1. . . 161 . RUS19910512 *PANKOVA Larisa . . . . . . RUS Rusko . . . . . . . . . . . . . . . 26 : 45(. 01) + 00 : 00
2. . . 1 . GBR19781026 STOREY Sarah . . . . . . . . . EFV Escentual For VioRed . . . 26 : 45(. 07) + 00 : 00
3. . . 154 . NED19930512 *ROOIJAKKERS Pauliena . TDB Mix team Dolmans Boels 27 : 14(. 56) + 00 : 29
4. . . 101 . GER19811231 FENNEL Esther . . . . . . . . KLC Koga Ladies-Central Rhed 27 : 24(. 42) + 00 : 39
5. . . 134 . AUT19820923 RITTER Martina . . . . . . . . AUT Rakousko . . . . . . . . . . . . 27 : 36(. 35) + 00 : 51
6. . . 33 . SLO19841210 RUTAR Tjasa . . . . . . . . . . KPG Klub Polet Garmin-mix . . 27 : 41(. 14) + 00 : 56
7. . . 171 . GER19830812 SANDIG Madeleine . . . . . GER Německo . . . . . . . . . . . . 27 : 42(. 41) + 00 : 57
8. . . 91 . NOR19760420 JOHNSEN Cecilie Gotaas . CKV CK Victoria . . . . . . . . . . . 27 : 43(. 55) + 00 : 58
9. . . 211 . NED19821015 WILD kirsten . . . . . . . . . . . NED Holandsko . . . . . . . . . . . . 27 : 45(. 63) + 01 : 00
10. . . 24 . NED19781116 OLTHUIS Esther . . . . . . . . MPD Team Ibis Cycling . . . . . . 27 : 46(. 01) + 01 : 01
11. . . 5 . AUS19850921 RYAN Carla . . . . . . . . . . . EFV Escentual For VioRed . . . 27 : 47(. 53) + 01 : 02
12. . . 182 . CZE19860509 ŠULCOVÁ Pavlína . . . . . . . CZE Česká republika . . . . . . . 27 : 47(. 68) + 01 : 02
13. . . 212 . NED19831031 KOEDOODER Vera . . . . . . NED Holandsko . . . . . . . . . . . 27 : 50(. 49) + 01 : 05
14. . . 195 . UKR19751112 VYSOTSKA Yevgenia . . . . UKR Ukrajina . . . . . . . . . . . . . 27 : 54(. 53) + 01 : 09
15. . . 181 . CZE19870527 SÁBLÍKOVÁ Martina . . . . CZE Česká republika . . . . . . . . 27 : 55(. 42) + 01 : 10
16. . . 173 . GER19930718 *KRÖGER Mieka . . . . . . . GER Německo . . . . . . . . . . . . 28 : 03(. 95) + 01 : 18
17. . . 174 . GER19820710 DUSTER Sarah . . . . . . . . . GER Německo . . . . . . . . . . . . 28 : 07(. 10) + 01 : 22
18. . . 152 . NED19810630 PIJNENBORG Mascha . . . . TDB Mix team Dolmans Boels 28 : 11(. 81) + 01 : 26
19. . . 201 . ITA19850701 LECHNER Eva . . . . . . . . . . ITC International Team Colnag 28 : 12(. 73) + 01 : 27
20. . . 121 . GER19931121 *FISCHER Lisa . . . . . . . . . . MAX Maxx-solar biEHLER . . 28 : 16(. 76) + 01 : 31
21. . . 94 . AUS19820609 HOGAN Joanne . . . . . . . . CKV CK Victoria . . . . . . . . . . . 28 : 23(. 22) + 01 : 38
22. . . 151 . GBR19891231 TROTT Emma . . . . . . . . . . TDB Mix team Dolmans Boels 28 : 39(. 50) + 01 : 54
23. . . 42 . NED19870501 SOEMANTA Lisanne . . . . . RDW Ruiter Dakkapellen Wiele 28 : 42(. 69) + 01 : 57
24. . . 193 . UKR19890301 PAVLUKHINA Olena . . . . UKR Ukrajina . . . . . . . . . . . . . 28 : 46(. 73) + 02 : 01
25. . . 172 . GER19871021 POHL Stephanie . . . . . . . . GER Německo . . . . . . . . . . . . 28 : 46(. 86) + 02 : 01
26. . . 131 . AUT19791113 GRAUS Andrea . . . . . . . . . AUT Rakousko . . . . . . . . . . . . 28 : 52(. 14) + 02 : 07
27. . . 155 . NED19880704 KESSLER Nina . . . . . . . . . . TDB Mix team Dolmans Boels 28 : 54(. 41) + 02 : 09
28. . . 112 . NED19930708 *STULTIENS Sabrina . . . . JAR Jan van Arckel . . . . . . . . . 28 : 57(. 45) + 02 : 12
29. . . 176 . GER19900727 *SCHNITZMEIER Anna-Bi GER Německo . . . . . . . . . . . . 29 : 02(. 81) + 02 : 17
30. . . 204 . ITA19940207 *RIVERDITI Stella . . . . . . . ITC International Team Colnag 29 : 04(. 39) + 02 : 19
31. . . 25 . GBR19930504 *BARNES Hannah . . . . . . MPD Team Ibis Cycling . . . . . . 29 : 04(. 42) + 02 : 19
32. . . 31 . SLO19890607 BATAGELJ Polona . . . . . . KPG Klub Polet Garmin-mix . . 29 : 05(. 82) + 02 : 20
33. . . 45 . NZL19920116 *NEAVE Ashleigh . . . . . . . RDW Ruiter Dakkapellen Wiele 29 : 09(. 11) + 02 : 24
34. . . 52 . SWE19890611 KIHLBOM Jessica . . . . . . . . AGG Alriksson GO:Green . . . 29 : 11(. 13) + 02 : 26
35. . . 206 . ITA19941119 *ARZUFFI Alice Marie . . . . ITC International Team Colnag 29 : 14(. 96) + 02 : 29
36. . . 41 . NED19910412 *SLIK Rozanne . . . . . . . . . RDW Ruiter Dakkapellen Wiele 29 : 15(. 80) + 02 : 30
37. . . 72 . NED19890711 OTTEN Marissa . . . . . . . . SDS Specialized-DPD-SRAM . 29 : 17(. 29) + 02 : 32
38. . . 55 . SWE19920216 *NILSSON Hanna . . . . . . . . AGG Alriksson GO:Green . . . 29 : 21(. 62) + 02 : 36
39. . . 175 . GER19890109 HAMMES Kathrin . . . . . . . GER Německo . . . . . . . . . . . . 29 : 22(. 29) + 02 : 37
