1
118
NED19850714
ANDREA Erik
Global Cycling Team
3:22:56
10
2
47
SVK19730102
ŠIPEKY Ján
Dukla Merida Trenčín
3:23:00
0:00:04
6
3
88
POL19770918
KOHUT Slawomír
ROMET WELTOUR
3:23:02
0:00:06
4
4
37
SVK19750518
RIŠKA Martin
RC ARBO - GOURMETFEIN WELS
3:23:02
0:00:06
5
113
AUT19890301
PRAXMARER Stefan
Union Raiffeisen Road Team Tirol
3:23:02
0:00:06
6
62
SVK19881223
SAGAN Juraj
KPC Slovan Safety Košice
3:23:02
0:00:06
7
90
POL19830707
PRZYDZIAL Artur
ROMET WELTOUR
3:23:10
0:00:14
8
73
CZE19860219
HRADIL Jiři
KCK Cykloteam Zlín
3:23:10
0:00:14
9
42
AUT19780811
TRAMPUSCH Gerhard
RC ARBO - GOURMETFEIN WELS
3:23:28
0:00:32
10
53
SVK19721104
NAGY Robert
Dukla Merida Trenčín
3:23:28
0:00:32
11
95
SLO19860718
ŠVAB Gašper
SAVA KRANJ
3:23:28
0:00:32
12
66
CZE19790212
HOMOLKA Adam
UNION-VIPERbike-WSA
3:23:28
0:00:32
13
93
SLO19780220
STARE Matej
SAVA KRANJ
3:23:28
0:00:32
14
86
NED19850526
BURGER Leon
CK Banská Bystrica
3:23:28
0:00:32
15
24
SVK19761017
BRONIŠ Roman
CK Windoors Příbram
3:23:28
0:00:32
16
111
AUT19800907
GREDLER Roman
Union Raiffeisen Road Team Tirol
3:23:28
0:00:32
17
40
AUT19740707
RIEBENBAUER Werner
RC ARBO - GOURMETFEIN WELS
3:23:28
0:00:32
18
1
CZE19831002
ČER Tomáš
CK Kolokrám-Svijany
3:23:28
0:00:32
19
3
CZE19750523
SVOBODA Jakub
CK Kolokrám-Svijany
3:23:28
0:00:32
20
20
UKR19810413
KONONENKO Roman
UKRAINA NIKOLAEV
3:23:28
0:00:32
21
116
NED19820815
van de BERG Pim
Global Cycling Team
3:23:28
0:00:32
22
34
CZE19910921
HYNEK Dominik
Forman Cycling Team
3:23:28
0:00:32
23
50
SVK19880708
VYŠŇA Matej
Dukla Merida Trenčín
3:23:28
0:00:32
24
38
AUT19851014
SCHROGER Matthias
RC ARBO - GOURMETFEIN WELS
3:23:28
0:00:32
25
68
POL19870322
KRUPIŇSKI Tomasz
MGLKS“Blekitni“Dobrawa
3:23:28
0:00:32
26
87
POL19720622
BARANOWSKI Darius
ROMET WELTOUR
3:23:28
0:00:32
27
41
AUT19820728
PICHLER Michael
RC ARBO - GOURMETFEIN WELS
3:23:28
0:00:32
28
25
CZE19910405
STOHR Jan
CK Windoors Příbram
3:23:28
0:00:32
29
39
AUT19870320
GRASSMANN Franz
RC ARBO - GOURMETFEIN WELS
3:23:28
0:00:32
30
32
CZE19820702
HUDEČEK Petr
Forman Cycling Team
3:23:28
0:00:32
31
16
UKR19860716
KANYUK Anton
UKRAINA NIKOLAEV
3:23:28
0:00:32
32
52
SVK19900508
ROVNIAK Milan
Dukla Merida Trenčín
3:23:28
0:00:32
33
65
AUT19850521
SCHOGGL David
UNION-VIPERbike-WSA
3:23:28
0:00:32
34
23
CZE19851105
KŘIVÁNEK Jiří
CK Windoors Příbram
