1 1 GREIPEL André LTB LOTTO BELISOL TEAM 4:39:40
2 45 ISTA Kevyn ACC ACCENT JOBS - WILLEMS VERANDA'S 0:00:00
3 63 PEETERS Kevin LAN LANDBOUWKREDIET - EUPHONY 0:00:00
4 11 FENN Andrew OPQ OMEGA PHARMA-QUICKSTEP 0:00:00
5 93 VAN STAEYEN Michaël TSV TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR 0:00:00
6 135 WILKINSON Ian EDR ENDURA RACING 0:00:00
7 76 KITTEL Marcel ARG TEAM ARGOS-SHIMANO 0:00:00
8 49 ANDRIATO Rafael FAR FARNESE VINI - SELLE ITALIA 0:00:00
9 97 JANS Roy SKT AN POST - SEAN KELLY 0:00:00
10 25 BOL Jetse RAB RABOBANK CYCLING TEAM 0:00:00
11 124 GROENEWEGEN Dylan RIJ CYCLINGTEAM DE RIJKE 0:00:00
12 106 DUPONT Timothy BSL BOFROST - STERIA 0:00:00
13 31 VERMELTFOORT Coen RAB RABOBANK CYCLING TEAM 0:00:00
14 54 BERTOLINI Thomas FAR FARNESE VINI - SELLE ITALIA 0:00:00
15 140 KERF Jérôme FWB IDEMASPORT - BIOWANZE 0:00:00
16 126 SENTJENS Roy RIJ CYCLINGTEAM DE RIJKE 0:00:00
17 142 PESTIAUX Loïc FWB IDEMASPORT - BIOWANZE 0:00:00
18 61 HONIG Reinier LAN LANDBOUWKREDIET - EUPHONY 0:00:00
19 64 STALLAERT Joeri LAN LANDBOUWKREDIET - EUPHONY 0:00:00
20 133 THWAITES Scott EDR ENDURA RACING 0:00:00
21 131 MANDRI Rene EDR ENDURA RACING 0:00:00
22 153 CHEVALIER Olivier WBC WALLONIE BRUXELLES - CREDIT AGRICOLE 0:00:00
23 42 DRUCKER Jean-Pierre ACC ACCENT JOBS - WILLEMS VERANDA'S 0:00:00
24 86 PELUCCHI Matteo EUC TEAM EUROPCAR 0:00:00
25 60 CLAEYS Kevin LAN LANDBOUWKREDIET - EUPHONY 0:00:00
26 48 VAN MELSEN Kevin ACC ACCENT JOBS - WILLEMS VERANDA'S 0:00:00
27 14 STYBAR Zdenek OPQ OMEGA PHARMA-QUICKSTEP 0:00:00
28 136 WINDSOR Dean EDR ENDURA RACING 0:00:00
29 88 TURGOT Sébastien EUC TEAM EUROPCAR 0:00:00
30 72 TRUSOV Nikolay RVL RUSVELO 0:00:00
31 168 VERNAECKT Thomas GVA GEOFCO - VILLE D'ALGER 0:00:00
32 23 KEUKELEIRE Jens OGE ORICA GREENEDGE 0:00:00
33 80 VEELERS Tom ARG TEAM ARGOS-SHIMANO 0:00:00
34 5 SIEBERG Marcel LTB LOTTO BELISOL TEAM 0:00:00
35 96 VANOVERBERGHE Arthur TSV TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR 0:00:00
36 112 WASTYN Emiel BSL BOFROST - STERIA 0:00:00
37 35 HERMANS Ben RNT RADIOSHACK-NISSAN 0:00:00
38 44 HABEAUX Gregory ACC ACCENT JOBS - WILLEMS VERANDA'S 0:00:00
39 155 DRON Boris WBC WALLONIE BRUXELLES - CREDIT AGRICOLE 0:00:00
40 146 DAKTERIS Janis PCW T-PALM PÔLE CONTINENTAL WALLON 0:00:00
41 156 BERTHOLET Quentin WBC WALLONIE BRUXELLES - CREDIT AGRICOLE 0:00:00