40. . . 194 . UKR19861221 SHARHA Olena . . . . . . . . UKR Ukrajina . . . . . . . . . . . . . 29 : 27(. 23) + 02 : 42
41. . . 205 . ITA19940415 *SANGUINETTI Ilaria . . . . ITC International Team Colnag 29 : 28(. 64) + 02 : 43
42. . . 145 . NED19791113 DIJKMAN Petra . . . . . . . . . SZO Selectie zuid oost . . . . . . . 29 : 30(. 84) + 02 : 45
43. . . 32 . SLO19851003 PINTAR Ursa . . . . . . . . . . KPG Klub Polet Garmin-mix . . 29 : 32(. 48) + 02 : 47
44. . . 162 . RUS19901027 *LIKHANOVA Marina . . . RUS Rusko . . . . . . . . . . . . . . . 29 : 35(. 30) + 02 : 50
45. . . 124 . GER19910626 *WOTSCH Melanie . . . . . . MAX Maxx-solar biEHLER . . 29 : 35(. 42) + 02 : 50
46. . . 215 . NED19900729 *BLOEM Judith . . . . . . . . . NED Holandsko . . . . . . . . . . . 29 : 36(. 30) + 02 : 51
47. . . 73 . NED19821016 VAN VEGHEL Sandra . . . SDS Specialized-DPD-SRAM . 29 : 36(. 83) + 02 : 51
48. . . 51 . SWE19822120 FREDANG Linea . . . . . . . AGG Alriksson GO:Green . . . 29 : 38(. 16) + 02 : 53
49. . . 54 . SWE19891112 SJÖBLOM Linnea . . . . . . . . AGG Alriksson GO:Green . . . 29 : 38(. 47) + 02 : 53
50. . . 53 . SWE19870815 SANDSTRÖM Beata . . . . . . AGG Alriksson GO:Green . . . 29 : 40(. 77) + 02 : 55
51. . . 158 . NED19890705 VAN KASSEL Femke . . . . TDB Mix team Dolmans Boels 29 : 41(. 56) + 02 : 56
Z-VT Zelenka - výpočetní technika - 1 - 7.7.2012 - 12:41:06
. . . *WEAVER Molly 52 4 . GBR19940315 . . . . . . . EFV Escentual For VioRed . . . 29 : 41(. 88) + 02 : 56
53. . . 37 . SLO19840217 FRECE Sara . . . . . . . . . . . KPG Klub Polet Garmin-mix . 29 : 44(. 09) + 02 : 59
54. . . 183 . CZE19840127 HRANAIOVÁ Katarina . . . CZE Česká republika . . . . . . . 29 : 44(. 18) + 02 : 59
55. . . 122 . GER19890904 KLEIN Theres . . . . . . . . . . . MAX Maxx-solar biEHLER . . 29 : 50(. 70) + 03 : 05
56. . . 132 . AUT19880314 KOLLMANN Christina . . . AUT Rakousko . . . . . . . . . . . . 29 : 53(. 10) + 03 : 08
57. . . 21 . GBR19890924 ROE Eileen . . . . . . . . . . . . MPD Team Ibis Cycling . . . . . . 29 : 57(. 34) + 03 : 12
58. . . 26 . NED19871124 ESHUIS Aafke . . . . . . . . . MPD Team Ibis Cycling . . . . . . 29 : 58(. 72) + 03 : 13
59. . . 163 . RUS19890501 ZHAPAROVA Aizhan . . . RUS Rusko . . . . . . . . . . . . . . . 30 : 05(. 73) + 03 : 20
60. . . 165 . RUS19931121 *CHERNYSHEVA Galina . RUS Rusko . . . . . . . . . . . . . . . 30 : 09(. 57) + 03 : 24
61. . . 135 . AUT19910402 *RIJKES Sarah . . . . . . . . . AUT Rakousko . . . . . . . . . . . . 30 : 12(. 05) + 03 : 27
62. . . 44 . NED19880426 WELTER Hannah . . . . . . . . RDW Ruiter Dakkapellen Wiele 30 : 12(. 36) + 03 : 27
63. . . 102 . GER19781114 SCHWALBE Ulrike . . . . . KLC Koga Ladies-Central Rhed 30 : 16(. 86) + 03 : 31
64. . . 111 . NED19910410 *KNOL Willeka . . . . . . . . JAR Jan van Arckel . . . . . . . . . 30 : 17(. 86) + 03 : 32
65. . . 2 . GBR19850926 BODDY Karla . . . . . . . . . EFV Escentual For VioRed . . . 30 : 19(. 78) + 03 : 34
66. . . 46 . NED19920825 *VISSER Annelies . . . . . . . RDW Ruiter Dakkapellen Wiele 30 : 21(. 18) + 03 : 36
67. . . 34 . SLO19770817 NOVAK Alenka . . . . . . . . KPG Klub Polet Garmin-mix . . 30 : 21(. 45) + 03 : 36
68. . . 75 . NED19791219 GLASBERGEN Jessica . . . . SDS Specialized-DPD-SRAM . 30 : 21(. 98) + 03 : 36
69. . . 136 . AUT19831110 PINTARELLI Daniela . . . . AUT Rakousko . . . . . . . . . . . . 30 : 25(. 15) + 03 : 40
70. . . 157 . NED19840607 DONKERS Djoeke . . . . . . . TDB Mix team Dolmans Boels 30 : 26(. 32) + 03 : 41
71. . . 177 . GER19860102 JÖHREND Marlen . . . . . . . GER Německo . . . . . . . . . . . . 30 : 26(. 33) + 03 : 41
72. . . 23 . NZL19890128 CRUM Emma . . . . . . . . . . MPD Team Ibis Cycling . . . . . . 30 : 28(. 82) + 03 : 43
73. . . 117 . NED19830408 KUIZENGA Sigrid . . . . . . . JAR Jan van Arckel . . . . . . . . . 30 : 32(. 78) + 03 : 47
74. . . 38 . CZE19850106 SIMONOVA Monika . . . . KPG Klub Polet Garmin-mix . 30 : 35(. 42) + 03 : 50
75. . . 104 . GER19840929 WESSELHOEFT Benita . . . KLC Koga Ladies-Central Rhed 30 : 40(. 96) + 03 : 55
76. . . 207 . SUI19860608 MEZZOTTA Riccarda . . . . . ITC International Team Colnag 30 : 41(. 58) + 03 : 56
77. . . 36 . SLO19940325 *KALAN Urska . . . . . . . . KPG Klub Polet Garmin-mix . . 30 : 42(. 05) + 03 : 57