3:23:28
0:00:32
35
48
SVK19770411
KOVÁČ Maroš
Dukla Merida Trenčín
3:23:28
0:00:32
36
67
POL19860201
STRZEDULA Lukasz
MGLKS“Blekitni“Dobrawa
3:23:28
0:00:32
37
110
SVK19931129
MÁLIK Robert
CyS Žilina
3:23:28
0:00:32
38
13
UKR19891229
BOYKO Iaroslav
UKRAINA
3:23:28
0:00:32
39
81
CZE19890908
HUNAL Martin
DURATEC-JAMBOR US
3:23:28
0:00:32
40
8
UKR19791121
POLATAYKO Lyubomyr
UKRAINA
3:23:28
0:00:32
41
14
UKR19900413
LIPKEVYCH Taras
UKRAINA
3:23:36
0:00:40
42
26
CZE19910405
STOHR Pavel
CK Windoors Příbram
3:23:36
0:00:40
Distance:
Time of winner: Anton Rusnák
hlavný rozhodca - chief referee
Sokoľ
22.5.2010
JUDr. Štefan Bružeňák
riaditeľ pretekov - director of the race
66. ROČNÍK MEDZINÁRODNÝCH CYKLISTICKÝCH PRETEKOV
"KOŠICE - TATRY - KOŠICE"
4. etapa - 4th stage
43
45
CZE19850812
SVOBODA Jan
PITON/Sportful Team
3:23:38
0:00:42
44
119
NED19811203
KOOIJMANS Ruud
Global Cycling Team
3:23:41
0:00:45
45
2
CZE19891209
EHRENBERGER Jakub
CK Kolokrám-Svijany
3:23:41
0:00:45
46
120
NED19860802
MARCELIS Tom
Global Cycling Team
3:23:45
0:00:49
47
19
UKR19880222
NEBABA Zakhar
UKRAINA NIKOLAEV
3:23:45
0:00:49
48
83
SVK19850323
ZRELICA Roman
CK Banská Bystrica
3:23:45
0:00:49
49
12
UKR19880718
FONRABE Maksym
UKRAINA
3:23:45
0:00:49
50
17
UKR19881211
GOLYMBOVSKYI Dmytro
UKRAINA NIKOLAEV
3:23:45
0:00:49
51
64
AUT19781001
GEISLER Wolfgang
UNION-VIPERbike-WSA
3:23:45
0:00:49
52
60
SVK19820826
HAUSER Tomáš
KPC Slovan Safety Košice
3:23:45
0:00:49
53
36
SVK19920725
SCHWABIK Johan
Inter-SC Bratislava
3:23:45
0:00:49
54
7
UKR19870731
SHCHEDOV Vitaliy
UKRAINA
3:23:45
0:00:49
55
11
UKR19890830
KULYK Andriy
UKRAINA
3:23:45
0:00:49
56
94
SLO19840301
KERKEZ Vladimír
SAVA KRANJ
3:23:45
0:00:49
57
51
SVK19690106
POLIEVKA Pavol
Dukla Merida Trenčín
3:23:45
0:00:49
58
63
AUT19750427
FALTHEINER Werner
UNION-VIPERbike-WSA
3:23:58
0:01:02
59
58
SVK19740407
SALOŇ Ivan
KPC Slovan Safety Košice
3:23:58
0:01:02
60
121
NED19811016
SMITS Florian
Global Cycling Team
3:24:00
0:01:04
61
104
HUN19760828
WERDERITS Adam
MERIDA HCT
3:24:05
0:01:09
62
35
SVK19911205
SLOTTA Martin
Inter-SC Bratislava
3:24:24
0:01:28
63
109
SVK19930203
BUČO Jakub
CyS Žilina
3:24:24
0:01:28
64
59
SVK19890731
MAHĎAR Martin
KPC Slovan Safety Košice
3:24:24
0:01:28
65
33
CZE19830707
BEZUNK Ondřej
Forman Cycling Team
3:24:24
0:01:28
66
55
SVK19910117
MAREK Boris
