Uitslag 2e Etappe (Rit in lijn over 174,8 km)
Terneuzen - Terneuzen op 15 Juni 2008
Klas Deelnemer Ploeg Tijd Verschil
1 101 Bozic, Borut Cycle-Collstrop * 4:05:51
2 125 Sutton, Chris Slipstream-Chipotle H30 * z.t.
3 111 Wagner, Robert Skil - Shimano * z.t.
4 63 Schulze, Andre PSK Whirlpool z.t.
5 25 Hunt, Jeremy Crédit Agricole z.t.
6 41 Goddaert, Kristof Topsport Vlaanderen z.t.
7 184 Stroetinga, Wim Baanselectie Nederland z.t.
8 96 Gavazzi, Mattia Preti Mangimi-Prisma Stu z.t.
9 38 Van Mechelen, Wouter Landbwkrediet-Tönisstein z.t.
10 131 Vanthourenhout, Sven Sunweb Pro Job z.t.
11 27 Engoulvent, Jimmy Crédit Agricole z.t.
12 154 van Gulik, Fulco KrolStonE Continental TM z.t.
13 17 Gates, Nick Silence - Lotto z.t.
14 132 Vantornout, Klaas Sunweb Pro Job z.t.
15 78 Vanlandschoot, James Mitsubishi - Jartazi z.t.
16 51 Benetseder, Josef Team Volksbank z.t.
17 3 Ongarato, Alberto Team Milram z.t.
18 71 Mouris, Jens Mitsubishi - Jartazi z.t.
19 153 Botter, Sjoerd KrolStonE Continental TM z.t.
20 103 Giling, Bas Cycle-Collstrop z.t.
21 86 Richeze, Mauro Abel CSF Group - Navigare z.t.
22 14 Steurs, Geert Silence - Lotto z.t.
23 192 Berkhout, Thomas Nat. selectie Nederland z.t.
24 112 Beppu, Fumiyuki Skil - Shimano z.t.
25 47 Neyens, Maarten Topsport Vlaanderen z.t.
26 167 van der Pluijm, Marvin P3 Transfer - Batavus z.t.
27 166 Vangheel, Timothy P3 Transfer - Batavus z.t.
28 32 Boucher, David Landbwkrediet-Tönisstein z.t.
29 146 Helmantel, Adriaan Cycling Team Jo Piels z.t.
30 48 Nolf, Frederick Topsport Vlaanderen z.t.
31 73 Vantomme, Maxime Mitsubishi - Jartazi z.t.
32 12 Kaisen, Olivier Silence - Lotto z.t.
33 37 Nys, Sven Landbwkrediet-Tönisstein z.t.
34 11 Roesems, Bert Silence - Lotto z.t.
35 36 Meirhaeghe, Philip Landbwkrediet-Tönisstein z.t.
36 13 Devenyns, Dries Silence - Lotto z.t.
37 42 De Ketele, Kenny Topsport Vlaanderen z.t.
38 97 Zanotti, Marco Preti Mangimi-Prisma Stu z.t.
39 136 Kloucek, Lukas Sunweb Pro Job z.t.
40 126 Frischkorn, William Slipstream-Chipotle H30 z.t.
41 122 Dean, Julian Slipstream-Chipotle H30 z.t.
42 44 Barbe, Koen Topsport Vlaanderen z.t.
43 123 Maaskant, Martijn Slipstream-Chipotle H30 4:05:58 0:07
44 31 Steels, Tom Landbwkrediet-Tönisstein z.t.
45 1 Eichler, Markus Team Milram z.t.
46 108 Vinther, Troels Cycle-Collstrop z.t.
47 134 Verstraeten, Jan Sunweb Pro Job z.t.
48 81 Pagoto, Andrea CSF Group - Navigare z.t.
49 164 Soepenberg, Ger P3 Transfer - Batavus z.t.
50 84 Finetto, Mauro CSF Group - Navigare z.t.
51 106 Suray, Gil Cycle-Collstrop z.t.
52 85 Frapporti, Marco CSF Group - Navigare z.t.
53 34 Neirynck, Kevin Landbwkrediet-Tönisstein z.t.
54 72 Criquielion, Mathieu Mitsubishi - Jartazi z.t.
55 77 van Mingeroet, Jarno Mitsubishi - Jartazi z.t.
56 107 Pronk, Matthe Cycle-Collstrop z.t.
