1 HENRION Jonathan (TEAM CYCLISTE DE HES) 80 km en 2:01:00
2 COLLARD Simon (LOTTO-PREDICTOR-VC A)
3 DION Raphaël (ARDENNE - GAUME)
4 HENRION Sven (BOLLINI) 0:00:10
5 CHALON Jacky (TEAM VERANDAS WILLEM)
6 VANDEVELDE Philippe (ARDENNE - GAUME)
7 LAFOURTE Jérôme (ROYAL CYCLISTS PESAN)
8 THOELEN Nico (BOLLINI)
9 DUCHATEAU Filip (ENTENTE CYCLISTE DE)
10 LEONARD David (FRA / 53 X 12 ORGANISATION)
11 VANGENECHTEN Gert
12 DEFOSSE Sébastien (VELO CLUB DE L'ESPOI)
13 GRONHEID Wouter (NED / DUTCH MOUNTAINS)
14 DENIS Romain (ASBL BEL TEAM 2000) 0:00:40
15 BOLLEN Erwin (BOLLINI) 0:01:02
16 LEGAND Sébastien (FRA / VC VOUZINOIS)
17 FRERE Gaël (TEAM VERANDAS WILLEM) 0:01:13
18 HILGERS Michael (ENTENTE CYCLISTE DE) 0:01:17
19 WIELFAERT Kristof (AFDELING OOST-VLAAND) 0:01:30
20 BOURGRAFF Jeff (VELO WOOLTZ)
21 SCHOENMAKERS Raymond (NED)0:02:06
22 CALMANT Sébastien (LOTTO-PREDICTOR-VC A)
23 HENRARD Philippe (LOTTO-PREDICTOR-VC A)
24 BOUQUETTE Stéphane (ENTENTE CYCLISTE DE)
25 GOEZ Patrick (ENTENTE CYCLISTE DE)
26 PIEDBOEUF Renaud (ENTENTE CYCLISTE DE)
27 SMEDTS Michel
28 VITOUX Thierry (ENTENTE CYCLISTE DE) 0:02:20
29 GILQUIN François (ARDENNE - GAUME)
30 LAMOLINE Olivier (ARDENNE - GAUME)
31 NOEL Gilles (ARDENNE - GAUME)
32 VANLANGENAKKER Stéphane (ENTENTE CYCLISTE DE)
33 BECQ Maxime (ENTENTE CYCLISTE DE)
34 DEJANA Michaël (ARDENNE - GAUME)
35 THOME Fabien
36 PATRON Christian (LOTTO-PREDICTOR-VC A)
37 STEVENS Gilles (LOTTO-PREDICTOR-VC A)
38 SEMES Simon (ARDENNE - GAUME)
39 CLAUSSE Olivier (WK NOORD WEST BRABAN)
40 JADOT Frédéric (ARDENNE - GAUME)
41 DALLMAN Anno (GER)
42 DI FAZIO Marcello (ITA / ARDENNE - GAUME)
43 HANSEZ Nicolas (LOTTO-PREDICTOR-VC A)
44 THUNUS Jean (LOTTO-PREDICTOR-VC A)
45 GERARD Michael (ARDENNE - GAUME)
46 NOEL Philippe (ENTENTE CYCLISTE DE)
47 UME Christian (ENTENTE CYCLISTE DE)
48 CUSTINE Quentin (TEAM VERANDAS WILLEM)
49 MARICHAL Eddy (ENTENTE CYCLISTE DE)
51 VANHOUTVIN Andy (TEAM VERANDAS WILLEM)
52 PAQUAY Laurent (ENTENTE CYCLISTE DE)
53 DEDROOG Luc (ENTENTE CYCLISTE DE)
54 NAVET Nicolas (ARDENNE - GAUME)
55 NIJS Dimitri (BOLLINI)
56 COPPEJANS David (PAXX - GLOBAL CYCLIN)
57 BORCY Didier (ARDENNE - GAUME)
58 LECLERCQ Raphaël (TEAM CYCLISTE DE HES) 0:03:35
59 DEHAZE Laurent (TEAM CYCLISTE DE HES) 0:03:50
60 LEBURTON Pierre (TEAM CYCLISTE DE HES)
61 TOUSSAINT Pierre (LOTTO-PREDICTOR-VC A) 0:05:25
62 DEFECHEREUX Pascal (ENTENTE CYCLISTE DE) 0:07:10
63 CATOT Frédéric (53 X 12 ORGANISATION) 0:15:00
64 AGON David (FRA / VC VOUZINOIS)
65 FRETZ David (ARDENNE - GAUME)
66 JODOCY Pascal
67 CATOT Jean-François (53 X 12 ORGANISATION)
68 BEAUDOIN Nicolas (CORRATEC-REUTER-JUNI)
69 VAN DEN BROECK David (ARDENNE - GAUME)
70 AUTHELET Yohan (53 X 12 ORGANISATION)
71 PONCELET Jérôme (ARDENNE - GAUME)
72 GREIMERS Alexander (CORRATEC-REUTER-JUNI)
DNF NEESEN Filip (ENTENTE CYCLISTE DE)
DNF DIDELOT Stéphane (WINDOSE HOUFFALIZE)
DNF NIJS Bert (WSC HAND IN HAND BAA)
DNF DELVIGNE Frédéric
DNF GOOSSE Michaël
DNF OVER Marc (GER)
DNF PIRRETZ Pascal
DNF HUPPERETZ Simon (CORRATEC-REUTER-JUNI)
Close