1. 27 NED19950119 POEL Matthieu van der 0:37:59
2. 58 GER19940506 HERKLOTZ Silvio + 0:26
3. 38 NED19940727 WEIJERS Koen + 0:37
4. 61 BEL19940915 AERT Wout van + 0:48
5. 45 BEL19940228 VELDE Matthias van de + 0:58
6. 41 NED19941121 WOUTERS Toon + 1:08
7. 3 NED19940227 BEEK Pjotr van
8. 64 POL19951004 PALUTA Michal + 1:19
9. 39 NED19950222 WIJKEL Stan
10. 1 NED19940320 ARIESEN Tim + 1:23
11. 28 CZE19950103 POKORNY Karel
12. 60 GER19940712 GRUNER Yannick + 1:24
13. 17 NED19940213 KRAMER Erik + 1:26
14. 15 NED19950905 HEIJDEN Bjorn van der + 1:33
15. 19 CZE19940402 LUKES Daniel + 1:34
16. 2 NED19940822 BAKEL Robbie van + 1:57
17. 25 CZE19940629 NOVACEK Tomas + 2:07
18. 11 NED19940416 GIESKENS Nicky + 2:35
19. 12 NED19950117 GOEREE Niels + 2:52
20. 5 BEL19950723 BRAUWER Brend de
21. 34 NED19950207 SCHAFT Tom
22 62 NED19940214 DEKKER Sjors + 2:55
36e Internationale Nissan Super Prestige Veldrit
Final Classification Junior
22. 23. 7 NED19940831 BRIENISSEN Marco + 3:01
24. 40 NED19951111 WOLSINK Jelle
25. 18 NED19950630 LAMMERTINK Mats
26. 57 NED19941226 SCHOUTEN Daan + 3:16
27. 42 NED19951007 ZENNIPMAN Wessel + 3:23
28. 35 CZE19940329 SVRCINA Karel + 3:32
29. 47 NED19950330 BRAAM Lehvi + 3:43
30. 63 POL19940407 PLOTKA Miroslaw + 3:45
31. 53 BEL19941115 LAET Nicolas de + 3:53
32. 56 NED19950519 ZUIDEMA Benjamin + 3:56
33. 13 NED19950117 GOEREE Rick
34. 10 NED19951004 DUIN Patrick van der + 4:12
35. 37 NED19940922 VEN Koen van de
36. 46 GER19950630 PECHTL Luis Bodo + 4:15
37. 55 NED19950529 ERP Stijn van + 4:47
38. 48 NED19950831 JUNTE Maarten
39. 49 NED19940920 GERMS Daan + 5:12
40. 51 NED19940929 VEEKEN Maarten van der + 5:19
41. 8 NED19940429 CASTEL Mike + 5:20
42. 59 CZE19940111 REHAK Jiri
43. 24 NED19940926 NOBEL Rick + 5:57
44. 14 NED19950304 HARTOG Falko den 2 Laps
45. 52 NED19940418 KARSIJNS Ruben 3 Laps
46. 36 NED19950522 VARIK Twan van
DNF Yannick Runhart
DNF David Sadowsky
DNF Bas van der Kooij
Klassement Nissan Superprestige Topsport Vlaanderen Trofee Juniores (na 5 wedstrijden)
1. Mathieu van der Poel (BBox/Ned) 73 punten
2. Wout Van Aert 66
3. Pjotr van Beek (Ned) 51
4. Daan Soete 48; 5. Daan Hoeyberghs 40; 6. Silvio Herklotz (Dui) 38; 7. Matthias Van de Velde 34; 8. Yorben Van Tichelt 29; 9. Tim Ariesen (Need) en Koen Weijers (Ned) 28; 11. Quentin Jauregui (Fra) 25; 12. Quinten Hermans en Stan Wijkel (Ned) 21; 14. Toon Wouters (Ned) 10; 15. Berne Vankeirsbilck 9; 16. Ben Boets, Bryan van Rooijen (Ned), Eric Kramer (Ned) en Michal Paluta (Pol) 8; 20. Nicolas Clepp 7; 21. Hugo Robinson (GBr) 6; 22. Onno Verheyen (Ned), Braam Merlier, Yannick Grüner (Dui) en Karel Pokorny (Tsj) 5; 26. Jelto Veroft (Ned) 4; 27. Martijn Budding (Ned) en Steffen Muller (Dui) 3; 29. Björn van der Heijden (Ned) 2; 30. Stijn Van Tichelen en Daniel Lukes (Tsj) 1
Close