1 3 POL19890216 DĄBKOWSKI Konrad BDC MARCPOL TEAM 2 4 27 59 10
2 37 POL19890324 STĘPNIAK Grzegorz CCC POLSAT POLKOWICE 2 0 00 00 6
3 12 POL19771223 WADECKI Adam BDC MARCPOL TEAM 1 0 00 00 4
4 24 POL19830203 SMOLEŃ Tomasz BANK BGŻ 0 00 00
5 21 POL19830127 JANIACZYK Błażej BANK BGŻ 0 00 00
6 84 POL19900808* KRZYWANIA Paweł WARMIŃSKO-MAZURSKI K.SPOR 0 00 00
7 46 POL19891108 PAC Paweł WIBATECH-LMGK ZIEMIA BR.2 0 00 00
8 31 POL19880124 JANISZEWSKI Sylwester CCC POLSAT POLKOWICE 0 00 00
9 64 GER19880302 GRUNDER Martin DRESDNER SC / TEAM COLLOS 0 00 00
10 97 POL19830218 DETKO Artur ALKS STAL OCETIX-IGLOTEX 0 00 00
11 42 POL19840603 PLUCIŃSKI Leszek WIBATECH-LMGK ZIEMIA BRZE 0 00 00
12 69 GER19880308 IVO Dominik MATRIX RACING TEAM 0 00 00
13 43 POL19900405* OSIECKI Łukasz WIBATECH-LMGK ZIEMIA BRZE 0 00 00
14 50 RUS19921014* KARTASHOV Artem TEAM RUSSIA 0 00 00
15 91 POL19920609* WOJCIECHOWSKI Piotr KTK KALISZ 0 00 00
16 5 POL19930629* GRONKIEWICZ Kacper BDC MARCPOL TEAM 3 0 00 00
17 104 POL19900524* BERNAS Paweł GKS CARTUSIA KARTUZY 0 00 00
18 23 POL19880513 PODLASKI Michał BANK BGŻ INDYWIDUALNIE 0 00 00
19 39 POL19880303 ZIELIŃSKI Kamil CCC POLSAT POLKOWICE 2 0 00 00
20 17 POL19820510 BODNAR Łukasz BANK BGŻ 0 00 00
21 1 POL19750708 RADOSZ Robert BDC MARCPOL TEAM 1 0 00 00
22 14 POL19840729 WALCZAK Damian BDC MARCPOL TEAM 2 0 00 00
23 20 POL19880212 CZAJKOWSKI Konrad BANK BGŻ 0 00 00
24 19 POL19860412 CIEŚLIK Paweł BANK BGŻ 0 00 00
25 30 POL19880227 HONKISZ Adrian CCC POLSAT POLKOWICE 0 00 00
26 4 POL19720622 BARANOWSKI Dariusz BDC MARCPOL TEAM 1 0 00 00
27 55 RUS19930202* ZVERKOV Evgeny TEAM RUSSIA 0 00 00
28 25 POL19890710 STACHOWIAK Adam BANK BGŻ INDYWIDUALNIE 0 00 00
29 48 BLR19910622* BARTKIEWICZ Dorian WIBATECH-LMGK ZIEMIA BR.2 0 00 00
30 44 POL19920312* FOLTYN Jakub WIBATECH-LMGK ZIEMIA BRZE 0 00 00
31 90 POL19900208* SÓJKA Kornel KTK KALISZ 0 00 00
32 57 GER19840321 SCHUBERT Patrick TEAM ISAAC 0 00 00
33 36 POL19810508 RUTKIEWICZ Marek CCC POLSAT POLKOWICE 2 0 00 00
34 108 POL19930404* SAMOL Paweł GKS CARTUSIA KARTUZY 0 00 00
35 27 POL19810510 WITECKI Mariusz BANK BGŻ 0 00 00
36 32 POL19770623 KIENDYŚ Tomasz CCC POLSAT POLKOWICE 0 00 00
37 35 POL19900224* OWSIAN Łukasz CCC POLSAT POLKOWICE 2 0 00 00
38 85 POL19910511* SOBIERAJ Przemysław WARMIŃSKO-MAZURSKI K.SPOR 0 00 00
39 88 POL19740227 RĘBIEWSKI Jarosław KTK KALISZ 0 00 00
40 45 CZE19930511* CERNY Jozef WIBATECH-LMGK ZIEMIA BRZE 0 00 00
41 92 POL19910809* MARCINIAK Adrian KTK KALISZ 0 00 00
42 28 POL19881014 CHARUCKI Paweł CCC POLSAT POLKOWICE 0 00 00
43 89 POL19770223 LISOWICZ Tomasz KTK KALISZ 0 00 00
44 66 GER19890406 RECHENBACH Philip DRESDNER SC / TEAM COLLOS 0 00 00
