1.. 171 . GER19830812 SANDIG Madeleine . . . . GER Německo . . . . . . . . . . . . . 1: 59 : 14 + 00 : 00 6
2.. 173 . GER19930718 *KRÖGER Mieka . . . . . . GER Německo . . . . . . . . . . . . . 1: 59 : 14 + 00 : 00 4
3.. 52 . SWE19890611 KIHLBOM Jessica . . . . . . AGG Alriksson GO:Green . . . . 2: 00 : 03 + 00 : 49 2
4.. 176 . GER19900727 *SCHNITZMEIER Anna- GER Německo . . . . . . . . . . . . . 2: 00 : 03 + 00 : 49
5.. 212 . NED19831031 KOEDOODER Vera . . . . . NED Holandsko . . . . . . . . . . . . 2: 00 : 03 + 00 : 49
6.. 174 . GER19820710 DUSTER Sarah . . . . . . . . GER Německo . . . . . . . . . . . . . 2: 00 : 03 + 00 : 49
7.. 153 . NED19920724 *KAMP Laura . . . . . . . . . TDB Mix team Dolmans Boels . 2: 00 : 03 + 00 : 49
8.. 51 . SWE19822120 FREDANG Linea . . . . . . AGG Alriksson GO:Green . . . . 2: 00 : 03 + 00 : 49
9.. 42 . NED19870501 SOEMANTA Lisanne . . . . RDW Ruiter Dakkapellen Wieler 2: 00 : 03 + 00 : 49
10.. 55 . SWE19920216 *NILSSON Hanna . . . . . . AGG Alriksson GO:Green . . . . 2: 00 : 03 + 00 : 49
11.. 91 . NOR19760420 JOHNSEN Cecilie Gotaas CKV CK Victoria . . . . . . . . . . . 2: 00 : 03 + 00 : 49
12.. 133 . AUT19930511 *PERCHTOLD Christina AUT Rakousko . . . . . . . . . . . . . 2: 00 : 03 + 00 : 49
13.. 161 . RUS19910512 *PANKOVA Larisa . . . . RUS Rusko . . . . . . . . . . . . . . . . 2: 00 : 03 + 00 : 49
14.. 206 . ITA19941119 *ARZUFFI Alice Marie . . ITC International Team Colnago 2: 00 : 03 + 00 : 49
15.. 121 . GER19931121 *FISCHER Lisa . . . . . . . . MAX Maxx-solar biEHLER . . . 2: 00 : 03 + 00 : 49
16.. 41 . NED19910412 *SLIK Rozanne . . . . . . . . RDW Ruiter Dakkapellen Wieler 2: 00 : 03 + 00 : 49
17.. 201 . ITA19850701 LECHNER Eva . . . . . . . . . ITC International Team Colnago 2: 00 : 03 + 00 : 49
18.. 152 . NED19810630 PIJNENBORG Mascha . . . TDB Mix team Dolmans Boels . 2: 00 : 03 + 00 : 49
19.. 32 . SLO19851003 PINTAR Ursa . . . . . . . . . KPG Klub Polet Garmin-mix . . . 2: 00 : 03 + 00 : 49
20.. 31 . SLO19890607 BATAGELJ Polona . . . . . KPG Klub Polet Garmin-mix . . . 2: 00 : 03 + 00 : 49
21.. 132 . AUT19880314 KOLLMANN Christina . AUT Rakousko . . . . . . . . . . . . . 2: 00 : 03 + 00 : 49
22.. 137 . AUT19910721 *HAHN Jacqueline . . . . . . AUT Rakousko . . . . . . . . . . . . . 2: 00 : 03 + 00 : 49
23.. 195 . UKR19751112 VYSOTSKA Yevgenia . . . UKR Ukrajina . . . . . . . . . . . . . . 2: 00 : 03 + 00 : 49
24.. 23 . NZL19890128 CRUM Emma . . . . . . . . . MPD Team Ibis Cycling . . . . . . . 2: 00 : 03 + 00 : 49
25.. 207 . SUI19860608 MEZZOTTA Riccarda . . . ITC International Team Colnago 2: 00 : 03 + 00 : 49
26.. 192 . UKR19900919 *IVANYUK Maryna . . . . UKR Ukrajina . . . . . . . . . . . . . . 2: 00 : 03 + 00 : 49
27.. 134 . AUT19820923 RITTER Martina . . . . . . . AUT Rakousko . . . . . . . . . . . . . 2: 00 : 03 + 00 : 49
28.. 94 . AUS19820609 HOGAN Joanne . . . . . . . CKV CK Victoria . . . . . . . . . . . 2: 00 : 11 + 00 : 57
29.. 21 . GBR19890924 ROE Eileen . . . . . . . . . . . MPD Team Ibis Cycling . . . . . . . 2: 00 : 11 + 00 : 57
30.. 165 . RUS19931121 *CHERNYSHEVA Galina RUS Rusko . . . . . . . . . . . . . . . . 2: 00 : 11 + 00 : 57
31.. 145 . NED19791113 DIJKMAN Petra . . . . . . . . SZO Selectie zuid oost . . . . . . . . 2: 00 : 11 + 00 : 57
32.. 155 . NED19880704 KESSLER Nina . . . . . . . . TDB Mix team Dolmans Boels . 2: 00 : 11 + 00 : 57
33.. 122 . GER19890904 KLEIN Theres . . . . . . . . . MAX Maxx-solar biEHLER . . . 2: 00 : 11 + 00 : 57
34.. 101 . GER19811231 FENNEL Esther . . . . . . . KLC Koga Ladies-Central Rhede 2: 00 : 11 + 00 : 57
35.. 5 . AUS19850921 RYAN Carla . . . . . . . . . . EFV Escentual For VioRed . . . . 2: 00 : 11 + 00 : 57
36.. 75 . NED19791219 GLASBERGEN Jessica . . . SDS Specialized-DPD-SRAM . . 2: 00 : 11 + 00 : 57
37.. 136 . AUT19831110 PINTARELLI Daniela . . AUT Rakousko . . . . . . . . . . . . . 2: 00 : 11 + 00 : 57