Dukla Merida Trenčín
3:24:24
0:01:28
67
9
UKR19840909
RADIONOV Mykhaylo
UKRAINA
3:24:24
0:01:28
68
105
AUT19710801
BRUCKNER Ferdinand
Cycling 2000 Miskolc
3:24:24
0:01:28
69
56
SVK19901206
HRBÁČEK Miroslav
Dukla Merida Trenčín
3:24:36
0:01:40
70
18
UKR19850923
SIMINSKY Vitalii
UKRAINA NIKOLAEV
3:24:36
0:01:40
71
61
SVK19800606
NEMČÍK Ivan
KPC Slovan Safety Košice
3:24:47
0:01:51
72
98
SLO19870918
BURJEK Nik
SAVA KRANJ
3:24:47
0:01:51
73
96
SLO19820120
ZRIMŠEK Jure
SAVA KRANJ
3:24:47
0:01:51
74
97
SLO19780717
ŠILAR Uroš
SAVA KRANJ
3:24:47
0:01:51
75
4
CZE19771008
ŘÍHA Jiří
CK Kolokrám-Svijany
3:25:19
0:02:23
76
84
NED19890502
LOF Jan
CK Banská Bystrica
3:25:28
0:02:32
77
28
CZE19891207
ZAORAL Marek
CK Windoors Příbram
3:25:41
0:02:45
78
77
CZE19810924
SOUKUP Josef
DURATEC-JAMBOR US
3:25:44
0:02:48
79
27
CZE19890502
WOLF Jan
CK Windoors Příbram
3:25:55
0:02:59
80
69
POL19880115
OSOWSKI Mateusz
MGLKS“Blekitni“Dobrawa
3:26:27
0:03:31
81
70
POL19891010
KWIATKOWSKI Mateusz
MGLKS“Blekitni“Dobrawa
3:26:27
0:03:31
82
57
SVK19831205
STACHURA Lukáš
KPC Slovan Safety Košice
3:27:00
0:04:04
83
44
CZE19750411
ZAHRÁDKA Petr
PITON/Sportful Team
3:27:50
0:04:54
84
91
POL19840608
WOLSKI Marcin
ROMET WELTOUR
3:27:50
0:04:54
85
31
CZE19790206
TOMEČEK Lubomír
Forman Cycling Team
3:27:50
0:04:54
86
46
CZE19810729
PELÁNEK Luboš
PITON/Sportful Team
3:29:18
0:06:22
87
21
SVK19930306
GEBRLÍN Lukáš
MŠK - CK Žiar nad Hronom
3:36:01
0:13:05
88
43
CZE19850808
KRUPIČKA Martin
PITON/Sportful Team
3:34:46
0:11:50
89
78
CZE19810517
MARŠÍK Tomáš
DURATEC-JAMBOR US
3:42:04
0:19:08
Anton Rusnák
hlavný rozhodca - chief referee
Sokoľ
22.5.2010
JUDr. Štefan Bružeňák
riaditeľ pretekov - director of the race
66. ROČNÍK MEDZINÁRODNÝCH CYKLISTICKÝCH PRETEKOV
"KOŠICE - TATRY - KOŠICE"
4. etapa - 4th stage
90
112
AUT19841110
SCHERNTHANNER Philipp
Union Raiffeisen Road Team Tirol
3:42:04
0:19:08
91
6
SVK19910909
BALCIAR Filip
BKP
3:42:04
0:19:08
92
75
CZE19850209
CIMBALNÍK Pavel
Cyklo MXM Hulín
3:42:04
0:19:08
93
76
CZE19691121
KUDA Pavel
Cyklo MXM Hulín
3:42:04
0:19:08
94
102
HUN19760831
SZÓRADI Balász
MERIDA HCT
3:42:04
0:19:08
95
82
SVK19780503
FRAŇO Martin
CK Banská Bystrica
3:42:34
0:19:38
Výsledková listina po 4. etape - General results - 4th stage
614,5
km
Time of winner:
16:15:08
Average speed of winner:
37,810
km/h
Por.
Št.č.