78. . . 137 . AUT19910721 *HAHN Jacqueline . . . . . . . AUT Rakousko . . . . . . . . . . . . 30 : 27(. 34) + 03 : 42 P15
79. . . 184 . CZE19820516 BERKOVÁ Irena . . . . . . . . CZE Česká republika . . . . . . . 30 : 43(. 17) + 03 : 58
80. . . 142 . NED19870703 WAGENAAR Mirthe . . . . . SZO Selectie zuid oost . . . . . . . 30 : 44(. 40) + 03 : 59
81. . . 213 . NED19841227 VAN DIJK Kim . . . . . . . . . NED Holandsko . . . . . . . . . . . 30 : 47(. 13) + 04 : 02
82. . . 153 . NED19920724 *KAMP Laura . . . . . . . . . . TDB Mix team Dolmans Boels 30 : 51(. 69) + 04 : 06
83. . . 123 . GER19920830 *LUDWIG Marie-Theres . . . MAX Maxx-solar biEHLER . . 30 : 53(. 41) + 04 : 08
84. . . 185 . CZE18841218 TREFNÁ Tereza . . . . . . . . . CZE Česká republika . . . . . . . 30 : 57(. 60) + 04 : 12
85. . . 141 . NED19780429 BANGA Kum . . . . . . . . . . SZO Selectie zuid oost . . . . . . . 31 : 00(. 57) + 04 : 15
86. . . 105 . GER19790420 BACHMANN Liv-Susann . . KLC Koga Ladies-Central Rhed 31 : 03(. 85) + 04 : 18
87. . . 93 . NOR19850919 MELAND Anne-Katrine . . CKV CK Victoria . . . . . . . . . . . 31 : 05(. 89) + 04 : 20
88. . . 71 . NED19781226 TURPIJN Laura . . . . . . . . . SDS Specialized-DPD-SRAM . 31 : 06(. 90) + 04 : 21
89. . . 133 . AUT19930511 *PERCHTOLD Christina . AUT Rakousko . . . . . . . . . . . . 31 : 08(. 41) + 04 : 23
90. . . 92 . NOR19850811 HOVDENAK Hildegunn Gj CKV CK Victoria . . . . . . . . . . . 31 : 08(. 64) + 04 : 23
91. . . 97 . AUS19840909 MACKIE Emma . . . . . . . . CKV CK Victoria . . . . . . . . . . . 31 : 11(. 65) + 04 : 26
92. . . 43 . NED19910522 *HOEKSMA Ilona . . . . . . RDW Ruiter Dakkapellen Wiele 31 : 16(. 23) + 04 : 31
93. . . 144 . NED19940928 *KAPTHEIJNS Maud . . . . SZO Selectie zuid oost . . . . . . . 31 : 16(. 34) + 04 : 31
94. . . 202 . SUI19860619 SCHNEITTER Nathalie . . . ITC International Team Colnag 31 : 18(. 19) + 04 : 33
95. . . 35 . SLO19791031 OPEKA Ajda . . . . . . . . . . KPG Klub Polet Garmin-mix . . 31 : 21(. 03) + 04 : 36
96. . . 103 . GER19930318 *KOEP Christina . . . . . . . . KLC Koga Ladies-Central Rhed 31 : 27(. 16) + 04 : 42
97. . . 96 . NOR19860221 LORVIK Ingrid . . . . . . . . . CKV CK Victoria . . . . . . . . . . . 31 : 28(. 64) + 04 : 43
98. . . 187 . CZE19841104 MACÍKOVÁ Lucie . . . . . . . CZE Česká republika . . . . . . . 31 : 38(. 58) + 04 : 53
99. . . 115 . NED19880411 VERHAGEN Alicja . . . . . . . JAR Jan van Arckel . . . . . . . . . 31 : 42(. 92) + 04 : 57
100. . . 116 . NED19880202 KOGELMAN Silke . . . . . . . JAR Jan van Arckel . . . . . . . . . 31 : 45(. 44) + 05 : 00
101. . . 22 . GBR19790728 BUNN Lowri . . . . . . . . . . . MPD Team Ibis Cycling . . . . . . 31 : 46(. 27) + 05 : 01
102. . . 186 . CZE19880824 BLÁHOVÁ Veronika . . . . . CZE Česká republika . . . . . . . 31 : 48(. 84) + 05 : 03
103. . . 87 . POR19800420 CARPINTEIRO Celina . . . OUC Ouribike CC Ouriquense . 31 : 48(. 92) + 05 : 03
104. . . 203 . ITA19931225 *INNERHOFER Julia . . . . . ITC International Team Colnag 31 : 50(. 60) + 05 : 05
105. . . 191 . UKR19910619 *OSHURKOVA Ielizaveta . UKR Ukrajina . . . . . . . . . . . . . 31 : 51(. 14) + 05 : 06
106. . . 95 . AUS19840503 BRADLEY Amy . . . . . . . . CKV CK Victoria . . . . . . . . . . . 31 : 52(. 81) + 05 : 07
107. . . 114 . NED19880706 WAGENAAR Hester . . . . . . JAR Jan van Arckel . . . . . . . . . 31 : 57(. 83) + 05 : 12
108. . . 214 . NED19890701 VAN STEENIS Samantha . . NED Holandsko . . . . . . . . . . . 32 : 06(. 39) + 05 : 21
109. . . 188 . CZE19920312 *BARTOŠOVÁ Denisa . . . . CZE Česká republika . . . . . . . 32 : 11(. 57) + 05 : 26
110. . . 113 . NED19900207 *FRANCKE Agnieta . . . . . . JAR Jan van Arckel . . . . . . . . . 32 : 15(. 90) + 05 : 30
111. . . 192 . UKR19900919 *IVANYUK Maryna . . . . . UKR Ukrajina . . . . . . . . . . . . . 32 : 26(. 15) + 05 : 41
112. . . 164 . RUS19920118 *SHAMANOVA Tatyana . . RUS Rusko . . . . . . . . . . . . . . . 32 : 28(. 11) + 05 : 43
113. . . 74 . NED19811027 KOSTER Olivia . . . . . . . . . SDS Specialized-DPD-SRAM . 32 : 31(. 37) + 05 : 46
114. . . 166 . RUS19930914 *ZAVERSHINSKAYA Ann RUS Rusko . . . . . . . . . . . . . . . 32 : 52(. 64) + 06 : 07
Z-VT Zelenka - výpočetní technika - 2 - 7.7.2012 - 12:41:06
Poř. Kód družstva/Družstvo
h : m: s
Čas Rozdíl
m: s
DRUŽSTVA v / TEAMS CLASSIFICATION in : 3 . ETAPĚ / STAGE
Poř. Kód družstva/Družstvo
h : m: s
Čas Rozdíl