38.. 112 . NED19930708 *STULTIENS Sabrina . . . JAR Jan van Arckel . . . . . . . . . . 2: 00 : 11 + 00 : 57
39.. 24 . NED19781116 OLTHUIS Esther . . . . . . MPD Team Ibis Cycling . . . . . . . 2: 00 : 11 + 00 : 57
40.. 92 . NOR19850811 HOVDENAK Hildegunn CKV CK Victoria . . . . . . . . . . . 2: 00 : 11 + 00 : 57
41.. 175 . GER19890109 HAMMES Kathrin . . . . . . GER Německo . . . . . . . . . . . . . 2: 00 : 11 + 00 : 57
42.. 131 . AUT19791113 GRAUS Andrea . . . . . . . AUT Rakousko . . . . . . . . . . . . . 2: 00 : 11 + 00 : 57
43.. 96 . NOR19860221 LORVIK Ingrid . . . . . . . CKV CK Victoria . . . . . . . . . . . 2: 00 : 11 + 00 : 57
44.. 182 . CZE19860509 ŠULCOVÁ Pavlína . . . . . . CZE Česká republika . . . . . . . . 2: 00 : 03 + 00 : 49
45.. 33 . SLO19841210 RUTAR Tjasa . . . . . . . . . KPG Klub Polet Garmin-mix . . . 2: 00 : 55 + 01 : 41
46.. 154 . NED19930512 *ROOIJAKKERS Pauliena TDB Mix team Dolmans Boels . 2: 00 : 55 + 01 : 41
47.. 135 . AUT19910402 *RIJKES Sarah . . . . . . . . AUT Rakousko . . . . . . . . . . . . . 2: 00 : 55 + 01 : 41
48.. 172 . GER19871021 POHL Stephanie . . . . . . . GER Německo . . . . . . . . . . . . . 2: 00 : 55 + 01 : 41
49.. 177 . GER19860102 JÖHREND Marlen . . . . . . GER Německo . . . . . . . . . . . . . 2: 00 : 55 + 01 : 41
50.. 71 . NED19781226 TURPIJN Laura . . . . . . . SDS Specialized-DPD-SRAM . . 2: 00 : 55 + 01 : 41
51.. 54 . SWE19891112 SJÖBLOM Linnea . . . . . . AGG Alriksson GO:Green . . . . 2: 00 : 55 + 01 : 41
Z-VT Zelenka - výpočetní technika - 1 - 7.7.2012 - 19:14:19
.. KOSTER Olivia . . 52 74 . NED19811027 . . . . . . SDS Specialized-DPD-SRAM . . 2: 00 : 55 + 01 : 41
53.. 162 . RUS19901027 *LIKHANOVA Marina . . RUS Rusko . . . . . . . . . . . . . . . . 2: 01 : 07 + 01 : 53
54.. 26 . NED19871124 ESHUIS Aafke . . . . . . . . MPD Team Ibis Cycling . . . . . . . 2: 01 : 09 + 01 : 55
55.. 142 . NED19870703 WAGENAAR Mirthe . . . . SZO Selectie zuid oost . . . . . . . . 2: 01 : 09 + 01 : 55
56.. 72 . NED19890711 OTTEN Marissa . . . . . . . SDS Specialized-DPD-SRAM . . 2: 01 : 14 + 02 : 00
57.. 111 . NED19910410 *KNOL Willeka . . . . . . . JAR Jan van Arckel . . . . . . . . . . 2: 01 : 19 + 02 : 05
58.. 22 . GBR19790728 BUNN Lowri . . . . . . . . . MPD Team Ibis Cycling . . . . . . . 2: 02 : 25 + 03 : 11
59.. 36 . SLO19940325 *KALAN Urska . . . . . . . KPG Klub Polet Garmin-mix . . . 2: 02 : 39 + 03 : 25
60.. 46 . NED19920825 *VISSER Annelies . . . . . . RDW Ruiter Dakkapellen Wieler 2: 02 : 41 + 03 : 27 P 10
61.. 187 . CZE19841104 MACÍKOVÁ Lucie . . . . . . CZE Česká republika . . . . . . . . 2: 02 : 41 + 03 : 27
62.. 211 . NED19821015 WILD kirsten . . . . . . . . . . NED Holandsko . . . . . . . . . . . . . 2: 02 : 41 + 03 : 27
63.. 73 . NED19821016 VAN VEGHEL Sandra . . SDS Specialized-DPD-SRAM . . 2: 02 : 41 + 03 : 27
64.. 123 . GER19920830 *LUDWIG Marie-Theres . MAX Maxx-solar biEHLER . . . 2: 05 : 38 + 06 : 24
65.. 185 . CZE18841218 TREFNÁ Tereza . . . . . . . . CZE Česká republika . . . . . . . . 2: 06 : 04 + 06 : 50
66.. 163 . RUS19890501 ZHAPAROVA Aizhan . . RUS Rusko . . . . . . . . . . . . . . . . 2: 06 : 04 + 06 : 50
67.. 188 . CZE19920312 *BARTOŠOVÁ Denisa . . . CZE Česká republika . . . . . . . . 2: 06 : 07 + 06 : 53
68.. 213 . NED19841227 VAN DIJK Kim . . . . . . . . NED Holandsko . . . . . . . . . . . . 2: 08 : 21 + 09 : 07
69.. 193 . UKR19890301 PAVLUKHINA Olena . . . UKR Ukrajina . . . . . . . . . . . . . . 2: 08 : 22 + 09 : 08
70.. 151 . GBR19891231 TROTT Emma . . . . . . . . . TDB Mix team Dolmans Boels . 2: 09 : 00 + 09 : 46
71.. 37 . SLO19840217 FRECE Sara . . . . . . . . . . KPG Klub Polet Garmin-mix . . 2: 09 : 07 + 09 : 53
72.. 124 . GER19910626 *WOTSCH Melanie . . . . . MAX Maxx-solar biEHLER . . . 2: 09 : 07 + 09 : 53
73.. 158 . NED19890705 VAN KASSEL Femke . . . TDB Mix team Dolmans Boels . 2: 09 : 07 + 09 : 53
74.. 43 . NED19910522 *HOEKSMA Ilona . . . . . RDW Ruiter Dakkapellen Wieler 2: 09 : 07 + 09 : 53
