1.. 3 . CZE19800609 KOZUBEK Stanislav . . . WHA Whirlpool-Author . . . . . . 3: 13 : 52 + 00 : 00 10
2.. 1 . CZE19780307 BUCHÁČEK Tomáš . . . . WHA Whirlpool-Author . . . . . . 3: 13 : 57 + 00 : 05 6
3.. 87 . CZE19930511 ČERNÝ Josef . . . . . . . . . . CKA CK Atheny 2004 . . . . . . . 3: 14 : 00 + 00 : 08 4
4.. 136 . CZE19871115 KÖNIG Leopold . . . . . . . MX4 NetApp . . . . . . . . . . . . . . . 3: 14 : 50 + 00 : 58
5.. 2 . CZE19860519 HUDEČEK Jiří . . . . . . . . WHA Whirlpool-Author . . . . . . 3: 15 : 00 + 01 : 08
6.. 65 . CZE19891209 EHRENBERGER Jakub . FAB Favorit Brno . . . . . . . . . . . 3: 15 : 19 + 01 : 27
7.. 49 . GER19900917 REINHARDT Theo . . . . . GER German national team . . . 3: 15 : 27 + 01 : 35
8.. 137 . CZE19850108 KULHAVÝ Jaroslav . . . . MX5 ČR-MTB . . . . . . . . . . . . . . 3: 22 : 29 + 08 : 37
9.. 103 . CZE19761019 KROTKÝ Rostislav . . . . VYC Vysočina Cycling . . . . . . . 3: 22 : 29 + 08 : 37
10.. 99 . CZE19920809 BOROŠ Michael . . . . . . . CCT ČEZ Cyklo Tábor . . . . . . . 3: 22 : 29 + 08 : 37
11.. 33 . NED19820815 VAN DEN BERG Pim . . . RUD Ruiter Dakkapellen . . . . . . 3: 22 : 29 + 08 : 37
12.. 104 . CZE19890908 HUNAL Martin . . . . . . . . VYC Vysočina Cycling . . . . . . . 3: 22 : 29 + 08 : 37
13.. 14 . NED19890123 CASTELIJNS Twan . . . . . BAD Baby-Dump . . . . . . . . . . . 3: 22 : 29 + 08 : 37
14.. 47 . GER19830223 BOMMEL Henning . . . . GER German national team . . . 3: 22 : 29 + 08 : 37
15.. 113 . CZE19860907 ŠIMEK Jan . . . . . . . . . . . CKP CK Příbram . . . . . . . . . . . 3: 22 : 29 + 08 : 37
16.. 91 . CZE19930114 NIPL Vojtěch . . . . . . . . . FOZ Focus Znojmo . . . . . . . . . . 3: 22 : 29 + 08 : 37
17.. 23 . NED19880615 BREEMES Stefan . . . . . . DVW De Volharding/Wilton . . . 3: 22 : 29 + 08 : 37
18.. 139 . CZE19930125 KOVÁŘ Radim . . . . . . . . MX5 ČR-MTB . . . . . . . . . . . . . . 3: 22 : 29 + 08 : 37
19.. 94 . CZE19821111 HEBÍK Martin . . . . . . . . FOZ Focus Znojmo . . . . . . . . . . 3: 22 : 29 + 08 : 37
20.. 17 . NED19930714 KASTELIJN Ian . . . . . . . BAD Baby-Dump . . . . . . . . . . . 3: 22 : 29 + 08 : 37
21.. 111 . CZE19820529 KESL Michal . . . . . . . . . CKP CK Příbram . . . . . . . . . . . 3: 22 : 29 + 08 : 37
22.. 53 . CZE19840315 BOUBAL Martin . . . . . . VCR Ratisbona Regensburg . . . 3: 22 : 29 + 08 : 37
23.. 102 . CZE19830521 BÍNA Martin . . . . . . . . . CCT ČEZ Cyklo Tábor . . . . . . . 3: 22 : 29 + 08 : 37
24.. 59 . GER19840127 LECHERMANN Thomas KRR Kronawitter Run+RacePass 3: 22 : 29 + 08 : 37
25.. 5 . CZE19911223 HOŠEK Josef . . . . . . . . . WHA Whirlpool-Author . . . . . . 3: 22 : 29 + 08 : 37
26.. 57 . GER19901210 STREIT Franc-Josef . . . . . VCR Ratisbona Regensburg . . . 3: 22 : 29 + 08 : 37
27.. 7 . NED19850813 NIEWOLD Frank . . . . . . SCT SwABo Cycling Team . . . . 3: 22 : 29 + 08 : 37
28.. 20 . NED19920605 BROERS Erwin . . . . . . . DVW De Volharding/Wilton . . . 3: 22 : 29 + 08 : 37
29.. 6 . CZE19920926 VEČEŘA Jakub . . . . . . . WHA Whirlpool-Author . . . . . . 3: 22 : 29 + 08 : 37
30.. 4 . CZE19880119 PAĎOUR František . . . . . WHA Whirlpool-Author . . . . . . 3: 22 : 29 + 08 : 37
31.. 125 . CZE19921014 DVOŘÁK Tomáš . . . . . . MX2 KČCL 1900 . . . . . . . . . . . . 3: 22 : 29 + 08 : 37
32.. 35 . NED19871130 VAN DER WERF Teake-P RUD Ruiter Dakkapellen . . . . . . 3: 22 : 29 + 08 : 37
33.. 18 . NED19901218 VAN DER SANDEN Har BAD Baby-Dump . . . . . . . . . . . 3: 22 : 29 + 08 : 37
34.. 132 . CZE19900813 ADEL Filip . . . . . . . . . . . MX3 KC Hlinsko . . . . . . . . . . . . 3: 22 : 29 + 08 : 37
35.. 67 . CZE19930823 CHLUPÁČ Dominik . . . . FAB Favorit Brno . . . . . . . . . . . 3: 22 : 29 + 08 : 37
36.. 43 . GER19920129 WOTSCHKE Sebastian . . KED KED-Bianchi Berlin . . . . . 3: 22 : 29 + 08 : 37