m: s
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Place Team code / Team
Time Gap
Place Team code / Team
Time Gap
1.GER Německo . . . . . . . . . . . . 1: 23 : 52 + 00 : 00 | 11. MPD Team Ibis Cycling . . . . . 1: 26 : 47 + 02 : 55
2.TDB Mix team Dolmans Boels 1: 24 : 04 + 00 : 12 | 12. RDW Ruiter Dakkapellen Wiel 1: 27 : 06 + 03 : 14
3.EFV Escentual For VioRed . . 1: 24 : 13 + 00 : 21 | 13. CKV CK Victoria . . . . . . . . . . 1: 27 : 11 + 03 : 19
4.NED Holandsko . . . . . . . . . . . 1: 25 : 11 + 01 : 19 | 14. MAX Maxx-solar biEHLER . . 1: 27 : 41 + 03 : 49
5.CZE Česká republika . . . . . . . 1: 25 : 26 + 01 : 34 | 15. AGG Alriksson GO:Green . . . 1: 28 : 10 + 04 : 18
6.UKR Ukrajina . . . . . . . . . . . . 1: 26 : 07 + 02 : 15 | 16. KLC Koga Ladies-Central Rhe 1: 28 : 20 + 04 : 28
7.KPG Klub Polet Garmin-mix . 1: 26 : 18 + 02 : 26 | 17. SDS Specialized-DPD-SRAM . 1: 29 : 14 + 05 : 22
8.AUT Rakousko . . . . . . . . . . . . 1: 26 : 21 + 02 : 29 | 18. JAR Jan van Arckel . . . . . . . . 1: 29 : 46 + 05 : 54
9.RUS Rusko . . . . . . . . . . . . . . . 1: 26 : 25 + 02 : 33 | 19. SZO Selectie zuid oost . . . . . . 1: 31 : 14 + 07 : 22
10. ITC International Team Colna 1: 26 : 30 + 02 : 38 | 20. OUC Ouribike CC Ouriquense 1: 38 : 07 + 14 : 15
Poř. St.čís. Příjmení / Jméno Body
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
BODOVACÍ SOUTĚŽ v / INDIVIDUAL POINTS COMPETITION in :
Poř. St.čís. Příjmení / Jméno Body
Place No. Surname / Name Points Place No. Surname / Name Points
3 . ETAPĚ / STAGE
1 16.1 *PANKOVA Larisa . . . . . . . . . 10 6 3.3 RUTAR Tjasa . . . . . . . . . . . . . . 5
2 .1 STOREY Sarah . . . . . . . . . . . . . 9 7 17.1 SANDIG Madeleine . . . . . . . . . 4
3 15.4 *ROOIJAKKERS Pauliena . . . . . 8 8 9.1 JOHNSEN Cecilie Gotaas . . . . . 3
4 10.1 FENNEL Esther . . . . . . . . . . . . 7 9 21.1 WILD kirsten . . . . . . . . . . . . . . . 2
5 13.4 RITTER Martina . . . . . . . . . . . 6 10 2.4 OLTHUIS Esther . . . . . . . . . . . 1
CELKOVÉ VÝSLEDKY po / GENERAL CLASSIFICATION 3 . ETAPĚ / STAGE
Celková délka / Total Distance : 227,5 km Rychlost vítěze / Average speed of the winner : 36,003 km/h
Poř. St.čís. Kód UCI Příjmení/Jméno Kód družstva/Družstvo Bo/Pe
h : m: s
Čas Rozdíl
m: s
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Place No. UCI Code Surname/Name Team Code /Team
Time Gap
sec
after :
1 . 161 . RUS19910512 *PANKOVA Larisa . . . . . RUS Rusko . . . . . . . . . . . . . . . . . . 6: 18 : 52 + 00:00 16
2 . 154 . NED19930512 *ROOIJAKKERS Pauliena TDB Mix team Dolmans Boels . . . 6: 19 : 59 + 01:07
3 . 211 . NED19821015 WILD kirsten . . . . . . . . . . NED Holandsko . . . . . . . . . . . . . . 6: 20 : 07 + 01:15 14
4 . 171 . GER19830812 SANDIG Madeleine . . . . GER Německo . . . . . . . . . . . . . . . 6: 20 : 08 + 01:16 10
5 . 134 . AUT19820923 RITTER Martina . . . . . . . AUT Rakousko . . . . . . . . . . . . . . . 6: 20 : 21 + 01:29
6 . 5 . AUS19850921 RYAN Carla . . . . . . . . . . EFV Escentual For VioRed . . . . . 6: 20 : 23 + 01:31
7 . 195 . UKR19751112 VYSOTSKA Yevgenia . . . UKR Ukrajina . . . . . . . . . . . . . . . 6: 20 : 30 + 01:38
8 . 212 . NED19831031 KOEDOODER Vera . . . . . NED Holandsko . . . . . . . . . . . . . . 6: 20 : 34 + 01:42 4
9 . 24 . NED19781116 OLTHUIS Esther . . . . . . . MPD Team Ibis Cycling . . . . . . . . 6: 20 : 43 + 01:51
10 . 182 . CZE19860509 ŠULCOVÁ Pavlína . . . . . . CZE Česká republika . . . . . . . . . . 6: 20 : 47 + 01:55 1
115. . . 85 . POR19770804 VIGARIO Ana . . . . . . . . . OUC Ouribike CC Ouriquense . 33 : 02(. 34) + 06 : 17
116. . . 143 . NED19921117 *BREMMERS Ingeborg . . . SZO Selectie zuid oost . . . . . . . 33 : 03(. 09) + 06 : 18
117. . . 84 . POR19841023 ANTUNES Ana . . . . . . . . OUC Ouribike CC Ouriquense . 33 : 17(. 63) + 06 : 32
118. . . 82 . POR19711109 COSTA Rute . . . . . . . . . . . OUC Ouribike CC Ouriquense 33 : 42(. 31) + 06 : 57
119. . . 3 . GBR19900813 *HOPKINS Ella . . . . . . . . . EFV Escentual For VioRed . . . 33 : 48(. 58) + 07 : 03
OTL 120. . . 86 . ESP19810428 GONCALVES Ana . . . . . . OUC Ouribike CC Ouriquense . 34 : 55(. 43) + 08 : 10
OTL 121. . . 81 . POR19880223 PATRICIO Joana . . . . . . . OUC Ouribike CC Ouriquense 36 : 06(. 65) + 09 : 21
Uvedené časy jsou bez bonifikací a penalizací./ All times are without bonifications and penalties .
