Snitt tid: 35,6 km/t
Plass Startnr UCI Navn Lag Tid Etter
1 13 RUS19820703 FIRSANOV Sergey Team Designa Køkken 4:34:42 0:00:00
2 103 SWE19840710 STEVENSON Michael Team Sparebanken Vest-Ridley 4:36:42 0:02:00
3 41 DEN19830407 FODER Daniel Holm Team Concordia Vest Himmerland 4:36:42 =
4 12 LUX19840724 DIDIER Laurent Team Designa Køkken 4:36:42 =
5 95 NOR19840514 NORDHAUG Lars Petter Team Joker Bianchi 4:36:42 =
6 26 NED19840720 LEIJEN Joost Van Team Van Vliet-EBH Elshof 4:36:42 =
7 102 NOR19870319 RAKE* Christer Team Sparebanken Vest-Ridley 4:36:42 =
8 92 NOR19850717 WILMANN Frederik Team Joker Bianchi 4:36:46 0:02:04
9 93 NOR19820604 REMME Stian Team Joker Bianchi 4:36:48 0:02:06
10 1 SWE19780818 ERICSSON Fredrik Team Caprinordic 4:36:53 0:02:11
11 106 NOR19880417 GRUE* Jan Frederik Team Sparebanken Vest-Ridley 4:36:53 =
12 91 NOR19870705 KRISTOFF* Alexander Team Joker Bianchi 4:38:48 0:04:06
13 3 DEN19860420 JØRGENSEN Jonas Aaen Team Caprinordic 4:38:48 =
14 45 DEN19790310 LARSEN Michael Team Concordia Vest Himmerland 4:38:48 =
15 33 BEL19840412 PAUWELS Kevin Fidea Cyclingteam 4:38:48 =
16 14 DEN19710714 JOHANSEN Allan Team Designa Køkken 4:38:48 =
17 16 DEN19830713 TRONBORG Michael Team Designa Køkken 4:38:48 =
18 231 NOR19891207 BUGGE* Vegard Robinson Raumer Rytter SK 4:38:48 =
19 202 NOR19810609 MANENGEN Lars Ragnar Lillehammer Cykle Klubb 4:38:48 =
20 214 NOR19880630 FORBORD* Kristian Engen IL Stjørdals Blink 4:38:48 =
21 52 CZE19770113 JOVANOVIC Nebojsa AC Sparta Praha 4:38:48 =
22 112 SWE19860704 MORÉN Patrik Team Trek Adecco 4:38:48 =
23 71 SWE19860813 LINDGREN* Johan Team Cykelcity 4:38:48 =
24 193 NOR19880809 AASVOLD* Lorents Ola Trondhjems Velocipedklub 4:38:48 =
25 163 NOR19900208 BREEN* Vegard Team Glåmdal 4:38:48 =
26 42 DEN19841009 LERBECH Simon Team Concordia Vest Himmerland 4:38:48 =
27 24 NED19860105 DIJKXHOORN Rikke Team Van Vliet-EBH Elshof 4:38:48 =
28 104 NOR19790323 BERG Geir Inge Team Sparebanken Vest-Ridley 4:38:48 =
29 5 DEN19830415 PEDRESEN Martin Team Caprinordic 4:38:48 =
30 176 NOR19890904 EIDE* Jørgen Bergen CK MIX 4:38:48 =
31 74 SWE19880609 BALCK* Sebastian Team Cykelcity 4:38:48 =
32 82 DEN19860506 FRISCH Andreas BlueWater - Cycling f Health's 4:38:48 =
33 122 NOR19870911 HOVDENES* Anders Team ETTO Høydal 4:38:48 =
34 11 DEN19840406 CHRISTENSEN Mads Team Designa Køkken 4:38:48 =
35 96 NOR19880815 SØRTVEIT* Sondre G Team Joker Bianchi 4:38:48 =
36 4 SWE19890914 LINDÉN* Andreas Team Caprinordic 4:38:48 =
37 166 NOR19831208 STØEN Bersvenn Team Glåmdal 4:38:48 =
38 6 DEN19871119 KREUTZFELDT* Daniel Team Caprinordic 4:38:54 0:04:12
39 25 NED19860411 WIERSMA Jeffrey Team Van Vliet-EBH Elshof 4:38:54 =
40 155 SWE19900110 ANDERSON* Mats Sør Norge Mix Team 4:38:54 =
41 182 NOR19870817 ESPELAND* Tor Inge Sandnes Sykleklubb 4:38:54 =
42 253 NOR19650824 BISGÅRD Geir BOC-elite 4:41:31 0:06:49
43 75 SWE19901113 STENBERG* Patrik Team Cykelcity 4:41:34 0:06:52