75.. 186 . CZE19880824 BLÁHOVÁ Veronika . . . . CZE Česká republika . . . . . . . . 2: 09 : 07 + 09 : 53
76.. 53 . SWE19870815 SANDSTRÖM Beata . . . . AGG Alriksson GO:Green . . . . 2: 09 : 07 + 09 : 53
77.. 104 . GER19840929 WESSELHOEFT Benita . . KLC Koga Ladies-Central Rhede 2: 09 : 07 + 09 : 53
78.. 183 . CZE19840127 HRANAIOVÁ Katarina . . CZE Česká republika . . . . . . . . 2: 09 : 07 + 09 : 53
79.. 157 . NED19840607 DONKERS Djoeke . . . . . . TDB Mix team Dolmans Boels . 2: 09 : 07 + 09 : 53
80.. 141 . NED19780429 BANGA Kum . . . . . . . . . SZO Selectie zuid oost . . . . . . . . 2: 09 : 09 + 09 : 55
81.. 215 . NED19900729 *BLOEM Judith . . . . . . . . NED Holandsko . . . . . . . . . . . . 2: 09 : 12 + 09 : 58
82.. 95 . AUS19840503 BRADLEY Amy . . . . . . . CKV CK Victoria . . . . . . . . . . . 2: 09 : 12 + 09 : 58
83.. 202 . SUI19860619 SCHNEITTER Nathalie . . ITC International Team Colnago 2: 09 : 12 + 09 : 58
84.. 205 . ITA19940415 *SANGUINETTI Ilaria . . . ITC International Team Colnago 2: 09 : 12 + 09 : 58
85.. 116 . NED19880202 KOGELMAN Silke . . . . . . JAR Jan van Arckel . . . . . . . . . . 2: 09 : 12 + 09 : 58
86.. 113 . NED19900207 *FRANCKE Agnieta . . . . . JAR Jan van Arckel . . . . . . . . . . 2: 09 : 12 + 09 : 58
87.. 105 . GER19790420 BACHMANN Liv-Susann . KLC Koga Ladies-Central Rhede 2: 09 : 12 + 09 : 58
88.. 4 . GBR19940315 *WEAVER Molly . . . . . . EFV Escentual For VioRed . . . . 2: 09 : 14 + 10 : 00
89.. 25 . GBR19930504 *BARNES Hannah . . . . . MPD Team Ibis Cycling . . . . . . . 2: 09 : 14 + 10 : 00
90.. 103 . GER19930318 *KOEP Christina . . . . . . . KLC Koga Ladies-Central Rhede 2: 09 : 14 + 10 : 00
91.. 114 . NED19880706 WAGENAAR Hester . . . . JAR Jan van Arckel . . . . . . . . . . 2: 09 : 21 + 10 : 07
92.. 35 . SLO19791031 OPEKA Ajda . . . . . . . . . KPG Klub Polet Garmin-mix . . . 2: 14 : 45 + 15 : 31
93.. 184 . CZE19820516 BERKOVÁ Irena . . . . . . . CZE Česká republika . . . . . . . . 2: 14 : 45 + 15 : 31
94.. 82 . POR19711109 COSTA Rute . . . . . . . . . . OUC Ouribike CC Ouriquense . 2: 14 : 45 + 15 : 31
95.. 38 . CZE19850106 SIMONOVA Monika . . . KPG Klub Polet Garmin-mix . . 2: 14 : 47 + 15 : 33
96.. 87 . POR19800420 CARPINTEIRO Celina . . OUC Ouribike CC Ouriquense . . 2: 14 : 47 + 15 : 33
97.. 34 . SLO19770817 NOVAK Alenka . . . . . . . KPG Klub Polet Garmin-mix . . . 2: 14 : 47 + 15 : 33
98.. 164 . RUS19920118 *SHAMANOVA Tatyana . RUS Rusko . . . . . . . . . . . . . . . . 2: 14 : 51 + 15 : 37
99.. 1 . GBR19781026 STOREY Sarah . . . . . . . . EFV Escentual For VioRed . . . . 2: 15 : 29 + 16 : 15
100.. 2 . GBR19850926 BODDY Karla . . . . . . . . EFV Escentual For VioRed . . . . 2: 15 : 29 + 16 : 15
101.. 143 . NED19921117 *BREMMERS Ingeborg . . SZO Selectie zuid oost . . . . . . . . 2: 15 : 44 + 16 : 30
102.. 102 . GER19781114 SCHWALBE Ulrike . . . . KLC Koga Ladies-Central Rhede 2: 15 : 48 + 16 : 34
103.. 214 . NED19890701 VAN STEENIS Samantha NED Holandsko . . . . . . . . . . . . 2: 15 : 48 + 16 : 34
AB .. 3 . GBR19900813 *HOPKINS Ella . . . . . . . . EFV Escentual For VioRed . . . .
AB .. 44 . NED19880426 WELTER Hannah . . . . . . . RDW Ruiter Dakkapellen Wieler
AB .. 45 . NZL19920116 *NEAVE Ashleigh . . . . . . RDW Ruiter Dakkapellen Wieler
AB .. 84 . POR19841023 ANTUNES Ana . . . . . . . OUC Ouribike CC Ouriquense . .
AB .. 85 . POR19770804 VIGARIO Ana . . . . . . . . OUC Ouribike CC Ouriquense . .
AB .. 93 . NOR19850919 MELAND Anne-Katrine . CKV CK Victoria . . . . . . . . . . .
AB .. 97 . AUS19840909 MACKIE Emma . . . . . . . CKV CK Victoria . . . . . . . . . . .
AB .. 115 . NED19880411 VERHAGEN Alicja . . . . . JAR Jan van Arckel . . . . . . . . . .
AB .. 117 . NED19830408 KUIZENGA Sigrid . . . . . . JAR Jan van Arckel . . . . . . . . . .
AB .. 144 . NED19940928 *KAPTHEIJNS Maud . . . SZO Selectie zuid oost . . . . . . . .
AB .. 166 . RUS19930914 *ZAVERSHINSKAYA A RUS Rusko . . . . . . . . . . . . . . . .