UCI kód
Meno
Klub
Čas
Odstup
Pos.
St.No.
UCI code
Name
Team
Time
Gap
1
95
SLO19860718
ŠVAB Gašper
SAVA KRANJ
16:15:08
2
93
SLO19780220
STARE Matej
SAVA KRANJ
16:15:30
0:00:22
3
66
CZE19790212
HOMOLKA Adam
UNION-VIPERbike-WSA
16:15:32
0:00:24
4
24
SVK19761017
BRONIŠ Roman
CK Windoors Příbram
16:15:42
0:00:34
5
42
AUT19780811
TRAMPUSCH Gerhard
RC ARBO - GOURMETFEIN WELS
16:15:55
0:00:47
6
53
SVK19721104
NAGY Robert
Dukla Merida Trenčín
16:16:04
0:00:56
7
86
NED19850526
BURGER Leon
CK Banská Bystrica
16:16:14
0:01:06
8
38
AUT19851014
SCHROGER Matthias
RC ARBO - GOURMETFEIN WELS
16:16:14
0:01:06
9
111
AUT19800907
GREDLER Roman
Union Raiffeisen Road Team Tirol
16:17:49
0:02:41
10
25
CZE19910405
STOHR Jan
CK Windoors Příbram
16:18:02
0:02:54
11
1
CZE19831002
ČER Tomáš
CK Kolokrám-Svijany
16:18:07
0:02:59
12
13
UKR19891229
BOYKO Iaroslav
UKRAINA
16:18:11
0:03:03
13
50
SVK19880708
VYŠŇA Matej
Dukla Merida Trenčín
16:18:15
0:03:07
14
48
SVK19770411
KOVÁČ Maroš
Dukla Merida Trenčín
16:18:30
0:03:22
15
118
NED19850714
ANDREA Erik
Global Cycling Team
16:20:31
0:05:23
16
26
CZE19910405
STOHR Pavel
CK Windoors Příbram
16:21:07
0:05:59
17
116
NED19820815
van de BERG Pim
Global Cycling Team
16:21:28
0:06:20
18
87
POL19720622
BARANOWSKI Darius
ROMET WELTOUR
16:21:47
0:06:39
19
16
UKR19860716
KANYUK Anton
UKRAINA NIKOLAEV
16:22:18
0:07:10
20
94
SLO19840301
KERKEZ Vladimír
SAVA KRANJ
16:22:30
0:07:22
21
41
AUT19820728
PICHLER Michael
RC ARBO - GOURMETFEIN WELS
16:22:31
0:07:23
22
8
UKR19791121
POLATAYKO Lyubomyr
UKRAINA
16:22:39
0:07:31
23
3
CZE19750523
SVOBODA Jakub
CK Kolokrám-Svijany
16:22:54
0:07:46
24
34
CZE19910921
HYNEK Dominik
Forman Cycling Team
16:22:58
0:07:50
25
81
CZE19890908
HUNAL Martin
DURATEC-JAMBOR US
16:23:10
0:08:02
26
7
UKR19870731
SHCHEDOV Vitaliy
UKRAINA
16:23:26
0:08:18
27
51
SVK19690106
POLIEVKA Pavol
Dukla Merida Trenčín
16:23:38
0:08:30
28
96
SLO19820120
ZRIMŠEK Jure
SAVA KRANJ
16:24:01
0:08:53
29
98
SLO19870918
BURJEK Nik
SAVA KRANJ
16:24:15
0:09:07
30
97
SLO19780717
ŠILAR Uroš
SAVA KRANJ
16:24:34
0:09:26
31
65
AUT19850521
SCHOGGL David
UNION-VIPERbike-WSA
16:25:08
0:10:00
32
39
AUT19870320
GRASSMANN Franz
RC ARBO - GOURMETFEIN WELS
16:25:45
0:10:37
33
40
AUT19740707
RIEBENBAUER Werner
RC ARBO - GOURMETFEIN WELS
16:26:02
0:10:54
34
37
SVK19750518
RIŠKA Martin
RC ARBO - GOURMETFEIN WELS
16:26:21
0:11:13
35
59
SVK19890731