42 149 VAN DE MAELE Glenn PCW T-PALM PÔLE CONTINENTAL WALLON 0:00:00
43 29 TJALLINGII Maarten RAB RABOBANK CYCLING TEAM 0:00:00
44 120 VANGHEEL Timothy CMD COLBA - SUPERANO HAM 0:00:00
45 117 RIGAUX Lewis CMD COLBA - SUPERANO HAM 0:00:00
46 129 ANDERSON John EDR ENDURA RACING 0:00:00
47 152 YDENS Andrew PCW T-PALM PÔLE CONTINENTAL WALLON 0:00:00
48 66 MARKOV Alexei RVL RUSVELO 0:00:00
49 22 SULZBERGER Wesley OGE ORICA GREENEDGE 0:00:00
50 139 GÉROMBOUX Arnaud FWB IDEMASPORT - BIOWANZE 0:00:00
51 158 POLAZZI Fabio WBC WALLONIE BRUXELLES - CREDIT AGRICOLE 0:00:00
52 43 GILBERT Jerome ACC ACCENT JOBS - WILLEMS VERANDA'S 0:00:00
53 115 LHOTELLERIE Clément CMD COLBA - SUPERANO HAM 0:00:00
54 130 BLAIN Alexandre EDR ENDURA RACING 0:00:00
55 125 KOUWENHOVEN Sjoerd RIJ CYCLINGTEAM DE RIJKE 0:00:00
56 15 TRENTIN Matteo OPQ OMEGA PHARMA-QUICKSTEP 0:00:002e Grote Prijs Impanis-Van Petegem
57 92 SALOMEIN Jarl TSV TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR 0:00:00
58 141 LELEU Antoine FWB IDEMASPORT - BIOWANZE 0:00:00
59 12 GOLAS Michal OPQ OMEGA PHARMA-QUICKSTEP 0:00:00
60 47 DE WILDE Sjef ACC ACCENT JOBS - WILLEMS VERANDA'S 0:00:00
61 144 VANHEUVERSWIJN Quentin FWB IDEMASPORT - BIOWANZE 0:00:00
62 101 MCCONVEY Connor SKT AN POST - SEAN KELLY 0:00:00
63 70 MIRONOV Alexander RVL RUSVELO 0:00:00
64 26 KRUIJSWIJK Steven RAB RABOBANK CYCLING TEAM 0:00:00
65 113 GOOVAERTS Tom CMD COLBA - SUPERANO HAM 0:00:00
66 166 TANNER Jack GVA GEOFCO - VILLE D'ALGER 0:00:00
67 123 GROEN Ike RIJ CYCLINGTEAM DE RIJKE 0:00:00
68 157 EVRARD Laurent WBC WALLONIE BRUXELLES - CREDIT AGRICOLE 0:00:00
69 8 VANENDERT Dennis LTB LOTTO BELISOL TEAM 0:00:00
70 38 ROULSTON Hayden RNT RADIOSHACK-NISSAN 0:00:00
71 107 DURANT Joaquim BSL BOFROST - STERIA 0:00:00
72 9 DEVENYNS Dries OPQ OMEGA PHARMA-QUICKSTEP 0:00:00
73 59 BUEKEN Joeri LAN LANDBOUWKREDIET - EUPHONY 0:00:00
74 30 VAN EMDEN Jos RAB RABOBANK CYCLING TEAM 0:00:00
75 122 DUYN Huub RIJ CYCLINGTEAM DE RIJKE 0:00:00
76 37 POSTHUMA Joost RNT RADIOSHACK-NISSAN 0:00:00
77 110 TEUNS Dylan BSL BOFROST - STERIA 0:00:00
78 67 KLIMOV Serguei RVL RUSVELO 0:00:00
79 33 BAKELANTS Jan RNT RADIOSHACK-NISSAN 0:00:00
80 32 WYNANTS Maarten RAB RABOBANK CYCLING TEAM 0:00:00
81 138 DE WORTELAER Serge FWB IDEMASPORT - BIOWANZE 0:00:00
82 151 WERTZ Thomas PCW T-PALM PÔLE CONTINENTAL WALLON 0:00:00
83 114 HAYNES Hamish Robert CMD COLBA - SUPERANO HAM 0:00:00
