrijmoed, Maurice 4 4
11 185 Böhler, Joachim 3 3
12 8 Kreder, Michel 2 2
13 123 Scheuneman, Niels 2 2
14 4 Berkhout, Thomas 2 2
15 76 Kreder, Dennis 2 2
16 115 van Groen, Arnoud 2 2
17 112 Hagenaars, Luc 1 1
18 73 Hoogerland, Johnny 1 1
19 175 van Reek, André 1 1
20 111 Soepenberg, Ger 1 1
21 124 van Gulik, Fulco 1 1
Eindklassering MEGA Occasion Centrum Algemeen Jongeren klassement
Klas Naam Deelnr Ploeg Tijd Verschil
1 Vermeltfoort, Coen 3 Rabo Continental Team 33:02:08
2 Kreder, Michel 8 Rabo Continental Team 33:02:15 0:07
3 Vrijmoed, Maurice 74 Van Vliet EBH Elshof 33:17:01 14:53
4 Van Staeyen, Michaël 6 Rabo Continental Team 33:18:44 16:36
5 de Beer, Pim 43 B&E Koopmans Cycling Tm 33:22:21 20:13
6 Kristoff, Alexander 181 Joker Bianchi, Noorwegen 33:32:33 30:25
7 Vermeulen, Jeff 132 Team Asito-Löwik 33:40:23 38:15
8 Bol, Jetse 7 Rabo Continental Team 33:47:31 45:23
9 Ariesen, Johim 143 Line Lloyd Footwear Cycl 33:49:15 47:07
10 Timmer, Mathijs 163 Team Robinson Techniek 33:50:21 48:13
11 Minguez, Miguel 65 Orbea-Oreka SDA, Spanje z.t.
12 Hagenaars, Luc 112 P3 Transfer - Batavus 33:52:01 49:53
13 Ligthart, Pim 126 KrolStonE Continental tm 33:54:16 52:08
14 Helderman, Paul 44 B&E Koopmans Cycling Tm 33:57:15 55:07
15 van Zandbeek, Ronan 72 Van Vliet EBH Elshof 34:05:43 1:03:35
16 Pristl, Sébastien 14 Team 3C Gruppe, Duitslnd 34:29:13 1:27:05
Close