45 54 RUS19931007* BARTENEV Maxim TEAM RUSSIA 0 00 00
46 99 POL19890329 KUREK Adrian UNTENSILNORD NAMED 0 00 00
47 93 POL19930927* KACZMAREK Jakub KTK KALISZ 0 00 00
48 10 POL19810628 RUDNICKI Dariusz BDC MARCPOL TEAM 2 0 00 00
49 2 POL19931021* BANASZEK Adrian BDC MARCPOL TEAM 3 0 00 00
50 41 POL19911024* BARTKIEWICZ Andrzej WIBATECH-LMGK ZIEMIA BRZE 0 00 00
51 109 POL19890427 MARZEC Tomasz GKS CARTUSIA KARTUZY 0 00 00
52 18 POL19890629 BRYLOWSKI Paweł BANK BGŻ INDYWIDUALNIE 0 00 00
ORGANIZATORZY: Towarzystwo Kolarskie “KARKONOSZE TOUR” w Jeleniej Górze, Urząd Miasta I Gminy w Kołobrzegu, Urząd Miasta w
Gryficach, Urząd Miasta w Nowogardzie, Urząd Miasta w Zbąszynku, Urząd Miasta w Wolsztynie, Urząd Miasta w Krośnie Odrzańskim, Urząd
Miasta w Kożuchowie, Urząd Miasta w Żarach, Urząd Miasta w Leśnej,Urząd Miasta w Kowarach, Urząd Mista w Karpaczu
24.05.2012 V etap Krosno Odrzańskie – Żary 188,8 km
Andrzej Godlewski 601-25-93-76 godlewski-sport@wp http://godlewski-sport.cba.pl Strona 2 z 2
53 58 GER19800305 FROMM Florian TEAM ISAAC 0 00 00
54 112 GER19830429 HARTMANN Uwe DRESDNER SC / TEAM COLLOS 0 00 00
55 13 POL19841017 ZIÓŁKOWSKI Wojciech BDC MARCPOL TEAM 1 0 00 00
56 74 GER19910909* VOLMERG Jonas MATRIX RACING TEAM 0 00 00
57 71 GER19890605 VOLMERG Fredenk MATRIX RACING TEAM 0 00 00
58 29 POL19900325* GAWROŃSKI Piotr CCC POLSAT POLKOWICE 0 00 00
59 15 POL19901103* SKARŻYŃSKI Piotr BDC MARCPOL TEAM 2 0 00 00
60 49 BLR19900703* SAFONAU Siarhey WIBATECH-LMGK ZIEMIA BR.2 0 00 00
61 83 POL19910511* GROCHOWSKI Bartosz WARMIŃSKO-MAZURSKI K.SPOR 0 00 00
62 34 BUL19880408 MIHAYLOV Nikolay CCC POLSAT POLKOWICE 2 0 00 00
63 113 POL19900502* CAPAŁA Filip WARMIŃSKO-MAZURSKI K.SPOR 0 00 00
64 40 POL19840608 WOLSKI Marcin WIBATECH-LMGK ZIEMIA BRZE 0 00 00
65 47 POL19900107* MIGDOŁ Kamil WIBATECH-LMGK ZIEMIA BR.2 0 00 00
66 67 GER19910930* NAGLER Patrik DRESDNER SC / TEAM COLLOS 0 00 16
67 33 POL19840911 MATYSIAK Bartłomiej CCC POLSAT POLKOWICE 0 00 16
68 53 RUS19931012* ZHUYKOV Denis TEAM RUSSIA 0 00 00
69 51 RUS19910103* ROTIAKOV Aleksandr TEAM RUSSIA 0 00 16
70 11 POL19760210 SAPA Marcin BDC MARCPOL TEAM 1 0 00 17
71 105 POL19900917* GRADEK Kamil GKS CARTUSIA KARTUZY 0 00 00
72 75 GER19921105* BOTHE Erik SC DHFK LEIPZIG E.V. 0 00 56
73 7 POL19850718 KOMAR Mateusz BDC MARCPOL TEAM 1 0 00 56
74 60 GER19840127 LECHERMANN Thomas TEAM ISAAC 0 01 23
75 56 RUS19930325* KUGAEVSKII Nikita TEAM RUSSIA 0 01 43
76 9 POL19890423 KOWALCZYK Jarosław BDC MARCPOL TEAM 2 0 01 43
77 106 POL19921207* MŁYŃSKI Sebastian GKS CARTUSIA KARTUZY 0 01 48
78 73 GER19901101* WALBRUHL Gero MATRIX RACING TEAM 0 03 22
79 72 GER19920625* FISCHER Florian MATRIX RACING TEAM 0 03 22