Z-VT Zelenka - výpočetní technika - 2 - 7.7.2012 - 19:14:19
Poř. Kód družstva/Družstvo
h : m: s
Čas Rozdíl
m: s
DRUŽSTVA v / TEAMS CLASSIFICATION in : 4 . ETAPĚ / STAGE
Poř. Kód družstva/Družstvo
h : m: s
Čas Rozdíl
m: s
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Place Team code / Team
Time Gap
Place Team code / Team
Time Gap
1.GER Německo . . . . . . . . . . . . 5: 58 : 31 + 00 : 00 | 11. RDW Ruiter Dakkapellen Wiel 6: 02 : 57 + 04 : 26
2.AGG Alriksson GO:Green . . . 6: 00 : 09 + 01 : 38 | 12. MAX Maxx-solar biEHLER . . 6: 05 : 52 + 07 : 21
3.AUT Rakousko . . . . . . . . . . . . 6: 00 : 09 + 01 : 38 | 13. UKR Ukrajina . . . . . . . . . . . . . 6: 08 : 28 + 09 : 57
4. ITC International Team Colna 6: 00 : 09 + 01 : 38 | 14. CZE Česká republika . . . . . . . 6: 08 : 48 + 10 : 17
5.TDB Mix team Dolmans Boels 6: 00 : 17 + 01 : 46 | 15. SZO Selectie zuid oost . . . . . . 6: 10 : 29 + 11 : 58
6.CKV CK Victoria . . . . . . . . . . 6: 00 : 25 + 01 : 54 | 16. JAR Jan van Arckel . . . . . . . . 6: 10 : 42 + 12 : 11
7.MPD Team Ibis Cycling . . . . . 6: 00 : 25 + 01 : 54 | 17. NED Holandsko . . . . . . . . . . . 6: 11 : 05 + 12 : 34
8.KPG Klub Polet Garmin-mix . 6: 01 : 01 + 02 : 30 | 18. KLC Koga Ladies-Central Rhe 6: 18 : 30 + 19 : 59
9.RUS Rusko . . . . . . . . . . . . . . . 6: 01 : 21 + 02 : 50 | 19. EFV Escentual For VioRed . . . 6: 24 : 54 + 26 : 23
10.SDS Specialized-DPD-SRAM 6: 02 : 01 + 03 : 30 | .
Poř. St.čís. Příjmení / Jméno Body
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
BODOVACÍ SOUTĚŽ v / INDIVIDUAL POINTS COMPETITION in :
Poř. St.čís. Příjmení / Jméno Body
Place No. Surname / Name Points Place No. Surname / Name Points
4 . ETAPĚ / STAGE
1 17.1 SANDIG Madeleine . . . . . . . . . 25 9 4.2 SOEMANTA Lisanne . . . . . . . . . 7
2 17.3 *KRÖGER Mieka . . . . . . . . . . . 20 10 5.5 *NILSSON Hanna . . . . . . . . . . . 6
3 5.2 KIHLBOM Jessica . . . . . . . . . . . 16 11 9.1 JOHNSEN Cecilie Gotaas . . . . . 5
4 17.6 *SCHNITZMEIER Anna-Bianca 14 12 13.3 *PERCHTOLD Christina . . . . . 4
5 21.2 KOEDOODER Vera . . . . . . . . . . 12 13 16.1 *PANKOVA Larisa . . . . . . . . . 3
6 17.4 DUSTER Sarah . . . . . . . . . . . . . 10 14 20.6 *ARZUFFI Alice Marie . . . . . . . 2
7 15.3 *KAMP Laura . . . . . . . . . . . . . . 9 15 12.1 *FISCHER Lisa . . . . . . . . . . . . . 1
8 5.1 FREDANG Linea . . . . . . . . . . . 8 .
RYCHLOSTNÍ PRÉMIE v / INTERMEDIATE SPRINTS in : 4 . ETAPĚ / STAGE
Staré Křečany 43km
1 .. 171 SANDIG Madeleine . . . . . GER Německo . . 3 b |
2 .. 173 *KRÖGER Mieka . . . . . . GER Německo . . 2 b |
3 .. 51 FREDANG Linea . . . . . . . AGG Alriksson G 1 b |
VRCHAŘSKÉ PRÉMIE v / MOUNTAIN PRIME in : 4 . ETAPĚ / STAGE
Krásný Buk 10km Krásný Buk 34km
1 .. 52 KIHLBOM Jessica . . . . . . AGG Alriksson G 5 b | 1 .. 152 . PIJNENBORG Mascha . . . TDB Mix team Dol 5 b
2 .. 201 LECHNER Eva . . . . . . . . ITC International 3 b | 2 .. 201 . LECHNER Eva . . . . . . . . . ITC International Te 3 b
3 .. 161 *PANKOVA Larisa . . . . . RUS Rusko . . . . . 2 b | 3 .. 161 . *PANKOVA Larisa . . . . . RUS Rusko . . . . . . 2 b
4 .. 152 PIJNENBORG Mascha . . . TDB Mix team D 1 b | 4 .. 31 . BATAGELJ Polona . . . . . KPG Klub Polet Gar 1 b
Krásný Buk 59km
1 .. 173 *KRÖGER Mieka . . . . . . GER Německo . . 5 b |
2 .. 171 SANDIG Madeleine . . . . . GER Německo . . 3 b |
3 .. 201 LECHNER Eva . . . . . . . . ITC International 2 b |
4 .. 112 *STULTIENS Sabrina . . . JAR Jan van Arck 1 b |
AB .. 191 . UKR19910619 *OSHURKOVA Ielizaveta UKR Ukrajina . . . . . . . . . . . . . .
AB .. 194 . UKR19861221 SHARHA Olena . . . . . . . UKR Ukrajina . . . . . . . . . . . . . .
AB .. 203 . ITA19931225 *INNERHOFER Julia . . . . ITC International Team Colnago
AB .. 204 . ITA19940207 *RIVERDITI Stella . . . . . . ITC International Team Colnago
DNS .. 181 . CZE19870527 SÁBLÍKOVÁ Martina . . . CZE Česká republika . . . . . . . . .
Uvedené časy jsou bez bonifikací a penalizací./ All times are without bonifications and penalties .