37.. 52 . GER19860106 SCHÄFER Stefan . . . . . . GER German national team . . . 3: 22 : 29 + 08 : 37
38.. 68 . CZE19930119 TUREK Daniel . . . . . . . . FAB Favorit Brno . . . . . . . . . . . 3: 22 : 29 + 08 : 37
39.. 126 . CZE19850812 SVOBODA Jan . . . . . . . . MX2 Yogi Racing Ostrava . . . . . 3: 22 : 29 + 08 : 37
40.. 97 . CZE19870725 BAMBULA Ondřej . . . . . CCT ČEZ Cyklo Tábor . . . . . . . 3: 22 : 29 + 08 : 37
41.. 54 . GER19810907 GEORGES Martin . . . . . VCR Ratisbona Regensburg . . . 3: 22 : 29 + 08 : 37
42.. 122 . SVK19730408 METLIČKA Václav . . . . MX1 Johnson Controls AŠ MB . 3: 22 : 29 + 08 : 37
43.. 112 . CZE19891230 ŠIMEK Adam . . . . . . . . . CKP CK Příbram . . . . . . . . . . . 3: 22 : 29 + 08 : 37
44.. 140 . CZE19741016 JEŽEK Jiří . . . . . . . . . . . MX5 DAS-Duratec . . . . . . . . . . 3: 22 : 29 + 08 : 37
45.. 62 . GER19840909 KAPFHAMMER Thomas KRR Kronawitter Run+RacePass 3: 22 : 29 + 08 : 37
46.. 88 . CZE19910121 HIRT Jan . . . . . . . . . . . . CKA CK Atheny 2004 . . . . . . . 3: 22 : 29 + 08 : 37
47.. 39 . GER19930509 TENBRUCK Jonas . . . . . RBB Roadsing-Brothers Bikes . . 3: 23 : 58 + 10 : 06
48.. 106 . CZE19840214 BRABEC Daniel . . . . . . . VYC Vysočina Cycling . . . . . . . 3: 23 : 58 + 10 : 06
49.. 130 . CZE19760330 NĚMEC Luboš . . . . . . . . MX3 Vokolek-cycling-team . . . . 3: 23 : 58 + 10 : 06
50.. 79 . SVK19920519 TARAGEL Filip . . . . . . . SVK Slovensko . . . . . . . . . . . . . 3: 23 : 58 + 10 : 06
51.. 123 . CZE19860219 HRADIL Jiří . . . . . . . . . . MX2 Force KCK Zlín . . . . . . . . 3: 23 : 58 + 10 : 06
Zelenka - výpočetní technika . . . www.zvt.cz - 1 - . . . www.zmj.cz . . . 3.8.2012 - 17:29:14
.. MAČÁK Matúš . . 52 80 . SVK19910207 . . . . . . . SVK Slovensko . . . . . . . . . . . . . 3: 23 : 58 + 10 : 06
53.. 26 . NED19920409 DEELEN Diederik . . . . . EXC Excelsior . . . . . . . . . . . . . 3: 23 : 58 + 10 : 06
54.. 12 . NED19910131 HANDGRAAF Sjors . . . . SCT SwABo Cycling Team . . . . 3: 24 : 06 + 10 : 14
55.. 38 . GER19920227 MÖLLER Nick . . . . . . . . RBB Roadsing-Brothers Bikes . . 3: 24 : 56 + 11 : 04
56.. 9 . NED19910323 RIETBROEK Jesper . . . . SCT SwABo Cycling Team . . . . 3: 25 : 06 + 11 : 14
57.. 66 . CZE19930209 HAMPL Petr . . . . . . . . . . FAB Favorit Brno . . . . . . . . . . . 3: 25 : 29 + 11 : 37
58.. 81 . SVK19931129 MALIK Róbert . . . . . . . . . SVK Slovensko . . . . . . . . . . . . . 3: 25 : 29 + 11 : 37
59.. 16 . NED19830401 VAN HEESWIJK Roy . . . BAD Baby-Dump . . . . . . . . . . . 3: 26 : 17 + 12 : 25
60.. 34 . NED19890310 DE VRIES Berden . . . . . . RUD Ruiter Dakkapellen . . . . . . 3: 26 : 17 + 12 : 25
61.. 31 . NED19900301 SCHELLEVIS Rutger . . . RUD Ruiter Dakkapellen . . . . . . 3: 26 : 19 + 12 : 27
62.. 120 . CZE19930317 SISR František . . . . . . . . MX1 ASC Dukla Praha . . . . . . . 3: 28 : 07 + 14 : 15
63.. 58 . GER19910308 KRÜGEL Samuel . . . . . . VCR Ratisbona Regensburg . . . 3: 28 : 22 + 14 : 30
64.. 24 . NED19910303 VAN DE POL Martin . . . DVW De Volharding/Wilton . . . 3: 28 : 58 + 15 : 06
65.. 42 . GER19921016 SCKARBATH Denis . . . . KED KED-Bianchi Berlin . . . . . 3: 28 : 58 + 15 : 06
66.. 46 . GER19930406 ZWINGENBERGER Phili KED KED-Bianchi Berlin . . . . . 3: 28 : 58 + 15 : 06
67.. 21 . CAN19881229 PLAICE Keir . . . . . . . . . DVW De Volharding/Wilton . . . 3: 28 : 58 + 15 : 06
68.. 19 . NED19870513 DU PRIE Mick . . . . . . . . . DVW De Volharding/Wilton . . . 3: 28 : 58 + 15 : 06
69.. 77 . SVK19921221 KOLÁŘ Michael . . . . . . . SVK Slovensko . . . . . . . . . . . . . 3: 28 : 58 + 15 : 06
70.. 10 . NED19891203 VAN DER NIET Rob . . . . SCT SwABo Cycling Team . . . . 3: 28 : 58 + 15 : 06