80 70 GER19921028* GERRES Stefan MATRIX RACING TEAM 0 03 22
81 65 GER19890511 CKAUSS Peter DRESDNER SC / TEAM COLLOS 0 03 22
82 8 POL19931118* KOTT Konrad BDC MARCPOL TEAM 3 0 04 05
83 114 POL19930416* KUROWSKI Sebastian KTK KALISZ ind. 0 04 05
84 81 POL19890226 SYROJĆ Radosław WARMIŃSKO-MAZURSKI K.SPOR 0 04 05
85 76 GER19920422* BRUCKNER Matti SC DHFK LEIPZIG E.V. 0 04 05
86 78 GER19920226* SCHULTZ Gregor SC DHFK LEIPZIG E.V. 0 08 15
87 77 GER19920922* HARNISCH Daniel SC DHFK LEIPZIG E.V. 0 08 15
88 61 GER19920605* WEIDEMANN Tobias TEAM ISAAC 0 08 15
89 59 GER19690306 DORRER Tobias TEAM ISAAC 0 08 15
90 68 GER19831004 WEINBERG Markus DRESDNER SC / TEAM COLLOS 0 08 15
91 82 POL19910620* DROZDOWSKI Damian WARMIŃSKO-MAZURSKI K.SPOR 0 10 40
92 86 POL19920103* SKRZESZEWSKI Paweł WARMIŃSKO-MAZURSKI K.S.IN 0 10 40
93 107 POL19921002* KOSIOR Michał GKS CARTUSIA KARTUZY 0 10 40
94 87 POL19930325* JANKOWSKI Jakub WARMIŃSKO-MAZURSKI K.S.IN 0 10 40
95 6 POL19890527 KIRPSZA Piotr BDC MARCPOL TEAM 2 0 12 46
38 POL19840619 TACIAK Mateusz wycofany/abandone
KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA po 5 ETAPIE
classement general apres la 5-e etape
koszulka żółta SPONSOR Bank BGŻ
1 37 POL19890324 STĘPNIAK Grzegorz CCC POLSAT POLKOWICE 2 11 58 25 6
2 32 POL19770623 KIENDYŚ Tomasz CCC POLSAT POLKOWICE 0 00 04 1
3 17 POL19820510 BODNAR Łukasz BANK BGŻ 0 00 08
4 105 POL19900917* GRADEK Kamil GKS CARTUSIA KARTUZY 0 00 12
5 12 POL19771223 WADECKI Adam BDC MARCPOL TEAM 1 0 00 16 4
6 4 POL19720622 BARANOWSKI Dariusz BDC MARCPOL TEAM 1 0 00 18
7 88 POL19740227 RĘBIEWSKI Jarosław KTK KALISZ 0 00 19
8 31 POL19880124 JANISZEWSKI Sylwester CCC POLSAT POLKOWICE 0 00 21
9 21 POL19830127 JANIACZYK Błażej BANK BGŻ 0 00 30
10 40 POL19840608 WOLSKI Marcin WIBATECH-LMGK ZIEMIA BRZE 0 00 30 9
ORGANIZATORZY: Towarzystwo Kolarskie “KARKONOSZE TOUR” w Jeleniej Górze, Urząd Miasta I Gminy w Kołobrzegu, Urząd Miasta w
Gryficach, Urząd Miasta w Nowogardzie, Urząd Miasta w Zbąszynku, Urząd Miasta w Wolsztynie, Urząd Miasta w Krośnie Odrzańskim, Urząd
Miasta w Kożuchowie, Urząd Miasta w Żarach, Urząd Miasta w Leśnej,Urząd Miasta w Kowarach, Urząd Mista w Karpaczu
24.05.2012 V etap Krosno Odrzańskie – Żary 188,8 km
Andrzej Godlewski 601-25-93-76 godlewski-sport@wp http://godlewski-sport.cba.pl Strona 3 z 3
11 39 POL19880303 ZIELIŃSKI Kamil CCC POLSAT POLKOWICE 2 0 00 34
12 10 POL19810628 RUDNICKI Dariusz BDC MARCPOL TEAM 2 0 00 35
13 36 POL19810508 RUTKIEWICZ Marek CCC POLSAT POLKOWICE 2 0 00 36 1
14 13 POL19841017 ZIÓŁKOWSKI Wojciech BDC MARCPOL TEAM 1 0 00 36
15 30 POL19880227 HONKISZ Adrian CCC POLSAT POLKOWICE 0 00 37
