1 90 Filip Eidsheim Bergen CK 12:55
2 61 Knut Anders Fostervold Nesset CK Elite 12:56
3 21 Marius Haave Næss Bærum OCK 12:58
4 67 Arnt Ove Fordal IL Stjørdals-Blink Sykkel 13:01
5 11 Michael Gannopolskij Team Rove Marcello Tyskland 13:02
6 58 Edgar Eidsheim Nesset CK Elite 13:03
7 87 Vegard Robinson Bugge Raumerrytter 13:17
8 34 Ole Eikeset Fana IL Sykkel 13:17
9 44 Espen Skoglund Lillehammer Cykleklubb 13:20
10 26 Ole Jørgen Braaten Bærum OCK 13:23
11 15 Alan Oras Rietuma Bank Riga Estland 13:23
12 93 Jan Ove Standahl Ålesund OC 13:25
13 52 Lorents Ola Aasvold Trondhjems VK 13:25
14 71 Martin Gustavsen Team Østfold KF 13:27
15 54 Tommy Frengen Evensen Trondhjems VK 13:28
16 4 Jildert Boersma Diamant Noorden Nederland 13:28
17 95 Mikael Schaug Team Glåmdal 13:30
18 18 Toms Skujins Rietuma Bank Riga Latvia 13:33
19 19 Armands Becis Rietuma Bank Riga Latvia 13:33
20 20 Ole Kristian Ringnes Bærum OCK 13:35
21 89 Mikael Johansen Bergen CK 13:36
22 24 Vegard Nyhus Bærum OCK 13:36
23 3 Casper Mylius Diamant Noorden Nederland 13:37
24 68 Kristian Forbord IL Stjørdals-Blink Sykkel 13:37
25 10 Toby Reimert Team Hørmann Nederland 13:42
26 22 Ole Kristian Bøen Bærum OCK 13:44
27 39 Anders Tombren Pettersen Fana IL Sykkel 13:45
28 23 Geir Bisgaard Bærum OCK 13:45
29 48 Lars Stensløkken Lillehammer Cykleklubb 13:49
30 81 Olav Johannes Hovland Grenland SK 13:50
31 5 Herman Spijkerman Diamant Noorden Nederland 13:50
32 33 Jørgen Eide Fana IL Sykkel 13:52
33 85 Vidar Mehl Lillehammer Cykleklubb 13:52
34 91 Anders Stensaker Bergen CK 13:55
35 55 Espen Halvorsen Bjørgan Trondhjems VK 13:57
36 53 Mats Skottvoll Trondhjems VK 13:58
37 75 Niklas Åkvik Tønsberg Cykleklubb 13:58
38 2 Ronny Timmermans Diamant Noorden Nederland 13:59
39 83 Gøran Aleksander Haugland Grenland SK 13:59
40 57 Ola Inge Drøpping Nesset CK Elite 14:03
41 30 Torgeir Folkestad Fana IL Sykkel 14:03
42 51 Kjetil Andreas Ertsås Trondhjems VK 14:04
43 82 Jørn Fjeldavlie Grenland SK 14:09
44 84 Kristoffer Haugeland Grenland SK 14:11
45 9 Steven Marissink Team Hørmann Nederland 14:14
46 31 Jørgen Lund Fana IL Sykkel 14:15
47 40 Erik Kriek Fana IL Sykkel 14:16
48 70 Sondre Hurum Team Østfold KF 14:16
49 42 Kjartan Gurholt Fana IL Sykkel 14:17
50 41 Ørjan Nordtveit Fana IL Sykkel 14:19
51 16 Taavi Selder Rietuma Bank Riga Estland 14:19
52 29 Gjermund Kvåle Jordheim Bærum OCK 14:22
53 50 Joakim Prestmo Trondhjems VK 14:24
54 56 Dag Jonas Skjølsvold Trondhjems VK 14:28
55 76 Fredrick Berntsen Dølemo IL 14:31
56 8 Jordy Luisman Team Hørmann Nederland 14:32
57 86 David Bertram RV Schwalbe Trier, Tyskland 14:37
58 17 Kristofers Racenais Rietuma Bank Riga Latvia 14:51
59 12 Thomas Klonk Team Rove Marcello Tyskland 14:55
60 1 Harm de Vries Diamant Noorden Nederland 15:03
61 62 Kristopher Jordan Asker CK 15:07
62 6 Gerard van Dijk Team Hørmann Nederland 15:11
63 64 Mattias Svensson Asker CK 15:26
64 13 Gereon Tewes Team Rove Marcello Tyskland 15:42
65 65 Gustaf Rosin Asker CK 15:44
66 14 Andreas Ruffing Team Rove Marcello Tyskland 16:23
67 66 Harald Cameron Asker CK 16:36
Close