44 105 NOR19840521 EIKESET Otto Team Sparebanken Vest-Ridley 4:41:34 =
45 151 NOR19900518 JARSTØ* Daniel Egeland Sør Norge Mix Team 4:41:34 =
46 125 NOR19780820 TORGERSEN Kristian Team ETTO Høydal 4:41:34 =
47 191 NOR19870407 ERTSÅS* Kjetil Andreas Trondhjems Velocipedklub 4:41:34 =
48 185 NOR19871126 SOLBERG* Frode Birkeland Sandnes Sykleklubb 4:41:34 =
49 123 NOR19870401 NORDSKAR* Jo Team ETTO Høydal 4:41:34 =
50 164 NOR19900219 JENSEN* Christer Team Glåmdal 4:41:34 =
51 133 NOR19900817 JARLSETH* Erik Kasa Ringerike SK 4:41:34 =
52 31 SVK19880218 GAVENDA* Robert Fidea Cyclingteam 4:41:34 =
53 172 NOR19761225 JOHANSEN Mikael Magnussen Bergen CK MIX 4:41:34 =
54 23 NED19770423 SCHMITZ Bram Team Van Vliet-EBH Elshof 4:41:34 =
55 51 CZE19810303 FALTUS Richard AC Sparta Praha 4:41:34 =
56 56 CZE19870215 KRIZEK* Zdenek AC Sparta Praha 4:41:34 =
57 34 BEL19881107 MEEUSEN* Tom Fidea Cyclingteam 4:41:34 =
58 153 NOR19780117 NORLAND Sondre Sør Norge Mix Team 4:41:34 =
59 53 CZE19851104 OKROUHLICKY Tomas AC Sparta Praha 4:41:34 =
60 72 SWE19870401 BJELKMARK* Jonas Team Cykelcity 4:41:34 =
61 143 NOR19890112 HAGEN* Krister Nesset CK Elite 4:41:34 =
62 76 SWE19770524 ÖSTERLING Robert Team Cykelcity 4:41:34 =
63 32 BEL19780810 WELLENS Bart Fidea Cyclingteam 4:41:34 =
64 246 NOR19850312 SIMONSEN Morten I.F Frøy 4:41:34 =
65 61 SWE19800518 ÅBOM Henrik Borås CA - Glasrikeresan 4:41:34 =
66 236 SWE19820330 LANDSRØM Johan Raumer Rytter SK 4:41:34 =
67 35 BEL19870218 BERTHOLET* Quentin Fidea Cyclingteam 4:42:01 0:07:19
68 144 NOR19870504 EIDSHEIM* Edgar Nesset CK Elite 4:42:18 0:07:36
69 234 NOR19900616 KVÅLSVOL* Sebastian Raumer Rytter SK 4:42:18 =
70 141 NOR19870129 DRØPPING* Ola Inge Nesset CK Elite 4:42:18 =
71 244 NOR19880424 LANDA* Andreas I.F Frøy 4:42:18 =
72 195 NOR19890302 EVENSEN* Tommy Frengen Trondhjems Velocipedklub 4:42:18 =
73 194 NOR19880824 BJØRGAN* Espen Halvorsen Trondhjems Velocipedklub 4:42:18 =
74 235 NOR1986117 KJØREN Ola Raumer Rytter SK 4:42:18 =
75 174 NOR19851009 HERSLETH Even Sylling Bergen CK MIX 4:42:18 =
76 252 NOR19890207 LAENGEN* Øystein Stake BOC-elite 4:42:18 =
77 22 NED19690126 BAKKER Maarten den Team Van Vliet-EBH Elshof 4:42:18 =
78 211 NOR19791030 VOLD Thor Ole IL Stjørdals Blink 4:42:18 =
79 43 DEN19881101 OLESEN* Nicolaj Foulum Team Concordia Vest Himmerland 4:46:05 0:11:23
80 64 SWE19890424 WILSON* Edvin Borås CA - Glasrikeresan 4:46:05 =
81 81 DEN19791101 JUSTENSEN Benjamin Wittrup BlueWater - Cycling f Health's 4:46:10 0:11:28
82 84 DEN19810607 BAK Glen BlueWater - Cycling f Health's 4:46:10 =
83 46 DEN19870413 SCHJØNNEMANN LARSEN* Team Concordia Vest Himmerland 4:46:10 =
84 44 DEN19870831 NIELSEN* Philip Nicholas Team Concordia Vest Himmerland 4:46:10 =
85 205 NOR19870218 ENSRUD* Arne Gunnar Lillehammer Cykle Klubb 4:46:10 =
86 165 NOR19900219 GRØNDAHL* Jon Anders Team Glåmdal 4:46:10 =
87 55 CZE19800923 PAVEK Ondrej AC Sparta Praha 4:46:10 =
88 201 NOR19860605 HAUGSTAD Tormod Gerhard Lillehammer Cykle Klubb 4:46:10 =