71.. 11 . NED19910403 KOOT Christian . . . . . . . SCT SwABo Cycling Team . . . . 3: 28 : 58 + 15 : 06
72.. 101 . CZE19931215 SKÁLA Jakub . . . . . . . . . CCT ČEZ Cyklo Tábor . . . . . . . 3: 28 : 58 + 15 : 06
73.. 96 . CZE19711007 KACHLÍŘ Marcel . . . . . . FOZ Focus Znojmo . . . . . . . . . . 3: 31 : 56 + 18 : 04
74.. 95 . CZE19790716 BEČKA Radek . . . . . . . . FOZ Focus Znojmo . . . . . . . . . . 3: 31 : 56 + 18 : 04
75.. 63 . GER19840909 WEIDNER Maximilian . . . KRR Kronawitter Run+RacePass 3: 31 : 56 + 18 : 04
76.. 115 . CZE19921126 KŘENECKÝ Robin . . . . BCT Bohemia cycling team . . . . 3: 31 : 56 + 18 : 04
77.. 110 . CZE19920414 BLAŽEJ David . . . . . . . . CKP CK Příbram . . . . . . . . . . . 3: 31 : 56 + 18 : 04
78.. 100 . CZE19820919 KÁŠEK David . . . . . . . . CCT ČEZ Cyklo Tábor . . . . . . . 3: 31 : 56 + 18 : 04
79.. 118 . CZE19830928 RADOLF Tomáš . . . . . . . MX1 Madeta Fitness/Specialized 3: 31 : 56 + 18 : 04
80.. 90 . CZE19910923 MAŇOUSEK Josef . . . . . CKA CK Atheny 2004 . . . . . . . 3: 31 : 56 + 18 : 04
81.. 93 . CZE19910424 SKALICKÝ Jiří . . . . . . . FOZ Focus Znojmo . . . . . . . . . . 3: 31 : 56 + 18 : 04
82.. 92 . CZE19810924 SOUKUP Josef . . . . . . . . . FOZ Focus Znojmo . . . . . . . . . . 3: 31 : 56 + 18 : 04
83.. 56 . GER19890211 SCHWARZHUBER Mark VCR Ratisbona Regensburg . . . 3: 31 : 56 + 18 : 04
OTL 84.. 29 . NED19930517 SNATERSE Guus . . . . . . EXC Excelsior . . . . . . . . . . . . . 3: 40 : 25 + 26 : 33
OTL 85.. 108 . CZE19880831 TOMÁŠEK Lukáš . . . . . . VYC Vysočina Cycling . . . . . . . 3: 41 : 36 + 27 : 44
OTL 86.. 55 . GER19920801 PENSL Paul . . . . . . . . . . . VCR Ratisbona Regensburg . . . 3: 42 : 26 + 28 : 34
OTL 87.. 27 . NED19910213 FRANSEN Ferry . . . . . . . EXC Excelsior . . . . . . . . . . . . . 3: 42 : 52 + 29 : 00
OTL 88.. 25 . NED19890806 VAN DER ZWEEP Menno EXC Excelsior . . . . . . . . . . . . . 3: 43 : 21 + 29 : 29
OTL 89.. 133 . AUT19910411 IMREK Christopher . . . . MX4 Nö Rad Union . . . . . . . . . . 3: 44 : 20 + 30 : 28
OTL 90.. 51 . GER19931228 BEYER Maximilian . . . . GER German national team . . . 3: 44 : 20 + 30 : 28
OTL 91.. 8 . NED19840324 BERK Johan . . . . . . . . . . SCT SwABo Cycling Team . . . . 3: 44 : 20 + 30 : 28
OTL 92.. 121 . CZE19820322 KYZIVÁT Vladimír . . . . MX1 Johnson Controls AŠ MB . 3: 44 : 20 + 30 : 28
OTL 93.. 37 . GER19931127 WÄLZLEIN Jan . . . . . . . RBB Roadsing-Brothers Bikes . . 3: 44 : 20 + 30 : 28
OTL 94.. 82 . SVK19930125 CHALUPČÍK Ján . . . . . . SVK Slovensko . . . . . . . . . . . . . 3: 44 : 20 + 30 : 28
OTL 95.. 114 . CZE19750315 HORÁK Lukáš . . . . . . . . BCT Bohemia cycling team . . . . 3: 44 : 20 + 30 : 28
OTL 96.. 40 . GER19890404 RAPCZYNSKI Tim . . . . RBB Roadsing-Brothers Bikes . . 3: 44 : 20 + 30 : 28
OTL 97.. 44 . GER19920109 PIRIUS Hans . . . . . . . . . . KED KED-Bianchi Berlin . . . . . 3: 44 : 20 + 30 : 28
OTL 98.. 48 . GER19920228 MUCHE Christopher . . . GER German national team . . . 3: 44 : 20 + 30 : 28
OTL 99.. 105 . CZE19901010 SLÁMA Jaroslav . . . . . . . VYC Vysočina Cycling . . . . . . . 3: 44 : 20 + 30 : 28
OTL 100.. 50 . GER19920929 THIELE Kersten . . . . . . . GER German national team . . . 3: 44 : 20 + 30 : 28
OTL 101.. 60 . GER19911002 ROITHMEIER Jakob . . . . KRR Kronawitter Run+RacePass 3: 44 : 20 + 30 : 28
OTL 102.. 41 . GER19921205 ALBRECHT Jonas . . . . . KED KED-Bianchi Berlin . . . . . 3: 44 : 20 + 30 : 28
OTL 103.. 78 . SVK19930519 HABERA Michal . . . . . . SVK Slovensko . . . . . . . . . . . . . 3: 48 : 27 + 34 : 35
OTL 104.. 138 . CZE19920120 SVORADA Jan . . . . . . . . MX5 ČR-MTB . . . . . . . . . . . . . . 3: 52 : 21 + 38 : 29
AB .. 28 . NED19910521 SONNEVELD Mark . . . . EXC Excelsior . . . . . . . . . . . . .