Nombre de partans/Number of starters/Počet startujících : 118
Coureurs hors délai/Riders finishing out of time limit/Počet závodníků po limitu : 0
AB=Abandon/Did not finish/Vzdal DNS=Non partant/ Did not Start/Nenastoupil na start
DQ=Disqualifié/Disqualified/Diskvalifikace DOP=Dopage/Doping/Doping
OTL=Hors délai/Outside Time Limit/Po časovém limitu
Coureurs ayant abandonné/Riders abandoning the Race /Počet vzdalých závodníků : 15
*=Moins de 23/Under 23/Do 23 let
Z-VT Zelenka - výpočetní technika - 3 - 7.7.2012 - 19:14:19
CELKOVÉ VÝSLEDKY po / GENERAL CLASSIFICATION 4 . ETAPĚ / STAGE
Celková délka / Total Distance : Rychlost vítěze / Average speed 301,5 km of the winner : 36,239 km/h
Poř. St.čís. Kód UCI Příjmení/Jméno Kód družstva/Družstvo Bo/Pe
h : m: s
Čas Rozdíl
m: s
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Place No. UCI Code Surname/Name Team Code /Team
Time Gap
sec
after :
1 . 161 . RUS19910512 *PANKOVA Larisa . . . . . RUS Rusko . . . . . . . . . . . . . . . . . . 8: 18 : 55 + 00:00 16
2 . 171 . GER19830812 SANDIG Madeleine . . . . GER Německo . . . . . . . . . . . . . . . 8: 19 : 13 + 00:18 19
3 . 134 . AUT19820923 RITTER Martina . . . . . . . AUT Rakousko . . . . . . . . . . . . . . . 8: 20 : 24 + 01:29
4 . 195 . UKR19751112 VYSOTSKA Yevgenia . . . UKR Ukrajina . . . . . . . . . . . . . . . 8: 20 : 33 + 01:38
5 . 5 . AUS19850921 RYAN Carla . . . . . . . . . . EFV Escentual For VioRed . . . . . 8: 20 : 34 + 01:39
6 . 212 . NED19831031 KOEDOODER Vera . . . . . NED Holandsko . . . . . . . . . . . . . . 8: 20 : 37 + 01:42 4
7 . 182 . CZE19860509 ŠULCOVÁ Pavlína . . . . . . CZE Česká republika . . . . . . . . . . 8: 20 : 50 + 01:55 1
8 . 152 . NED19810630 PIJNENBORG Mascha . . . TDB Mix team Dolmans Boels . . . 8: 20 : 50 + 01:55
9 . 201 . ITA19850701 LECHNER Eva . . . . . . . . . ITC International Team Colnago . . 8: 20 : 51 + 01:56
10 . 24 . NED19781116 OLTHUIS Esther . . . . . . . MPD Team Ibis Cycling . . . . . . . . 8: 20 : 54 + 01:59
11 . 154 . NED19930512 *ROOIJAKKERS Pauliena TDB Mix team Dolmans Boels . . . 8: 20 : 54 + 01:59
12 . 101 . GER19811231 FENNEL Esther . . . . . . . KLC Koga Ladies-Central Rhede . 8: 21 : 01 + 02:06
13 . 94 . AUS19820609 HOGAN Joanne . . . . . . . CKV CK Victoria . . . . . . . . . . . . . 8: 21 : 04 + 02:09 6
14 . 121 . GER19931121 *FISCHER Lisa . . . . . . . . . MAX Maxx-solar biEHLER . . . . . 8: 21 : 07 + 02:12
15 . 42 . NED19870501 SOEMANTA Lisanne . . . . RDW Ruiter Dakkapellen Wielerte 8: 21 : 15 + 02:20 6
16 . 131 . AUT19791113 GRAUS Andrea . . . . . . . . AUT Rakousko . . . . . . . . . . . . . . . 8: 21 : 48 + 02:53
17 . 31 . SLO19890607 BATAGELJ Polona . . . . . KPG Klub Polet Garmin-mix . . . . 8: 21 : 50 + 02:55
18 . 206 . ITA19941119 *ARZUFFI Alice Marie . . . ITC International Team Colnago . 8: 21 : 53 + 02:58
19 . 41 . NED19910412 *SLIK Rozanne . . . . . . . . RDW Ruiter Dakkapellen Wielerte 8: 21 : 54 + 02:59 6
20 . 112 . NED19930708 *STULTIENS Sabrina . . . JAR Jan van Arckel . . . . . . . . . . . 8: 21 : 56 + 03:01
21 . 52 . SWE19890611 KIHLBOM Jessica . . . . . . . AGG Alriksson GO:Green . . . . . . 8: 21 : 59 + 03:04 3
22 . 33 . SLO19841210 RUTAR Tjasa . . . . . . . . . KPG Klub Polet Garmin-mix . . . . 8: 22 : 05 + 03:10
23 . 176 . GER19900727 *SCHNITZMEIER Anna-B GER Německo . . . . . . . . . . . . . . . 8: 22 : 06 + 03:11
24 . 145 . NED19791113 DIJKMAN Petra . . . . . . . . SZO Selectie zuid oost . . . . . . . . . 8: 22 : 17 + 03:22
25 . 55 . SWE19920216 *NILSSON Hanna . . . . . . . AGG Alriksson GO:Green . . . . . . 8: 22 : 18 + 03:23
26 . 32 . SLO19851003 PINTAR Ursa . . . . . . . . . KPG Klub Polet Garmin-mix . . . . 8: 22 : 37 + 03:42 P20
27 . 51 . SWE19822120 FREDANG Linea . . . . . . AGG Alriksson GO:Green . . . . . . 8: 22 : 41 + 03:46 1
28 . 211 . NED19821015 WILD kirsten . . . . . . . . . . NED Holandsko . . . . . . . . . . . . . . 8: 22 : 48 + 03:53 14
29 . 172 . GER19871021 POHL Stephanie . . . . . . . GER Německo . . . . . . . . . . . . . . . 8: 23 : 01 + 04:06
