1. MINNE Stijn WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE 02:42:00
2. FINDLAY Tom CYCLING NEW PLYMOUTH :00:01
3. VANHAVERBEKE Jurgen WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT :00:40
4. VAN SPEYBROEK Bart WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT
5. VAN GOETHEM Brian TML DOMMELSTREEK
6. BORRY Kim CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS
7. MAGNER Ty TEAM TYPE 1 DEVELOPMENT
8. VIAENE Jonas OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM
9. JOYCE Sean CT TOMACC
10. DECAESTEKER Frederik VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM
11. VUYLSTEKER Pieter DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM O
12. VANDAELE Philip PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV
13. LEFEVER Nico VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM :01:12
14. CASIER Arne GEOX FUJI TEST TEAM
15. DEMUYNCK Koen ACTIVATE NUTRITION CYCLING TEAM
16. FOURNIER Fabien EC RAISMES PETITE FORE :01:19
17. MCLEOD Ruaraidh DUNKERQUE LITTORAL CY
18. SABBE Enzo KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW
19. DENOLF Gianni CYCLINGCHAMPS
20. VERHAEGHE Sander EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM
21. TOORTELBOOM Frederik TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE
22. KINCH Llewellyn GWR TEAM
23. DEGRENDELE Bjorn GEOX FUJI TEST TEAM
24. FARABAUGH Adam TEAM DESCHUYTTER KWSC WESTKERKE
25. FOBERT Victor CC NOGENT / OISE
26. VANNEVEL Dries ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM
27. FRANCK Eamon USA NATIONAL TEAM
28. VANDENBERGHE Nick TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE
29. RAEDT Nielsen BCV WORKS CT INGELMUNSTER
30. DEVINNE Mikael DUNKERQUE LITTORAL CY
31. LAMBRECHT Martijn WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE
32. THOMPSON Nathaniel GEOX-FUJI TEST TEAM
33. RAMMANT Stijn KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI
34. VANDIERENDONCK Gert WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE
35. PROVOST Stijn CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS
36. MARCHAND Gianni KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI
37. DE RUWE Frederiek VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM
38. BOONE Diego KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW
39. SIX Robbe KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW
40. ROOSE Jeroen CYCLING TEAM VERMEEREN
41. KNEUVEN Taylor GEOX FUJI TEST TEAM
42. DAUWENS Jan PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV
43. DE NAEGHEL Manuel ARDILLES CYCLING TEAM
44. VERMEULEN Nicolas LINGIER VERSLUYS BEACHBIKERS VZW
45. TAILLIEU Kristof DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LA
46. LEFEBVRE Tanguy EC RAISMES PETITE FORE
47. NEIRYNCK Kevin C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE :01:42
48. MAENE Kevin CYCLING TEAM LUTHO
49. CLAUWAERT Joeri CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS
50. EISAKS Kalvis EC RAISMES PETITE FORE
Close