AB .. 69 . CZE19930708 ZIMOVČÁK Jan . . . . . . . FAB Favorit Brno . . . . . . . . . . .
AB .. 74 . CZE19931107 VOLNÝ Vít . . . . . . . . . . EXP Experiment 23 . . . . . . . . .
AB .. 75 . CZE19921023 ZÁLESKÝ Milan . . . . . . EXP Experiment 23 . . . . . . . . .
AB .. 84 . SVK19930203 BUČO Jakub . . . . . . . . . . MX4 AŠK Inter Bratislava . . . . .
AB .. 107 . CZE19900314 POSLUŠNÝ Tomáš . . . . . VYC Vysočina Cycling . . . . . . .
AB .. 117 . CZE19911207 MAREK Jaroslav . . . . . . BCT Bohemia cycling team . . . .
AB .. 135 . NED19900426 VINK Robin . . . . . . . . . . MX4 Terra Footwear Bicycle Lin
ODV .. 13 . NED19901028 DE HAAS Wouter . . . . . . BAD Baby-Dump . . . . . . . . . . .
ODV .. 15 . NED19920611 DE HAAN Binne-Pier . . . BAD Baby-Dump . . . . . . . . . . .
Zelenka - výpočetní technika . . . www.zvt.cz - 2 - . . . www.zmj.cz . . . 3.8.2012 - 17:29:14
Poř Kod družstva/Družstvo
h : m: s
Čas: Rozdíl
m: s
DRUŽSTVA v / TEAMS CLASSIFICATION in : 2 . ETAPA / STAGE
Poř Kod družstva/Družstvo
h : m: s
Čas: Rozdíl
m: s
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Place Team Code / Team
Time: Gap
Place Team Code / Team
Time: Gap
1.WHA Whirlpool-Author . . . . . 9: 42 : 49 + 00 : 00 | 11. MX2 MIX 2 . . . . . . . . . . . . . . 10: 08 : 56 + 26 : 07
2.FAB Favorit Brno . . . . . . . . . 10: 00 : 17 + 17 : 28 | 12. RUD Ruiter Dakkapellen . . . . 10: 11 : 15 + 28 : 26
3.GER German national team . . 10: 00 : 25 + 17 : 36 | 13. SCT SwABo Cycling Team . . . 10: 11 : 41 + 28 : 52
4.BAD Baby-Dump . . . . . . . . . . 10: 07 : 27 + 24 : 38 | 14. SVK Slovensko . . . . . . . . . . . . 10: 13 : 25 + 30 : 36
5.MX5 MIX 5 . . . . . . . . . . . . . . 10: 07 : 27 + 24 : 38 | 15. DVW De Volharding/Wilton . 10: 13 : 56 + 31 : 07
6.CCT ČEZ Cyklo Tábor . . . . . . 10: 07 : 27 + 24 : 38 | 16. FOZ Focus Znojmo . . . . . . . . . 10: 16 : 54 + 34 : 05
7.CKP CK Příbram . . . . . . . . . . 10: 07 : 27 + 24 : 38 | 17. KRR Kronawitter Run+RacePa 10: 16 : 54 + 34 : 05
8.VCR Ratisbona Regensburg . . 10: 07 : 27 + 24 : 38 | 18. KED KED-Bianchi Berlin . . . 10: 20 : 25 + 37 : 36
9.CKA CK Atheny 2004 . . . . . . 10: 08 : 25 + 25 : 36 | 19. MX1 MIX 1 . . . . . . . . . . . . . . 10: 22 : 32 + 39 : 43
10.VYC Vysočina Cycling . . . . . 10: 08 : 56 + 26 : 07 | .
VRCHAŘSKÉ PRÉMIE v / MOUNTAIN PRIME 2 . ETAPA / STAG
Veselí 14km Veselí 45km
1 .. 97 BAMBULA Ondřej . . . . . CCT ČEZ Cyklo 4 b | 1 .. 87 . ČERNÝ Josef . . . . . . . . . . CKA CK Atheny 20 4 b
2 .. 87 ČERNÝ Josef . . . . . . . . . . CKA CK Atheny 2 b | 2 .. 1 . BUCHÁČEK Tomáš . . . . . WHA Whirlpool-Au 2 b
3 .. 93 SKALICKÝ Jiří . . . . . . . . FOZ Focus Znojm 1 b | 3 .. 65 . EHRENBERGER Jakub . . FAB Favorit Brno . . 1 b
Veselí 77km Veselí 108km
1 .. 1 BUCHÁČEK Tomáš . . . . WHA Whirlpool- 4 b | 1 .. 87 . ČERNÝ Josef . . . . . . . . . . CKA CK Atheny 20 4 b
2 .. 65 EHRENBERGER Jakub . . FAB Favorit Brno 2 b | 2 .. 1 . BUCHÁČEK Tomáš . . . . . WHA Whirlpool-Au 2 b
3 .. 136 KÖNIG Leopold . . . . . . . . MX4 NetApp . . . 1 b | 3 .. 136 . KÖNIG Leopold . . . . . . . . MX4 MIX 4 . . . . . . 1 b
ODV .. 22 . NED19921013 OUSSOREN Olaf . . . . . . DVW De Volharding/Wilton . . .
ODV .. 30 . NED19850923 GIJSBERS Laurens . . . . . EXC Excelsior . . . . . . . . . . . . .
ODV .. 32 . NED19900428 IMMING Bram . . . . . . . . . RUD Ruiter Dakkapellen . . . . . .
ODV .. 36 . NED19920619 KOCH Leon . . . . . . . . . . . RUD Ruiter Dakkapellen . . . . . .