Nombre de partans/Number of starters/Počet startujících : 121
Coureurs hors délai/Riders finishing out of time limit/Počet závodníků po limitu : 2
AB=Abandon/Did not finish/Vzdal DNS=Non partant/ Did not Start/Nenastoupil na start
DQ=Disqualifié/Disqualified/Diskvalifikace DOP=Dopage/Doping/Doping
OTL=Hors délai/Outside Time Limit/Po časovém limitu
Coureurs ayant abandonné/Riders abandoning the Race /Počet vzdalých závodníků : 0
*=Moins de 23/Under 23/Do 23 let
Z-VT Zelenka - výpočetní technika - 3 - 7.7.2012 - 12:41:06
. PIJNENBORG 11 152 . NED19810630 Mascha . . . TDB Mix team Dolmans Boels . . . 6: 20 : 47 + 01:55
12 . 201 . ITA19850701 LECHNER Eva . . . . . . . . . ITC International Team Colnago . . 6: 20 : 48 + 01:56
13 . 101 . GER19811231 FENNEL Esther . . . . . . . KLC Koga Ladies-Central Rhede . 6: 20 : 50 + 01:58
14 . 94 . AUS19820609 HOGAN Joanne . . . . . . . CKV CK Victoria . . . . . . . . . . . . . 6: 20 : 53 + 02:01 6
15 . 121 . GER19931121 *FISCHER Lisa . . . . . . . . . MAX Maxx-solar biEHLER . . . . . 6: 21 : 04 + 02:12
16 . 33 . SLO19841210 RUTAR Tjasa . . . . . . . . . KPG Klub Polet Garmin-mix . . . . 6: 21 : 10 + 02:18
17 . 42 . NED19870501 SOEMANTA Lisanne . . . . RDW Ruiter Dakkapellen Wielerte 6: 21 : 12 + 02:20 6
18 . 131 . AUT19791113 GRAUS Andrea . . . . . . . . AUT Rakousko . . . . . . . . . . . . . . . 6: 21 : 37 + 02:45
19 . 112 . NED19930708 *STULTIENS Sabrina . . . JAR Jan van Arckel . . . . . . . . . . . 6: 21 : 45 + 02:53
20 . 1 . GBR19781026 STOREY Sarah . . . . . . . . EFV Escentual For VioRed . . . . . 6: 21 : 46 + 02:54
21 . 31 . SLO19890607 BATAGELJ Polona . . . . . KPG Klub Polet Garmin-mix . . . . 6: 21 : 47 + 02:55
22 . 206 . ITA19941119 *ARZUFFI Alice Marie . . . ITC International Team Colnago . 6: 21 : 50 + 02:58
23 . 41 . NED19910412 *SLIK Rozanne . . . . . . . . RDW Ruiter Dakkapellen Wielerte 6: 21 : 51 + 02:59 6
24 . 52 . SWE19890611 KIHLBOM Jessica . . . . . . . AGG Alriksson GO:Green . . . . . . 6: 21 : 58 + 03:06 1
25 . 176 . GER19900727 *SCHNITZMEIER Anna-B GER Německo . . . . . . . . . . . . . . . 6: 22 : 03 + 03:11
26 . 145 . NED19791113 DIJKMAN Petra . . . . . . . . SZO Selectie zuid oost . . . . . . . . . 6: 22 : 06 + 03:14
27 . 172 . GER19871021 POHL Stephanie . . . . . . . GER Německo . . . . . . . . . . . . . . . 6: 22 : 06 + 03:14
28 . 151 . GBR19891231 TROTT Emma . . . . . . . . . TDB Mix team Dolmans Boels . . . 6: 22 : 08 + 03:16
29 . 55 . SWE19920216 *NILSSON Hanna . . . . . . . AGG Alriksson GO:Green . . . . . . 6: 22 : 15 + 03:23
30 . 32 . SLO19851003 PINTAR Ursa . . . . . . . . . KPG Klub Polet Garmin-mix . . . . 6: 22 : 34 + 03:42 P20
31 . 181 . CZE19870527 SÁBLÍKOVÁ Martina . . . CZE Česká republika . . . . . . . . . . . 6: 22 : 38 + 03:46 3
32 . 51 . SWE19822120 FREDANG Linea . . . . . . AGG Alriksson GO:Green . . . . . . 6: 22 : 39 + 03:47
33 . 72 . NED19890711 OTTEN Marissa . . . . . . . SDS Specialized-DPD-SRAM . . . 6: 22 : 43 + 03:51
34 . 205 . ITA19940415 *SANGUINETTI Ilaria . . . ITC International Team Colnago . 6: 22 : 49 + 03:57 P20
35 . 175 . GER19890109 HAMMES Kathrin . . . . . . GER Německo . . . . . . . . . . . . . . . 6: 22 : 51 + 03:59
36 . 204 . ITA19940207 *RIVERDITI Stella . . . . . . ITC International Team Colnago . 6: 22 : 54 + 04:02
37 . 75 . NED19791219 GLASBERGEN Jessica . . . SDS Specialized-DPD-SRAM . . . 6: 23 : 09 + 04:17
38 . 162 . RUS19901027 *LIKHANOVA Marina . . RUS Rusko . . . . . . . . . . . . . . . . . . 6: 23 : 10 + 04:18
39 . 21 . GBR19890924 ROE Eileen . . . . . . . . . . . MPD Team Ibis Cycling . . . . . . . . 6: 23 : 17 + 04:25
40 . 132 . AUT19880314 KOLLMANN Christina . . AUT Rakousko . . . . . . . . . . . . . . . 6: 23 : 22 + 04:30
41 . 136 . AUT19831110 PINTARELLI Daniela . . . AUT Rakousko . . . . . . . . . . . . . . . 6: 23 : 22 + 04:30
42 . 177 . GER19860102 JÖHREND Marlen . . . . . . GER Německo . . . . . . . . . . . . . . . 6: 23 : 27 + 04:35
43 . 207 . SUI19860608 MEZZOTTA Riccarda . . . . ITC International Team Colnago . 6: 23 : 29 + 04:37
44 . 111 . NED19910410 *KNOL Willeka . . . . . . . JAR Jan van Arckel . . . . . . . . . . . 6: 23 : 38 + 04:46 P20
45 . 137 . AUT19910721 *HAHN Jacqueline . . . . . . AUT Rakousko . . . . . . . . . . . . . . . 6: 23 : 43 + 04:51 P15
46 . 133 . AUT19930511 *PERCHTOLD Christina AUT Rakousko . . . . . . . . . . . . . . . 6: 23 : 56 + 05:04
47 . 163 . RUS19890501 ZHAPAROVA Aizhan . . RUS Rusko . . . . . . . . . . . . . . . . . . 6: 24 : 00 + 05:08
48 . 71 . NED19781226 TURPIJN Laura . . . . . . . . SDS Specialized-DPD-SRAM . . . 6: 24 : 00 + 05:08
49 . 34 . SLO19770817 NOVAK Alenka . . . . . . . KPG Klub Polet Garmin-mix . . . . 6: 24 : 25 + 05:33
50 . 95 . AUS19840503 BRADLEY Amy . . . . . . . CKV CK Victoria . . . . . . . . . . . . . 6: 25 : 02 + 06:10
