1.MOERMANS Pieter (Sport en Steun Leopoldsburg)
2.MALAVOLTA Mitch (Sport en Steun Leopoldsburg)
3.OP 'T EYNDE Christophe (Sport en Steun Leopoldsburg)
4.DEPREZ Jens (Sport en Steun Leopoldsburg)
5.PEUTERS Bart (Sport en Steun Leopoldsburg)
6.VAN DE POEL Jens (Sport en Steun Leopoldsburg)
11.SMEYERS Floris (Balen BC)
12.BROECKX Stig (Balen BC)
13.VAN IMMERSEEL Gert-Jan (Balen BC)
14.VAN DEN BROECK Mats (Balen BC)
15.VAN DEN BULCK Jeffry (Balen BC)
16.PEYSKENS Dimitri (Balen BC)
21.BROEDERS Garrit (Avia Cycling Team)
22.LIETAER Eliot (Avia Cycling Team)
23.OP DE BEECK Thomas (Avia Cycling Team)
24.SPRENGERS Thomas (Avia Cycling Team)
25.VAN DER SANDE Tosh (Avia Cycling Team)
26. DEVOS Gert-Jan (Avia Cycling Team)
41.VANDAELE Kenneth (Jonge Renners Roeselare)
42.DECEUNINCK Thomas (Jonge Renners Roeselare)
43.DERYCKE Lorenzo (Jonge Renners Roeselare)
44.DEWYSPELAERE Jan (Jonge Renners Roeselare)
45.GODDERIS Niels (Jonge Renners Roeselare)
46.SIOEN Sylvester (Jonge Renners Roeselare)
51.BASTIAENS Lucas (WSC Hand in Hand Baal)
52.BAUTERS Ruben (WSC Hand in Hand Baal)
53.LASSEEL Fen (WSC Hand in Hand Baal)
54.NEUBOURG Carl (WSC Hand in Hand Baal)
55.VAN DER SANDEN Mathias (WSC Hand in Hand Baal)
56.WIJNANTS Stef (WSC Hand in Hand Baal)
61.BEATSE Dries (Onder Ons Parike)
62.RIGAUX Lewis (Onder Ons Parike)
63.DE KEUKELAERE Sven (Onder Ons Parike)
64.GALLE Arne (Onder Ons Parike)
65.KESTELEYN Maarten (Onder Ons Parike)
66.NECKEBROECK Sven (Onder Ons Parike)
71.VEKEMAN Matthias (Lotto Olympia Tienen)
72.DEHAES Raf (Lotto Olympia Tienen)
73.VANDEPUT Koen (Lotto Olympia Tienen)
74.VAN HORENBEECK Giel (Lotto Olympia Tienen)
75.PITCHIN Maarten (Lotto Olympia Tienen)
76.ROYEN Sanny (Lotto Olympia Tienen)
81.VERHOOGHE Nick (WC Oostende Noordzee)
82.MEEUS Sil (WC Oostende Noordzee)
83.QUALY Yannick (WC Oostende Noordzee)
84.VELLE Glenn (WC Oostende Noordzee)
85.BEAUPREZ Pieter (WC Oostende Noordzee)
86.DEBERDT Sil (WC Oostende Noordzee)
91.COUCKE Laurens (KSV Deerlijk Gaverzicht)
92.DEPRAETERE Hannes (KSV Deerlijk Gaverzicht)
93.DE TROYER Tim (KSV Deerlijk Gaverzicht)
94.DEWEER Jochen (KSV Deerlijk Gaverzicht)
95.HELVEN Sander (KSV Deerlijk Gaverzicht)
96.VERMOTE Alphonse (KSV Deerlijk Gaverzicht)
101.VANDYCK Niels (Thompson Cycling Team)
102.VANSUMERE Ian (Thompson Cycling Team)
103.JACOBS Mathias (Thompson Cycling Team)
104.DE BLOCK Nick (Thompson Cycling Team)
105.HAERS Joris (Thompson Cycling Team)
106.VANDE VYVER Dieter (Thompson Cycling Team)
111.EECKHOUT Jody (Velosport Reigerlo Beernem)
112.DEVOLDER Tim (Velosport Reigerlo Beernem)
113.ROELANT Dwight (Velosport Reigerlo Beernem)
114.DEVOS Dries (Velosport Reigerlo Beernem)
115.DEMEYERE Sven (Velosport Reigerlo Beernem)
116.VELLE Kevin (Velosport Reigerlo Beernem)
121.SLABINCK Anthony (Cycling Team Oost-West)
122.CALLEWAERT Pieter (Cycling Team Oost-West)
