1 . 3 . CZE19800609 KOZUBEK Stanislav . . . . WHA Whirlpool-Author . . . . . . . . . 11: 33 : 53 + 00:00
2 . 1 . CZE19780307 BUCHÁČEK Tomáš . . . . WHA Whirlpool-Author . . . . . . . . . 11: 34 : 16 + 00:23
3 . 2 . CZE19860519 HUDEČEK Jiří . . . . . . . . WHA Whirlpool-Author . . . . . . . . . 11: 35 : 13 + 01:20
4 . 5 . CZE19911223 HOŠEK Josef . . . . . . . . . WHA Whirlpool-Author . . . . . . . . . 11: 36 : 40 + 02:47
5 . 87 . CZE19930511 ČERNÝ Josef . . . . . . . . . . CKA CK Atheny 2004 . . . . . . . . . . 11: 39 : 38 + 05:45
6 . 4 . CZE19880119 PAĎOUR František . . . . . WHA Whirlpool-Author . . . . . . . . . 11: 39 : 43 + 05:50
7 . 49 . GER19900917 REINHARDT Theo . . . . . GER German national team . . . . . . 11: 40 : 18 + 06:25
8 . 52 . GER19860106 SCHÄFER Stefan . . . . . . GER German national team . . . . . . 11: 41 : 53 + 08:00
9 . 68 . CZE19930119 TUREK Daniel . . . . . . . . FAB Favorit Brno . . . . . . . . . . . . . . 11: 44 : 22 + 10:29
10 . 65 . CZE19891209 EHRENBERGER Jakub . FAB Favorit Brno . . . . . . . . . . . . . . 11: 44 : 49 + 10:56
11 . 47 . GER19830223 BOMMEL Henning . . . . . GER German national team . . . . . . 11: 45 : 33 + 11:40
12 . 94 . CZE19821111 HEBÍK Martin . . . . . . . . FOZ Focus Znojmo . . . . . . . . . . . . . 11: 46 : 22 + 12:29
13 . 33 . NED19820815 VAN DEN BERG Pim . . . RUD Ruiter Dakkapellen . . . . . . . . . 11: 47 : 00 + 13:07
14 . 18 . NED19901218 VAN DER SANDEN Harm BAD Baby-Dump . . . . . . . . . . . . . . 11: 47 : 11 + 13:18
15 . 6 . CZE19920926 VEČEŘA Jakub . . . . . . . . WHA Whirlpool-Author . . . . . . . . . 11: 47 : 39 + 13:46
16 . 140 . CZE19741016 JEŽEK Jiří . . . . . . . . . . . MX5 DAS-Duratec . . . . . . . . . . . . . 11: 49 : 43 + 15:50
17 . 62 . GER19840909 KAPFHAMMER Thomas KRR Kronawitter Run+RacePassau . 11: 49 : 56 + 16:03
18 . 104 . CZE19890908 HUNAL Martin . . . . . . . . VYC Vysočina Cycling . . . . . . . . . . 11: 49 : 57 + 16:04
19 . 103 . CZE19761019 KROTKÝ Rostislav . . . . . VYC Vysočina Cycling . . . . . . . . . . 11: 50 : 14 + 16:21
20 . 91 . CZE19930114 NIPL Vojtěch . . . . . . . . . FOZ Focus Znojmo . . . . . . . . . . . . . 11: 50 : 39 + 16:46
21 . 118 . CZE19830928 RADOLF Tomáš . . . . . . . MX1 Madeta Fitness/Specialized . . 11: 50 : 51 + 16:58
22 . 102 . CZE19830521 BÍNA Martin . . . . . . . . . . CCT ČEZ Cyklo Tábor . . . . . . . . . . 11: 50 : 53 + 17:00
23 . 53 . CZE19840315 BOUBAL Martin . . . . . . . VCR Ratisbona Regensburg . . . . . . 11: 51 : 31 + 17:38
24 . 20 . NED19920605 BROERS Erwin . . . . . . . DVW De Volharding/Wilton . . . . . . 11: 52 : 04 + 18:11
25 . 17 . NED19930714 KASTELIJN Ian . . . . . . . BAD Baby-Dump . . . . . . . . . . . . . . 11: 52 : 29 + 18:36
