1. Marek MIXA ASC DUKLA PRAHA
2. Jiří NESVEDA AC SPARTA PRAHA
3. Alois KAŇKOVSKÝ ASC DUKLA PRAHA
4. Daniel TUREK TJ FAVORIT BRNO
5. Tomáš OKROUHLICKÝ FOCUS CYCLING ZNOJMO
6. Zdeněk MLYNÁŘ FOCUS CYCLING ZNOJMO
7. Michael BOROŠ ČEZ CYKLOTEAM TÁBOR ( CYKLO TEAM TÁBOR )
8. Jiří BAREŠ ASC DUKLA PRAHA
9. Ondřej PÁVEK AC SPARTA PRAHA
10. Jan KLABOUCH AC SPARTA PRAHA
11. Jiří HOCHMANN ASC DUKLA PRAHA
12. František SISR ASC DUKLA PRAHA
13. Martin HUNAL AC SPARTA PRAHA
14. Rostislav KROTKÝ AC SPARTA PRAHA
15. Petr HAMPL TJ FAVORIT BRNO
16. Vojtěch NIPL TJ STADION LOUNY
17. Ondřej BAMBULA ČEZ CYKLOTEAM TÁBOR ( CYKLO TEAM TÁBOR )
18. Jan ŠIMEK CK Příbram
19. Ondřej RYBÍN ASC DUKLA PRAHA
20. Jakub EHRENBERGER TJ FAVORIT BRNO
21. Tomáš HOLUB AC SPARTA PRAHA
22. Roman FÜRST ASC DUKLA PRAHA
23. Jakub SKÁLA ČEZ CYKLOTEAM TÁBOR ( CYKLO TEAM TÁBOR )
24. Jakub SVOBODA CK Příbram
25. Jan WOLF FOCUS CYCLING ZNOJMO
26. Jiří SKALICKÝ FOCUS CYCLING ZNOJMO
27. Michal KESL CK Příbram
28. Stanislav BAMBULA ČEZ CYKLOTEAM TÁBOR ( CYKLO TEAM TÁBOR )
29. Jan DOSTÁL ASC DUKLA PRAHA
DNF Dominik CHLUPÁČ TJ FAVORIT BRNO
DNF Jan KADÚCH ASC DUKLA PRAHA
DNF Daniel VEJMELKA AC SPARTA PRAHA
DNF Róbert MÁLIK AŠK INTER Bratislava
DNF Martin SLOTTA AŠK INTER Bratislava
DNF Tomáš JANOŠEK ACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ
DNF David KÁŠEK ČEZ CYKLOTEAM TÁBOR ( CYKLO TEAM TÁBOR )
DNF Ondřej TKADLEC SKC PROSTĚJOV
DNF Viktor VRÁŽEL SKC PROSTĚJOV
DNF Tomáš SALAJ SKC PROSTĚJOV
DNF Michal MRÁČEK SKC PROSTĚJOV
DNF Jiří MATOUŠEK SKC PROSTĚJOV
DNF Dominik HYNEK SKC PROSTĚJOV
DNF Jakub FILIP SKC PROSTĚJOV
DNF Martin CETKOVSKÝ SKC PROSTĚJOV
DNF David BABIÁNEK SKC PROSTĚJOV
DNF Aleš VĚNCEK ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR
DNF Ondřej VENDOLSKÝ ASC DUKLA PRAHA
DNF Denis RUGOVAC ASC DUKLA PRAHA
DNF Martin KŘÍŽ CK Příbram
DNF Adam ŠIMEK CK Příbram
DNF David BLAŽEJ CK Příbram
DNF Filip ENDLER CK Příbram
DNF Milan MAJORSZKÝ CK Příbram
DNF Radek KOBLIC ČEZ CYKLOTEAM TÁBOR
DNF Rene RUZMARINOVIC Arbö Rc Mc Donalds Linz
DNF Michal BEDNÁŘ ČEZ CYKLOTEAM TÁBOR ( CYKLO TEAM TÁBOR )
DNF Christopher IMREK NIEDERÖSTERREICHISCHE RADUNION ( RADCLUB POTTENDORF )
DNF Peter SCHRITTWIESER NIEDERÖSTERREICHISCHE RADUNION ( ZČE PlzeŇ )
DNF Lukáš MITAS RBB INVEST JINDŘ. HRADEC
DNF Robin KŘENECKÝ BOHEMIA CYCLING TEAM
DNF Lukáš HORÁK BOHEMIA CYCLING TEAM
DNF Jaroslav KULHAVÝ SPECIALIZED RACING
DNF Athanasios MARKOS AC SPARTA PRAHA
DNF Václav VIKTORIN AC SPARTA PRAHA
DNF Jiří DOLEŽAL AC SPARTA PRAHA
DNF Zdeněk RUBÁŠ AC SPARTA PRAHA
DNF Milan SPĚŠNÝ S&H SUPERIOR MTB TEAM
DNF Matouš ULMAN S&H SUPERIOR MTB TEAM
DNF Jan ZIMOVČÁK TJ FAVORIT BRNO
DNF Pavel HAVRÁNEK CYKLO JIŘIČKA Č.BUDĚJOVICE
DNF Petr ZIKMUND CYKLO BERY
DNF Martin BENEŠ CYKLO BERY
DNF Radek BEČKA FOCUS CYCLING ZNOJMO
DNF Marcel KACHLÍŘ FOCUS CYCLING ZNOJMO
DNF Martin HEBÍK FOCUS CYCLING ZNOJMO
DNF Ondřej VOBORA Madeta Fitness / SPECIALIZED ( MADETA FITNESS/SPECIALIZED )
DNF Pavel NOVOTNÝ BOHEMIA CYCLING TEAM
DNF Jiří JEŽEK DAS - DURATEC
Close