Klas Deelnemer Ploeg Tijd Verschil
1 109 Braspennincx, Shanne WV De Jonge Renner * 1:18:51
2 91 van der Kamp, Laura WV Noordwesthoek * z.t.
3 30 Woering, Melanie Mix Merida Club Team * z.t.
4 99 de Roover, Eline Kon. Belgische Wielrijde z.t.
5 56 Ferrand-Prevot, Pauline Fed. Française de Cyclis z.t.
6 61 Silinyte, Agne Nat. Team Litouwen z.t.
7 92 Paarhuis, Alien WV Noordwesthoek z.t.
8 51 Pieters, Amy District Noord-Holland z.t.
9 101 van Lierde, Morgane Kon. Belgische Wielrijde z.t.
10 40 de Baat, Kim Mix De Zuidwesthoek z.t.
11 66 Sosenko, Aleksandra Nat. Team Litouwen z.t.
12 85 Dieteren, Charlotte De Peddelaars opleiding z.t.
13 81 de Vroome, Natasja LRTV Swift z.t.
14 98 Thonon, Marie-Pierre Kon. Belgische Wielrijde z.t.
15 60 Fournier, Roxanne Fed. Française de Cyclis z.t.
16 78 Tyllman, Linn Sweden Cycling Federatio z.t.
17 69 Lenferink, Marte District N-O Nederland z.t.
18 25 Petersen, Maria Grandt Mix Merida Club Team z.t.
19 107 Spoor, Winanda Mix DRC De Mol z.t.
20 28 Hoek, Maaike Mix Merida Club Team z.t.
21 82 van der Togt, Nancy LRTV Swift z.t.
22 24 Leth, Julie Nat.Team Oostenrijk z.t.
23 11 Booth, Jess Team Great Britain z.t.
24 59 Rousse, Marion Fed. Française de Cyclis z.t.
25 63 Banaityte, Ineta Nat. Team Litouwen z.t.
26 57 Petit, Marlène Fed. Française de Cyclis z.t.
27 7 Reynolds, Sarah Team Great Britain z.t.
28 55 Biannic, Aude Fed. Française de Cyclis 1:18:55 0:04
29 17 Simeon, Chiara Pedale Castellano z.t.
30 65 Braziulyte, Laura Nat. Team Litouwen z.t.
31 1 Lavrijssen, Birgit Mix Theo Middelkamp/Rabo z.t.
32 53 Oden, Maxine District Noord-Holland z.t.
33 27 Ahoud, Mardiani Mix Merida Club Team z.t.
34 49 Smits, Jessica District Noord-Holland z.t.
35 10 Trott, Laura Team Great Britain z.t.
36 12 Miller, Ruby Team Great Britain z.t.
37 93 Knol, Willeke WV Noordwesthoek z.t.
38 26 Woering, Henriette Mix Merida Club Team z.t.
39 37 Rockx, Anouk Mix De Zuidwesthoek z.t.
40 116 Kietyte, Karolina Ausra-Gruodis Litouwen z.t.
41 102 Bamelis, Sanne Kon. Belgische Wielrijde z.t.
42 4 Keizer, Francis Mix Theo Middelkamp/Rabo z.t.
43 105 van Nieuwpoort, Tessa Mix DRC De Mol z.t.
44 41 Meerkerk, Marion Mix De Zuidwesthoek z.t.
45 114 van Hoek, Lotte WV De Jonge Renner z.t.
46 19 Hahn, Jacqueline Nat.Team Oostenrijk z.t.
47 97 Verhestraeten, Karen Kon. Belgische Wielrijde z.t.
48 86 Hoeksma, Ilona De Peddelaars opleiding z.t.
49 64 Virketyte, Angele Nat. Team Litouwen z.t.
50 104 Ockeloen, Iris Mix DRC De Mol z.t.
51 35 Baas, Carleen Mix Het Snelle Wiel z.t.
52 87 Meijering, Danielle De Peddelaars opleiding z.t.
53 21 Kircher, Miriam Nat.Team Oostenrijk z.t.
54 108 Borra, Sophie Mix DRC De Mol z.t.
55 110 van Doremalen, Mara WV De Jonge Renner z.t.
