1 Alexander Hervåg (Eidsvoll SK) 2:45:12
2 Anders Tombre Pettersen (Fana IL Sykkel) 0:00:04
3 Jaran Nilsen (Nanset IF Sykkel)
4 Stian Andrè Halseth Farbu (CK NOR - Melhus)
5 Thomas Pettersen (Sandnes SK)
6 Endre Mykland Lunåshaug (Eidsvoll SK)
7 Marius André Hafsås (Nymark IL Sykkel)
8 Sven Erik Bystrøm (Stavanger SK)
9 Thomas Håndstad (Arena Bø CK)
10 Daniel Slåtto Gomnes (Ringerike SK)
11 Asbjørn Bilben Amundsen (Bærum OCK)
12 Kristoffer Sommer Wormsen (Eidsvoll SK)
13 Sondre Idsø Flaten (Stavanger SK)
14 Sondre Austreim (Sogn CK)
15 Christian Hannestad (Raufoss & Gjøvik)
16 Gøran Bollestad (Sandnes SK)
17 Pål Andre Nordby (Halden CK)
18 Sondre Asheim (Stavanger SK)
19 Martin Sandmo Skånøy (CK NOR - Melhus)
20 Kristian Bakkan Vika (Stavanger SK)
21 Håvard Dromnes (CK NOR - Melhus)
22 Kristofer Johan Aurang (Fredrikstad SK)
23 Lars Tobias Lie Flatebø (Kristiansands CK)
24 Martin Lundemo (IL Stjørdals-Bli)
25 Kjetil Ims (Asker CK)
26 Martin Stendahl (Tønsberg CK)
27 Andreas Sæterøy Johansen (CK NOR - Melhus)
28 Aslak S Værnes (Ringerike SK)
29 Ola Haug (Tønsberg CK)
30 Fredrik Strand Galta (Stavanger SK)
31 Christopher Hansen (Halden CK)
32 Alexander Moe Lundgreen (Drammen CK)
33 Jonathan Husø (CK Valdresekspre)
34 Henrik Steen Haugen (Ringerike SK) 0:00:11
35 Alexander Randin (Eidsvoll SK)
36 Stian Lie Håkenrud (Asker CK) 0:00:13
37 Ola Elfmark (Ullensaker CK) 0:00:15
38 Eyvind Borgen Borgaard (Ullensaker CK) 0:00:17
39 Bjørn Tore Hoem (CK NOR - Melhus) 0:00:24
40 Sebastian Horn Baksaas (Tønsberg CK) 0:02:57
41 Magne Lima (Sandnes SK) 0:08:12
42 Magnus Erlend Tangen (Ullensaker CK) 0:10:07
43 Martin Solheim Sigley (Ringerike SK) 0:12:29
43 Martin Notøy Nevstad (Ulstein og Omegn)
45 Carl Henrik S. Sohlman (Bærum OCK) 0:14:48
46 Jørgen Sannes (Fredrikstad SK) 0:15:08
47 Esben S. Gullingsrud (Ringerike SK) 0:15:18
48 André Bratli (Nes SK) 0:15:25
49 Anders Herrem (Sandnes SK) 0:16:16
50 Harald Cameron (Asker CK) 0:16:48
51 Sondre Kittelsen (Drammen CK) 0:16:49
51 Krister Tyssen Johnsen (Kristiansands CK)
51 Ole Johan Risa (Sykkylven SK)
54 Håkon Rønning (Jømna og Heradsb) 0:16:57
55 Sindre Høgset (Grenland SK) 0:18:06
55 Jonathan Abel Jonassen (Grenland SK)
57 Espen Nordtveit (Stegaberg IL Syk) 0:18:23
58 Kristian Løberg (CK NOR - Melhus) 0:20:39
59 Andreas Erland (Kristiansands CK) 0:20:54
60 Thomas Voreland (Ringerike SK)
61 Erik Kriek (Fana IL Sykkel) 0:20:58
61 Sigurd Nesset (Ullensaker CK)
63 Anders Halvorsen Bjørgan (Trondhjems VK) 0:21:07
64 Øystein Mushom (Kristiansands CK) 0:23:53
DNF Max Emil Kørner (Nesodden SK)
DNF Vegard Iversen (Arena Bø CK)
DNF Aleksander Einarson Pérez (Asker CK)
DNF Håkon Berger (Bærum OCK)
DNF Oscar Schjerven Grylling (Bærum OCK)
DNF Andreas Skogset (CK NOR - Melhus)
DNF Anders Eikå Bergill (Drammen CK)
DNF Bjørn-Tore Kristoffersen (Drammen CK)
DNF Henrik Askjem (Eidsvoll SK)
DNF Arne Martin Antonsen (Fredrikstad SK)
DNF Christian Frivold (Grimstad SK)
DNF Tobias Haga (Halden CK)
DNF Sigbjørn Berntsen (IF Frøy)
DNF Phan Åge Haugård (IF Frøy)
DNF Haakon Kjellhov Jonsbøl (IF Frøy)
DNF Kenneth Vold (IL Stjørdals-Bli)
DNF Martin Haugan Salmon (Notodden SK)
DNF Tommy Berglind (Ringerike SK)
DNF Øyvind Stokstad (Ringerike SK)
DNF Aleksander Dahlman (Sandnes SK)
DNF Kristian Dyrnes (Sandnes SK)
DNF Håvard J. Blikra (Stavanger SK)
DNF Torstein Eikås (Stavanger SK)
DNF Simen Horpestad (Stavanger SK)
DNF Espen Blomlie (Trondhjems VK)
DNF Håvard Løseth Modell (Trondhjems VK)
DNF Ole Edvard Wåle (Tønsberg CK)
DNF Simen Eisenträger (Ullensaker CK)
DNF Ole Magnus Lunderby (Ullensaker CK)
DNF Stian Saugstad (Ullensaker CK)
DNS Sven Arne Markeng (CK Sør)
DNS Karl Fredrik Lilleseth (Eidsvoll SK)
DNS Kjetil Tveit Moen (Grenland SK)
DNS Ørjan Egeland (Stavanger SK)
DNS Magnus Robinson (Trondhjems VK)
Close