26 . 67 . CZE19930823 CHLUPÁČ Dominik . . . . FAB Favorit Brno . . . . . . . . . . . . . . 11: 52 : 42 + 18:49
27 . 99 . CZE19920809 BOROŠ Michael . . . . . . . CCT ČEZ Cyklo Tábor . . . . . . . . . . 11: 53 : 27 + 19:34
28 . 59 . GER19840127 LECHERMANN Thomas KRR Kronawitter Run+RacePassau . 11: 55 : 10 + 21:17
29 . 7 . NED19850813 NIEWOLD Frank . . . . . . SCT SwABo Cycling Team . . . . . . . 11: 55 : 31 + 21:38
30 . 35 . NED19871130 VAN DER WERF Teake-Pi RUD Ruiter Dakkapellen . . . . . . . . . 11: 55 : 32 + 21:39
31 . 57 . GER19901210 STREIT Franc-Josef . . . . . VCR Ratisbona Regensburg . . . . . . 11: 55 : 44 + 21:51
32 . 23 . NED19880615 BREEMES Stefan . . . . . . DVW De Volharding/Wilton . . . . . . 11: 56 : 43 + 22:50
33 . 21 . CAN19881229 PLAICE Keir . . . . . . . . . DVW De Volharding/Wilton . . . . . . 11: 57 : 58 + 24:05
34 . 113 . CZE19860907 ŠIMEK Jan . . . . . . . . . . . CKP CK Příbram . . . . . . . . . . . . . . 11: 58 : 04 + 24:11
35 . 111 . CZE19820529 KESL Michal . . . . . . . . . CKP CK Příbram . . . . . . . . . . . . . . 11: 58 : 23 + 24:30
36 . 123 . CZE19860219 HRADIL Jiří . . . . . . . . . . MX2 Force KCK Zlín . . . . . . . . . . . 11: 58 : 25 + 24:32
37 . 125 . CZE19921014 DVOŘÁK Tomáš . . . . . . MX2 KČCL 1900 . . . . . . . . . . . . . . . 11: 58 : 38 + 24:45
38 . 97 . CZE19870725 BAMBULA Ondřej . . . . . CCT ČEZ Cyklo Tábor . . . . . . . . . . 12: 00 : 45 + 26:52
39 . 43 . GER19920129 WOTSCHKE Sebastian . . KED KED-Bianchi Berlin . . . . . . . . 12: 00 : 52 + 26:59
40 . 90 . CZE19910923 MAŇOUSEK Josef . . . . . . CKA CK Atheny 2004 . . . . . . . . . . 12: 01 : 39 + 27:46
41 . 120 . CZE19930317 SISR František . . . . . . . . MX1 ASC Dukla Praha . . . . . . . . . . 12: 03 : 01 + 29:08
Zelenka - výpočetní technika . . . www.zvt.cz - 3 - . . . www.zmj.cz . . . 5.8.2012 - 12:45:52
. MÖLLER Nick . . 42 38 . GER19920227 . . . . . . RBB Roadsing-Brothers Bikes . . . . . 12: 04 : 04 + 30:11
43 . 34 . NED19890310 DE VRIES Berden . . . . . . . RUD Ruiter Dakkapellen . . . . . . . . . 12: 04 : 49 + 30:56
44 . 12 . NED19910131 HANDGRAAF Sjors . . . . SCT SwABo Cycling Team . . . . . . . 12: 05 : 37 + 31:44
45 . 26 . NED19920409 DEELEN Diederik . . . . . EXC Excelsior . . . . . . . . . . . . . . . . 12: 05 : 40 + 31:47
46 . 54 . GER19810907 GEORGES Martin . . . . . VCR Ratisbona Regensburg . . . . . . 12: 06 : 38 + 32:45
47 . 81 . SVK19931129 MALIK Róbert . . . . . . . . . SVK Slovensko . . . . . . . . . . . . . . . . 12: 09 : 37 + 35:44
48 . 126 . CZE19850812 SVOBODA Jan . . . . . . . . MX2 Yogi Racing Ostrava . . . . . . . . 12: 10 : 14 + 36:21
49 . 139 . CZE19930125 KOVÁŘ Radim . . . . . . . . MX5 ČR-MTB . . . . . . . . . . . . . . . . . 12: 10 : 33 + 36:40
50 . 122 . SVK19730408 METLIČKA Václav . . . . MX1 Johnson Controls AŠ MB . . . . 12: 10 : 56 + 37:03
