1 Malcolm Rudolph (Fraser Coast CC QLD)
2 Nathan Earle (Genesys Wealth Advisors)
3 Kyle Marwood (Genesys Wealth Advisors)
4 Nathan Haas (Genesys Wealth Advisors)
5 Dylan Newell (Genesys Wealth Advisors)
6 Joel Pearson (Genesys Wealth Advisors)
7 Thomas Robinson (Genesys Wealth Advisors)
8 Steele Von Hoff (Genesys Wealth Advisors)
9 Tim Berkel (GE Plumbing/TDU)
10 Sean Evangelista (GE Plumbing/TDU)
11 Clayton Fettell (GE Plumbing/TDU)
12 Michael Hosking (GE Plumbing/TDU)
13 Morgan Pilley (GE Plumbing/TDU)
14 Michael Sargeant (GE Plumbing/TDU)
15 Andrew Crawley (Mcdonagh Blake-Witness)
16 Scott Cronly-Dillon (Mcdonagh Blake-Witness)
17 Reuben Donati (Mcdonagh Blake-Witness)
18 Chris Jongewaard (Mcdonagh Blake-Witness)
19 Dale Scarfe (Mcdonagh Blake-Witness)
20 Geoff Straub (Mcdonagh Blake-Witness)
21 Matthew Chew (Merida/Data 3#)
22 Michael Cupitt (Merida/Data 3#)
23 David Melville (Merida/Data 3#)
24 Stuart Mulhern (Merida/Data 3#)
25 Nikolai Razouvaev (Merida/Data 3#)
26 Chris Beeck (Plan B Racing Team)
27 Anthony Giacoppo (Plan B Racing Team)
28 Bradeley Hall (Plan B Racing Team)
29 Benjamin King (Plan B Racing Team)
30 Brendan Brooks (Shortis.com.au Cycling Team)
31 Ben Cutajar (Shortis.com.au Cycling Team)
32 Chris Jory (Shortis.com.au Cycling Team)
33 Matthew Marshall (Shortis.com.au Cycling Team)
34 Matthew Werrell (Shortis.com.au Cycling Team)
35 Antony Dimitrovski (Team Bike Bug)
36 Angus Gale (Team Bike Bug)
37 Philip Grenfell (Team Bike Bug)
38 Craig Hutton (Team Bike Bug)
39 Sam Rutherford (Team Bike Bug)
40 Daniel Brickell (Team Budget Forklifts)
41 John Freiberg (Team Budget Forklifts)
42 Peter Herzig (Team Budget Forklifts)
43 Brian Mcleod (Team Budget Forklifts)
44 Joshua Prete (Team Budget Forklifts)
45 Darcy Rosenlund (Team Budget Forklifts)
46 Matthew Wood (Team Budget Forklifts)
47 Daniel Alcock (Coffs Harbour CC)
48 Troy Bayliss (Gold Coast Goldstars CC QLD)
49 Ruan Benson (Hamilton Pine RW QLD)
50 Samuel Beveridge (Latrobe City CC VIC)
51 Nicholas Booth (Murwillumbah CC QLD)
52 Eliot Crowther (International NZ)
53 William Draffen (Townsville CC QLD)
54 Correy Edmed (Balmoral CC QLD)
55 David Evans (Manly Warringah CC)
56 Stephen Fairless (Shepparton CC VIC)
57 Lewis Fellas (International GB)
58 Sean Finning (Castlemaine CC VIC)
59 Russell Gill (Norwood CC SA)
60 Stuart Grimsey (Brunswick CC VIC)
61 Kevin Hawes (Port Macquarie CC)
62 James Hepburn (BCRI QLD)
63 Matthew Hodges (Murwillumbah CC QLD)
64 Toby Hood (Ffast CC QLD)
65 Sean Hurley (Brunswick CC VIC)
66 David Jamesion (Townsville CC QLD)
67 Mark Jamesion (Uni CC QLD)
68 Brendan Jones (Northern Sydney CC)
69 Caleb Jones (Manly Warringah CC)
70 Tristan Jones (Sturt Holdfast Marion CC SA)
71 Hayden Kegg (Manly Warringah CC)
72 Ethan Kimmince (Inverell C&T)
73 Joel Lewis (Kangaroo Point CC QLD)
74 Hadleigh Milligan (Uni CC QLD)
75 Todd Milner (BCRI QLD)
76 Lachlan Morton (Port Macquarie CC)
77 Paul Newman (BCRI QLD)
78 Samuel Rix (St Kilda CC VIC)
79 Peter Thompson (Ipswich CC QLD)
80 Richard Vollebregt (Southern Highlands CC)
81 Tarquin Wallace (Balmoral CC QLD)
82 Christopher Williams (Northern Sydney CC)
Close