Plass Startnr Navn Lag Total tid SP Etter
1 61 Johan Fredrik Ziesler Sandnes SK - 5:29:23 (21) 00:00
2 51 Marius Andre Hafsås Nymark Il - Sykkelgruppe 5:29:35 (12) 00:12
3 62 Kent Arnevik Aadnøy Sandnes SK - 5:29:40 (7) 00:17
4 56 Daniel Slåtto Gomnes Ringerike SK - 5:29:46 (15) 00:23
5 26 Elias Angell Spikseth Grenland SK - 5:30:36 (9) 01:13
6 57 Eirik Kasa Jarlseth Ringerike SK - 5:30:40 01:17
7 37 Stian Saugstad Ik Hero - Sykkelgruppe 5:30:44 01:21
8 87 Stian Slemdal Ullensaker Ck - 5:30:49 (6) 01:26
9 85 Christer Jensen Ullensaker Ck - 5:30:50 01:27
10 36 Olav Aleksander Benjaminsen Ik Hero - Sykkelgruppe 5:30:50 (22) 01:27
11 54 Aslak S Værnes Ringerike SK - 5:31:02 01:39
12 23 Pål Ødegaard Fredrikstad SK - 5:31:05 (5) 01:42
13 52 Tobias Strand Johansen Raufoss &Gjøvik 5:31:09 01:46
14 44 Mats Lohne Kristiansands Ck - 5:31:11 (8) 01:48
15 86 Marius Jensen Ullensaker Ck - 5:31:13 (9) 01:50
16 17 Kristoffer Sommer Wormsen Eidsvoll SK - 5:31:18 01:55
17 39 Amund Brennlien Jømna/heradsbygd 5:31:19 01:56
18 68 Daniel E. Jarstø Stavanger SK - 5:31:20 (6) 01:57
19 70 Håvard J. Blikra Stavanger SK - 5:31:23 02:00
20 11 Sebastian Kvålsvoll Ck Nor - Melhus 5:31:32 (3) 02:09
21 9 Kristian Svegård Ck Nor - Melhus 5:31:35 02:12
22 8 Bjørn Tore Hoem Ck Nor - Melhus 5:31:36 02:13
23 2 Stian Lie Håkenrud Asker Ck - Sykkelgruppe 5:31:37 02:14
24 81 Frans Leonard M. Markaskard Tønsberg Ck - 5:31:37 02:14
25 78 Håvard Dromnes Trondhjems Vk - 5:31:38 02:15
26 4 Asbjörn Bilben Amundsen Bærum Ock - 5:31:40 02:17
27 31 Christian Frivold Grimstad SK - 5:31:41 02:18
28 46 Nicolai Løland Dolva Lillehammer Ck - 5:31:42 02:19
29 5 Gjermund Kvåle Jordheim Bærum Ock - 5:31:48 02:25
30 72 Simen Horpestad Stavanger SK - 5:31:49 02:26
31 82 Martin Stendahl Tønsberg Ck - 5:31:52 02:29
32 58 Jonas Gullingsrud Ringerike SK - 5:31:54 02:31
33 59 Sivert Dybvikstrand Ringerike SK - 5:31:56 02:33
34 19 Anders Tombre Pettersen Fana Il - Sykkelgruppe 5:31:57 02:34
35 75 Torstein Melhus Barkve Stavanger SK - 5:31:57 02:34
36 77 Espen Andreas Blomlie Trondhjems Vk - 5:31:57 (3) 02:34
37 64 Simen Eisenträger Smaalenene 5:32:01 02:38
38 30 Nicolai Barholt Grenland SK - 5:32:03 02:40
39 53 Alexander Holm Andersen Ringerike SK - 5:32:07 02:44
40 63 Ole Martin Ølmheim Sandnes SK - 5:32:19 02:56
41 84 Ole Edvard Wåle Tønsberg Ck - 5:32:21 02:58