ODV .. 45 . GER19930119 SCHLENKRICH Burkhar KED KED-Bianchi Berlin . . . . .
ODV .. 70 . CZE19940505 MICHAL Tomáš . . . . . . . FAB Favorit Brno . . . . . . . . . . .
ODV .. 72 . CZE19931214 KOLÁŘ Pavel . . . . . . . . . EXP Experiment 23 . . . . . . . . .
ODV .. 73 . CZE19900926 TOMEK Josef . . . . . . . . . EXP Experiment 23 . . . . . . . . .
ODV .. 89 . CZE19931204 ZAHÁLKA Matěj . . . . . . CKA CK Atheny 2004 . . . . . . .
ODV .. 98 . CZE19831016 BAMBULA Stanislav . . . CCT ČEZ Cyklo Tábor . . . . . . .
ODV .. 116 . CZE19810511 NOVOTNÝ Pavel . . . . . . BCT Bohemia cycling team . . . .
ODV .. 124 . CZE19871109 PRCHAL Ondřej . . . . . . . MX2 Favorit Brno . . . . . . . . . . .
ODV .. 131 . CZE19711011 SVOBODA Pavel . . . . . . MX3 Vokolek-cycling-team . . . .
Uvedené časy jsou bez bonifikací a penalizací. / All times are without bonifications and penalties.
Nombre de partans/Number of startes/Počet startujících : 127
Coureurs hors délai/Riders finishing out of time limit/Počet závodníků po limitu : 21
AB=Abandon/Did not Finish/Vzdal DNS=Non partant/ Did not Start/Nenastoupil na start
DQ=Disqualifié/Disqualified/Diskvalifikace DOP=Dopage/Doping/Doping
OTL=Hors délai/Outside Time Limit/Po časovém limitu
Coureurs ayant abandonné/Riders abandoning the Race /Počet vzdalých závodníků : 8
ODV=Odvolán
Poř St.čís. Jméno / příjmení Body
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
BODOVACÍ SOUTĚŽ v etapě / INDIVIDUAL POINTS COMPETITION iv stage:
Poř St.čís. Jméno / příjmení Body
Place No. Surname / Name Points Place No. Surname / Name Points
1 .3 KOZUBEK Stanislav . . . . . . . . 25 9 10.3 KROTKÝ Rostislav . . . . . . . . . 7
2 .1 BUCHÁČEK Tomáš . . . . . . . . . 20 10 9.9 BOROŠ Michael . . . . . . . . . . . . 6
3 8.7 ČERNÝ Josef . . . . . . . . . . . . . . . 16 11 3.3 VAN DEN BERG Pim . . . . . . . . 5
4 13.6 KÖNIG Leopold . . . . . . . . . . . . 14 12 10.4 HUNAL Martin . . . . . . . . . . . . 4
5 .2 HUDEČEK Jiří . . . . . . . . . . . . . 12 13 1.4 CASTELIJNS Twan . . . . . . . . . . 3
6 6.5 EHRENBERGER Jakub . . . . . . 10 14 4.7 BOMMEL Henning . . . . . . . . . 2
7 4.9 REINHARDT Theo . . . . . . . . . . 9 15 11.3 ŠIMEK Jan . . . . . . . . . . . . . . . . 1
8 13.7 KULHAVÝ Jaroslav . . . . . . . . . 8 .
Zelenka - výpočetní technika . . . www.zvt.cz - 3 - . . . www.zmj.cz . . . 3.8.2012 - 17:29:14
CELKOVÉ VÝSLEDKY po / GENERAL CLASSIFICATION 2 . ETAPĚ / STAG
Celková délka / Distance du Course : Rychlost vítěze / Moyenne 203,3 km du vainqueur : 38,194 km/h
Poř St.čís. Kod UCI Příjmení / Jméno Kod družstva/Družstvo
h : m: s
Čas: Rozdíl
m: s
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Place No. UCI Code Surname / Nam Team Code / Team
Time: Gap
after :
1 . 1 . CZE19780307 BUCHÁČEK Tomáš . . . . WHA Whirlpool-Author . . . . . . . . . 5: 19 : 16 + 00:00
2 . 3 . CZE19800609 KOZUBEK Stanislav . . . . WHA Whirlpool-Author . . . . . . . . . 5: 19 : 29 + 00:13
3 . 2 . CZE19860519 HUDEČEK Jiří . . . . . . . . WHA Whirlpool-Author . . . . . . . . . 5: 20 : 25 + 01:09
4 . 65 . CZE19891209 EHRENBERGER Jakub . FAB Favorit Brno . . . . . . . . . . . . . . 5: 20 : 44 + 01:28
5 . 136 . CZE19871115 KÖNIG Leopold . . . . . . . MX4 NetApp . . . . . . . . . . . . . . . . . . 5: 21 : 06 + 01:50
6 . 49 . GER19900917 REINHARDT Theo . . . . . GER German national team . . . . . . 5: 25 : 08 + 05:52
7 . 5 . CZE19911223 HOŠEK Josef . . . . . . . . . WHA Whirlpool-Author . . . . . . . . . 5: 26 : 41 + 07:25
8 . 52 . GER19860106 SCHÄFER Stefan . . . . . . GER German national team . . . . . . 5: 26 : 52 + 07:36
9 . 68 . CZE19930119 TUREK Daniel . . . . . . . . FAB Favorit Brno . . . . . . . . . . . . . . 5: 27 : 33 + 08:17
10 . 4 . CZE19880119 PAĎOUR František . . . . . WHA Whirlpool-Author . . . . . . . . . 5: 27 : 54 + 08:38
11 . 88 . CZE19910121 HIRT Jan . . . . . . . . . . . . . CKA CK Atheny 2004 . . . . . . . . . . 5: 27 : 54 + 08:38
12 . 99 . CZE19920809 BOROŠ Michael . . . . . . . CCT ČEZ Cyklo Tábor . . . . . . . . . . 5: 28 : 18 + 09:02