56 38 Claessen, Marjolein Mix De Zuidwesthoek z.t.
57 88 Schotman, Erica De Peddelaars opleiding z.t.
58 89 Visser, Sytske De Peddelaars opleiding z.t.
59 76 Larsson, Anna Sweden Cycling Federatio z.t.
60 70 van der Sluis, Dagmar District N-O Nederland z.t.
61 83 van Wesdonk, Nathaly LRTV Swift z.t.
62 42 de Moyer, Tessa Mix De Zuidwesthoek z.t.
63 95 Everts, Mariska WV Noordwesthoek z.t.
64 115 Bukauskaite, Neringa Ausra-Gruodis Litouwen z.t.
65 20 Rijkes, Sarah Nat.Team Oostenrijk 1:19:44 0:53
66 45 van Bohemen, Florine Restore Cycling z.t.
67 33 Veldman, Nadine Mix Het Snelle Wiel z.t.
68 36 Tabak, Silke Mix Het Snelle Wiel z.t.
69 71 de Leeuw, Annefleur District N-O Nederland z.t.
70 77 Karlsson, Emma Sweden Cycling Federatio z.t.
71 73 Buss, Malin Sweden Cycling Federatio z.t.
72 16 Rossin, Laura Pedale Castellano z.t.
73 44 van Bohemen, Bente Restore Cycling z.t.
74 8 Hall, Corrine Team Great Britain 1:18:55 0:04
75 96 Stoel, Irene WV Noordwesthoek 1:19:47 0:56
76 94 Oudman, Hilde WV Noordwesthoek z.t.
77 111 Klein, Linda WV De Jonge Renner z.t.
78 100 Inghelbrecht, Sarah Kon. Belgische Wielrijde z.t.
79 5 den Hartog, Ilona Mix Theo Middelkamp/Rabo z.t.
80 67 Jansen, Britt District N-O Nederland z.t.
81 68 Wildeman, Lies District N-O Nederland z.t.
82 75 Grimbeck, Josefine Sweden Cycling Federatio 1:18:55 0:04
83 34 van der Linden, Mandy Mix Het Snelle Wiel 1:19:47 0:56
84 52 Al, Fabienne District Noord-Holland z.t.
85 31 Bremmers, Ingeborg Mix Het Snelle Wiel z.t.
86 3 van der Meer, Ilka Mix Theo Middelkamp/Rabo z.t.
87 112 van Lith, Irene WV De Jonge Renner z.t.
88 15 Franchini, Maria Pedale Castellano z.t.
89 58 Muffat, Alexia Fed. Française de Cyclis 1:18:55 0:04
90 22 van Ojen, Alisa Nat.Team Oostenrijk 1:19:47 0:56
91 79 Veelenturf, Jip LRTV Swift 1:20:27 1:36
92 14 Germinian, Linda Pedale Castellano z.t.
93 13 Gionco, Giulia Pedale Castellano 1:22:57 4:06
94 74 Nilsson, Hanna Sweden Cycling Federatio 1:18:55 0:04
95 47 Stegink, Ymke Restore Cycling z.t.
96 106 Hesselink, Lieselotte Mix DRC De Mol 1:24:10 5:19
97 119 Kriukelyte, Oresta Ausra-Gruodis Litouwen z.t.
98 117 Rutkauskaite, Zymante Ausra-Gruodis Litouwen z.t.
99 80 Verhart, Milène LRTV Swift z.t.
100 29 Spier, Chloë Mix Merida Club Team z.t.
101 50 Lof, Nynke District Noord-Holland z.t.
102 118 Baksyte, Greta Ausra-Gruodis Litouwen z.t.
103 113 Lommers, Daniëlle WV De Jonge Renner z.t.
104 90 Bathoorn, Amber De Peddelaars opleiding z.t.
105 62 Barzdaite, Roberta Nat. Team Litouwen 1:18:55 0:04
54 Koster, Claudia District Noord-Holland Niet gestart
De gemiddelde snelheid van de winnaar is 36.829 km/u
* Toegekende bonificaties:
1e: 6 sec. 2e: 4 sec. 3e: 2 sec.
Close