1 11 Michael Gannopolskij Team Rove Marcello Tyskland 1:42:29
2 15 Alan Oras Rietuma Bank Riga Estland
3 18 Toms Skujins Rietuma Bank Riga Latvia
4 20 Ole Kristian Ringnes Bærum OCK
5 10 Toby Reimert Team Hørmann Nederland
6 2 Ronny Timmermans Diamant Noorden Nederland
7 58 Edgar Eidsheim Nesset CK Elite
8 9 Steven Marissink Team Hørmann Nederland
9 44 Espen Skoglund Lillehammer Cykleklubb
10 3 Casper Mylius Diamant Noorden Nederland
11 82 Jørn Fjeldavlie Grenland SK
12 90 Filip Eidsheim Bergen CK
13 24 Vegard Nyhus Bærum OCK
14 17 Kristofers Racenais Rietuma Bank Riga Latvia
15 98 Ole Aleksander Benjaminsen Ullensaker CK
16 87 Vegard Robunson Bugge Raumerrytter
17 59 Børge Godejord Nesset CK Elite
18 61 Knut Anders Fostervold Nesset CK Elite
19 86 David Bertram RV Schwalbe Trier, Tyskland
20 5 Herman Spijkerman Diamant Noorden Nederland
21 54 Tommy Frengen Evensen Trondhjems VK
22 19 Armands Becis Rietuma Bank Riga Latvia
23 16 Taavi Selder Rietuma Bank Riga Estland
24 52 Lorents Ola Aasvold Trondhjems VK
25 85 Vidar Mehl Lillehammer Cykleklubb
26 70 Sondre Hurum Team Østfold KF
27 47 Kristian Platou Lillehammer Cykleklubb
28 30 Torgeir Folkestad Fana IL Sykkel
29 34 Ole Eikeset Fana IL Sykkel
30 89 Mikael Johansen Bergen CK
31 39 Anders Tombren Pettersen Fana IL Sykkel
32 57 Ola Inge Drøpping Nesset CK Elite
33 71 Martin Gustavsen Team Østfold KF
34 77 Steffen Karstoft SK Rye
35 12 Thomas Klonk Team Rove Marcello Tyskland
36 1 Harm de Vries Diamant Noorden Nederland
37 51 Kjetil Andreas Ertsås Trondhjems VK
38 67 Arnt Ove Fordal IL Stjørdals-Blink Sykkel
39 95 Mikael Schaug Team Glåmdal
40 26 Ole Jørgen Braaten Bærum OCK
41 64 Mattias Svensson Asker CK
42 84 Christopher Haugland Grenland SK
43 23 Geir Bisgaard Bærum OCK
44 28 Sverre Solheim Eckhoff Bærum OCK
45 55 Espen Halvorsen Bjørgan Trondhjems VK
46 27 Leif Oddvin Jensen Bærum OCK
47 4 Jildert Boersma Diamant Noorden Nederland
48 65 Gustaf Rosin Asker CK
49 6 Gerard van Dijk Team Hørmann Nederland
50 13 Gereon Tewes Team Rove Marcello Tyskland
51 8 Jordy Luisman Team Hørmann Nederland
52 48 Lars Stensløkken Lillehammer Cykleklubb
53 45 Tormod Haugstad Lillehammer Cykleklubb
54 14 Andreas Ruffing Team Rove Marcello Tyskland
55 68 Kristian Forbord IL Stjørdals-Blink Sykkel
7 Arnout Huijssoon Team Hørmann Nederland
21 Marius Haave Næss Bærum OCK
22 Ole Kristian Bøen Bærum OCK
25 Alexander C Liebst Bærum OCK
29 Gjermund Kvåle Jordheim Bærum OCK
31 Jørgen Lund Fana IL Sykkel
32 Even Hersleth Fana IL Sykkel
33 Jørgen Eide Fana IL Sykkel
35 Kristoffer Aase Vabø Fana IL Sykkel
36 Nils Einar Grutle Fana IL Sykkel
37 Endre Haga Vange Fana IL Sykkel
38 Martin Tvedt Fana IL Sykkel
40 Erik Kriek Fana IL Sykkel
41 Ørjan Nordtveit Fana IL Sykkel
42 Kjartan Gurholt Fana IL Sykkel
43 Terje Hordnes Fana IL Sykkel
46 Arne Gunnar Ensrud Lillehammer Cykleklubb
49 Lars Ragnar Manengen Lillehammer Cykleklubb
50 Joakim Prestmo Trondhjems VK
53 Mats Skottvoll Trondhjems VK
56 Dag Jonas Skjølsvold Trondhjems VK
60 Krister Hagen Nesset CK Elite
62 Kristopher Jordan Asker CK
63 Kim Nordtorp Asker CK
66 Harald Cameron Asker CK
69 Thomas Bremset IL Stjørdals-Blink Sykkel
72 Sondre Thorbergsen Harstad Cykleklubb
73 Sondre Austrheim Sogn CK
74 Morten Jahr Eidsvoll SK
75 Niklas Åkvik Tønsberg Cykleklubb
76 Fredrick Berntsen Dølemo IL
78 Asbjørn Bilben Amundsen Bærum OCK
79 Steffen Haraldsen Kjølstad Ringerike Sykkelklubb
80 Bjarte Vethe CK Victoria
81 Olav Johannes Hovland Grenland SK
83 Gøran Aleksander Haugland Grenland SK
88 Adrian Gjølberg Raumerrytter
91 Anders Stensaker Bergen CK
92 Johnny Gerald Vossevangen CK
93 Jan Ove Standahl Ålesund OC
94 Martin Stendahl Tønsberg Cykleklubb
96 Bernt Ullebø Sogn CK
97 Gabriel Rasch Cervelo Test Team
Close