13 . 137 . CZE19850108 KULHAVÝ Jaroslav . . . . MX5 ČR-MTB . . . . . . . . . . . . . . . . . 5: 28 : 24 + 09:08
14 . 67 . CZE19930823 CHLUPÁČ Dominik . . . . FAB Favorit Brno . . . . . . . . . . . . . . 5: 28 : 36 + 09:20
15 . 87 . CZE19930511 ČERNÝ Josef . . . . . . . . . . CKA CK Atheny 2004 . . . . . . . . . . 5: 29 : 04 + 09:48
16 . 33 . NED19820815 VAN DEN BERG Pim . . . RUD Ruiter Dakkapellen . . . . . . . . . 5: 31 : 34 + 12:18
17 . 14 . NED19890123 CASTELIJNS Twan . . . . . BAD Baby-Dump . . . . . . . . . . . . . . 5: 31 : 34 + 12:18
18 . 53 . CZE19840315 BOUBAL Martin . . . . . . . VCR Ratisbona Regensburg . . . . . . 5: 31 : 34 + 12:18
19 . 62 . GER19840909 KAPFHAMMER Thomas KRR Kronawitter Run+RacePassau . 5: 31 : 34 + 12:18
20 . 103 . CZE19761019 KROTKÝ Rostislav . . . . . VYC Vysočina Cycling . . . . . . . . . . 5: 31 : 57 + 12:41
21 . 94 . CZE19821111 HEBÍK Martin . . . . . . . . FOZ Focus Znojmo . . . . . . . . . . . . . 5: 31 : 57 + 12:41
22 . 91 . CZE19930114 NIPL Vojtěch . . . . . . . . . FOZ Focus Znojmo . . . . . . . . . . . . . 5: 31 : 57 + 12:41
23 . 111 . CZE19820529 KESL Michal . . . . . . . . . CKP CK Příbram . . . . . . . . . . . . . . 5: 31 : 57 + 12:41
24 . 20 . NED19920605 BROERS Erwin . . . . . . . DVW De Volharding/Wilton . . . . . . 5: 31 : 57 + 12:41
25 . 6 . CZE19920926 VEČEŘA Jakub . . . . . . . . WHA Whirlpool-Author . . . . . . . . . 5: 31 : 57 + 12:41
26 . 97 . CZE19870725 BAMBULA Ondřej . . . . . CCT ČEZ Cyklo Tábor . . . . . . . . . . 5: 31 : 57 + 12:41
27 . 18 . NED19901218 VAN DER SANDEN Harm BAD Baby-Dump . . . . . . . . . . . . . . 5: 31 : 57 + 12:41
28 . 140 . CZE19741016 JEŽEK Jiří . . . . . . . . . . . MX5 DAS-Duratec . . . . . . . . . . . . . 5: 31 : 57 + 12:41
29 . 112 . CZE19891230 ŠIMEK Adam . . . . . . . . . CKP CK Příbram . . . . . . . . . . . . . . 5: 31 : 57 + 12:41
30 . 104 . CZE19890908 HUNAL Martin . . . . . . . . VYC Vysočina Cycling . . . . . . . . . . 5: 32 : 10 + 12:54
31 . 47 . GER19830223 BOMMEL Henning . . . . . GER German national team . . . . . . 5: 32 : 10 + 12:54
32 . 102 . CZE19830521 BÍNA Martin . . . . . . . . . . CCT ČEZ Cyklo Tábor . . . . . . . . . . 5: 32 : 41 + 13:25
33 . 79 . SVK19920519 TARAGEL Filip . . . . . . . SVK Slovensko . . . . . . . . . . . . . . . . 5: 33 : 26 + 14:10
34 . 123 . CZE19860219 HRADIL Jiří . . . . . . . . . . MX2 Force KCK Zlín . . . . . . . . . . . 5: 33 : 26 + 14:10
35 . 113 . CZE19860907 ŠIMEK Jan . . . . . . . . . . . CKP CK Příbram . . . . . . . . . . . . . . 5: 35 : 35 + 16:19
36 . 59 . GER19840127 LECHERMANN Thomas KRR Kronawitter Run+RacePassau . 5: 35 : 35 + 16:19
37 . 57 . GER19901210 STREIT Franc-Josef . . . . . VCR Ratisbona Regensburg . . . . . . 5: 35 : 35 + 16:19
38 . 34 . NED19890310 DE VRIES Berden . . . . . . . RUD Ruiter Dakkapellen . . . . . . . . . 5: 35 : 45 + 16:29
39 . 23 . NED19880615 BREEMES Stefan . . . . . . DVW De Volharding/Wilton . . . . . . 5: 36 : 00 + 16:44
40 . 17 . NED19930714 KASTELIJN Ian . . . . . . . BAD Baby-Dump . . . . . . . . . . . . . . 5: 36 : 00 + 16:44
41 . 7 . NED19850813 NIEWOLD Frank . . . . . . SCT SwABo Cycling Team . . . . . . . 5: 36 : 00 + 16:44
42 . 35 . NED19871130 VAN DER WERF Teake-Pi RUD Ruiter Dakkapellen . . . . . . . . . 5: 36 : 00 + 16:44
43 . 21 . CAN19881229 PLAICE Keir . . . . . . . . . DVW De Volharding/Wilton . . . . . . 5: 38 : 26 + 19:10
44 . 38 . GER19920227 MÖLLER Nick . . . . . . . . RBB Roadsing-Brothers Bikes . . . . . 5: 38 : 27 + 19:11
45 . 125 . CZE19921014 DVOŘÁK Tomáš . . . . . . MX2 KČCL 1900 . . . . . . . . . . . . . . . 5: 38 : 54 + 19:38
46 . 126 . CZE19850812 SVOBODA Jan . . . . . . . . MX2 Yogi Racing Ostrava . . . . . . . . 5: 38 : 54 + 19:38
47 . 122 . SVK19730408 METLIČKA Václav . . . . MX1 Johnson Controls AŠ MB . . . . 5: 39 : 31 + 20:15
48 . 139 . CZE19930125 KOVÁŘ Radim . . . . . . . . MX5 ČR-MTB . . . . . . . . . . . . . . . . . 5: 39 : 39 + 20:23
49 . 132 . CZE19900813 ADEL Filip . . . . . . . . . . . MX3 KC Hlinsko . . . . . . . . . . . . . . . 5: 39 : 39 + 20:23
