1 SZEKELY Dennis (JANSSEN CYCL. T) 71,5 km en 1h38'25"
2 TURQUIN Marc (E.C.W.) à 3"
3 WYSSEN Geoffrey (PROV. OOST VLAAND) à 7"
4 HENRION Jonathan (BOLLINI) à 8"
5 HANSEZ Nicolas (V.C. ARDENNES)
6 RANSY Sigi (BOLLINI)
7 VLIEGEN Frank (E.C.W.)
8 LAFOURTE Jérôme (E.C.W.)
9 WOLKOWICS Romain (V.C. ARDENNES)
10 BROUWER Gijs (DUCH MONTAIN)
11 LECLERCQ Raphaël (RVC BRABANCON)
12 ARITS Steven (APK QUALITY TEAM)
13 BLATON Wim
14 KERSJES Wauter (MAASLANDERS)
15 BLOKX David (BOLLINI)
16 GOOS Frédérik (APK QUALITY TEAM) à 1'32"
17 QUINTENS Pascal ()
18 NORGA Jonathan (E.C.W.)
19 JAME Stefan (E.C.W.)
20 VAN HAVERBEEK Frank (OOST VLAN DEREN)
21 VANHOVE Chris (APK QUALITY TEAM)
22 BOLLEN Raphaël (V.C. ARDENNES)
23 SCHEPERS Bart
24 LISON Yorik
25 MALENGRAUX Frédéric (E.C.W.)
26 LENAERTS Randy (LIMBURGSE AFD)
27 TAVERNIER Jean-Paul (BOLLINI)
28 BEELEN Hayco (MAASLANDERS)
29 COCHET Andy (JANSSEN CYCL. T)
30 WELLENS Eric (E.C.W.)
31 KOKEN Erwin (BERGKLIMMERS)
32 ROSENBOOM Fabian (MAASLANDERS)
33 LEFEBVRE Samuel (E.C.W.)
34 BENNARDO Silvio (E.C.W.)
35 MELON Vincent (E.C.W.)
36 GONDA Christian (E.C.W.)
37 EL KHAJOUTI Said (E.C.W.)
38 ARENA Lorenzo ()
39 VAN KOOY Martens ()
40 MOLLERS Samuel (E.C.W.)
41 THONNESSEN Jorg (DUREN)
42 DUCHATEAU Filip (E.C.W.)
43 MOORS Carl (ANTWERPEN AFD)
44 BARE Jonathan (TEAM NATACHA)
45 PAQUAY Laurent (E.C.W.)
46 DE VRIES Rool (MAASLANDERS)
47 GROSJEAN Jeremy (E.C.W.)
48 MONIX Geoffrey (V.C. ARDENNES)
49 SCHUMACHER Jeremy (EUPEN)
50 TILKIN Vincent (E.C.W.)
51 BECQ Maxiime (E.C.W.)
52 DAVI Francesco (E.C.W.)
53 MIROLO Loris (V.C. ARDENNES)
54 CALMANT Sébastien (E.C.W.)
55 GERAERTS Dimitri (E.C.W.)
56 LOTZ Stephan (BERGKLIMMERS)
57 STEUTEN Roy (BERGKLIMMERS)
58 BOLLEN Erwin (BOLLINI)
59 BOLLEN Patrick (BOLLINI)
60 THOELEN Nico (BOLLINI)
61 HEMELAERS Ward (APK QUALITY TEAM)
62 VONCKEN François (TEAM NATACHA)
63 NEESEN Filip (E.C.W.)
64 BUDY Robin (MAASLANDERS)
65 WOUTERS Gerry (APK QUALITY TEAM)
66 DRIESEN Martens (HEYLEN ST TRUIDEN)
67 ASSOJAA Khalid (V.C. ARDENNES)
68 LATHOUWERS Jurgen (E.C.W.)
69 COLLARD Simon (E.C.W.)
70 PEPINSTER Sébastien (V.C. ARDENNES)
71 DEGROOT Jean-Pierre (E.C.W.)
72 LAHAYE Fabrice (UCS CRABBE PERF)
73 RES Peter
74 GRONHEID Warter (DUTCH)
75 WAGENER Maxime (RVC BRABANCON)
76 DUFOURNY Kevin (E.C.W.)
77 SCHWEIGEL Olivier (DUREN) à 1 T
AB SANCHEZ Kevin (V.C. ARDENNES)
AB DECLOUX Steve (E.C.W.)
AB PELLAERS Tom (APK QUALITY TEAM)
AB LIBON Sébastien (E.C.W.)
AB DORTU Fabrice (E.C.W.)
AB SCHILLINGS Christian (HENQUET)
AB SIPINSKI Dominic
Close