30 . 175 . GER19890109 HAMMES Kathrin . . . . . . GER Německo . . . . . . . . . . . . . . . 8: 23 : 02 + 04:07
31 . 75 . NED19791219 GLASBERGEN Jessica . . . SDS Specialized-DPD-SRAM . . . 8: 23 : 20 + 04:25
32 . 132 . AUT19880314 KOLLMANN Christina . . AUT Rakousko . . . . . . . . . . . . . . . 8: 23 : 25 + 04:30
33 . 21 . GBR19890924 ROE Eileen . . . . . . . . . . . MPD Team Ibis Cycling . . . . . . . . 8: 23 : 28 + 04:33
34 . 207 . SUI19860608 MEZZOTTA Riccarda . . . . ITC International Team Colnago . 8: 23 : 32 + 04:37
35 . 136 . AUT19831110 PINTARELLI Daniela . . . AUT Rakousko . . . . . . . . . . . . . . . 8: 23 : 33 + 04:38
36 . 137 . AUT19910721 *HAHN Jacqueline . . . . . . AUT Rakousko . . . . . . . . . . . . . . . 8: 23 : 46 + 04:51 P15
37 . 72 . NED19890711 OTTEN Marissa . . . . . . . SDS Specialized-DPD-SRAM . . . 8: 23 : 57 + 05:02
38 . 133 . AUT19930511 *PERCHTOLD Christina AUT Rakousko . . . . . . . . . . . . . . . 8: 23 : 59 + 05:04
39 . 162 . RUS19901027 *LIKHANOVA Marina . . RUS Rusko . . . . . . . . . . . . . . . . . . 8: 24 : 17 + 05:22
40 . 177 . GER19860102 JÖHREND Marlen . . . . . . GER Německo . . . . . . . . . . . . . . . 8: 24 : 22 + 05:27
41 . 71 . NED19781226 TURPIJN Laura . . . . . . . . SDS Specialized-DPD-SRAM . . . 8: 24 : 55 + 06:00
42 . 111 . NED19910410 *KNOL Willeka . . . . . . . JAR Jan van Arckel . . . . . . . . . . . 8: 24 : 57 + 06:02 P20
43 . 165 . RUS19931121 *CHERNYSHEVA Galina RUS Rusko . . . . . . . . . . . . . . . . . . 8: 25 : 15 + 06:20
44 . 74 . NED19811027 KOSTER Olivia . . . . . . . . SDS Specialized-DPD-SRAM . . . 8: 26 : 20 + 07:25
45 . 91 . NOR19760420 JOHNSEN Cecilie Gotaas CKV CK Victoria . . . . . . . . . . . . . 8: 27 : 47 + 08:52 1
46 . 163 . RUS19890501 ZHAPAROVA Aizhan . . RUS Rusko . . . . . . . . . . . . . . . . . . 8: 30 : 04 + 11:09
47 . 173 . GER19930718 *KRÖGER Mieka . . . . . . GER Německo . . . . . . . . . . . . . . . 8: 30 : 47 + 11:52 6
48 . 151 . GBR19891231 TROTT Emma . . . . . . . . . TDB Mix team Dolmans Boels . . . 8: 31 : 08 + 12:13
49 . 205 . ITA19940415 *SANGUINETTI Ilaria . . . ITC International Team Colnago . 8: 32 : 01 + 13:06 P20
50 . 174 . GER19820710 DUSTER Sarah . . . . . . . . GER Německo . . . . . . . . . . . . . . . 8: 32 : 41 + 13:46
51 . 23 . NZL19890128 CRUM Emma . . . . . . . . . MPD Team Ibis Cycling . . . . . . . . 8: 33 : 05 + 14:10
52 . 122 . GER19890904 KLEIN Theres . . . . . . . . . . MAX Maxx-solar biEHLER . . . . . 8: 33 : 16 + 14:21
53 . 92 . NOR19850811 HOVDENAK Hildegunn CKV CK Victoria . . . . . . . . . . . . . 8: 33 : 44 + 14:49
54 . 95 . AUS19840503 BRADLEY Amy . . . . . . . CKV CK Victoria . . . . . . . . . . . . . 8: 34 : 14 + 15:19
55 . 26 . NED19871124 ESHUIS Aafke . . . . . . . . MPD Team Ibis Cycling . . . . . . . . 8: 34 : 21 + 15:26
56 . 202 . SUI19860619 SCHNEITTER Nathalie . . ITC International Team Colnago . 8: 34 : 34 + 15:39
57 . 142 . NED19870703 WAGENAAR Mirthe . . . . SZO Selectie zuid oost . . . . . . . . . 8: 34 : 43 + 15:48
Z-VT Zelenka - výpočetní technika - 4 - 7.7.2012 - 19:14:19
DRUŽSTVA po / TEAMS CLASSIFICATION after : 4 . ETAPĚ / STAGE
Poř. Kód družstva/Družstvo
h : m: s
Čas Rozdíl
m: s
Poř. Kód družstva/Družstvo
h : m: s
Čas Rozdíl
m: s
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Place Team code / Team
Time Gap
Place Team code/ Team
Time Gap
1. TDB Mix team Dolmans Boels . 25: 03: 11 + 00 : 00 | 11 . UKR Ukrajina . . . . . . . . . . . . . 25: 21 : 18 + 18: 07
2. AUT Rakousko . . . . . . . . . . . . . 25: 04: 39 + 01 : 28 | 12 . KPG Klub Polet Garmin-mix . 25: 26 : 08 + 22: 57
3. ITC International Team Colnag 25: 05: 17 + 02 : 06 | 13 . CZE Česká republika . . . . . . . 25: 27 : 24 + 24: 13
4. AGG Alriksson GO:Green . . . . 25: 07: 02 + 03 : 51 | 14 . JAR Jan van Arckel . . . . . . . . 25: 28 : 59 + 25: 48
5. CKV CK Victoria . . . . . . . . . . . 25: 07: 04 + 03 : 53 | 15 . MAX Maxx-solar biEHLER . . 25: 33 : 33 + 30: 22
6. RUS Rusko . . . . . . . . . . . . . . . . 25: 07: 24 + 04 : 13 | 16 . NED Holandsko . . . . . . . . . . . 25: 34 : 37 + 31: 26