51 . 165 . RUS19931121 *CHERNYSHEVA Galina RUS Rusko . . . . . . . . . . . . . . . . . . 6: 25 : 04 + 06:12
52 . 202 . SUI19860619 SCHNEITTER Nathalie . . ITC International Team Colnago . 6: 25 : 22 + 06:30
53 . 74 . NED19811027 KOSTER Olivia . . . . . . . . SDS Specialized-DPD-SRAM . . . 6: 25 : 25 + 06:33
54 . 194 . UKR19861221 SHARHA Olena . . . . . . . UKR Ukrajina . . . . . . . . . . . . . . . 6: 27 : 34 + 08:42 2
55 . 91 . NOR19760420 JOHNSEN Cecilie Gotaas CKV CK Victoria . . . . . . . . . . . . . 6: 27 : 44 + 08:52 1
56 . 173 . GER19930718 *KRÖGER Mieka . . . . . . GER Německo . . . . . . . . . . . . . . . 6: 31 : 39 + 12:47
57 . 73 . NED19821016 VAN VEGHEL Sandra . . SDS Specialized-DPD-SRAM . . . 6: 32 : 17 + 13:25
58 . 174 . GER19820710 DUSTER Sarah . . . . . . . . GER Německo . . . . . . . . . . . . . . . 6: 32 : 38 + 13:46
59 . 46 . NED19920825 *VISSER Annelies . . . . . . RDW Ruiter Dakkapellen Wielerte 6: 32 : 56 + 14:04
60 . 23 . NZL19890128 CRUM Emma . . . . . . . . . MPD Team Ibis Cycling . . . . . . . . 6: 33 : 02 + 14:10
61 . 122 . GER19890904 KLEIN Theres . . . . . . . . . . MAX Maxx-solar biEHLER . . . . . 6: 33 : 05 + 14:13
62 . 26 . NED19871124 ESHUIS Aafke . . . . . . . . MPD Team Ibis Cycling . . . . . . . . 6: 33 : 12 + 14:20
63 . 92 . NOR19850811 HOVDENAK Hildegunn CKV CK Victoria . . . . . . . . . . . . . 6: 33 : 33 + 14:41
64 . 142 . NED19870703 WAGENAAR Mirthe . . . . SZO Selectie zuid oost . . . . . . . . . 6: 33 : 34 + 14:42
65 . 44 . NED19880426 WELTER Hannah . . . . . . . RDW Ruiter Dakkapellen Wielerte 6: 33 : 42 + 14:50
66 . 35 . SLO19791031 OPEKA Ajda . . . . . . . . . . KPG Klub Polet Garmin-mix . . . . 6: 34 : 31 + 15:39
67 . 22 . GBR19790728 BUNN Lowri . . . . . . . . . . MPD Team Ibis Cycling . . . . . . . . 6: 34 : 36 + 15:44
68 . 192 . UKR19900919 *IVANYUK Maryna . . . . UKR Ukrajina . . . . . . . . . . . . . . . 6: 35 : 03 + 16:11
69 . 117 . NED19830408 KUIZENGA Sigrid . . . . . . JAR Jan van Arckel . . . . . . . . . . . 6: 35 : 06 + 16:14
70 . 193 . UKR19890301 PAVLUKHINA Olena . . . UKR Ukrajina . . . . . . . . . . . . . . . 6: 35 : 28 + 16:36
71 . 183 . CZE19840127 HRANAIOVÁ Katarina . . CZE Česká republika . . . . . . . . . . 6: 35 : 44 + 16:52
72 . 155 . NED19880704 KESSLER Nina . . . . . . . . . TDB Mix team Dolmans Boels . . . 6: 36 : 04 + 17:12
73 . 54 . SWE19891112 SJÖBLOM Linnea . . . . . . . AGG Alriksson GO:Green . . . . . . 6: 36 : 51 + 17:59
Z-VT Zelenka - výpočetní technika - 4 - 7.7.2012 - 12:41:06
DRUŽSTVA po / TEAMS CLASSIFICATION after : 3 . ETAPĚ / STAGE
Poř. Kód družstva/Družstvo
h : m: s
Čas Rozdíl
m: s
Poř. Kód družstva/Družstvo
h : m: s
Čas Rozdíl
m: s
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Place Team code / Team
Time Gap
Place Team code/ Team
Time Gap
1. TDB Mix team Dolmans Boels . 19: 02: 54 + 00 : 00 | 11 . MPD Team Ibis Cycling . . . . . 19: 15 : 19 + 12: 25
2. AUT Rakousko . . . . . . . . . . . . . 19: 04: 30 + 01 : 36 | 12 . JAR Jan van Arckel . . . . . . . . 19: 18 : 17 + 15: 23
3. ITC International Team Colnag 19: 05: 08 + 02 : 14 | 13 . CZE Česká republika . . . . . . . 19: 18 : 36 + 15: 42
4. RUS Rusko . . . . . . . . . . . . . . . . 19: 06: 03 + 03 : 09 | 14 . NED Holandsko . . . . . . . . . . . 19: 23 : 32 + 20: 38
5. CKV CK Victoria . . . . . . . . . . . 19: 06: 39 + 03 : 45 | 15 . EFV Escentual For VioRed . . . 19: 23 : 39 + 20: 45
6. AGG Alriksson GO:Green . . . . 19: 06: 53 + 03 : 59 | 16 . KPG Klub Polet Garmin-mix . 19: 25 : 07 + 22: 13
7. SDS Specialized-DPD-SRAM . 19: 07: 44 + 04 : 50 | 17 . MAX Maxx-solar biEHLER . . 19: 27 : 41 + 24: 47
8. UKR Ukrajina . . . . . . . . . . . . . 19: 12: 50 + 09 : 56 | 18 . KLC Koga Ladies-Central Rhe 19: 29 : 48 + 26: 54
9. GER Německo . . . . . . . . . . . . . 19: 14: 01 + 11 : 07 | 19 . SZO Selectie zuid oost . . . . . . 19: 35 : 36 + 32: 42
10. RDW Ruiter Dakkapellen Wiele 19: 14: 59 + 12 : 05 | 20 . OUC Ouribike CC Ouriquense 20: 32 : 35 + 1: 29: 41
74 . 164 . RUS19920118 *SHAMANOVA Tatyana . RUS Rusko . . . . . . . . . . . . . . . . . . 6: 38 : 08 + 19:16
75 . 141 . NED19780429 BANGA Kum . . . . . . . . . SZO Selectie zuid oost . . . . . . . . . 6: 39 : 56 + 21:04
76 . 135 . AUT19910402 *RIJKES Sarah . . . . . . . . AUT Rakousko . . . . . . . . . . . . . . . 6: 39 : 58 + 21:06
77 . 25 . GBR19930504 *BARNES Hannah . . . . . MPD Team Ibis Cycling . . . . . . . . 6: 42 : 13 + 23:21
78 . 215 . NED19900729 *BLOEM Judith . . . . . . . . NED Holandsko . . . . . . . . . . . . . . 6: 42 : 33 + 23:41
79 . 158 . NED19890705 VAN KASSEL Femke . . . TDB Mix team Dolmans Boels . . . 6: 42 : 53 + 24:01
80 . 96 . NOR19860221 LORVIK Ingrid . . . . . . . . CKV CK Victoria . . . . . . . . . . . . . 6: 43 : 26 + 24:34
81 . 2 . GBR19850926 BODDY Karla . . . . . . . . . EFV Escentual For VioRed . . . . . 6: 43 : 41 + 24:49
82 . 104 . GER19840929 WESSELHOEFT Benita . . KLC Koga Ladies-Central Rhede . 6: 43 : 42 + 24:50