84 3 HENDERSON Greg LTB LOTTO BELISOL TEAM 0:00:00
85 58 AMORISON Frédéric LAN LANDBOUWKREDIET - EUPHONY 0:00:00
86 90 MERTENS Tim TSV TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR 0:00:00
87 87 THURAU Bjorn EUC TEAM EUROPCAR 0:00:00
88 154 DERNIES Tom WBC WALLONIE BRUXELLES - CREDIT AGRICOLE 0:00:00
89 55 GIORDANI Leonardo FAR FARNESE VINI - SELLE ITALIA 0:00:00
90 148 POPPE Olivier PCW T-PALM PÔLE CONTINENTAL WALLON 0:00:00
91 150 VANSUMERE Ian PCW T-PALM PÔLE CONTINENTAL WALLON 0:00:00
92 27 MARTENS Paul RAB RABOBANK CYCLING TEAM 0:00:00
93 6 SOHRABI Mehdi LTB LOTTO BELISOL TEAM 0:00:00
94 85 LECUISINIER Pierre Henri EUC TEAM EUROPCAR 0:00:00
95 81 CHTIOUI Rafai EUC TEAM EUROPCAR 0:00:00
96 109 RUYTERS Brecht BSL BOFROST - STERIA 0:00:00
97 57 BARBE Koen LAN LANDBOUWKREDIET - EUPHONY 0:00:00
98 69 MAYKIN Roman RVL RUSVELO 0:00:00
99 74 DOI Yukihiro ARG TEAM ARGOS-SHIMANO 0:00:00
100 51 BALLONI Alfredo FAR FARNESE VINI - SELLE ITALIA 0:00:00
101 10 DE WEERT Kevin OPQ OMEGA PHARMA-QUICKSTEP 0:00:00
102 108 ROELANDTS Rutger BSL BOFROST - STERIA 0:00:00
103 52 CACCIA Diego FAR FARNESE VINI - SELLE ITALIA 0:00:20
104 56 HULSMANS Kevin FAR FARNESE VINI - SELLE ITALIA 0:00:20
105 16 VELITS Martin OPQ OMEGA PHARMA-QUICKSTEP 0:00:20
106 4 ROBERT Frederique LTB LOTTO BELISOL TEAM 0:00:49
107 21 GOSS Matthew Harley OGE ORICA GREENEDGE 0:00:53
108 17 CLARKE Simon OGE ORICA GREENEDGE 0:00:53
109 20 DOCKER Mitchell OGE ORICA GREENEDGE 0:00:53
110 34 FUGLSANG Jakob RNT RADIOSHACK-NISSAN 0:01:21
111 121 BOEVE Mats RIJ CYCLINGTEAM DE RIJKE 0:01:21
112 36 NIZZOLO Giacomo RNT RADIOSHACK-NISSAN 0:01:212e Grote Prijs Impanis-Van Petegem
113 116 PARDINI Olivier CMD COLBA - SUPERANO HAM 0:01:23
114 46 DEGAND Thomas ACC ACCENT JOBS - WILLEMS VERANDA'S 0:01:55
115 94 VAN VOOREN Steven TSV TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR 0:02:00
116 39 WAGNER Robert Thomas RNT RADIOSHACK-NISSAN 0:02:10
117 73 DAMUSEAU Thomas ARG TEAM ARGOS-SHIMANO 0:02:10
118 82 VOECKLER Thomas EUC TEAM EUROPCAR 0:02:10
119 28 SLAGTER Tom Jelte RAB RABOBANK CYCLING TEAM 0:02:10
120 2 DEHAES Kenny LTB LOTTO BELISOL TEAM 0:05:19
121 105 DE WINTER Walt BSL BOFROST - STERIA 0:05:19
122 41 DE TROYER Tim ACC ACCENT JOBS - WILLEMS VERANDA'S 0:05:19
123 137 ANCIAUX Maxime FWB IDEMASPORT - BIOWANZE 0:05:19
124 128 BEUKEBOOM Dion RIJ CYCLINGTEAM DE RIJKE 0:05:19
Close