16 34 BUL19880408 MIHAYLOV Nikolay CCC POLSAT POLKOWICE 2 0 00 37
17 23 POL19880513 PODLASKI Michał BANK BGŻ INDYWIDUALNIE 0 00 38
18 28 POL19881014 CHARUCKI Paweł CCC POLSAT POLKOWICE 0 00 38
19 19 POL19860412 CIEŚLIK Paweł BANK BGŻ 0 00 39
20 99 POL19890329 KUREK Adrian UNTENSILNORD NAMED 0 00 39
21 27 POL19810510 WITECKI Mariusz BANK BGŻ 0 00 39
22 1 POL19750708 RADOSZ Robert BDC MARCPOL TEAM 1 0 00 39
23 20 POL19880212 CZAJKOWSKI Konrad BANK BGŻ 0 00 39
24 91 POL19920609* WOJCIECHOWSKI Piotr KTK KALISZ 0 00 39
25 35 POL19900224* OWSIAN Łukasz CCC POLSAT POLKOWICE 2 0 00 39
26 104 POL19900524* BERNAS Paweł GKS CARTUSIA KARTUZY 0 00 39
27 43 POL19900405* OSIECKI Łukasz WIBATECH-LMGK ZIEMIA BRZE 0 00 39
28 14 POL19840729 WALCZAK Damian BDC MARCPOL TEAM 2 0 00 39
29 66 GER19890406 RECHENBACH Philip DRESDNER SC / TEAM COLLOS 0 00 39
30 90 POL19900208* SÓJKA Kornel KTK KALISZ 0 00 39
31 42 POL19840603 PLUCIŃSKI Leszek WIBATECH-LMGK ZIEMIA BRZE 0 00 39
32 45 CZE19930511* CERNY Jozef WIBATECH-LMGK ZIEMIA BRZE 0 00 39
33 44 POL19920312* FOLTYN Jakub WIBATECH-LMGK ZIEMIA BRZE 0 00 39
34 29 POL19900325* GAWROŃSKI Piotr CCC POLSAT POLKOWICE 0 00 44
35 18 POL19890629 BRYLOWSKI Paweł BANK BGŻ INDYWIDUALNIE 0 00 49
36 33 POL19840911 MATYSIAK Bartłomiej CCC POLSAT POLKOWICE 0 00 59 1
37 25 POL19890710 STACHOWIAK Adam BANK BGŻ INDYWIDUALNIE 0 01 11
38 24 POL19830203 SMOLEŃ Tomasz BANK BGŻ 0 01 33
39 57 GER19840321 SCHUBERT Patrick TEAM ISAAC 0 01 33
40 60 GER19840127 LECHERMANN Thomas TEAM ISAAC 0 02 02
41 51 RUS19910103* ROTIAKOV Aleksandr TEAM RUSSIA 0 02 13
42 97 POL19830218 DETKO Artur ALKS STAL OCETIX-IGLOTEX 0 04 04
43 41 POL19911024* BARTKIEWICZ Andrzej WIBATECH-LMGK ZIEMIA BRZE 0 04 04
44 69 GER19880308 IVO Dominik MATRIX RACING TEAM 0 04 04
45 64 GER19880302 GRUNDER Martin DRESDNER SC / TEAM COLLOS 0 04 04
46 85 POL19910511* SOBIERAJ Przemysław WARMIŃSKO-MAZURSKI K.SPOR 0 04 04
47 108 POL19930404* SAMOL Paweł GKS CARTUSIA KARTUZY 0 04 04
48 54 RUS19931007* BARTENEV Maxim TEAM RUSSIA 0 04 04
49 49 BLR19900703* SAFONAU Siarhey WIBATECH-LMGK ZIEMIA BR.2 0 04 04
50 48 BLR19910622* BARTKIEWICZ Dorian WIBATECH-LMGK ZIEMIA BR.2 0 04 04
51 50 RUS19921014* KARTASHOV Artem TEAM RUSSIA 0 04 04
52 93 POL19930927* KACZMAREK Jakub KTK KALISZ 0 04 04
53 2 POL19931021* BANASZEK Adrian BDC MARCPOL TEAM 3 0 04 04
54 55 RUS19930202* ZVERKOV Evgeny TEAM RUSSIA 0 04 04
55 58 GER19800305 FROMM Florian TEAM ISAAC 0 04 04
56 15 POL19901103* SKARŻYŃSKI Piotr BDC MARCPOL TEAM 2 0 04 04
57 109 POL19890427 MARZEC Tomasz GKS CARTUSIA KARTUZY 0 04 04
58 71 GER19890605 VOLMERG Fredenk MATRIX RACING TEAM 0 04 04
59 83 POL19910511* GROCHOWSKI Bartosz WARMIŃSKO-MAZURSKI K.SPOR 0 04 04