57 56 Glomser, Gerrit Team Volksbank z.t.
58 171 Hoogerland, Johnny Van Vliet - EBH - Elshof z.t.
59 194 Groenendaal, Richard Nat. selectie Nederland z.t.
60 191 Knaven, Servais Nat. selectie Nederland z.t.
61 35 Peeters, Rob Landbwkrediet-Tönisstein z.t.
62 135 Van Der Linden, Wesley Sunweb Pro Job z.t.
63 185 Stam, Danny Baanselectie Nederland z.t.
64 45 Ingels, Nick Topsport Vlaanderen z.t.
65 24 Hivert, Jonathan Crédit Agricole z.t.
66 28 Lemoine, Cyril Crédit Agricole z.t.
67 176 Vierbergen, Lars Van Vliet - EBH - Elshof z.t.
68 133 Schoonacker, Jehudi Sunweb Pro Job z.t.
69 152 Pronk, Jos KrolStonE Continental TM z.t.
70 75 Omloop, Geert Mitsubishi - Jartazi z.t.
71 187 Smit, Dennis Baanselectie Nederland z.t.
72 6 Haueisen, Dennis Team Milram z.t.
73 46 Keisse, Iljo Topsport Vlaanderen z.t.
74 172 Bruin, Ivor Van Vliet - EBH - Elshof z.t.
75 91 Honchar, Serghiy Preti Mangimi-Prisma Stu z.t.
76 93 Mazzanti, Massimo Preti Mangimi-Prisma Stu 4:06:05 0:14
77 105 Criel, Tom Cycle-Collstrop 4:06:07 0:16
78 15 D'Hollander, Glenn Silence - Lotto 4:06:12 0:21
79 23 Furlan, Angelo Crédit Agricole 4:06:45 0:54
80 141 Brus, Marco Cycling Team Jo Piels 4:11:21 5:30
81 117 Bacquet, Fabien Skil - Shimano z.t.
82 175 van Ruitenbeek, Emmanuel Van Vliet - EBH - Elshof z.t.
83 195 Al, Thijs Nat. selectie Nederland 4:12:03 6:12
84 197 van Emden, Jos Nat. selectie Nederland z.t.
85 178 Vrijmoed, Maurice Van Vliet - EBH - Elshof z.t.
86 114 Deroo, David Skil - Shimano z.t.
87 173 Kreder, Dennis Van Vliet - EBH - Elshof z.t.
88 165 Jun, Lars P3 Transfer - Batavus z.t.
2 Gajek, Artur Team Milram Niet gestart
16 de Vocht, Wim Silence - Lotto Niet gestart
18 van Huffel, Wim Silence - Lotto Strijd gestaakt
21 Marino, Jean Marc Crédit Agricole Strijd gestaakt
26 Kern, Christophe Crédit Agricole Strijd gestaakt
33 Amorison, Frederic Landbwkrediet-Tönisstein Strijd gestaakt
43 de Haes, Kenny Topsport Vlaanderen Niet gestart
52 Egger, Alexander Team Volksbank Strijd gestaakt
53 Gufler, Alexander Team Volksbank Strijd gestaakt
54 Wurf, Cameron Team Volksbank Strijd gestaakt
55 Ludescher, Philipp Team Volksbank Strijd gestaakt
61 Andrle, René PSK Whirlpool Strijd gestaakt
62 Kubias, Petr PSK Whirlpool Strijd gestaakt
64 Skvarka, Michal PSK Whirlpool Strijd gestaakt
65 Keller, Patrick PSK Whirlpool Strijd gestaakt
66 Becka, Radek PSK Whirlpool Strijd gestaakt
74 Dekkers, Hans Mitsubishi - Jartazi Strijd gestaakt
76 Van Dijk, Stefan Mitsubishi - Jartazi Strijd gestaakt
82 Canuti, Federico CSF Group - Navigare Strijd gestaakt
83 Grillo, Paride CSF Group - Navigare Strijd gestaakt
87 Bongiorno, Ruben CSF Group - Navigare Strijd gestaakt
88 Tomei, Francesco CSF Group - Navigare Strijd gestaakt
92 Geremia, Gianluca Preti Mangimi-Prisma Stu Strijd gestaakt
94 Centrone, Vincenzo Preti Mangimi-Prisma Stu Strijd gestaakt