7. SDS Specialized-DPD-SRAM . 25: 09: 45 + 06 : 34 | 17 . SZO Selectie zuid oost . . . . . . 25: 46 : 05 + 42: 54
8. GER Německo . . . . . . . . . . . . . 25: 12: 32 + 09 : 21 | 18 . KLC Koga Ladies-Central Rhe 25: 48 : 18 + 45: 07
9. MPD Team Ibis Cycling . . . . . . 25: 15: 44 + 12 : 33 | 19 . EFV Escentual For VioRed . . . 25: 48 : 33 + 45: 22
10. RDW Ruiter Dakkapellen Wiele 25: 17: 56 + 14 : 45 | .
58 . 73 . NED19821016 VAN VEGHEL Sandra . . SDS Specialized-DPD-SRAM . . . 8: 34 : 58 + 16:03
59 . 192 . UKR19900919 *IVANYUK Maryna . . . . UKR Ukrajina . . . . . . . . . . . . . . . 8: 35 : 06 + 16:11
60 . 46 . NED19920825 *VISSER Annelies . . . . . . RDW Ruiter Dakkapellen Wielerte 8: 35 : 47 + 16:52 P10
61 . 155 . NED19880704 KESSLER Nina . . . . . . . . . TDB Mix team Dolmans Boels . . . 8: 36 : 15 + 17:20
62 . 22 . GBR19790728 BUNN Lowri . . . . . . . . . . MPD Team Ibis Cycling . . . . . . . . 8: 37 : 01 + 18:06
63 . 1 . GBR19781026 STOREY Sarah . . . . . . . . EFV Escentual For VioRed . . . . . 8: 37 : 15 + 18:20
64 . 54 . SWE19891112 SJÖBLOM Linnea . . . . . . . AGG Alriksson GO:Green . . . . . . 8: 37 : 46 + 18:51
65 . 34 . SLO19770817 NOVAK Alenka . . . . . . . KPG Klub Polet Garmin-mix . . . . 8: 39 : 12 + 20:17
66 . 135 . AUT19910402 *RIJKES Sarah . . . . . . . . AUT Rakousko . . . . . . . . . . . . . . . 8: 40 : 53 + 21:58
67 . 96 . NOR19860221 LORVIK Ingrid . . . . . . . . CKV CK Victoria . . . . . . . . . . . . . 8: 43 : 37 + 24:42
68 . 193 . UKR19890301 PAVLUKHINA Olena . . . UKR Ukrajina . . . . . . . . . . . . . . . 8: 43 : 50 + 24:55
69 . 153 . NED19920724 *KAMP Laura . . . . . . . . . TDB Mix team Dolmans Boels . . . 8: 44 : 02 + 25:07
70 . 183 . CZE19840127 HRANAIOVÁ Katarina . . CZE Česká republika . . . . . . . . . . 8: 44 : 51 + 25:56
71 . 141 . NED19780429 BANGA Kum . . . . . . . . . SZO Selectie zuid oost . . . . . . . . . 8: 49 : 05 + 30:10
72 . 35 . SLO19791031 OPEKA Ajda . . . . . . . . . . KPG Klub Polet Garmin-mix . . . . 8: 49 : 16 + 30:21
73 . 123 . GER19920830 *LUDWIG Marie-Theres . . MAX Maxx-solar biEHLER . . . . . 8: 49 : 53 + 30:58
74 . 25 . GBR19930504 *BARNES Hannah . . . . . MPD Team Ibis Cycling . . . . . . . . 8: 51 : 27 + 32:32
75 . 215 . NED19900729 *BLOEM Judith . . . . . . . . NED Holandsko . . . . . . . . . . . . . . 8: 51 : 45 + 32:50
76 . 158 . NED19890705 VAN KASSEL Femke . . . TDB Mix team Dolmans Boels . . . 8: 52 : 00 + 33:05
77 . 104 . GER19840929 WESSELHOEFT Benita . . KLC Koga Ladies-Central Rhede . 8: 52 : 49 + 33:54
78 . 164 . RUS19920118 *SHAMANOVA Tatyana . RUS Rusko . . . . . . . . . . . . . . . . . . 8: 52 : 59 + 34:04
79 . 188 . CZE19920312 *BARTOŠOVÁ Denisa . . . CZE Česká republika . . . . . . . . . . 8: 53 : 54 + 34:59
80 . 116 . NED19880202 KOGELMAN Silke . . . . . . JAR Jan van Arckel . . . . . . . . . . . 8: 54 : 09 + 35:14
81 . 36 . SLO19940325 *KALAN Urska . . . . . . . KPG Klub Polet Garmin-mix . . . . 8: 54 : 47 + 35:52
82 . 37 . SLO19840217 FRECE Sara . . . . . . . . . . KPG Klub Polet Garmin-mix . . . . 8: 55 : 07 + 36:12
83 . 157 . NED19840607 DONKERS Djoeke . . . . . . TDB Mix team Dolmans Boels . . . 8: 55 : 15 + 36:20
84 . 105 . GER19790420 BACHMANN Liv-Susann . KLC Koga Ladies-Central Rhede . 8: 55 : 21 + 36:26
85 . 103 . GER19930318 *KOEP Christina . . . . . . . KLC Koga Ladies-Central Rhede . 8: 55 : 42 + 36:47
86 . 187 . CZE19841104 MACÍKOVÁ Lucie . . . . . . CZE Česká republika . . . . . . . . . . 8: 56 : 19 + 37:24
87 . 213 . NED19841227 VAN DIJK Kim . . . . . . . . NED Holandsko . . . . . . . . . . . . . . 8: 56 : 46 + 37:51
88 . 4 . GBR19940315 *WEAVER Molly . . . . . . EFV Escentual For VioRed . . . . . 8: 58 : 17 + 39:22
89 . 185 . CZE18841218 TREFNÁ Tereza . . . . . . . . CZE Česká republika . . . . . . . . . . 8: 58 : 53 + 39:58
90 . 43 . NED19910522 *HOEKSMA Ilona . . . . . RDW Ruiter Dakkapellen Wielerte 8: 59 : 10 + 40:15
91 . 2 . GBR19850926 BODDY Karla . . . . . . . . . EFV Escentual For VioRed . . . . . 8: 59 : 10 + 40:15
92 . 114 . NED19880706 WAGENAAR Hester . . . . . JAR Jan van Arckel . . . . . . . . . . . 8: 59 : 14 + 40:19
93 . 184 . CZE19820516 BERKOVÁ Irena . . . . . . . CZE Česká republika . . . . . . . . . . 8: 59 : 36 + 40:41
94 . 87 . POR19800420 CARPINTEIRO Celina . . OUC Ouribike CC Ouriquense . . . 8: 59 : 38 + 40:43
95 . 102 . GER19781114 SCHWALBE Ulrike . . . . KLC Koga Ladies-Central Rhede . 9: 01 : 21 + 42:26
96 . 186 . CZE19880824 BLÁHOVÁ Veronika . . . . CZE Česká republika . . . . . . . . . . 9: 02 : 47 + 43:52
97 . 38 . CZE19850106 SIMONOVA Monika . . . KPG Klub Polet Garmin-mix . . . . 9: 03 : 28 + 44:33