60 53 RUS19931012* ZHUYKOV Denis TEAM RUSSIA 0 04 04
61 46 POL19891108 PAC Paweł WIBATECH-LMGK ZIEMIA BR.2 0 04 36
62 47 POL19900107* MIGDOŁ Kamil WIBATECH-LMGK ZIEMIA BR.2 0 04 36
63 112 GER19830429 HARTMANN Uwe DRESDNER SC / TEAM COLLOS 0 04 40
64 7 POL19850718 KOMAR Mateusz BDC MARCPOL TEAM 1 0 05 00
65 74 GER19910909* VOLMERG Jonas MATRIX RACING TEAM 0 05 41
66 106 POL19921207* MŁYŃSKI Sebastian GKS CARTUSIA KARTUZY 0 05 52
67 75 GER19921105* BOTHE Erik SC DHFK LEIPZIG E.V. 0 06 09
68 113 POL19900502* CAPAŁA Filip WARMIŃSKO-MAZURSKI K.SPOR 0 07 02
69 3 POL19890216 DĄBKOWSKI Konrad BDC MARCPOL TEAM 2 0 07 16 10
70 65 GER19890511 CKAUSS Peter DRESDNER SC / TEAM COLLOS 0 07 26
71 84 POL19900808* KRZYWANIA Paweł WARMIŃSKO-MAZURSKI K.SPOR 0 07 32
ORGANIZATORZY: Towarzystwo Kolarskie “KARKONOSZE TOUR” w Jeleniej Górze, Urząd Miasta I Gminy w Kołobrzegu, Urząd Miasta w
Gryficach, Urząd Miasta w Nowogardzie, Urząd Miasta w Zbąszynku, Urząd Miasta w Wolsztynie, Urząd Miasta w Krośnie Odrzańskim, Urząd
Miasta w Kożuchowie, Urząd Miasta w Żarach, Urząd Miasta w Leśnej,Urząd Miasta w Kowarach, Urząd Mista w Karpaczu
24.05.2012 V etap Krosno Odrzańskie – Żary 188,8 km
Andrzej Godlewski 601-25-93-76 godlewski-sport@wp http://godlewski-sport.cba.pl Strona 4 z 4
72 92 POL19910809* MARCINIAK Adrian KTK KALISZ 0 07 32
73 89 POL19770223 LISOWICZ Tomasz KTK KALISZ 0 07 32
74 73 GER19901101* WALBRUHL Gero MATRIX RACING TEAM 0 07 58
75 76 GER19920422* BRUCKNER Matti SC DHFK LEIPZIG E.V. 0 08 09
76 11 POL19760210 SAPA Marcin BDC MARCPOL TEAM 1 0 08 19
77 9 POL19890423 KOWALCZYK Jarosław BDC MARCPOL TEAM 2 0 09 15
78 72 GER19920625* FISCHER Florian MATRIX RACING TEAM 0 09 21
79 67 GER19910930* NAGLER Patrik DRESDNER SC / TEAM COLLOS 0 10 31
80 81 POL19890226 SYROJĆ Radosław WARMIŃSKO-MAZURSKI K.SPOR 0 11 37
81 114 POL19930416* KUROWSKI Sebastian KTK KALISZ ind. 0 12 07
82 77 GER19920922* HARNISCH Daniel SC DHFK LEIPZIG E.V. 0 12 19
83 78 GER19920226* SCHULTZ Gregor SC DHFK LEIPZIG E.V. 0 13 28
84 61 GER19920605* WEIDEMANN Tobias TEAM ISAAC 0 14 25
85 6 POL19890527 KIRPSZA Piotr BDC MARCPOL TEAM 2 0 16 00 6
86 82 POL19910620* DROZDOWSKI Damian WARMIŃSKO-MAZURSKI K.SPOR 0 16 29
87 59 GER19690306 DORRER Tobias TEAM ISAAC 0 17 10
88 68 GER19831004 WEINBERG Markus DRESDNER SC / TEAM COLLOS 0 17 51
89 8 POL19931118* KOTT Konrad BDC MARCPOL TEAM 3 0 17 56
90 86 POL19920103* SKRZESZEWSKI Paweł WARMIŃSKO-MAZURSKI K.S.IN 0 18 52
91 5 POL19930629* GRONKIEWICZ Kacper BDC MARCPOL TEAM 3 0 26 33
92 87 POL19930325* JANKOWSKI Jakub WARMIŃSKO-MAZURSKI K.S.IN 0 27 08
93 56 RUS19930325* KUGAEVSKII Nikita TEAM RUSSIA 0 29 29
94 70 GER19921028* GERRES Stefan MATRIX RACING TEAM 0 31 28