83 . 153 . NED19920724 *KAMP Laura . . . . . . . . . TDB Mix team Dolmans Boels . . . 6: 43 : 59 + 25:07
84 . 123 . GER19920830 *LUDWIG Marie-Theres . . MAX Maxx-solar biEHLER . . . . . 6: 44 : 15 + 25:23
85 . 97 . AUS19840909 MACKIE Emma . . . . . . . CKV CK Victoria . . . . . . . . . . . . . 6: 44 : 33 + 25:41
86 . 184 . CZE19820516 BERKOVÁ Irena . . . . . . . CZE Česká republika . . . . . . . . . . 6: 44 : 51 + 25:59
87 . 87 . POR19800420 CARPINTEIRO Celina . . OUC Ouribike CC Ouriquense . . . 6: 44 : 51 + 25:59
88 . 116 . NED19880202 KOGELMAN Silke . . . . . . JAR Jan van Arckel . . . . . . . . . . . 6: 44 : 57 + 26:05
89 . 102 . GER19781114 SCHWALBE Ulrike . . . . KLC Koga Ladies-Central Rhede . 6: 45 : 33 + 26:41
90 . 37 . SLO19840217 FRECE Sara . . . . . . . . . . KPG Klub Polet Garmin-mix . . . . 6: 46 : 00 + 27:08
91 . 157 . NED19840607 DONKERS Djoeke . . . . . . TDB Mix team Dolmans Boels . . . 6: 46 : 08 + 27:16
92 . 105 . GER19790420 BACHMANN Liv-Susann . KLC Koga Ladies-Central Rhede . 6: 46 : 09 + 27:17
93 . 103 . GER19930318 *KOEP Christina . . . . . . . KLC Koga Ladies-Central Rhede . 6: 46 : 28 + 27:36
94 . 188 . CZE19920312 *BARTOŠOVÁ Denisa . . . CZE Česká republika . . . . . . . . . . 6: 47 : 47 + 28:55
95 . 213 . NED19841227 VAN DIJK Kim . . . . . . . . NED Holandsko . . . . . . . . . . . . . . 6: 48 : 25 + 29:33
96 . 38 . CZE19850106 SIMONOVA Monika . . . KPG Klub Polet Garmin-mix . . . . 6: 48 : 41 + 29:49
97 . 4 . GBR19940315 *WEAVER Molly . . . . . . EFV Escentual For VioRed . . . . . 6: 49 : 03 + 30:11
98 . 203 . ITA19931225 *INNERHOFER Julia . . . . ITC International Team Colnago . 6: 49 : 22 + 30:30
99 . 114 . NED19880706 WAGENAAR Hester . . . . . JAR Jan van Arckel . . . . . . . . . . . 6: 49 : 53 + 31:01
100 . 43 . NED19910522 *HOEKSMA Ilona . . . . . RDW Ruiter Dakkapellen Wielerte 6: 50 : 03 + 31:11
101 . 191 . UKR19910619 *OSHURKOVA Ielizaveta UKR Ukrajina . . . . . . . . . . . . . . . 6: 50 : 51 + 31:59
102 . 84 . POR19841023 ANTUNES Ana . . . . . . . OUC Ouribike CC Ouriquense . . . 6: 51 : 15 + 32:23
103 . 36 . SLO19940325 *KALAN Urska . . . . . . . KPG Klub Polet Garmin-mix . . . . 6: 52 : 08 + 33:16
104 . 185 . CZE18841218 TREFNÁ Tereza . . . . . . . . CZE Česká republika . . . . . . . . . . 6: 52 : 49 + 33:57
105 . 187 . CZE19841104 MACÍKOVÁ Lucie . . . . . . CZE Česká republika . . . . . . . . . . 6: 53 : 38 + 34:46
106 . 186 . CZE19880824 BLÁHOVÁ Veronika . . . . CZE Česká republika . . . . . . . . . . 6: 53 : 40 + 34:48
107 . 214 . NED19890701 VAN STEENIS Samantha . NED Holandsko . . . . . . . . . . . . . . 6: 55 : 33 + 36:41
108 . 113 . NED19900207 *FRANCKE Agnieta . . . . . JAR Jan van Arckel . . . . . . . . . . . 6: 55 : 51 + 36:59
109 . 45 . NZL19920116 *NEAVE Ashleigh . . . . . . RDW Ruiter Dakkapellen Wielerte 6: 55 : 56 + 37:04
110 . 53 . SWE19870815 SANDSTRÖM Beata . . . . . AGG Alriksson GO:Green . . . . . . 6: 56 : 27 + 37:35
111 . 82 . POR19711109 COSTA Rute . . . . . . . . . . OUC Ouribike CC Ouriquense . . . 6: 57 : 09 + 38:17
112 . 93 . NOR19850919 MELAND Anne-Katrine . CKV CK Victoria . . . . . . . . . . . . . 6: 57 : 36 + 38:44
113 . 115 . NED19880411 VERHAGEN Alicja . . . . . . JAR Jan van Arckel . . . . . . . . . . . 6: 59 : 18 + 40:26
114 . 166 . RUS19930914 *ZAVERSHINSKAYA An RUS Rusko . . . . . . . . . . . . . . . . . . 7: 00 : 11 + 41:19
115 . 124 . GER19910626 *WOTSCH Melanie . . . . . MAX Maxx-solar biEHLER . . . . . 7: 05 : 22 + 46:30
116 . 3 . GBR19900813 *HOPKINS Ella . . . . . . . . EFV Escentual For VioRed . . . . . 7: 09 : 38 + 50:46
117 . 143 . NED19921117 *BREMMERS Ingeborg . . SZO Selectie zuid oost . . . . . . . . . 7: 11 : 50 + 52:58
118 . 144 . NED19940928 *KAPTHEIJNS Maud . . . SZO Selectie zuid oost . . . . . . . . . 7: 14 : 11 + 55:19
119 . 85 . POR19770804 VIGARIO Ana . . . . . . . . OUC Ouribike CC Ouriquense . . . 7: 14 : 15 + 55:23
Z-VT Zelenka - výpočetní technika - 5 - 7.7.2012 - 12:41:06
NEJLEPŠÍ ZÁVODNICE DO 23 LET po / BEST UNDER 23 after : 3 . ETAPĚ / STAGE
St.Poř. čís. Kód UCI Příjmení / Jméno Kód družstva/Družstvo
h : m: s
Čas/Time
-P -la -c - N- o-. - - -U -C -I -C o- d-e - - -S -u r-n -a m- e- /- N -a -m -e - - - - - - -T -e -a m- -C -o d-e - / -T -e a-m - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
první 3 závodnice
Roz/Gap
h : m: s
1 . 161 . RUS19910512 *PANKOVA Larisa . . . . . RUS Rusko . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 6: 18 :52
2 . 154 . NED19930512 *ROOIJAKKERS Pauliena TDB Mix team Dolmans Boels . . . . . 6: 19 :59 +01 :08
3 . 121 . GER19931121 *FISCHER Lisa . . . . . . . . . MAX Maxx-solar biEHLER . . . . . . . 6: 21 :04 +02 :13
ROZDĚLENÍ TRIKOTŮ po / PRESENTATION JERSEY after :
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
3 . ETAPĚ / STAGE
Žlutý trikot / Yellow jersey . . . . .