MAHĎAR Martin
KPC Slovan Safety Košice
16:26:22
0:11:14
36
90
POL19830707
PRZYDZIAL Artur
ROMET WELTOUR
16:27:08
0:12:00
37
73
CZE19860219
HRADIL Jiři
KCK Cykloteam Zlín
16:27:34
0:12:26
38
32
CZE19820702
HUDEČEK Petr
Forman Cycling Team
16:27:35
0:12:27
39
20
UKR19810413
KONONENKO Roman
UKRAINA NIKOLAEV
16:27:37
0:12:29
40
11
UKR19890830
KULYK Andriy
UKRAINA
16:28:04
0:12:56
41
113
AUT19890301
PRAXMARER Stefan
Union Raiffeisen Road Team Tirol
16:28:46
0:13:38
42
119
NED19811203
KOOIJMANS Ruud
Global Cycling Team
16:28:48
0:13:40
Total distance:
Anton Rusnák
hlavný rozhodca - chief referee
KOŠICE-TATRY-KOŠICE
19.-23.5.2010
JUDr. Štefan Bružeňák
riaditeľ pretekov - director of the race
66. ROČNÍK MEDZINÁRODNÝCH CYKLISTICKÝCH PRETEKOV
"KOŠICE - TATRY - KOŠICE"
Výsledková listina po 4. etape - General results - 4th stage
43
28
CZE19891207
ZAORAL Marek
CK Windoors Příbram
16:29:10
0:14:02
44
52
SVK19900508
ROVNIAK Milan
Dukla Merida Trenčín
16:29:12
0:14:04
45
17
UKR19881211
GOLYMBOVSKYI Dmytro
UKRAINA NIKOLAEV
16:29:16
0:14:08
46
2
CZE19891209
EHRENBERGER Jakub
CK Kolokrám-Svijany
16:29:54
0:14:46
47
36
SVK19920725
SCHWABIK Johan
Inter-SC Bratislava
16:31:27
0:16:19
48
45
CZE19850812
SVOBODA Jan
PITON/Sportful Team
16:31:46
0:16:38
49
63
AUT19750427
FALTHEINER Werner
UNION-VIPERbike-WSA
16:31:48
0:16:40
50
64
AUT19781001
GEISLER Wolfgang
UNION-VIPERbike-WSA
16:31:50
0:16:42
51
67
POL19860201
STRZEDULA Lukasz
MGLKS“Blekitni“Dobrawa
16:32:07
0:16:59
52
19
UKR19880222
NEBABA Zakhar
UKRAINA NIKOLAEV
16:32:17
0:17:09
53
18
UKR19850923
SIMINSKY Vitalii
UKRAINA NIKOLAEV
16:32:28
0:17:20
54
84
NED19890502
LOF Jan
CK Banská Bystrica
16:32:50
0:17:42
55
14
UKR19900413
LIPKEVYCH Taras
UKRAINA
16:33:00
0:17:52
56
12
UKR19880718
FONRABE Maksym
UKRAINA
16:33:43
0:18:35
57
88
POL19770918
KOHUT Slawomír
ROMET WELTOUR
16:34:30
0:19:22
58
62
SVK19881223
SAGAN Juraj
KPC Slovan Safety Košice
16:34:36
0:19:28
59
60
SVK19820826
HAUSER Tomáš
KPC Slovan Safety Košice
16:34:47
0:19:39
60
69
POL19880115
OSOWSKI Mateusz
MGLKS“Blekitni“Dobrawa
16:35:51
0:20:43
61
9
UKR19840909
RADIONOV Mykhaylo
UKRAINA
16:36:41
0:21:33
62
77
CZE19810924
SOUKUP Josef
DURATEC-JAMBOR US
16:36:58
0:21:50
63
27
CZE19890502
WOLF Jan
CK Windoors Příbram
16:37:07
0:21:59
64
35
SVK19911205
SLOTTA Martin
Inter-SC Bratislava
16:41:18
0:26:10
65
120
NED19860802
MARCELIS Tom