123.VANHOUTTE Jan (Cycling Team Oost-West)
124.WILLEMS Christophe (Cycling Team Oost-West)
125.VAN LANCKER Massimo (Cycling Team Oost-West)
126.CLARYSSE Glenn (Cycling Team Oost-West)
131.VALKENEERS Giel (Wielerteam Budingen)
132.COENEN Dennis (Wielerteam Budingen)
133.DODION Wouter (Wielerteam Budingen)
134.VIDAL Pieter (Wielerteam Budingen)
135.KINDERMANS Steven (Wielerteam Budingen)
136.VANCAUWENBERGH Yentl (Wielerteam Budingen)
141.DE JONGHE Kevin (Edegem BC)
142.CALLUY Michael (Edegem BC)
143.VERTOMMEN Sven (Edegem BC)
144.ORBAN Nick (Edegem BC)
145.SEGERS Jimmy (Edegem BC)
146.VAN PUTTE Glen (Edegem BC)
151.BERCKMANS Widmer (KSW Demerspurters Haacht-Betekom)
152.BREVER Thomas (KSW Demerspurters Haacht-Betekom)
153.DE KNOPER Jan (KSW Demerspurters Haacht-Betekom)
154.PEETERS Tanguy (KSW Demerspurters Haacht-Betekom)
155.VAN CAUWENBERGH Brandon (KSW Demerspurters Haacht-Betekom)
156.LAUREYS James (KSW Demerspurters Haacht-Betekom)
161.VANBILSEN Kenneth (Team Crabbé-Performance)
162.ENGELEN Ruben (Team Crabbé-Performance)
163.SCHEPMANS Pieter (Team Crabbé-Performance)
164.CORTOOS Jonas (Team Crabbé-Performance)
165.MOLLEN Kevin (Team Crabbé-Performance)
166.STOFFELEN Jens (Team Crabbé-Performance)
171.MANDJES Jasper (DCM-GB Vorselaar)
172.VERVLOET Mitch (DCM-GB Vorselaar)
173.VAN DEN EYNDEN Willem (DCM-GB Vorselaar)
174.OERLEMANS Ruben (DCM-GB Vorselaar)
175.VAN VLIET Jan (DCM-GB Vorselaar)
176.BARLEZ Timothy (DCM-GB Vorselaar)
181.BLOM Marc (ZRTC Theo Middelkamp)
182.EVERSDIJK Nick (ZRTC Theo Middelkamp)
183.JUMELET Michiel (ZRTC Theo Middelkamp)
184.VAN DER LIJKE Nick (ZRTC Theo Middelkamp)
185.MULDER Dimitri (ZRTC Theo Middelkamp)
186.NIEUWDORP Nick (ZRTC Theo Middelkamp)
191.HELDENS Henke (WV Schijndel)
192.VAN DER SCHOOT Chippo (WV Schijndel)
193.VAN ROOSMALEN Koen (WV Schijndel)
194.VAN GEFFEN Niek (WV Schijndel)
195.ZUIJDAM Richard (WV Schijndel)
196.VAN DER SANDEN Harm (WV Schijndel)
201.KELDERMAN Wilco (DWVG-Wilton Cycling Team)
202.BIERENS Erik (DWVG-Wilton Cycling Team)
203.SCHELLEVIS Rutger (DWVG-Wilton Cycling Team)
204.BRYANT Rowdy (DWVG-Wilton Cycling Team)
205.VAN DER LIJKE Nick (DWVG-Wilton Cycling Team)
206.VAN MIERLE Jasper (DWVG-Wilton Cycling Team)
211.COMMANDEUR Leon (Sinnigebouw Wielerteam)
212.SCHMIDT Freek (Sinnigebouw Wielerteam)
213.HAVIK Yoeri (Sinnigebouw Wielerteam)
214.SINNIGE Thom
215.SINNIGE Job
216.GROEN Dex (Sinnigebouw Wielerteam)
221.POLLING Peter-Jan (WSV Emmen)
222.VOS Ruben (WSV Emmen)
223.KLEMENT Kevin (WSV Emmen)
224.VEENSTRA Allan (WSV Emmen)
225.VAN GEFFEN Stephan (WSV Emmen)
226.KALK Xander (WSV Emmen)
231.TANGHE Hansen Simon (Esberg Cykel Ring)
232.GRYRHOLT PEDERSEN Kasper (Esberg Cykel Ring)
233.NIELSEN Jeppe L.H. (Esberg Cykel Ring)
234.LARSEN Simon (Esberg Cykel Ring)
235.GUDDAL S.Jonas (Esberg Cykel Ring)
Close