1 Michael Tronborg Team Designa Køkken
2 Allan Johansen Team Designa Køkken
3 Jens-Erik Madsen Team Designa Køkken
4 Kasper Jebjerg Team Designa Køkken
5 Martin Mortensen Team Designa Køkken
6 Max Sloth Nielsen Team Designa Køkken
7 Michael Reihs Team Designa Køkken
8 René Jørgensen Team Designa Køkken
9 Thomas Oredsson Team Designa Køkken
10 Thomas Guldhammer Team Designa Køkken
11 Christian Hansen Team EnergiFyn
12 Christian Moberg Jørgensen Team EnergiFyn
13 Jesper Mørkøv Team EnergiFyn
14 Kasper Linde Jørgensen Team EnergiFyn
15 Lars Ulrich Team EnergiFyn
16 Martin Hansen Team EnergiFyn
17 Martin Frost Lollesgaard Team EnergiFyn
18 Michael Larsen Team EnergiFyn
19 Mikkel Lund Team EnergiFyn
20 Mads Bugge Andersen Team Løgstør
21 Thomas Bendixen Team Løgstør
22 Daniel Holm Foder Team Løgstør
23 Morten Høberg Team Løgstør
24 Michael Bjørn Johansen Team Løgstør
25 Jacob Kollerup Team Løgstør
26 Simon Lerbech Team Løgstør
27 Kristian Sobota Team Løgstør
28 Jan Almblad Team Løgstør
29 Sead Mujacevic Team Løgstør
30 Morten Knudsen Farsø CK
31 René Ahrenkiel Farsø CK
32 Kasper Elmar Malmkjær Farsø CK
33 Rune Sørensen Farsø CK
34 Jannik Hyldtoft Hansen Farsø CK
35 Jacob Kodrup Glud & Marstrand Horsens
36 Jacob Nielsen Glud & Marstrand Horsens
37 Jesper Odgaard Nielsen Glud & Marstrand Horsens
38 Kaspar Schjønnemann Glud & Marstrand Horsens
39 Kim Marius Nielsen Glud & Marstrand Horsens
40 Michael Berling Glud & Marstrand Horsens
41 Nicolaj Foulum Olesen Glud & Marstrand Horsens
42 Luthando Kaka Glud & Marstrand Horsens
43 Marc Hester Hansen Greve CC
44 Rolf Nyborg Broge Hammel CK
45 Nikolaj Sørensen Hammel CK
46 Nikolaj E. Svenningsen Herning CK
47 Anders Hilligsøe Herning CK - Elite
48 Kalle Corneliussen Herning CK - Elite
49 Morten Kruse Brink Herning CK - Elite
50 Stig Hemmingsen Herning CK - Elite
51 Søren Pugdahl Pedersen Herning CK - Elite
52 Brian Poulsen Horsens AC
53 Esben Tange Hvidovre CK
54 Jesper Laustsen Randers CK 1910
55 Martin Gasberg Randers CK 1910
56 Jesper Thomsen Randers CK 1910
57 Dirk Vobbe RSV Husum
58 Jan Oelerich RSV Husum
59 Dennis Sommerfelt RSV Husum
60 Heine Hansen Team Kvickly Odder
61 Kasper Eibye Team Kvickly Odder
62 Mattias Friis Team Kvickly Odder
63 Rudi Bredahl Nielsen Team Kvickly Odder
64 Christian Juul Andreasen Team Pythonpro.com Næstved
65 Jesper Juul Andreasen Team Pythonpro.com Næstved
66 Morten Øllegaard Team Pythonpro.com Næstved
67 Michael Ellermann Jæger Team Pythonpro.com Næstved
68 Daniel Vest Stenkjær Team Pythonpro.com Næstved
69 Jonas Fredborg Team Pythonpro.com Næstved
70 Jonas Jørgensen Team Pythonpro.com Næstved
71 Jacob Gye Madsen Team Reelight
72 Rasmus Hvarre Team Reelight
73 Søren T. Kirkegaard Madsen Team Reelight
74 Andreas Pagh Team Reelight
75 Jesper Hansen Team Reelight
76 Jan Birk Oxlund Vejen BC
77 Stephan Phillip Vejle CK
78 Michael Guldhammer Vejle CK
79 Michael Mørkøv Team GLS
80 Jacob Moe Team GLS
81 Nikola Aistrup Team GLS
82 Jonas Aaen Jørgensen Team GLS
83 Martin Pedersen Team GLS
84 Thomas Riber-Sellebjerg Team GLS
85 Morten Birck Reckweg Team GLS
86 Kristoffer Gudmund Nielsen Team GLS
87 Mikkel Schiøler Team GLS
88 Glenn Bak Team GLS
89 Lars Werenberg Team Kvickly Odder
90 Thomas Japp Hansen ABC
91 Jesper Dünweber Darre ABC
92 Michael Kaiser CC Hillerød
93 Rasmus Richter Damm CK Fix
94 Daniel Vestergård Andersen CK Aarhus
95 Eskil Vammen CK Aarhus
95 Dejan Aistrup Farsø CK
96 Lars Ejaas CK Aarhus
97 Martin Wang Hjørngaard CK Aarhus
98 Kenneth Fahl Andersen Cycling Nord
99 Jakob Bak Mølbæk Cycling Nord Elite Team
100 John Kronborg Ebsen Cycling Nord Elite Team
101 Nils Magnusson Cycling Nord Elite Team
102 Søren B. Petersen Cycling Nord Elite Team
103 Thomas Jørgensen Cycling Nord Elite Team
104 Tormod Haugstad Cycling Nord Elite Team
105 Rasmus Mejldal Cykling Odense
106 Andre Steensen Team CSC Saxo-Bank
107 Lasse Bøchmann Team CSC Saxo-Bank
Close