Global Cycling Team
16:41:32
0:26:24
66
47
SVK19730102
ŠIPEKY Ján
Dukla Merida Trenčín
16:45:02
0:29:54
67
44
CZE19750411
ZAHRÁDKA Petr
PITON/Sportful Team
16:47:43
0:32:35
68
110
SVK19931129
MÁLIK Robert
CyS Ţilina
16:47:46
0:32:38
69
46
CZE19810729
PELÁNEK Luboš
PITON/Sportful Team
16:48:17
0:33:09
70
105
AUT19710801
BRUCKNER Ferdinand
Cycling 2000 Miskolc
16:49:09
0:34:01
71
23
CZE19851105
KŘIVÁNEK Jiří
CK Windoors Příbram
16:49:48
0:34:40
72
68
POL19870322
KRUPIŇSKI Tomasz
MGLKS“Blekitni“Dobrawa
16:49:53
0:34:45
73
109
SVK19930203
BUČO Jakub
CyS Ţilina
16:50:46
0:35:38
74
121
NED19811016
SMITS Florian
Global Cycling Team
16:51:25
0:36:17
75
4
CZE19771008
ŘÍHA Jiří
CK Kolokrám-Svijany
16:51:58
0:36:50
76
112
AUT19841110
SCHERNTHANNER Philipp
Union Raiffeisen Road Team Tirol
16:53:32
0:38:24
77
91
POL19840608
WOLSKI Marcin
ROMET WELTOUR
16:54:50
0:39:42
78
104
HUN19760828
WERDERITS Adam
MERIDA HCT
16:57:06
0:41:58
79
31
CZE19790206
TOMEČEK Lubomír
Forman Cycling Team
17:01:15
0:46:07
80
83
SVK19850323
ZRELICA Roman
CK Banská Bystrica
17:01:38
0:46:30
81
70
POL19891010
KWIATKOWSKI Mateusz
MGLKS“Blekitni“Dobrawa
17:02:40
0:47:32
82
55
SVK19910117
MAREK Boris
Dukla Merida Trenčín
17:04:41
0:49:33
83
56
SVK19901206
HRBÁČEK Miroslav
Dukla Merida Trenčín
17:05:40
0:50:32
84
102
HUN19760831
SZÓRADI Balász
MERIDA HCT
17:07:07
0:51:59
85
78
CZE19810517
MARŠÍK Tomáš
DURATEC-JAMBOR US
17:14:12
0:59:04
86
76
CZE19691121
KUDA Pavel
Cyklo MXM Hulín
17:16:21
1:01:13
87
43
CZE19850808
KRUPIČKA Martin
PITON/Sportful Team
17:24:00
1:08:52
88
21
SVK19930306
GEBRLÍN Lukáš
MŠK - CK Ţiar nad Hronom
17:25:26
1:10:18
89
33
CZE19830707
BEZUNK Ondřej
Forman Cycling Team
17:26:06
1:10:58
Anton Rusnák
hlavný rozhodca - chief referee
KOŠICE-TATRY-KOŠICE
19.-23.5.2010
JUDr. Štefan Bružeňák
riaditeľ pretekov - director of the race
66. ROČNÍK MEDZINÁRODNÝCH CYKLISTICKÝCH PRETEKOV
"KOŠICE - TATRY - KOŠICE"
Výsledková listina po 4. etape - General results - 4th stage
90
6
SVK19910909
BALCIAR Filip
BKP
17:31:10
1:16:02
91
61
SVK19800606
NEMČÍK Ivan
KPC Slovan Safety Košice
17:38:19
1:23:11
92
58
SVK19740407
SALOŇ Ivan
KPC Slovan Safety Košice
17:38:19
1:23:11
93
82
SVK19780503
FRAŇO Martin
CK Banská Bystrica
17:40:40
1:25:32
94
57
SVK19831205
STACHURA Lukáš
KPC Slovan Safety Košice
17:40:42
1:25:34
95
75
CZE19850209
CIMBALNÍK Pavel
Cyklo MXM Hulín
17:41:29
1:26:21
Close