1 61 ROU19940619 VLAD Bogdan C.S. Bilal 2000 Constanta 2:31:37 0:00:00 0:00:10 Juniori
2 24 ROU19920403 STANCU Alexandru C.S. Otopeni 2:31:37 0:00:00 0:00:06 Elite
3 13 ROU19931129 TEREBESI Istvan C.S. Mazicon 2:31:52 0:00:15 0:00:04 Elite
4 18 ROU19931230 PLESEA Valentin C.S. Otopeni 2:31:59 0:00:22 0:00:00 Elite
5 25 ROU19900924 TINTEA Nicolae C.S. Otopeni 2:31:59 0:00:22 0:00:00 Elite
6 10 ROU19911215 SIPOS Zoltan C.S. Mazicon 2:31:59 0:00:22 0:00:00 Elite
7 23 ROU19800101 CIOCAN Alexandru C.S. Otopeni 2:31:59 0:00:22 0:00:00 Elite
8 63 ROU19950223 PISICA Robert C.S. Bilal 2000 Constanta 2:32:14 0:00:37 0:00:00 Juniori
9 38 MDA19920929 RUSNAC Maxim Moldova 2:32:17 0:00:40 0:00:00 Elite
10 50 ROU19700921 WOLTERS George Harvestehuder RSV 1909 2:32:24 0:00:47 0:00:00 Elite
11 16 ROU19931020 BUZAS Stefan C.S. Petrolul Ploiesti 2:35:53 0:04:16 0:00:00 Elite
12 4 ROU19810924 DOICESCU Cristian C.S. Bilal 2000 Constanta 2:35:55 0:04:18 0:00:00 Elite
13 35 ROU19910322 COMAN Bogdan C.S. Otopeni 2:35:55 0:04:18 0:00:00 Elite
14 43 BUL19900101 GEORGI Petkov AL. Nikolov 2:36:01 0:04:24 0:00:00 Elite
15 34 ROU19900112 NITU Adrian C.S. Otopeni 2:36:03 0:04:26 0:00:00 Elite
16 47 BUL19950125 ARABAJIEV Plamen Dobrich 2:36:18 0:04:41 0:00:00 Juniori
17 62 ROU19940318 OLTEANU Adrian C.S. Bilal 2000 Constanta 2:36:19 0:04:42 0:00:00 Juniori
18 86 ROU19950531 ZAMFIR Adrian Dumitru C.S. Mazicon 2:36:19 0:04:42 0:00:00 Juniori
19 2 ROU19691128 CIOTIC Cristian C.S. Bilal 2000 Constanta 2:37:40 0:06:03 0:00:00 Elite
20 106 ROU19960518 ANGHEL Razvan C.S. Olimpia 2:39:15 0:07:38 0:00:00 Juniori
21 95 BUL19900101 TZVETAN Stamenov AL. Nikolov 2:39:15 0:07:38 0:00:00 Juniori
22 36 ROU19880503 SERBANESCU Andrei C.S. Mazicon 2:45:00 0:13:23 0:00:00 Elite
24 94 BUL19951221 LILOVSKI Dobrin AL. Nikolov 2:47:00 0:15:23 0:00:00 Juniori
25 37 ROU19900101 SCHMIT Roland C.S. Mazicon 2:47:00 0:15:23 0:00:00 Elite
26 93 ROU19900101 KOLEV Victor AL. Nikolov 2:47:00 0:15:23 0:00:00 Juniori
27 3 ROU19750715 GRIGORESCU Filip C.S. Bilal 2000 Constanta 2:49:00 0:17:23 0:00:00 Elite
28 39 MDA19931103 BRAICOV Iulian Moldova 2:49:00 0:17:23 0:00:00 Elite
29 73 ROU19940809 BUDUROI Alexandru C.S. Petrolul Ploiesti 2:51:00 0:19:23 0:00:00 Juniori
30 42 MDA19920327 VRABII Andrei Moldova 2:51:00 0:19:23 0:00:00 Elite
31 101 ROU19960527 IORGA Catalin C.S. Bilal 2000 Constanta 2:53:00 0:21:23 0:00:00 Juniori
32 17 ROU19930809 OPREA Lucian C.S. Petrolul Ploiesti 2:53:00 0:21:23 0:00:00 Elite
33 69 ROU19950915 POENARU Alexandru C.S. Petrolul Ploiesti 2:53:00 0:21:23 0:00:00 Juniori
34 49 BUL19941006 DIMOV Radostiv Dobrich 2:55:00 0:23:23 0:00:00 Juniori
35 40 MDA19921102 COLOTENCO Veaceslav Moldova 2:57:00 0:25:23 0:00:00 Elite
36 70 ROU19950322 GANEA Andrei C.S. Petrolul Ploiesti 2:57:00 0:25:23 0:00:00 Juniori
37 48 BUL19941014 PETKOV Stoian Dobrich 2:57:00 0:25:23 0:00:00 Juniori
38 45 ROU19930608 UZIR Chefki Dobrich 2:57:00 0:25:23 0:00:00 Elite
39 6 ROU19900101 DINU Marian C.S. Olimpia 2:59:00 0:27:23 0:00:00 Elite
40 44 BUL19930918 POPOV Dimitar Dobrich 2:59:00 0:27:23 0:00:00 Elite
41 41 MDA19920701 TERUS Igor Moldova 2:59:00 0:27:23 0:00:00 Elite
