1. 6 GER19871120 PFINGSTEN Christoph Van Vliet EBH Elshof 01:02:42 00:00:00 60
2. 15 CZE19820919 KÁŠEK David Cyklo Team Budvar Tábor 01:03:09 00:00:27 50
3. 5 CZE19870725 BAMBULA Ondřej Cyklo Team Budvar Tábor 01:04:21 00:01:39 45
4. 3 CZE19761020 DLASK Petr TELENET FIDEA CYCLING TEAM 01:04:23 00:01:41 40
5. 11 CZE19820322 KYZIVÁT Vladimír JOHNSON CONTROLS AŠ MB 01:04:58 00:02:16 35
6. 10 SVK19730408 METLIČKA Václav JOHNSON CONTROLS AŠ MB 01:05:15 00:02:33 30
7. 18 CZE19890908 HUNAL Martin Velosport Valenta SCOTT Team 01:05:21 00:02:39 28
8. 69 CZE19851220 FRIEDL Jiří MERIDA BIKING TEAM 01:05:21 00:02:39 26
9. 16 CZE19910804 NESVADBA Jan KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N 01:05:21 00:02:39 24
10. 9 SVK19861224 HARING Martin CK Banská Bystrica 01:05:34 00:02:52 22
11. 25 CZE19920501 LASÁK Matěj MAX CURSOR 01:05:47 00:03:05 20
12. 55 CZE19900718 RAUCHFUSS Marek SCOTT CYCLING TEAM Kolín 01:05:50 00:03:08 19
13. 34 CZE19920809 BOROŠ Michael Cyklo Team Budvar Tábor 01:06:16 00:03:34 18
14. 8 SVK19710611 GLAJZA Robert BKP 01:06:16 00:03:34 17
15. 31 CZE19821114 EBERL Filip SCOTT CYCLING TEAM Kolín 01:06:47 00:04:05 16
16. 29 CZE19891121 PLEVÁK Ivo MAX CURSOR 01:07:01 00:04:19 15
17. 19 CZE19900203 ROHEL Břetislav FORMAN Cycling Team 01:08:54 00:06:12 14
18. 30 CZE19850519 PODRAZIL Tomáš TJ Sokol Holé Vrchy 01:09:20 00:06:38 13
19. 21 CZE19900107 NEPRAŠ Karel ACK Stará Ves n. Ondřejnicí 1 12
20. 63 CZE19880921 BRÁZDIL Jiří ARBÖ DENZEL CLIF WIEN 1 11
21. 23 CZE19810924 SOUKUP Josef DURATEC - JAMBOR UHELNÉ SKLADY 1 10
22. 40 CZE19890516 MUSIL Jaroslav Cyklo Team Budvar Tábor 2 9
23. 20 CZE19831016 BAMBULA Stanislav Cyklo Team Budvar Tábor 2 8
24. 17 CZE19710113 CIRKL Petr VELO - CLUB CIRKL NETOLICE 2 7
25. 35 CZE19831017 BENDA Michal JOHNSON CONTROLS AŠ MB 2 6
26. 39 CZE19910412 ŠIMERLE Michal KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N 3 5
27. 74 AUT19720608 MÖRX Roland ARBÖ Radsport Kiesl 3 4
28. 65 CZE19911216 ŘEHÁK Martin ALPINE PRO - AUTHOR TEAM 3 3
29. 36 CZE19890816 MALÍK Michal KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N 4 2
30. 51 CZE19920106 BARTÁK Tomáš SCOTT CYCLING TEAM Kolín 4 1
31. 71 SVK19900210 ZIMANY Andrei Bike pro, s.r.o., Banská Bystrica 4
32. 37 CZE19920422 PAPEŽ Vojtěch Cyklo Team Budvar Tábor 4
33. 44 CZE19900924 KOVANDA Lukáš Cyklo Team Budvar Tábor 5
34. 73 CZE19841005 BŘEZINA Petr BIKE TEAM KOLA KAŇKOVSKÝ o.s. 5
35. 66 CZE19920511 SEDLÁČEK Marek S.K. JIŘÍ TEAM OSTRAVA 5
36. 57 CZE19920429 ŠLÉGL Jiří JOHNSON CONTROLS AŠ MB 6
37. 56 CZE19910627 SUCHÝ Josef JOHNSON CONTROLS AŠ MB 6
38. 59 CZE19860428 SVATOŠ Václav TJ Sokol Holé Vrchy 6
39. 62 CZE19920508 MITAS Lukáš RBB INVEST Jindř. Hradec 6
40. 68 USA19780930 PATTON Jeff bay 101/HRS/Rocklobster 6
41. 67 CZE19900926 TOMEK Josef KOLÍK TJ BOHUMÍN 6
42. 70 CZE19921002 KLOS Viktor S.K. JIŘÍ TEAM OSTRAVA 7
43. 61 CZE19881001 HOLICKÝ Tomáš RBB INVEST Jindř. Hradec 7
Nedokončili
12 MLYNÁŘ Zdeněk MAX CURSOR
26 SPĚŠNÝ Milan S&H SUPERIOR MTB TEAM
38 VLČEK Michal KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N
58 PODRAZIL Jiří TJ Sokol Holé Vrchy
72 MAGNUSEK Jakub S&H SUPERIOR MTB TEAM
Close