1 Mauro Finetto (Ita) CSF Group - Navigare 4.40.16 (40.675km/h)
2 Federico Canuti (Ita) CSF Group - Navigare
3 Wouter Mol (Ned) Vacansoleil Pro Cycling Team 0.31
4 Koos Moerenhout (Ned) Rabobank
5 Jonathan Hivert (Fra) Skil-Shimano 0.39
6 Borut Bozic (Slo) Vacansoleil Pro Cycling Team 0.53
7 Tom Stamsnijder (Ned) Rabobank
8 Marco Frapporti (Ita) CSF Group - Navigare
9 Dmitry Kozontchuk (Rus) Rabobank 1.00
10 Dirk Bellemakers (Ned) Landbouwkrediet - Colnago 3.09
11 Andy Cappelle (Bel) Palmans - Cras 3.11
12 Piet Rooijakkers (Ned) Skil-Shimano 3.16
13 Mauro Abel Richeze (Arg) CSF Group - Navigare
14 Marcello Pavarin (Ita) CSF Group - Navigare 3.18
15 Grega Bole (Slo) Amica Chips - Knauf
16 Geert Omloop (Bel) Palmans Cras
17 Michael Reihs (Den) Team Designa Kokken
18 Benny De Schrooder (Bel) An Post - Sean Kelly Team
19 Bastiaan Giling (Ned) Team Designa Køkken
20 Pieter Jacobs (Bel) Silence-Lotto
21 Robert Retschke (Ger) Continental Team Differdange
22 Simon Geschke (Ger) Skil-Shimano
23 Michal Golas (Pol) Amica Chips - Knauf
24 Jonas Ljungblad (Swe) Silence-Lotto
25 Robin Chaigneau (Ned) Cycling Team Jo Piels
26 Matthé Pronk (Ned) Vacansoleil
27 Thierry Hupond (Fra) Skil-Shimano
28 Reinier Honig (Ned) Vacansoleil Pro Cycling Team
29 Sébastien Delfosse (Bel) Landbouwkrediet - Colnago
30 Kenny Van Der Schueren (Bel) Palmans Cras
31 Ivor Bruin (Ned) Krolstone Continental Team
32 Yukihiro Doi (Jpn) Skil-Shimano
33 Geert Van Der Sanden (Ned) Cycling Team Jo Piels
34 Dominik Roels (Ger) Team Milram
35 Christophe Brandt (Bel) Silence-Lotto
36 Vitaliy Popkov (Ukr) ISD-Sport-Donetsk
37 Gregory Brenes (CRc) Differdange
38 Marcel Beima (Ned) Krolstone Continental Team
39 Arnoud Van Groen (Ned) Vacansoleil
40 Alexander Gottfried (Ger) Team Kuota - Indeland
41 Jakobsen Mathias Gade (Den) Glud & Marstrand Horsens
42 Matija Kvasina (Cro) Amica Chips - Knauf
43 Alan Marangoni (Ita) CSF Group - Navigare
44 Steve Houanard (Fra) Skil-Shimano
45 Thom Van Dulmen (Ned) Cycling Team Jo Piels
46 Paul Sneeboer (Ned) Krolstone Continental Team
47 Yegor Dementyev (Ukr) ISD-Sport-Donetsk
48 Markus Fothen (Ger) Milram
49 Anatoliy Pakhtusov (Ukr) ISD-Sport-Donetsk 3.42
Close