95 107 POL19921002* KOSIOR Michał GKS CARTUSIA KARTUZY 0 38 32
KLASYFIKACJA GÓRSKA na 5 etapie
le meilleur grimpeur de la 5-e etape
koszulka zielona SPONSOR Hotel DUET Goleniów
PREMIA
4 1 40 WOLSKI Marcin WIBATECH-LMGK ZIEMIA BRZE Żary 3pkt 163km
2 6 KIRPSZA Piotr BDC MARCPOL TEAM 2 2
3 39 ZIELIŃSKI Kamil CCC POLSAT POLKOWICE 2 1
KLASYFIKACJA GÓRSKA po 5 etapie
le meilleur grimpeur de apres 5-e etape
koszulka zielona SPONSOR Hotel DUET Goleniów
KLASYFIKACJA
1 32 POL19770623 KIENDYŚ Tomasz CCC POLSAT POLKOWICE 3pkt
2 40 POL19840608 WOLSKI Marcin WIBATECH-LMGK ZIEMIA BRZE 3
3 34 BUL19880408 MIHAYLOV Nikolay CCC POLSAT POLKOWICE 2 3
4 66 GER19890406 RECHENBACH Philip DRESDNER SC / TEAM COLLOS 3
5 88 POL19740227 RĘBIEWSKI Jarosław KTK KALISZ 2
6 35 POL19900224 OWSIAN Łukasz CCC POLSAT POLKOWICE 2 2
7 6P OL19890527K IRPSZA Piotr BDC MARCPOL TEAM 2 2
8 4 POL19720622 BARANOWSKI Dariusz BDC MARCPOL TEAM 1 1
9 39 POL19880303 ZIELIŃSKI Kamil CCC POLSAT POLKOWICE 2 1
10 30 POL19880227 HONKISZ Adrian CCC POLSAT POLKOWICE 1
11 109 POL19890427 MARZEC Tomasz GKS CARTUSIA KARTUZY 1
ORGANIZATORZY: Towarzystwo Kolarskie “KARKONOSZE TOUR” w Jeleniej Górze, Urząd Miasta I Gminy w Kołobrzegu, Urząd Miasta w
Gryficach, Urząd Miasta w Nowogardzie, Urząd Miasta w Zbąszynku, Urząd Miasta w Wolsztynie, Urząd Miasta w Krośnie Odrzańskim, Urząd
Miasta w Kożuchowie, Urząd Miasta w Żarach, Urząd Miasta w Leśnej,Urząd Miasta w Kowarach, Urząd Mista w Karpaczu
24.05.2012 V etap Krosno Odrzańskie – Żary 188,8 km
Andrzej Godlewski 601-25-93-76 godlewski-sport@wp http://godlewski-sport.cba.pl Strona 5 z 5
KLASYFIKACJA SPRINTERSKA na 5 etapie
le plus actif de la 5-e etape
koszulka niebieska
SPONSOR BDC BIKE NB BANASZEK NIERUCHOMOŚCI
PREMIE
18 1 7 KOMAR Mateusz BDC MARCPOL TEAM 1 Krosno Odrzańskie 3pkt 6km
2 31 JANISZEWSKI Sylwester CCC POLSAT POLKOWICE 2
3 25 STACHOWIAK Adam BANK BGŻ INDYWIDUALNIE 1
19 1 6 KIRPSZA Piotr BDC MARCPOL TEAM 2 Krosno Odrzańskie 3pkt 10km
2 36 RUTKIEWICZ Marek CCC POLSAT POLKOWICE 2 2
3 21 JANIACZYK Błażej BANK BGŻ 1
20 1 6 KIRPSZA Piotr BDC MARCPOL TEAM 2 Nowogród Bobrzański 3pkt 51km
2 40 WOLSKI Marcin WIBATECH-LMGK ZIEMIA BRZE 2
3 31 JANISZEWSKI Sylwester CCC POLSAT POLKOWICE 1
21 1 40 WOLSKI Marcin WIBATECH-LMGK ZIEMIA BRZEKożuchów (bon) 3pkt 79km
2 6 KIRPSZA Piotr BDC MARCPOL TEAM 2 2
3 36 RUTKIEWICZ Marek CCC POLSAT POLKOWICE 2 1
22 1 6 KIRPSZA Piotr BDC MARCPOL TEAM 2 Bytom Odrzański 3pkt 98km
2 40 WOLSKI Marcin WIBATECH-LMGK ZIEMIA BRZE 2
3 11 SAPA Marcin BDC MARCPOL TEAM 1 1
23 1 40 WOLSKI Marcin WIBATECH-LMGK ZIEMIA BRZE Kożuchów (bon) 3pkt 114km
2 6 KIRPSZA Piotr BDC MARCPOL TEAM 2 2