89 232 NOR19890223 GJØLBERG* Adrian Raumer Rytter SK 4:46:10 =
90 73 SWE19810208 SANDELL Carl-Henrik Team Cykelcity 4:46:10 =
91 15 DEN19800202 OREDSSON Thomas Team Designa Køkken 4:46:10 =
92 85 DEN19740126 JOHANSEN Michael Bjørn BlueWater - Cycling f Health's 4:46:10 =
93 83 DEN19850904 ALMBLAD Jan BlueWater - Cycling f Health's 4:46:10 =
94 162 NOR19830210 JOGERT Espen Stock Team Glåmdal 4:46:10 =
95 21 NED19861001 BAAT Arjen de Team Van Vliet-EBH Elshof 4:46:10 =
96 243 NOR19820427 IHLER Martin I.F Frøy 4:46:10 =
97 255 NOR19770907 BRAATEN Ole Jørgen BOC-elite 4:48:02 0:13:20
98 126 NOR19900502 GRAVDAL* Andreas Team ETTO Høydal 4:48:02 =
99 124 NOR19800523 BRATLAND Martin Team ETTO Høydal 4:48:02 =
100 183 NOR19870827 BJELLAND* Tore Sandnes Sykleklubb 4:48:02 =
101 256 NOR19771009 JENSEN Leif Oddvin BOC-elite 4:48:02 =
102 221 NOR19861205 MØRLAND Morten Kristiansand Cykle Klubb 4:48:02 =
103 226 NOR19900616 ANDÅS* Johannes G Kristiansand Cykle Klubb 4:48:02 =
104 121 NOR19691210 HØYDAL Rune Team ETTO Høydal 4:48:02 =
105 212 NOR19770918 BREMSETH Thomas IL Stjørdals Blink 4:48:02 =
106 184 NOR19840222 FLØYSVIK Kristian Andre Sandnes Sykleklubb 4:48:02 =
107 65 SWE19840104 NILSSON Ove Borås CA - Glasrikeresan 4:48:02 =
108 171 NOR19900216 EIDSHEIM* Filip Bergen CK MIX 4:48:02 =
109 241 NOR19880918 BØRRESEN* Magnus I.F Frøy 4:48:02 =
110 62 SWE19781002 SVENSSON Johan Borås CA - Glasrikeresan 4:48:02 =
111 66 SWE19890403 SVENSSON* Mattias Borås CA - Glasrikeresan 4:48:02 =
112 206 NOR19850918 STENSLØKKEN Lars Lillehammer Cykle Klubb 4:48:02 =
113 54 CZE19810303 FABISOVSKY Ladislav AC Sparta Praha 4:48:02 =
114 101 NOR19810325 HEGREBERG Roy Team Sparebanken Vest-Ridley 4:48:02 =
115 161 NOR19810214 VIBEKEN Ole Petter Team Glåmdal 4:48:02 =
116 204 NOR19870218 SKOGLUND* Espen Rønning Lillehammer Cykle Klubb 4:48:02 =
117 203 NOR19860708 PLATOU Kristian Jarstad Lillehammer Cykle Klubb 4:48:02 =
118 94 NOR19851031 VOLD Svein Erik Team Joker Bianchi 4:48:02 =
119 142 NOR19891129 GODEJORD* Børge Nesset CK Elite 4:48:02 =
120 196 NOR19900531 SKOTTVOLL* Mats Trondhjems Velocipedklub 4:48:02 =
121 156 NOR19890331 ÅKVIK* Niklas Sør Norge Mix Team 4:48:02 =
122 36 BEL19830210 SCEVENELS Steven Fidea Cyclingteam 4:48:02 =
123 233 NOR19900329 SLEMDAL* Stian Raumer Rytter SK 4:48:02 =
124 213 NOR19850220 FORDAL Arnt-Ove IL Stjørdals Blink 4:53:03 0:18:21
125 2 DEN19810330 MADSEN Jens Erik Team Caprinordic 4:54:53 0:20:11
126 145 NOR19901113 GJØSTØL* Eigil Botten Nesset CK Elite 4:54:53 =
127 115 NOR19810824 BERGSLAND Jon Einar Team Trek Adecco 4:54:53 =
128 175 NOR19870206 EIKESET* Ole Bergen CK MIX 4:54:53 =
129 216 NOR19820309 VOLD Arnt-Ove IL Stjørdals Blink 4:54:53 =
130 132 NOR19900308 UTHUS* Martin Ringerike SK 4:54:53 =
131 136 NOR19900820 FLØTTEN* Audun Brekke Ringerike SK 4:54:53 =
132 192 NOR19850712 OVERVIK Stein Arne Trondhjems Velocipedklub 4:55:36 0:20:54
Close