42 107 ROU19970125 TURCU Cosmin Ionut C.S. Olimpia 3:01:00 0:29:23 0:00:00 Juniori
43 109 ROU19940411 PARVAN Mihai C.S. Olimpia 3:01:00 0:29:23 0:00:00 Juniori
44 128 ROU19900101 ARNAUT Razvan C.S. Cibo Brasov 3:03:00 0:31:23 0:00:00 Juniori
DNS 12 ROU19731226 MORCOV Stefan C.S. Mazicon Elite
DNS 7 ROU19920904 GROSU Eduard Michael C.S. Torpedo Zarnesti Elite
Clasament general dupa 4 etape - Elite
Sambata 19/5/2012 M.O.: 43.257km/h
Loc Nr. Conc Cod U.C.I. Nume Echipa Timp Diferenta
Place Bib U.C.I. Code Name Team Time Gap
1 23 ROU19800101 CIOCAN Alexandru C.S. Otopeni 7:24:47
2 25 ROU19900924 TINTEA Nicolae C.S. Otopeni 7:25:15 0:00:28
3 18 ROU19931230 PLESEA Valentin C.S. Otopeni 7:25:29 0:00:42
4 38 MDA19920929 RUSNAC Maxim Moldova 7:26:11 0:01:24
5 13 ROU19931129 TEREBESI Istvan C.S. Mazicon 7:28:29 0:03:42
6 10 ROU19911215 SIPOS Zoltan C.S. Mazicon 7:28:30 0:03:43
7 35 ROU19910322 COMAN Bogdan C.S. Otopeni 7:32:46 0:07:59
8 24 ROU19920403 STANCU Alexandru C.S. Otopeni 7:44:09 0:19:22
9 17 ROU19930809 OPREA Lucian C.S. Petrolul Ploiesti 7:47:27 0:22:40
10 4 ROU19810924 DOICESCU Cristian C.S. Bilal 2000 Constanta 7:50:47 0:26:00
11 43 BUL19900101 GEORGI Petkov AL. Nikolov 7:52:45 0:27:58
12 2 ROU19691128 CIOTIC Cristian C.S. Bilal 2000 Constanta 7:52:48 0:28:01
13 3 ROU19750715 GRIGORESCU Filip C.S. Bilal 2000 Constanta 8:03:34 0:38:47
14 39 MDA19931103 BRAICOV Iulian Moldova 8:04:08 0:39:21
15 42 MDA19920327 VRABII Andrei Moldova 8:04:27 0:39:40
16 34 ROU19900112 NITU Adrian C.S. Otopeni 8:09:13 0:44:26
17 36 ROU19880503 SERBANESCU Andrei C.S. Mazicon 8:12:44 0:47:57
18 16 ROU19931020 BUZAS Stefan C.S. Petrolul Ploiesti 8:16:36 0:51:49
19 37 ROU19900101 SCHMIT Roland C.S. Mazicon 8:20:21 0:55:34
20 45 ROU19930608 UZIR Chefki Dobrich 8:30:21 1:05:34
21 40 MDA19921102 COLOTENCO Veaceslav Moldova 8:32:33 1:07:46
22 6 ROU19900101 DINU Marian C.S. Olimpia 8:32:34 1:07:47
23 44 BUL19930918 POPOV Dimitar Dobrich 8:36:21 1:11:34
24 41 MDA19920701 TERUS Igor Moldova 8:41:49 1:17:02
Clasament general dupa 4 etape / General clasification after 4 stages - Juniori
Loc Nr. Conc Cod U.C.I. Nume Echipa Timp Diferenta
Place Bib U.C.I. Code Name Team Time Gap
1 61 ROU19940619 VLAD Bogdan C.S. Bilal 2000 Constanta 7:28:29
2 63 ROU19950223 PISICA Robert C.S. Bilal 2000 Constanta 7:46:41 0:18:12
3 86 ROU19950531 ZAMFIR Adrian Dumitru C.S. Mazicon 7:50:37 0:22:08
4 95 BUL19900101 TZVETAN Stamenov AL. Nikolov 7:53:44 0:25:15
5 93 ROU19900101 KOLEV Victor AL. Nikolov 8:02:15 0:33:46
6 62 ROU19940318 OLTEANU Adrian C.S. Bilal 2000 Constanta 8:06:04 0:37:35
7 47 BUL19950125 ARABAJIEV Plamen Dobrich 8:10:36 0:42:07
8 49 BUL19941006 DIMOV Radostiv Dobrich 8:10:52 0:42:23
9 106 ROU19960518 ANGHEL Razvan C.S. Olimpia 8:12:44 0:44:15
10 101 ROU19960527 IORGA Catalin C.S. Bilal 2000 Constanta 8:18:02 0:49:33
11 73 ROU19940809 BUDUROI Alexandru C.S. Petrolul Ploiesti 8:18:58 0:50:29
12 94 BUL19951221 LILOVSKI Dobrin AL. Nikolov 8:20:15 0:51:46
13 48 BUL19941014 PETKOV Stoian Dobrich 8:22:09 0:53:40
14 70 ROU19950322 GANEA Andrei C.S. Petrolul Ploiesti 8:30:57 1:02:28
15 107 ROU19970125 TURCU Cosmin Ionut C.S. Olimpia 8:42:49 1:14:20
16 128 ROU19900101 ARNAUT Razvan C.S. Cibo Brasov 9:04:27 1:35:58
Close