98 . 113 . NED19900207 *FRANCKE Agnieta . . . . . JAR Jan van Arckel . . . . . . . . . . . 9: 05 : 03 + 46:08
99 . 53 . SWE19870815 SANDSTRÖM Beata . . . . . AGG Alriksson GO:Green . . . . . . 9: 05 : 34 + 46:39
100 . 214 . NED19890701 VAN STEENIS Samantha . NED Holandsko . . . . . . . . . . . . . . 9: 11 : 21 + 52:26
101 . 82 . POR19711109 COSTA Rute . . . . . . . . . . OUC Ouribike CC Ouriquense . . . 9: 11 : 54 + 52:59
102 . 124 . GER19910626 *WOTSCH Melanie . . . . . MAX Maxx-solar biEHLER . . . . . 9: 14 : 29 + 55:34
103 . 143 . NED19921117 *BREMMERS Ingeborg . . SZO Selectie zuid oost . . . . . . . . . 9: 27 : 34 +1: 08:39
Z-VT Zelenka - výpočetní technika - 5 - 7.7.2012 - 19:14:19
NEJLEPŠÍ ZÁVODNICE DO 23 LET po / BEST UNDER 23 after : 4 . ETAPĚ / STAGE
St.Poř. čís. Kód UCI Příjmení / Jméno Kód družstva/Družstvo
h : m: s
Čas/Time
-P -la -c - N- o-. - - -U -C -I -C o- d-e - - -S -u r-n -a m- e- /- N -a -m -e - - - - - - -T -e -a m- -C -o d-e - / -T -e a-m - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
první 3 závodnice
Roz/Gap
h : m: s
1 . 161 . RUS19910512 *PANKOVA Larisa . . . . . RUS Rusko . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 8: 18 :55
2 . 154 . NED19930512 *ROOIJAKKERS Pauliena TDB Mix team Dolmans Boels . . . . . 8: 20 :54 +01 :00
3 . 121 . GER19931121 *FISCHER Lisa . . . . . . . . . MAX Maxx-solar biEHLER . . . . . . . 8: 21 :07 +02 :13
ROZDĚLENÍ TRIKOTŮ po / PRESENTATION JERSEY after :
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
4 . ETAPĚ / STAGE
Žlutý trikot / Yellow jersey . . . . .
Oranžový trikot / Orange jersey . .
Modrý trikot / Blue jersey . . . . .
Bílý trikot / White jersey . . . . .
161
171
201
154
RUS19910512 .
.
.
.
GER19830812 .
ITA19850701 .
NED19930512 .
*PANKOVA Larisa . . . .
SANDIG Madeleine . . . .
LECHNER Eva . . . . . . .
*ROOIJAKKERS Pauliena .
RUS Rusko
GER Německo
ITC International Team Colnago
TDB Mix team Dolmans Boels
:
::
:
Poř. St.čís. Kod UCI Příjmení / Jméno Body
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
BODOVACÍ SOUTĚŽ / POINTS COMPETITION . . . Oranžový trikot / Orange jersey (Prvních 10 závodníků.)
Kód družstva / Družstvo
Place No. UCI Code Surnme / Name Team Code / Team Points
1 . 171 GER19830812 SANDIG Madeleine . . . . . . . . GER Německo . . . . . . . . . . . . . . . . . 70
2 . 161 RUS19910512 *PANKOVA Larisa . . . . . . . . RUS Rusko . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 54
3 . 211 NED19821015 WILD kirsten . . . . . . . . . . . . . . NED Holandsko . . . . . . . . . . . . . . . . 43
4 . 212 NED19831031 KOEDOODER Vera . . . . . . . . NED Holandsko . . . . . . . . . . . . . . . . 28
5 . 42 NED19870501 SOEMANTA Lisanne . . . . . . . RDW Ruiter Dakkapellen Wielerteam 23
6 . 173 GER19930718 *KRÖGER Mieka . . . . . . . . . GER Německo . . . . . . . . . . . . . . . . . 22
7 . 41 NED19910412 *SLIK Rozanne . . . . . . . . . . . RDW Ruiter Dakkapellen Wielerteam 20
8 . 94 AUS19820609 HOGAN Joanne . . . . . . . . . . . CKV CK Victoria . . . . . . . . . . . . . . . 19
9 . 134 AUT19820923 RITTER Martina . . . . . . . . . . AUT Rakousko . . . . . . . . . . . . . . . . . 18
10 . 52 SWE19890611 KIHLBOM Jessica . . . . . . . . . . AGG Alriksson GO:Green . . . . . . . . 17
Poř. St.čís. Kód UCI Příjmení / Jméno Body
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
VRCHAŘSKÁ SOUTĚŽ / MOUNTAINS CLASSIFICATION . . Modrý trikot / Blue jersey
Kód družstva / Družstvo
Place No. UCI Code Surnme / Name Team Code / Team Points
1 . 161 RUS19910512 *PANKOVA Larisa . . . . . . . . RUS Rusko . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 29
2 . 201 ITA19850701 LECHNER Eva . . . . . . . . . . . . ITC International Team Colnago . . . . 21
3 . 152 NED19810630 PIJNENBORG Mascha . . . . . . TDB Mix team Dolmans Boels . . . . . 10
4 . 52 SWE19890611 KIHLBOM Jessica . . . . . . . . . . AGG Alriksson GO:Green . . . . . . . . 5
5 . 173 GER19930718 *KRÖGER Mieka . . . . . . . . . GER Německo . . . . . . . . . . . . . . . . . 5
6 . 171 GER19830812 SANDIG Madeleine . . . . . . . . GER Německo . . . . . . . . . . . . . . . . . 3
7 . 131 AUT19791113 GRAUS Andrea . . . . . . . . . . . AUT Rakousko . . . . . . . . . . . . . . . . . 3
8 . 5 AUS19850921 RYAN Carla . . . . . . . . . . . . . EFV Escentual For VioRed . . . . . . . . 1
9 . 154 NED19930512 *ROOIJAKKERS Pauliena . . . TDB Mix team Dolmans Boels . . . . . 1
10 . 42 NED19870501 SOEMANTA Lisanne . . . . . . . RDW Ruiter Dakkapellen Wielerteam 1
11 . 31 SLO19890607 BATAGELJ Polona . . . . . . . . KPG Klub Polet Garmin-mix . . . . . . . 1
12 . 112 NED19930708 *STULTIENS Sabrina . . . . . . JAR Jan van Arckel . . . . . . . . . . . . . 1
Z-
Close