95 Corra, Carlo Preti Mangimi-Prisma Stu Strijd gestaakt
102 Smith, Raynold Cycle-Collstrop Strijd gestaakt
104 Persson, Lucas Cycle-Collstrop Strijd gestaakt
113 Cheng, Ji Skil - Shimano Strijd gestaakt
115 van Hummel, Kenny Skil - Shimano Niet gestart
116 Long, Jin Skil - Shimano Strijd gestaakt
121 Backstedt, Magnus Slipstream-Chipotle H30 Strijd gestaakt
124 Patour, Kilian Slipstream-Chipotle H30 Strijd gestaakt
137 Van Compernolle, Kenneth Sunweb Pro Job Strijd gestaakt
138 Eeckhout, Kevin Sunweb Pro Job Strijd gestaakt
142 Fransen, Ruud Cycling Team Jo Piels Strijd gestaakt
143 Bos, Marco Cycling Team Jo Piels Strijd gestaakt
144 Harms, Jos Cycling Team Jo Piels Strijd gestaakt
145 Hassink, Arne Cycling Team Jo Piels Strijd gestaakt
147 Lenferink, Maarten Cycling Team Jo Piels Strijd gestaakt
148 van der Sanden, Geert Cycling Team Jo Piels Strijd gestaakt
151 Westra, Lieuwe KrolStonE Continental TM Strijd gestaakt
155 Schouten, John KrolStonE Continental TM Strijd gestaakt
156 Verschoor, Martijn KrolStonE Continental TM Strijd gestaakt
158 Lenferink, Jasper KrolStonE Continental TM Strijd gestaakt
161 Traksel, Bobbie P3 Transfer - Batavus Niet gestart
162 van Hage, Klaas P3 Transfer - Batavus Strijd gestaakt
163 Hagenaars, Luc P3 Transfer - Batavus Niet gestart
168 Botman, Wim P3 Transfer - Batavus Strijd gestaakt
174 Wiersma, Jeffrey Van Vliet - EBH - Elshof Strijd gestaakt
177 Vreugdenhil, Stefan Van Vliet - EBH - Elshof Strijd gestaakt
181 Schep, Peter Baanselectie Nederland Strijd gestaakt
182 Kip, Ismael Baanselectie Nederland Strijd gestaakt
186 Slippens, Robert Baanselectie Nederland Strijd gestaakt
188 Jonkman, Geertjan Baanselectie Nederland Strijd gestaakt
193 de Knegt, Gerben Nat. selectie Nederland Strijd gestaakt
196 van Gils, Wilant Nat. selectie Nederland Strijd gestaakt
De gemiddelde snelheid van de winnaar is 42.660 km/u
* Toegekende bonificaties:
1e: 6 sec. 2e: 4 sec. 3e: 2 sec.
Rabobank Sprint klassement punten voor de 2e Etappe
Kls Deelnemer --1-- --2-- Totaal
1 125 Sutton, Chris 5 3 8
2 111 Wagner, Robert 5 5
3 25 Hunt, Jeremy 3 2 5
4 27 Engoulvent, Jimmy 1 1 2
5 23 Furlan, Angelo 2 2
Ploegen klassering van de 2e Etappe (Rit in lijn over 174,8 km)
Klas Ploeg Ploegnr Tijd Verschil
1 Topsport Vlaanderen 5 12:17:33
2 Sunweb Pro Job 14 12:17:33
3 Mitsubishi - Jartazi 8 12:17:33
4 Silence - Lotto 2 12:17:33
5 Landbwkrediet-Tönisstein 4 12:17:33
6 Slipstream-Chipotle H30 13 12:17:33
7 Cycle-Collstrop 11 12:17:40 0:07
8 Crédit Agricole 3 12:17:40 0:07
9 KrolStonE Continental TM 16 12:17:40 0:07
10 P3 Transfer - Batavus 17 12:17:40 0:07
11 Preti Mangimi-Prisma Stu 10 12:17:40 0:07
12 CSF Group - Navigare 9 12:17:47 0:14
13 Team Milram 1 12:17:47 0:14
14 Baanselectie Nederland 19 12:17:47 0:14
15 Nat. selectie Nederland 20 12:17:47 0:14
16 Van Vliet - EBH - Elshof 18 12:17:54 0:21
17 Skil - Shimano 12 12:23:03 5:30
Close