51 . 42 . GER19921016 SCKARBATH Denis . . . . KED KED-Bianchi Berlin . . . . . . . . 12: 11 : 14 + 37:21
52 . 77 . SVK19921221 KOLÁŘ Michael . . . . . . . SVK Slovensko . . . . . . . . . . . . . . . . 12: 11 : 21 + 37:28
53 . 132 . CZE19900813 ADEL Filip . . . . . . . . . . . MX3 KC Hlinsko . . . . . . . . . . . . . . . 12: 11 : 32 + 37:39
54 . 9 . NED19910323 RIETBROEK Jesper . . . . SCT SwABo Cycling Team . . . . . . . 12: 12 : 01 + 38:08
55 . 58 . GER19910308 KRÜGEL Samuel . . . . . . VCR Ratisbona Regensburg . . . . . . 12: 14 : 44 + 40:51
56 . 80 . SVK19910207 MAČÁK Matúš . . . . . . . . . SVK Slovensko . . . . . . . . . . . . . . . . 12: 15 : 02 + 41:09
57 . 106 . CZE19840214 BRABEC Daniel . . . . . . . VYC Vysočina Cycling . . . . . . . . . . 12: 15 : 06 + 41:13
58 . 130 . CZE19760330 NĚMEC Luboš . . . . . . . . MX3 Vokolek-cycling-team . . . . . . . 12: 15 : 28 + 41:35
59 . 93 . CZE19910424 SKALICKÝ Jiří . . . . . . . FOZ Focus Znojmo . . . . . . . . . . . . . 12: 16 : 27 + 42:34
60 . 24 . NED19910303 VAN DE POL Martin . . . . DVW De Volharding/Wilton . . . . . . 12: 17 : 46 + 43:53
61 . 66 . CZE19930209 HAMPL Petr . . . . . . . . . . FAB Favorit Brno . . . . . . . . . . . . . . 12: 18 : 01 + 44:08
62 . 31 . NED19900301 SCHELLEVIS Rutger . . . RUD Ruiter Dakkapellen . . . . . . . . . 12: 18 : 19 + 44:26
63 . 101 . CZE19931215 SKÁLA Jakub . . . . . . . . . CCT ČEZ Cyklo Tábor . . . . . . . . . . 12: 18 : 33 + 44:40
64 . 39 . GER19930509 TENBRUCK Jonas . . . . . RBB Roadsing-Brothers Bikes . . . . . 12: 20 : 12 + 46:19
65 . 19 . NED19870513 DU PRIE Mick . . . . . . . . . DVW De Volharding/Wilton . . . . . . 12: 21 : 59 + 48:06
66 . 95 . CZE19790716 BEČKA Radek . . . . . . . . FOZ Focus Znojmo . . . . . . . . . . . . . 12: 23 : 13 + 49:20
67 . 11 . NED19910403 KOOT Christian . . . . . . . SCT SwABo Cycling Team . . . . . . . 12: 23 : 38 + 49:45
68 . 63 . GER19891215 WEIDNER Maximilian . . . KRR Kronawitter Run+RacePassau . 12: 24 : 11 + 50:18
69 . 46 . GER19930406 ZWINGENBERGER Phili KED KED-Bianchi Berlin . . . . . . . . 12: 24 : 51 + 50:58
70 . 10 . NED19891203 VAN DER NIET Rob . . . . SCT SwABo Cycling Team . . . . . . . 12: 25 : 00 + 51:07
71 . 96 . CZE19711007 KACHLÍŘ Marcel . . . . . . FOZ Focus Znojmo . . . . . . . . . . . . . 12: 26 : 05 + 52:12
72 . 92 . CZE19810924 SOUKUP Josef . . . . . . . . . FOZ Focus Znojmo . . . . . . . . . . . . . 12: 28 : 16 + 54:23
73 . 56 . GER19890211 SCHWARZHUBER Mark VCR Ratisbona Regensburg . . . . . . 12: 30 : 37 + 56:44
Poř St.čís. Kod UCI Jméno / příjmení Body
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Bodovací soutěž/ Points competition . . . . . Fialový trikot/Maillot violet (Prvních 10 závodníků.)