Oranžový trikot / Orange jersey . .
Modrý trikot / Blue jersey . . . . .
Bílý trikot / White jersey . . . . .
161
211
181
154
RUS19910512 .
.
.
.
NED19821015 .
CZE19870527 .
NED19930512 .
*PANKOVA Larisa . . . .
WILD kirsten . . . . . . . .
SÁBLÍKOVÁ Martina . . . .
*ROOIJAKKERS Pauliena .
RUS Rusko
NED Holandsko
CZE Česká republika
TDB Mix team Dolmans Boels
:
::
:
Poř. St.čís. Kod UCI Příjmení / Jméno Body
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
BODOVACÍ SOUTĚŽ / POINTS COMPETITION . . . Oranžový trikot / Orange jersey (Prvních 10 závodníků.)
Kód družstva / Družstvo
Place No. UCI Code Surnme / Name Team Code / Team Points
1 . 161 RUS19910512 *PANKOVA Larisa . . . . . . . . RUS Rusko . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 51
2 . 211 NED19821015 WILD kirsten . . . . . . . . . . . . . . NED Holandsko . . . . . . . . . . . . . . . . 43
3 . 171 GER19830812 SANDIG Madeleine . . . . . . . . GER Německo . . . . . . . . . . . . . . . . . 42
4 . 41 NED19910412 *SLIK Rozanne . . . . . . . . . . . RDW Ruiter Dakkapellen Wielerteam 20
5 . 94 AUS19820609 HOGAN Joanne . . . . . . . . . . . CKV CK Victoria . . . . . . . . . . . . . . . 19
6 . 134 AUT19820923 RITTER Martina . . . . . . . . . . AUT Rakousko . . . . . . . . . . . . . . . . . 18
7 . 42 NED19870501 SOEMANTA Lisanne . . . . . . . RDW Ruiter Dakkapellen Wielerteam 16
8 . 212 NED19831031 KOEDOODER Vera . . . . . . . . NED Holandsko . . . . . . . . . . . . . . . . 16
9 . 177 GER19860102 JÖHREND Marlen . . . . . . . . . . GER Německo . . . . . . . . . . . . . . . . . 14
10 . 75 NED19791219 GLASBERGEN Jessica . . . . . . SDS Specialized-DPD-SRAM . . . . . . 12
Poř. St.čís. Kód UCI Příjmení / Jméno Body
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
VRCHAŘSKÁ SOUTĚŽ / MOUNTAINS CLASSIFICATION . . Modrý trikot / Blue jersey
Kód družstva / Družstvo
Place No. UCI Code Surnme / Name Team Code / Team Points
1 . 161 RUS19910512 *PANKOVA Larisa . . . . . . . . RUS Rusko . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 25
2 . 181 CZE19870527 SÁBLÍKOVÁ Martina . . . . . . . CZE Česká republika . . . . . . . . . . . . . 15
3 . 201 ITA19850701 LECHNER Eva . . . . . . . . . . . . ITC International Team Colnago . . . . 13
4 . 152 NED19810630 PIJNENBORG Mascha . . . . . . TDB Mix team Dolmans Boels . . . . . 4
5 . 131 AUT19791113 GRAUS Andrea . . . . . . . . . . . AUT Rakousko . . . . . . . . . . . . . . . . . 3
6 . 194 UKR19861221 SHARHA Olena . . . . . . . . . . . UKR Ukrajina . . . . . . . . . . . . . . . . . 3
7 . 154 NED19930512 *ROOIJAKKERS Pauliena . . . TDB Mix team Dolmans Boels . . . . . 1
8 . 5 AUS19850921 RYAN Carla . . . . . . . . . . . . . EFV Escentual For VioRed . . . . . . . . 1
9 . 42 NED19870501 SOEMANTA Lisanne . . . . . . . RDW Ruiter Dakkapellen Wielerteam 1
Z-VT Zelenka - výpočetní technika - 6 - 7.7.2012 - 12:41:06
Poř.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Mech. vůz Poř. Mech. vůz
POŘADÍ MECHANICKÝCH VOZŮ pro / ORDER OF TEAM CARS for :
Place.Team Place Team
4 . ETAPU / STAGE
1 . . RUS Rusko | 11 . . KLC Koga Ladies-Central Rhede
2 . . TDB Mix team Dolmans Boels | 12 . . CKV CK Victoria
3 . . NED Holandsko | 13 . . MAX Maxx-solar biEHLER
4 . . GER Německo | 14 . . KPG Klub Polet Garmin-mix
5 . . AUT Rakousko | 15 . . RDW Ruiter Dakkapellen Wielerteam
6 . . EFV Escentual For VioRed | 16 . . JAR Jan van Arckel
7 . . UKR Ukrajina | 17 . . AGG Alriksson GO:Green
8 . . MPD Team Ibis Cycling | 18 . . SZO Selectie zuid oost
9 . . CZE Česká republika | 19 . . SDS Specialized-DPD-SRAM
10 . . ITC International Team Colnago | 20 . . OUC Ouribike CC Ouriquense
Close