1 Austin Vincent (Team CF) 0:32:22
2 Peter Goguen (Team CF) 0:00:47
3 Ian Haupt (My Wife Inc) 0:01:09
4 Ethan Reynolds (BYRDS (Boise Young Rider Dev Squad)) 0:01:18
5 Maxx Chance (Boulder Junior Cycling) 0:01:44
6 Jonathan Anderson (Essex County Velo/Essex County Velo (ECV)) 0:02:25
7 David Lombardo (Village-Verdigris Cycling/Verdigris-Village CX Team) 0:02:28
8 Byron Rice (Inland/Back to Dirt/Inland Construction) 0:02:29
9 Cooper Willsey (Green Mountain Bicycle Club) 0:02:45
10 William Barta (BYRDS (Boise Young Rider Dev Squad)) 0:03:21
11 Dawson Stallings (Bend Endurance Academy) 0:03:23
12 Nils Boberg (Minnesota Junior Cycling Inc.) 0:03:27
13 Nolan Brady (Old Town Bicycle (OTB)) 0:03:37
14 Matthew Owens (Green Mountain Bicycle Club) 0:03:54
15 David O'Brien (Revel Consulting/Rad Racing NW) 0:04:01
16 Noah Granigan (Mid-Atlantic Cycling Club) 0:04:08
17 Ian McShane (Red Zone Cycling) 0:04:12
18 Josey Weik (ISCorp Cycling Team) 0:04:23
19 Alden Suokko (Woodstock Bicycle Club/Killington Mountain School Cycling Team) 0:04:31
20 Gavin Haley (Red Zone Cycling) 0:04:48
21 Ian Keough (Corner Cycle Cycling Club/Bay Hill Capital /CLNoonan p/b Corner Cy) 0:04:52
22 Garrett Gerchar (Boulder Junior Cycling) 0:04:58
23 Ethan Furois (Gopher Wheelmen/Gopher Wheelman) 0:05:09
24 Lance Haidet 0:05:19
25 Alec Porter (St Paul Bicycle Racing Club/Bianchi/Grand Performance) 0:05:22
26 Miles Frank (Hammer Nutrition-CMG Racing Team/Hammer Nutrition/CMG Racing Team) 0:05:46
27 Ben Hogan (Team Kappius) 0:06:01
28 Lukas Giesen (Get Out! New Mexico) 0:06:07
29 Nevin Whittemore (Boulder Junior Cycling) 0:06:08
30 John Algermissen (Goathead Jr. Devo) 0:06:50
31 Garrett Roth (ISCorp Cycling Team) 0:06:52
32 Brannan Fix 0:07:36
33 Robert Prewitt (Queen City Wheels/Lionhearts) 0:08:20
34 Weston Flickinger (Prochain Cycling) 0:08:47
35 Zachary Peterson (KUHL)
36 Isaac Jonas (KCOI U2) 0:08:53
37 Taylor Squillaci (Get Out! New Mexico) 0:09:30
38 Brian Gaines (Gopher Wheelmen/Gopher Wheelman) 0:09:32
39 Brandon Pruett (Cycle-Therapy GA) 0:09:45
40 John Curtis (BYRDS (Boise Young Rider Dev Squad)) 0:09:54
41 Michael Gaines (Gopher Wheelmen) 0:10:02
42 Sam Beste (ISCorp Cycling Team) 0:10:04
43 Connor Tankersley (Tri Cities Road Club) 0:10:11
44 Ian Henriksen (Melon City Bike Club Inc.) 0:10:30
45 Nikos Hessert (xXx Racing) 0:11:08
46 Benedikt Toeldte (BYRDS (Boise Young Rider Dev Squad)) 0:11:20
47 Ryan Ramirez 0:11:42
48 Lane Johnson (KCOI U2) 0:12:22
49 Noah Anderson (Spin Doctor Cyclewerks Cycling Club/Spin Doctor Cyclewerks) 0:14:51
50 Peter Vollers (Woodstock Bicycle Club/Killington Mountain School Cycling Team) 0:16:18
51 Keenan Reynolds (Bend Endurance Academy) 0:17:11
52 Seamas Alessio (Goathead Jr. Devo) -1lap
53 Max Schmidtmann (Black Sheep Cycles)
DNS Nicolas Catlin (Corner Cycle Cycling Club/Bay Hill Capital /CLNoonan p/b Corner Cy)
DNS Anders Nystrom (BYRDS (Boise Young Rider Dev Squad))
DNS Richard Rainville (Racing Greyhounds/Cycle To Fitness Racing Greyhounds)
DNS Douglas Hall (The TEAM)
DNF Thomas Elliott (Higher Gear- Gear Head Cyclocross Team)
DNF Jacob Schilling (Team Mack Racing Assoc. LTD/Team Mack Racing Assn)
Close