1 1 36 1990 Raid, Risto M-põhiklass Tartu SK Velo 2:18:02
2 1 35 1993 Laas, Martin M18 JK TAMME
3 2 57 1991 Paas, Markus M-põhiklass Viljandi Rattaklubi 2:18:03
4 3 71 1988 Puusepp, Martin M-põhiklass Kalev Chocolate Team
5 4 63 1990 Jõessar, Janari-Joel M-põhiklass CFC
6 5 87 1990 Aia, Karlo M-põhiklass Pärnu Kalev SK
7 1 97 1978 Kopli, Tarmo Seenior 1 Hawaii Express
8 2 20 1992 Sarv, Sten M18 CFC 2:18:04
9 6 4 1972 Kukk, Sigvard M-põhiklass Spordipartner
10 3 132 1993 Räim, Mihkel M18 Saaremaa JK Viiking
11 7 136 1975 Rannama, Indrek M-põhiklass Saaremaa JK Viiking 2:18:53
12 8 2 1991 Puhm, Reijo M-põhiklass Alpha Baltic 2:18:55
13 9 60 1990 Heinrand, Kristjan M-põhiklass CFC 2:19:01
14 1 128 1964 Kirsipuu, Toomas Seenior 2 CFC 2:19:05
15 10 130 1976 Pütsep, Erki M-põhiklass Fixus Sport
16 11 41 1969 Kirsipuu, Jaan M-põhiklass Tallinn
17 12 90 1991 Jõgi, Joonas M-põhiklass CFC 2:19:06
18 13 1 1982 Austa, Caspar M-põhiklass Tartu Ülikooli ASK
19 14 75 1987 Luksevics, Viesturs M-põhiklass Kalev Chocolate Team 2:19:08
20 15 3 1979 Ainsalu, Markku M-põhiklass ProShop Team
21 16 133 1989 Ööpik, Esko M-põhiklass CFC
22 17 69 1990 Utar, Ardy M-põhiklass Kalev Chocolate Team 2:21:18
23 18 74 1991 Idarand, Eerik M-põhiklass Kalev Chocolate Team
24 2 127 1964 Vist, Kalev Seenior 2 CFC 2:21:19
25 19 92 1985 Sööt, Martin M-põhiklass Tartu Ülikooli ASK
26 20 76 1989 Eislers, Ingus M-põhiklass Alpha Baltic
27 21 43 1986 Vähi, Jaagup M-põhiklass Tartu SK Velo
28 22 81 1989 Ronimois, Mihkel M-põhiklass Alpha Baltic 2:21:20
29 3 143 1970 Püvi, Margus Seenior 2 Hawaii Express
30 2 145 1979 Ando, Indrek Seenior 1 Spordipartner
31 3 126 1971 Linkgreim, Jaanus Seenior 1 KJK
32 23 52 1988 Vaaks, Mikk M-põhiklass Viljandi Rattaklubi
33 4 149 1964 Aun, Martin Seenior 2 Erasõitja 2:21:21
34 4 120 1973 Kivil, Peep Seenior 1 Investment Agency Team
35 24 131 1990 Heinla, Jürgen M-põhiklass PÄRNU KALEV SK
36 5 116 1974 Riisma, Timo Seenior 1 Spordipartner 2:21:22
37 1 103 1977 Treier, Grete Naised Tartu Ülikooli ASK
38 6 50 1976 Sander, Marek Seenior 1 Eesti Posti SK
39 4 56 1992 Tootsi, Mikk M18 Viljandi Rattaklubi
40 5 49 1993 Neemela, Kristian M18 Vooremaa Centrum
41 7 27 1972 Toots, Valdis Seenior 1 Dünamo
42 25 105 1962 Rezins, Janis M-põhiklass Läti ZZK
43 26 106 1979 Kornilov, Vitaly M-põhiklass Läti ZZK
44 6 135 1993 Soon, Kevin M18 Saaremaa JK Viiking 2:21:23