Družstvo
Place Doss Code UCI Nom / Prenom Equipe Points
1 . 1 CZE19780307 BUCHÁČEK Tomáš . . . . . . . WHA Whirlpool-Author . . . . . . . . . . 62
2 . 5 CZE19911223 HOŠEK Josef . . . . . . . . . . . . . WHA Whirlpool-Author . . . . . . . . . . 62
3 . 3 CZE19800609 KOZUBEK Stanislav . . . . . . . WHA Whirlpool-Author . . . . . . . . . . 49
4 . 87 CZE19930511 ČERNÝ Josef . . . . . . . . . . . . . . CKA CK Atheny 2004 . . . . . . . . . . . 48
5 . 4 CZE19880119 PAĎOUR František . . . . . . . . WHA Whirlpool-Author . . . . . . . . . . 42
6 . 2 CZE19860519 HUDEČEK Jiří . . . . . . . . . . . WHA Whirlpool-Author . . . . . . . . . . 33
7 . 49 GER19900917 REINHARDT Theo . . . . . . . . GER German national team . . . . . . . 29
8 . 52 GER19860106 SCHÄFER Stefan . . . . . . . . . GER German national team . . . . . . . 28
9 . 68 CZE19930119 TUREK Daniel . . . . . . . . . . . FAB Favorit Brno . . . . . . . . . . . . . . . 24
10 . 104 CZE19890908 HUNAL Martin . . . . . . . . . . . VYC Vysočina Cycling . . . . . . . . . . . 24
DRUŽSTVA po / TEAMS CLASSIFICATION after : 5 . ETAPĚ / STAGE
Poř Kod družstva/Družstvo
h : m: s
Čas: Rozdíl
m: s
Poř Kod družstva/Družstvo
h : m: s
Čas: Rozdíl
m: s
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Place Team Code / Team
Time: Gap
Place Team Code / Team
Time: Gap
1. WHA Whirlpool-Author . . . . . . 34: 32: 29 + 00 : 00 | 9 . VCR Ratisbona Regensburg . . 35: 52 : 15 + 1: 19: 46
2. GER German national team . . . 35: 07: 54 + 35 : 25 | 10 . MX1 MIX 1 . . . . . . . . . . . . . . 36: 04 : 48 + 1: 32: 19
3. FAB Favorit Brno . . . . . . . . . . 35: 21: 57 + 49 : 28 | 11 . KRR Kronawitter Run+RacePa 36: 05 : 26 + 1: 32: 57
4. CCT ČEZ Cyklo Tábor . . . . . . . 35: 44: 29 + 1 : 12 : 00 | 12 . MX2 MIX 2 . . . . . . . . . . . . . . 36: 07 : 17 + 1: 34: 48
5. DVW De Volharding/Wilton . . 35: 45: 46 + 1 : 13 : 17 | 13 . SCT SwABo Cycling Team . . . 36: 11 : 34 + 1: 39: 05
6. RUD Ruiter Dakkapellen . . . . . 35: 46: 43 + 1 : 14 : 14 | 14 . SVK Slovensko . . . . . . . . . . . . 36: 15 : 23 + 1: 42: 54
7. FOZ Focus Znojmo . . . . . . . . . 35: 49: 48 + 1 : 17 : 19 | 15 . KED KED-Bianchi Berlin . . . . 36: 27 : 57 + 1: 55: 28
