1. JODTS Sven - Beveren 2000
2. AVERY Clinton - PWS Eijssen CT
3. FRANCOYS Sven - WC Clochet Systems
4. VERMEIRE Tom - MBK Bicycle Line
5. de HAAN Sierk Jan - Van Hemert Groep - De Jonge Renner
6. KUYPERS Nico - Soenens Yawadoo Germond
7. VANOVERBERGHE Arthur - PWS Eijssen CT
8. VANDRIESSCHE Dieter - KSV Deerlijk Gaverzicht
9. VERHELST Louis - Beveren 2000
10. COCQUYT Nicky - Nationale Militaire Wielerploeg
11. SALOMEIN Jarl - Beveren 2000
12. VENEL Geoffrey - ESEG Douai
13. OOSTLAND Sten - Line Lloyd Footwear C
14. VAN DER AERSCHOT Steven - PWS Eijssen CT
15. KEUKELEIRS Jens - Soenens Yawadoo Germond
16. DECLERCQ Tim - Soenens Yawadoo Germond
17. VERMOTE Alphonse - Beveren 2000
18. RUCKERT Patrick - Line Lloyd Footwear C
19. CHAMON Thomas - PWS Eijssen CT
20. HOOGHIEMSTER Rene - Van Hemert Groep - De Jonge Renner
21. BOELEN Jeroen - Van Hemert Groep - De Jonge Renner
22. VAN DEN NOORTGATE Kevin - New Heebra - Lombarden
23. DESCHEEMAEKER Davy - PWS Eijssen CT
24. DE MUNSTER Gregory - WT Decock Capino
25. VERHAEGHE Sander - New Heebra - Lombarden
26. GHYSELINCK Jan - Beveren 2000
27. ORBIE Stephen - BCV Works Ingelmunster
28. VAN BIERVLIET Mathieu - New Heebra - Lombarden
29. SCEVENELS Steven - Nationale Militaire Wielerploeg
30. HORTON Tobyn - Team Deschuytter Abutriek Service
31. FRANSEN Rick - Midi Center - Ruiter WT
32. COMMEYNE Davy - Beveren 2000
33. MAERTENS Jelle - Foronex Shanks Vlaanderen CT
34. WALLAYS Jelle - Beveren 2000
35. HEYTENS Kess - Soenens Yawadoo Germond
36. ten DAM Arjen - Midi Center - Ruiter WT
37. DE DECKER Steven - Foronex Shanks Vlaanderen CT
38. LAPIERE Ward - Team Deschuytter Abutriek Service
39. DE GEYTER Benjamin - Team Deschuytter Abutriek Service
40. VAN DEN HAUTE Tom - New Heebra - Lombarden
41. VAN DIERMEN Johnny - Van Hemert Groep - De Jonge Renner
42. WINKELMOLEN Jan - Het Snelle Wiel-Tempo
43. DERESMES Geoffrey - ESEG Douai
44. LAUREYN Hans - Nationale Militaire Wielerploeg
45. MALFAIT Steve - WC Clochet Systems
46. GHYLBERT Valentin - ESEG Douai
47. BROECKX Stig - PWS Eijssen CT
48. te STROET Rens - Line Lloyd Footwear C
49. SCHEPMANS Niels - PWS Eijssen CT
50. STEYAERT Kris - KSV Deerlijk Gaverzicht
51. POOL Aaron - Johan Bruyneel CA
52. VEJMELKA Daniel - Foronex Shanks Vlaanderen CT
53. MYCKE Stijn - Kon. Brugse Velosport
54. VERCOUILLIE Kristof - KSV Deerlijk Gaverzicht
55. VANDAELE Robin - BCV Works Ingelmunster
56. VAN DEN BROECK Wesley - Royal Antwerp BC
57. TAMSIN Kenny - KSV Deerlijk Gaverzicht
58. WAELKENS Hannes - KSV Deerlijk Gaverzicht
59. DEVADDER Glenn - KSV Deerlijk Gaverzicht
60. SCHEPERS Jelle - BCV Works Ingelmunster
61. GRIFFITHS Andrew - New Heebra - Lombarden
62. RAYER Bruce - TWC De Kempen - Buitenlucht
63. COMMINETTE Jean Michel - Yawadoo Colba ABM
64. HAEX Tim - PWS Eijssen CT
65. DROOGMANS Thijs - TWC De Kempen - Buitenlucht
66. KNEUVEN Taylor - Johan Bruyneel CA
67. JUZWIN Ben - Johan Bruyneel CA
68. DEGEZELLE Kevin - WC Clochet Systems
69. CLOCHET Maarten - WC Clochet Systems
70. COLIN Anthony - ESEG Douai
71. VAN DEN BERGHE Anthony - Soenens Yawadoo Germond
72. VENDRIG Bart - Rabobank-RC Jan van Arckel
73. GIDE Stijn - Team Deschuytter Abutriek Service
74. DESMET Sebastien - WC Clochet Systems
75. HAMELINK Jasper - Line Lloyd Footwear C
76. VANSIELEGHEM Jasper - Kon. Brugse Velosport
77. de NIJS Giel - Het Snelle Wiel-Tempo
78. DHONDT Teun - Johan Bruyneel CA
79. SLAGTER Tom - Midi Center - Ruiter WT
80. de BEER Pim - Het Snelle Wiel-Tempo
81. VANDER MEIREN Ward - WT Decock Capino
82. SERRY Pieter - Team Deschuytter Abutriek Service
83. KONING Peter - Line Lloyd Footwear C
84. METSEMAKERS Luuk - TWC De Kempen - Buitenlucht
85. KOOIMAN Erik - Van Hemert Groep - De Jonge Renner
86. PLANCKAERT Baptiste - Soenens Yawadoo Germond
87. DRANCOURT Pierre - ESEG Douai
88. WIESER Jerwin - RWH Ahoy Rotterdam
89. BRONHORST Harm - RWH Ahoy Rotterdam
90. VANBELLE Mattias - KSV Deerlijk Gaverzicht
91. BEUKEBOOM Dion - Midi Center - Ruiter WT
92. DHAENE Brecht - Team Deschuytter Abutriek Service
93. POSTMA Theo - Midi Center - Ruiter WT
94. TESSELAAR Jody - Midi Center - Ruiter WT
95. BORRY Kim - Soenens Yawadoo Germond
96. VANMARCKE Matthias - New Heebra - Lombarden
97. DUYNSLAEGER Vic - New Heebra - Lombarden
98. VERMOTE JUlien - Beveren 2000
99. LANSTROM Johan - Van Hemert Groep - De Jonge Renner
100. LANGEDOCK Matthieu - WT Decock Capino
101. van LEEUWEN Patrick - TWC De Kempen - Buitenlucht
102. VERMOOTE Geert - Nationale Militaire Wielerploeg
103. DEVOLDERE Niki - WT Decock Capino
104. VERDAASDONCK Nicky - Royal Antwerp BC
105. VANHUFFEL Nic - BCV Works Ingelmunster
106. BOTMAN Wim - Midi Center - Ruiter WT
107. AERTS Ruud - Van Hemert Groep - De Jonge Renner
108. DEMEYERE Geoffrey - WT Decock Capino
Close