45 27 28 1982 Lebedev, Andri M-põhiklass JK TAMME
46 28 85 1990 Arumägi, Anti M-põhiklass CFC
47 5 11 1969 Laaneots, Tiit Seenior 2 Tartu SK Velo
48 29 48 1989 Lainevee, Heiki M-põhiklass Vooremaa Centrum
49 30 110 1987 Kupriss, Kaspars M-põhiklass Läti VW-Valmiera
50 8 45 1978 Fuchs, Urmo Seenior 1 Tartu SK Velo
51 6 73 1970 Ridamäe, Aivar Seenior 2 Arctic Sport Club
52 31 104 1969 Zvedris, Normunds M-põhiklass Läti ZZK
53 32 107 1976 Beika, Normunds M-põhiklass Läti ZZK
54 33 53 1991 Välk, Martti M-põhiklass Viljandi Rattaklubi 2:21:24
55 7 102 1970 Neemela, Kurmo Seenior 2 Hawaii Express
Page 4 of 8 23. mai 16:21 Designed and printed by http://www.abckompuuter.ee
EJL 2. Kategooria (põhisõit)
23.05.2010
25. Elva Rattapäev
56 7 62 1993 Jõgi, Villu M18 Tartu SK Velo
57 1 129 1960 Suun, Riho Seenior 3 CFC
58 34 94 1984 Prous, Priit M-põhiklass ProShop Team
59 8 89 1961 Karlson, Urmas Seenior 2 Arctic Sport Club 2:21:25
60 35 140 1975 Oras, Allan M-põhiklass Rietumu-Delfin
61 9 98 1967 Salumäe, Priit Seenior 2 Hawaii Express
62 9 137 1971 Nook, Reimo Seenior 1 Saaremaa JK Viiking
63 10 40 1972 Neeme, Virgo Seenior 1 Hawaii Express 2:21:26
64 36 91 1989 Jõgi, Johannes M-põhiklass CFC
65 37 29 1981 Valvas, Vahur M-põhiklass JK TAMME 2:21:28
66 38 26 1990 Kukrus, Martin M-põhiklass Tartu SK Velo 2:21:29
67 39 30 1976 Kargu, Oskari M-põhiklass JK TAMME 2:21:30
68 40 84 1986 Puhm, Steven M-põhiklass JK TAMME
69 41 118 1987 Karu, Allar M-põhiklass Investment Agency Team 2:21:31
70 42 68 1990 Leppik, Gabriel M-põhiklass Kalev Chocolate Team 2:21:35
71 43 8 1990 Alesmaa, Martti M-põhiklass Alpha Baltic 2:21:39
72 44 99 1983 Ailt, Priit M-põhiklass Hawaii Express 2:21:50
73 45 78 1991 Safranovics, Kristaps M-põhiklass Alpha Baltic 2:23:37
74 46 55 1991 Kivistik, Kristjan M-põhiklass Viljandi Rattaklubi 2:23:51
75 11 31 1972 Lagenõmm, Aivar Seenior 1 Ambla SK 2:27:58
76 8 82 1993 Jeret, Timmo M18 PÄRNU KALEV SK 2:28:32
77 9 134 1993 Puntso, Endrik M18 Saaremaa JK Viiking
78 12 38 1971 Rei, Tarmo Seenior 1 CFC 2:28:40
79 10 124 1993 Rebane, Henry M18 Tartu Ülikooli ASK
80 13 67 1979 Pärn, Paavo Seenior 1 Spordipartner 2:29:09
81 14 15 1974 Käsi, Marko Seenior 1 Tartu SK Velo 2:29:14
82 2 6 1955 Fjodorov, Nikolai Seenior 3 Tartu SK Velo 2:29:34
83 10 34 1961 Vilipson, Marko Seenior 2 Tartu SK Velo
84 11 37 1968 Reedi, Peip Seenior 2 Tartu SK Velo