3 32 KIENDYŚ Tomasz CCC POLSAT POLKOWICE 1
24 1 40 WOLSKI Marcin WIBATECH-LMGK ZIEMIA BRZE Żary (bon) 3pkt 168km
2 6 KIRPSZA Piotr BDC MARCPOL TEAM 2 2
3 33 MATYSIAK Bartłomiej CCC POLSAT POLKOWICE 1
25 1 99 KUREK Adrian UNTENSILNORD NAMED Żary 3pkt 174km
2 10 RUDNICKI Dariusz BDC MARCPOL TEAM 2 2
3 14 WALCZAK Damian BDC MARCPOL TEAM 2 1
KLASYFIKACJA SPRINTERSKA po 5 etapie
le plus actif apres la 5-e etape
koszulka niebieska
SPONSOR BDC BIKE NB BANASZEK NIERUCHOMOŚCI
KLASYFIKACJA
1 31 POL19880124 JANISZEWSKI Sylwester CCC POLSAT POLKOWICE 17pkt
2 40 POL19900608 WOLSKI Marcin WIBATECH-LMGK ZIEMIA BRZE 15
3 6 POL19890527 KIRPSZA Piotr BDC MARCPOL TEAM 2 15
4 11 POL19760210 SAPA Marcin BDC MARCPOL TEAM 1 14
5 64 GER19880302 GRUNDER Martin DRESDNER SC / TEAM COLLOS 12
6 7 POL19850718 KOMAR Mateusz BDC MARCPOL TEAM 1 11
7 21 POL19830127 JANIACZYK Błażej BANK BGŻ 6
8 33 POL19840911 MATYSIAK Bartłomiej CCC POLSAT POLKOWICE 6
9 32 POL19770623 KIENDYŚ Tomasz CCC POLSAT POLKOWICE 5
10 36 POL19810508 RUTKIEWICZ Marek CCC POLSAT POLKOWICE 2 5
11 29 POL19900325 GAWROŃSKI Piotr CCC POLSAT POLKOWICE 5
12 10 POL19810628 RUDNICKI Dariusz BDC MARCPOL TEAM 2 3
13 13 POL19841017 ZIÓŁKOWSKI Wojciech BDC MARCPOL TEAM 1 3
14 99 POL19890329 KUREK Adrian UNTENSILNORD NAMED 3
15 66 GER19890406 RECHENBACH Philip DRESDNER SC / TEAM COLLOS 3
16 2 POL19931021 BANASZEK Adrian BDC MARCPOL TEAM 3 3
ORGANIZATORZY: Towarzystwo Kolarskie “KARKONOSZE TOUR” w Jeleniej Górze, Urząd Miasta I Gminy w Kołobrzegu, Urząd Miasta w
Gryficach, Urząd Miasta w Nowogardzie, Urząd Miasta w Zbąszynku, Urząd Miasta w Wolsztynie, Urząd Miasta w Krośnie Odrzańskim, Urząd
Miasta w Kożuchowie, Urząd Miasta w Żarach, Urząd Miasta w Leśnej,Urząd Miasta w Kowarach, Urząd Mista w Karpaczu
24.05.2012 V etap Krosno Odrzańskie – Żary 188,8 km
Andrzej Godlewski 601-25-93-76 godlewski-sport@wp http://godlewski-sport.cba.pl Strona 6 z 6
17 17 POL19820510 BODNAR Łukasz BANK BGŻ 2
18 39 POL19880303 ZIELIŃSKI Kamil CCC POLSAT POLKOWICE 2 2
19 30 POL19880227 HONKISZ Adrian CCC POLSAT POLKOWICE 2
20 34 BUL19880408 MIHAYLOV Nikolay CCC POLSAT POLKOWICE 2 2
21 23 POL19880513 PODLASKI Michał BANK BGŻ INDYWIDUALNIE 2
22 20 POL19880212 CZAJKOWSKI Konrad BANK BGŻ 2
23 51 RUS19910103 ROTIAKOV Aleksandr TEAM RUSSIA 2
24 55 RUS19930202 ZVERKOV Evgeny TEAM RUSSIA 2
25 4 POL19720622 BARANOWSKI Dariusz BDC MARCPOL TEAM 1 1
26 28 POL19881014 CHARUCKI Paweł CCC POLSAT POLKOWICE 1
27 14 POL19840729 WALCZAK Damian BDC MARCPOL TEAM 2 1
28 25 POL19890710 STACHOWIAK Adam BANK BGŻ INDYWIDUALNIE 1
29 60 GER19840127 LECHERMANN Thomas TEAM ISAAC 1
30 76 GER19920422 BRUCKNER Matti SC DHFK LEIPZIG E.V. 1
KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA na 5 etapie
PRIME PAR EQUIPE – de la 5-e etap
1 BANK BGŻ 13 23 57 0 00 00
2 BDC MARCPOL TEAM 1 13 23 57 0 00 00
3 CCC POLSAT POLKOWICE 2 13 23 57 0 00 00
4 WIBATECH-LMGK ZIEMIA BRZE 13 23 57 0 00 00
5 CCC POLSAT POLKOWICE 13 23 57 0 00 00
6 BDC MARCPOL TEAM 2 13 23 57 0 00 00
7 KTK KALISZ 13 23 57 0 00 00
8 TEAM RUSSIA 13 23 57 0 00 00
9 WIBATECH-LMGK ZIEMIA BR.2 13 23 57 0 00 00
10 GKS CARTUSIA KARTUZY 13 23 57 0 00 00
11 WARMIŃSKO-MAZURSKI K.SPOR 13 23 57 0 00 00
12 DRESDNER SC / TEAM COLLOS 13 23 57 0 00 00
13 MATRIX RACING TEAM 13 23 57 0 00 00
14 TEAM ISAAC 13 25 20 0 01 23
15 BDC MARCPOL TEAM 3 13 28 02 0 04 05
16 SC DHFK LEIPZIG E.V. 13 37 13 0 13 16
KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA po 5 etapie
PRIME PAR EQUIPE -apres la 5-e etape
1 BANK BGŻ 35 56 46 0 00 00
2 BDC MARCPOL TEAM 1 35 56 49 0 00 03
3 CCC POLSAT POLKOWICE 35 56 49 0 00 03
4 KTK KALISZ 35 56 52 0 00 06
5 CCC POLSAT POLKOWICE 2 35 57 03 0 00 17
6 WIBATECH-LMGK ZIEMIA BRZE 35 57 12 0 00 26
7 BDC MARCPOL TEAM 2 35 59 27 0 02 41
8 GKS CARTUSIA KARTUZY 36 00 14 0 03 28
9 TEAM ISAAC 36 02 54 0 06 08
10 TEAM RUSSIA 36 03 54 0 07 08
11 DRESDNER SC / TEAM COLLOS 36 04 02 0 07 16
12 WARMIŃSKO-MAZURSKI K.SPOR 36 07 27 0 10 41
ORGANIZATORZY: Towarzystwo Kolarskie “KARKONOSZE TOUR” w Jeleniej Górze, Urząd Miasta I Gminy w Kołobrzegu, Urząd Miasta w
Gryficach, Urząd Miasta w Nowogardzie, Urząd Miasta w Zbąszynku, Urząd Miasta w Wolsztynie, Urząd Miasta w Krośnie Odrzańskim, Urząd
Miasta w Kożuchowie, Urząd Miasta w Żarach, Urząd Miasta w Leśnej,Urząd Miasta w Kowarach, Urząd Mista w Karpaczu
24.05.2012 V etap Krosno Odrzańskie – Żary 188,8 km
Andrzej Godlewski 601-25-93-76 godlewski-sport@wp http://godlewski-sport.cba.pl Strona 7 z 7
13 MATRIX RACING TEAM 36 07 27 0 10 41
14 WIBATECH-LMGK ZIEMIA BR.2 36 07 59 0 11 13
15 SC DHFK LEIPZIG E.V. 36 21 52 0 25 06
16 BDC MARCPOL TEAM 3 36 27 36 0 30 50
KOLEJNOŚĆ POJAZDÓW POMOCY TECHNICZNEJ NA VI ETAPIE
1 CCC POLSAT POLKOWICE 2
2 CCC POLSAT POLKOWICE
3 BANK BGŻ
4 GKS CARTUSIA KARTUZY
5 BDC MARCPOL TEAM 1
6 KTK KALISZ
7 WIBATECH-LMGK ZIEMIA BRZE
8 BANK BGŻ INDYWIDUALNIE
9 DRESDNER SC / TEAM COLLOS
10 TEAM ISAAC
11 TEAM RUSSIA
12 ALKS STAL OCETIX-IGLOTEX
13 MATRIX RACING TEAM
14 WARMIŃSKO-MAZURSKI K.SPOR
15 SC DHFK LEIPZIG E.V.
KOMUNIKAT KOMISJI SĘDZIOWSKIEJ
COMMUNIQUE DU JURY DES COMMISSAIRES
Na 6 etapie premie punktowe
4,5 km Żary
30,1 km Trzebiel
44,1 km Łęknica
106,9 km Pieńsk
113,9 km Żarska Wieś
120,1 km Trójca
166,0 km Leśna
Na 6 etapie premie z bonifikatami
64,2 km Przewóz
78,6 km Gozdnica
147,8 km Leśna
Premia Górska II kategorii
150,0 km Bożkowice
168,2 km Bożkowice
Close