8. VYC Vysočina Cycling . . . . . . 35: 51: 40 + 1 : 19 : 11 | .
Zelenka - výpočetní technika . . . www.zvt.cz - 4 - . . . www.zmj.cz . . . 5.8.2012 - 12:45:52
ROZDĚLENÍ TRIKOTŮ po / PRESENTATION JERSEY after :
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
5 . ETAPĚ / STAGE
Žlutý trikot/Maillot jaune . . . . . .
Fialový trikot/Maillot violet . . . .
Zelený trikot/Maillot vert . . . . .
31
87
CZE19800609 .
.
.
CZE19780307 .
CZE19930511 .
KOZUBEK Stanislav . . . .
BUCHÁČEK Tomáš . . . .
ČERNÝ Josef . . . . . . . .
WHA Whirlpool-Author
WHA Whirlpool-Author
CKA CK Atheny 2004
:
:
:
Poř St.čís. Kod UCI Jméno / příjmení Body
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Vrchařská soutěž/Mountains classification . . . Zelený trikot/Maillot vert
Družstvo
Place Doss Code UCI Nom / Prenom Equipe Points
1 . 87 CZE19930511 ČERNÝ Josef . . . . . . . . . . . . . . CKA CK Atheny 2004 . . . . . . . . . . . 30
2 . 103 CZE19761019 KROTKÝ Rostislav . . . . . . . . VYC Vysočina Cycling . . . . . . . . . . . 18
3 . 5 CZE19911223 HOŠEK Josef . . . . . . . . . . . . . WHA Whirlpool-Author . . . . . . . . . . 16
4 . 68 CZE19930119 TUREK Daniel . . . . . . . . . . . FAB Favorit Brno . . . . . . . . . . . . . . . 9
5 . 97 CZE19870725 BAMBULA Ondřej . . . . . . . . CCT ČEZ Cyklo Tábor . . . . . . . . . . . 8
6 . 1 CZE19780307 BUCHÁČEK Tomáš . . . . . . . WHA Whirlpool-Author . . . . . . . . . . 8
7 . 21 CAN19881229 PLAICE Keir . . . . . . . . . . . . . DVW De Volharding/Wilton . . . . . . 6
8 . 4 CZE19880119 PAĎOUR František . . . . . . . . WHA Whirlpool-Author . . . . . . . . . . 4
9 . 57 GER19901210 STREIT Franc-Josef . . . . . . . . VCR Ratisbona Regensburg . . . . . . . 4
10 . 65 CZE19891209 EHRENBERGER Jakub . . . . . FAB Favorit Brno . . . . . . . . . . . . . . . 3
11 . 125 CZE19921014 DVOŘÁK Tomáš . . . . . . . . . . MX2 KČCL 1900 . . . . . . . . . . . . . . . 3
12 . 52 GER19860106 SCHÄFER Stefan . . . . . . . . . GER German national team . . . . . . . 2
13 . 62 GER19840909 KAPFHAMMER Thomas . . . KRR Kronawitter Run+RacePassau . 2
14 . 20 NED19920605 BROERS Erwin . . . . . . . . . . . DVW De Volharding/Wilton . . . . . . 2
15 . 113 CZE19860907 ŠIMEK Jan . . . . . . . . . . . . . . CKP CK Příbram . . . . . . . . . . . . . . . 1
16 . 93 CZE19910424 SKALICKÝ Jiří . . . . . . . . . . . FOZ Focus Znojmo . . . . . . . . . . . . . . 1
Close