85 15 18 1972 Karro, Margus Seenior 1 Tartu SK Velo
86 12 139 1964 Suvi, Toivo Seenior 2 EJL 2:30:43
87 3 59 1955 Merisalu, Margus Seenior 3 Tartu SK Velo 2:31:08
88 11 100 1993 Kuusma, Maikel M18 Tartu Ülikooli ASK 2:34:03
89 12 95 1992 Pikkuus, Aavo Patrick M18 JK Tamme 2:34:48
90 2 113 1991 Smite, Liga Naised Läti VW-Valmiera 2:34:49
91 13 141 1963 Lehtmaa, Aivar Seenior 2 Dünamo 2:34:50
92 4 10 1956 Kukk, Aivo Seenior 3 aivo rattalaager
93 16 51 1978 Küüt, Märt Seenior 1 Eesti Posti SK
94 47 101 1988 Lood, Illar M-põhiklass Tartu Ülikooli ASK
95 17 148 1973 Paas, Ojari Seenior 1 Combidek Team 2:34:51
96 13 144 1993 Tamm, Margo M18 Tartu Ülikooli ASK
97 14 142 1993 Kauzens, Emils M18 Läti VW-Valmiera
98 14 42 1968 Antoniak, Marek Seenior 2 Spordipartner 2:34:52
99 15 66 1968 Kukk, Martin Seenior 2 Vooremaa Centrum
100 18 65 1979 Vlassov, Jüri Seenior 1 Hawaii Express
101 16 147 1968 Soo, Veiko Seenior 2 Janek Tombaku RK 2:34:53
102 48 44 1981 Vestmann, Rain M-põhiklass ProShop Team
103 17 83 Kelk, Margus Seenior 2 Tartu SK Velo
104 19 21 1980 Hion, Lars-Erik Seenior 1 Tartu SK Velo
105 49 79 1974 Spillers, Lauris M-põhiklass Alpha Baltic 2:34:54
106 18 88 1968 Säinast, Mart Seenior 2 Tallinn
107 20 93 1973 Lubi, Ain Seenior 1 Tartu SK Velo
108 3 22 1966 Lang, Tea Naised Tartu SK Velo
109 19 19 1970 Sarv, Jaanus Seenior 2 Viljandi 2:34:55
110 20 7 1966 Kaasma, Kaido Seenior 2 Püha Loomaaed 2:34:57
111 50 61 1991 Lopman, Veiko M-põhiklass Tartu SK Velo 2:35:01
112 51 54 1991 Holtsmann, Marko M-põhiklass Viljandi Rattaklubi 2:37:10
113 21 23 1971 Morjakov, Andrei Seenior 1 Tartu SK Velo 2:40:47
114 21 25 1963 Kuldmäe, Toivo Seenior 2 Püha Loomaaed 2:41:07
Page 5 of 8 23. mai 16:21 Designed and printed by http://www.abckompuuter.ee
EJL 2. Kategooria (põhisõit)
23.05.2010
25. Elva Rattapäev
115 4 122 1992 Koort, Kristel Naised Investment Agency Team 2:41:18
116 15 146 1992 Pruun, Carl Heinrich M18 Janek Tombaku RK 2:41:30
117 52 111 1973 Gercans, Sandris M-põhiklass Läti VW-Valmiera 2:41:38
118 22 12 1968 Klaaser, Gert Seenior 2 Spordipartner 2:53:42
119 23 16 1962 Tulk, Heiki Seenior 2 SK7 2:53:43
120 5 39 1957 Sepp, Kaspar Seenior 3 CC Superior 2:59:02
121 6 9 1958 Audova, Jaanus Seenior 3 KJK 3:03:16
122 5 33 1973 Koll, Pirje Naised Tartu SK Velo 3:09:53
123 22 138 1971 Veel, Villu Seenior 1 Saaremaa JK Viiking 3:25:11
Page
Close