50 . 43 . GER19920129 WOTSCHKE Sebastian . . KED KED-Bianchi Berlin . . . . . . . . 5: 39 : 39 + 20:23
51 . 54 . GER19810907 GEORGES Martin . . . . . VCR Ratisbona Regensburg . . . . . . 5: 39 : 39 + 20:23
52 . 130 . CZE19760330 NĚMEC Luboš . . . . . . . . MX3 Vokolek-cycling-team . . . . . . . 5: 41 : 08 + 21:52
53 . 106 . CZE19840214 BRABEC Daniel . . . . . . . VYC Vysočina Cycling . . . . . . . . . . 5: 41 : 08 + 21:52
54 . 80 . SVK19910207 MAČÁK Matúš . . . . . . . . . SVK Slovensko . . . . . . . . . . . . . . . . 5: 41 : 08 + 21:52
55 . 12 . NED19910131 HANDGRAAF Sjors . . . . SCT SwABo Cycling Team . . . . . . . 5: 41 : 16 + 22:00
56 . 118 . CZE19830928 RADOLF Tomáš . . . . . . . MX1 Madeta Fitness/Specialized . . 5: 41 : 24 + 22:08
Zelenka - výpočetní technika . . . www.zvt.cz - 4 - . . . www.zmj.cz . . . 3.8.2012 - 17:29:14
. MAŇOUSEK Josef 57 90 . CZE19910923 . . . . . . CKA CK Atheny 2004 . . . . . . . . . . 5: 41 : 24 + 22:08
58 . 110 . CZE19920414 BLAŽEJ David . . . . . . . . CKP CK Příbram . . . . . . . . . . . . . . 5: 41 : 37 + 22:21
59 . 26 . NED19920409 DEELEN Diederik . . . . . EXC Excelsior . . . . . . . . . . . . . . . . 5: 41 : 54 + 22:38
60 . 9 . NED19910323 RIETBROEK Jesper . . . . SCT SwABo Cycling Team . . . . . . . 5: 42 : 16 + 23:00
61 . 81 . SVK19931129 MALIK Róbert . . . . . . . . . SVK Slovensko . . . . . . . . . . . . . . . . 5: 42 : 39 + 23:23
62 . 66 . CZE19930209 HAMPL Petr . . . . . . . . . . FAB Favorit Brno . . . . . . . . . . . . . . 5: 42 : 39 + 23:23
63 . 120 . CZE19930317 SISR František . . . . . . . . MX1 ASC Dukla Praha . . . . . . . . . . 5: 45 : 17 + 26:01
64 . 24 . NED19910303 VAN DE POL Martin . . . . DVW De Volharding/Wilton . . . . . . 5: 46 : 08 + 26:52
65 . 101 . CZE19931215 SKÁLA Jakub . . . . . . . . . CCT ČEZ Cyklo Tábor . . . . . . . . . . 5: 46 : 08 + 26:52
66 . 42 . GER19921016 SCKARBATH Denis . . . . KED KED-Bianchi Berlin . . . . . . . . 5: 46 : 59 + 27:43
67 . 16 . NED19830401 VAN HEESWIJK Roy . . . BAD Baby-Dump . . . . . . . . . . . . . . 5: 47 : 18 + 28:02
68 . 31 . NED19900301 SCHELLEVIS Rutger . . . RUD Ruiter Dakkapellen . . . . . . . . . 5: 47 : 20 + 28:04
69 . 93 . CZE19910424 SKALICKÝ Jiří . . . . . . . FOZ Focus Znojmo . . . . . . . . . . . . . 5: 49 : 06 + 29:50
70 . 39 . GER19930509 TENBRUCK Jonas . . . . . RBB Roadsing-Brothers Bikes . . . . . 5: 49 : 17 + 30:01
71 . 58 . GER19910308 KRÜGEL Samuel . . . . . . VCR Ratisbona Regensburg . . . . . . 5: 49 : 23 + 30:07
72 . 11 . NED19910403 KOOT Christian . . . . . . . SCT SwABo Cycling Team . . . . . . . 5: 49 : 59 + 30:43
73 . 77 . SVK19921221 KOLÁŘ Michael . . . . . . . SVK Slovensko . . . . . . . . . . . . . . . . 5: 49 : 59 + 30:43
74 . 96 . CZE19711007 KACHLÍŘ Marcel . . . . . . FOZ Focus Znojmo . . . . . . . . . . . . . 5: 52 : 57 + 33:41
75 . 95 . CZE19790716 BEČKA Radek . . . . . . . . FOZ Focus Znojmo . . . . . . . . . . . . . 5: 52 : 57 + 33:41
76 . 100 . CZE19820919 KÁŠEK David . . . . . . . . . CCT ČEZ Cyklo Tábor . . . . . . . . . . 5: 52 : 57 + 33:41
77 . 63 . GER19840909 WEIDNER Maximilian . . . KRR Kronawitter Run+RacePassau . 5: 52 : 57 + 33:41
78 . 56 . GER19890211 SCHWARZHUBER Mark VCR Ratisbona Regensburg . . . . . . 5: 52 : 57 + 33:41
79 . 92 . CZE19810924 SOUKUP Josef . . . . . . . . . FOZ Focus Znojmo . . . . . . . . . . . . . 5: 52 : 57 + 33:41
80 . 46 . GER19930406 ZWINGENBERGER Phili KED KED-Bianchi Berlin . . . . . . . . 5: 54 : 17 + 35:01
81 . 19 . NED19870513 DU PRIE Mick . . . . . . . . . DVW De Volharding/Wilton . . . . . . 5: 54 : 17 + 35:01
82 . 10 . NED19891203 VAN DER NIET Rob . . . . SCT SwABo Cycling Team . . . . . . . 5: 54 : 17 + 35:01
83 . 115 . CZE19921126 KŘENECKÝ Robin . . . . . BCT Bohemia cycling team . . . . . . . 6: 00 : 16 + 41:00
Poř St.čís. Kod UCI Jméno / příjmení Body
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Bodovací soutěž/Classement des Points . . . Fialový trikot/Maillot violet (Prvních 10 závodníků.)