42 60 Gøran Bollestad Sandnes SK - 5:32:22 02:59
43 22 Jørgen Sannes Fredrikstad SK - 5:32:29 03:06
44 21 Arne Martin Antonsen Fredrikstad SK - 5:32:35 03:12
45 38 Kenneth Vold Il Stjørdals-blink - 5:32:36 03:13
46 83 Ola Haug Tønsberg Ck - 5:33:05 03:42
47 50 Jørgen Lund Nymark Il - Sykkelgruppe 5:33:08 03:45
48 1 Kjetil Ims Asker Ck - Sykkelgruppe 5:33:20 (25) 03:57
49 67 Casper Landa Stavanger SK - 5:33:37 04:14
50 33 Pål Andre Nordby Halden Ck - 5:33:38 04:15
51 79 Mats Skottvoll Trondhjems Vk - 5:33:38 04:15
52 66 Sondre Austreim Sogn Ck - Sykkelgruppe 5:33:46 04:23
53 20 Kristoffer Nielsen Myrjord Fana Il - Sykkelgruppe 5:34:37 05:14
54 18 Alexander Skjennum Fana Il - Sykkelgruppe 5:34:57 05:34
55 12 Stian Andrè Halseth Farbu Ck Nor - Melhus 5:35:28 06:05
56 45 Torgeir Strandberg Kristiansands Ck - 5:35:28 06:05
57 32 Thomas Eivindson Valborgland Grimstad SK - 5:36:29 07:06
58 48 André Bratli Nes SK - Sykkelgruppe 5:38:37 09:14
59 10 Kristian Løberg Ck Nor - Melhus 5:38:52 09:29
60 27 Kjetil Tveit Moen Grenland SK - 5:40:35 11:12
61 73 Sondre Idsø Flaten Stavanger SK - 5:40:40 11:17
62 49 Magnus Nordahl Nes SK - Sykkelgruppe 5:41:10 11:47
63 80 Eivind Dypedal Tønsberg Ck - 5:42:25 13:02
64 47 Njål Engen Ekre Lillehammer Ck - 5:43:57 14:34
65 69 Eirik Monslaup Eikås Stavanger SK - 6:20:19 50:56
66 90 David Dagestad Myklebust Ørsta Sykkelklubb 6:48:01 1:18:38
67 89 Christoffer Remøy Endresen Ulstein Og Omegn 6:49:33 1:20:10
DNF 35 Knut Landa If Frøy - Sykkelgruppe 3:03:16 3 ritt
DNF 71 Jonas Alsvik Stavanger SK - 3:19:37 3 ritt
DNF 41 Hans Marius Uthuus Jømna/heradsbygd 3:27:42 3 ritt
DNF 6 Marius Smette Berntzen Bærum Ock - 3:28:47 3 ritt
DNF 65 Daniel Nygård Sogn Ck - Sykkelgruppe 3:39:41 3 ritt
DNF 201 Markus Åsvall Fjeld Bærum Ock - 3:42:20 3 ritt
DNF 3 Andreas Jermstad Gravdal Bærum Ock - 5:31:15 3 ritt
DNF 7 Sverre Solheim Eckhoff Bærum Ock - 5:36:15 3 ritt
DNF 34 Tobias Haga Halden Ck - 19:18 2 ritt
DNF 42 Kjetil Berntzen Jømna/heradsbygd 19:19 2 ritt
DNF 43 Martin Uthus Jømna/heradsbygd 2:44:35 (7) 2 ritt
DNF 76 Ørjan Egeland Stavanger SK - 2:46:28 2 ritt
DNF 40 Carl Uthus Jømna/heradsbygd 2:52:26 2 ritt
DNF 13 Jonathan Husø Ck Valdresekspressen - 3:28:23 2 ritt
DNF 202 Vetle Skavraker Evju Tønsberg Ck - 01:16 1 ritt
DNF 55 Audun Brekke Fløtten Ringerike SK - 2:30:37 1 ritt
Tønsberg CK.
Close