1. VAN DEN BOGAERT Hans (KWC De Rupelspurters Boom)
2. DECOCK Tom (Afd.West-Vlaanderen-WBV)
3. DE CLEYN Dave (Scott USA Cycling Team)
4. VAN TUYN Filip (KSC Steeds Vooraan Kontich)
5. ALBERT Niels (Palmans-Collstrop)
6. DAELMANS Arne (Klaipeda Splendid Cycling Team)
7. HERMANS Bart (Balen BC)
8. LAMBRECHTS Tom (WSC Jonge Renners Booischot)
9. FRANCKAERT Gregory (Asfra Racing Team)
10.ZEGERS kristof (WSC Jonge Renners Booischot)
11.GOOVAERTS Tom (Edegem Bicycle Club)
12.BAESTAENS Vincent (Fidea Cycling Team)
13.VAN CROMBRUGGEN Geert (Royal Cureghem Sportif Brussel)
14.THIELEMANS Jeroen (Cycling Team-Thielemans & Co-Reynaers)
15.REEKMANS Pieter (Heylen Meubelcentrale)
16.THIELEMANS Mike (Cycling Team-Thielemans & Co-Reynaers)
17.VANLOMMEL Jurgen (De Kastelse Durvers)
18.DE PROOST Nick (DCM-GB Vorselaar Cycling Team)
19.SMETS Ken (NHT Cyclingteam Tielen)
20.PAUWELS Dries (Empella Cezech Team)
21.MEEUSEN Tom (Fidea Cycling Team)
22.VERSCHUEREN Bart (Koninklijke Stoempersclub Leuven)
23.COP Kristof (AWS Cycling Team Kasterlee)
24.VAN DAEL Jan (Sunweb-Projob)
25.AERNOUTS Jim (JVR De Batauwers)
26.VAN GOMPEL Chris (Royal Antwerp Bicycle Club)
27.VAN BOUWEL Eddy (Van Der Vorst CT Duffel)
28.THIJS Wim (Edegem Bicycle Club)
29.HUYS Stijn (Palmans-Collstrop)
30.ONGHENA Matthias (WC Onder Ons Parike)
31.VERGEYLEN Gregory (Rijschool AH-Gentse VS)
32.DE KORT Tom (AWS Cycling Team Kasterlee)
33.RAEYMAKERS Sten (AWS Cycling Team Kasterlee)
34.LANG René (VC Butzberg)
35.GERRITSE Ferdi (De Batauwers)
36.DAVID Nicky (WC Onder Ons Parike)
37.LAENEN David (Van Der Vorst CT Duffel)
38.JACOBS Wim (Van Der Vorst CT Duffel)
39.HENDERICKX Nico (VC De Lievespurters Zomergem)
40.VAN LEEST Arnaud (Theo Middelkamp)
41.LOEF Kurt (WSC De Jonge Renners Booischot)
42.BOECKX Thomas (Edegem Bicycle Club)
43.GOVAERTS Dries (Scott USA Cycling Team)
44.BOSSAERTS Kevin (Van Der Vorst CT Duffel)
45.SELS Nick (Van Der Vorst CT Duffel)
46.VAN DEN BRANDE Kay (Palmans-Collstrop)
47.LEEMANS Wim (AWS Cycling Team Kasterlee)
48.THIELEMANS Bart (Cycling Team-Thielemans & Co-Reynaers)
49.SCEVENELS Steven (KWC Heist Zuiderkempen)
50.JACOBS Giljan (United Cycling Team St Truiden)
51.ARNOUTS Jan (AWS Cycling Team Kasterlee)
52.VERDICKT kenneth (Scott USA Cycling Team)
53.VAN DEN BOSCH Tom (Palmans-Collstrop)
54.LUYTEN Kristof (United Cycling Team St Truiden)
55.SCHOL Steven (KSW De Demerspurters Haacht-Betekom)
56.SCHOL Dieter (KSW De Demerspurters Haacht-Betekom)
57.DANCKAERS Jochem (Afdeling Antwerpen-WBV)
58.CANT Kevin (AWS Cycling Team Kasterlee)
59.VERHOEVEN Dennis (AWS Cycling Team Kasterlee)
60.GEERTS Stig (WAC Hoboken)
Close