Družstvo
Place Doss Code UCI Nom / Prenom Equipe Points
1 . 1 CZE19780307 BUCHÁČEK Tomáš . . . . . . . WHA Whirlpool-Author . . . . . . . . . . 34
2 . 3 CZE19800609 KOZUBEK Stanislav . . . . . . . WHA Whirlpool-Author . . . . . . . . . . 32
3 . 5 CZE19911223 HOŠEK Josef . . . . . . . . . . . . . WHA Whirlpool-Author . . . . . . . . . . 25
4 . 65 CZE19891209 EHRENBERGER Jakub . . . . . FAB Favorit Brno . . . . . . . . . . . . . . . 22
5 . 2 CZE19860519 HUDEČEK Jiří . . . . . . . . . . . WHA Whirlpool-Author . . . . . . . . . . 21
6 . 52 GER19860106 SCHÄFER Stefan . . . . . . . . . GER German national team . . . . . . . 20
7 . 136 CZE19871115 KÖNIG Leopold . . . . . . . . . . MX4 NetApp . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 17
8 . 68 CZE19930119 TUREK Daniel . . . . . . . . . . . FAB Favorit Brno . . . . . . . . . . . . . . . 16
9 . 87 CZE19930511 ČERNÝ Josef . . . . . . . . . . . . . . CKA CK Atheny 2004 . . . . . . . . . . . 16
10 . 137 CZE19850108 KULHAVÝ Jaroslav . . . . . . . MX5 ČR-MTB . . . . . . . . . . . . . . . . . 13
Poř St.čís. Kod UCI Jméno / příjmení Body
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Vrchařská soutěž/Classement des Grimpeurs . Zelený trikot/Maillot vert
Družstvo
Place Doss Code UCI Nom / Prenom Equipe Points
1 . 87 CZE19930511 ČERNÝ Josef . . . . . . . . . . . . . . CKA CK Atheny 2004 . . . . . . . . . . . 12
2 . 68 CZE19930119 TUREK Daniel . . . . . . . . . . . FAB Favorit Brno . . . . . . . . . . . . . . . 9
DRUŽSTVA po / TEAMS CLASSIFICATION after : 2 . ETAPĚ / STAGE
Poř Kod družstva/Družstvo
h : m: s
Čas: Rozdíl
m: s
Poř Kod družstva/Družstvo
h : m: s
Čas: Rozdíl
m: s
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Place Team Code / Team
Time: Gap
Place Team Code / Team
Time: Gap
1. WHA Whirlpool-Author . . . . . . 15: 58: 01 + 00 : 00 | 11 . DVW De Volharding/Wilton . 16: 46 : 23 + 48: 22
2. FAB Favorit Brno . . . . . . . . . . 16: 16: 57 + 18 : 56 | 12 . VCR Ratisbona Regensburg . . 16: 46 : 48 + 48: 47
3. GER German national team . . . 16: 24: 16 + 26 : 15 | 13 . MX2 MIX 2 . . . . . . . . . . . . . . 16: 51 : 14 + 53: 13
4. CCT ČEZ Cyklo Tábor . . . . . . . 16: 32: 56 + 34 : 55 | 14 . FOZ Focus Znojmo . . . . . . . . . 16: 53 : 00 + 54: 59
5. CKP CK Příbram . . . . . . . . . . . 16: 36: 04 + 38 : 03 | 15 . KRR Kronawitter Run+RacePa 16: 56 : 15 + 58: 14
6. CKA CK Atheny 2004 . . . . . . . 16: 38: 26 + 40 : 25 | 16 . SVK Slovensko . . . . . . . . . . . . 16: 57 : 13 + 59: 12
7. BAD Baby-Dump . . . . . . . . . . . 16: 39: 31 + 41 : 30 | 17 . SCT SwABo Cycling Team . . . 16: 59 : 32 + 1: 01: 31
8. MX5 MIX 5 . . . . . . . . . . . . . . . 16: 40: 00 + 41 : 59 | 18 . MX1 MIX 1 . . . . . . . . . . . . . . 17: 06 : 12 + 1: 08: 11
9. VYC Vysočina Cycling . . . . . . 16: 41: 32 + 43 : 31 | 19 . KED KED-Bianchi Berlin . . . . 17: 11 : 55 + 1: 13: 54
10. RUD Ruiter Dakkapellen . . . . . 16: 43: 19 + 45 : 18 | .
Zelenka - výpočetní technika . . . www.zvt.cz - 5 - . . . www.zmj.cz . . . 3.8.2012 - 17:29:14
ROZDĚLENÍ TRIKOTŮ po / PRESENTATION JERSEY after :
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
2 . ETAPĚ / STAGE
Žlutý trikot/Maillot jaune . . . . . .
Fialový trikot/Maillot violet . . . .
Zelený trikot/Maillot vert . . . . .
13
87
CZE19780307 .
.
.
CZE19800609 .
CZE19930511 .
BUCHÁČEK Tomáš . . . .
KOZUBEK Stanislav . . . .
ČERNÝ Josef . . . . . . . .
WHA Whirlpool-Author
WHA Whirlpool-Author
CKA CK Atheny 2004
Close