1. 20 CZE19830521 BÍNA Martin ČEZ Cyklo Team Tábor 00:56:11 00:00:00 60
2. 15 CZE19931215 SKÁLA Jakub ČEZ Cyklo Team Tábor 00:56:39 00:00:28 50
3. 13 CZE19920809 BOROŠ Michael ČEZ Cyklo Team Tábor 00:56:40 00:00:29 45
4. 2 CZE19761020 DLASK Petr Madeta - Fitness / Specialized 00:56:41 00:00:30 40
5. 4 CZE19891216 POLNICKÝ Jiří Whirlpool - Author 00:56:42 00:00:31 35
6. 7 CZE19920301 PAPRSTKA Tomáš REMERX-MERIDA TEAM Kolín 00:56:45 00:00:34 30
7. 3 CZE19820919 KÁŠEK David ČEZ Cyklo Team Tábor 00:56:55 00:00:44 28
8. 9 CZE19870725 BAMBULA Ondřej ČEZ Cyklo Team Tábor 00:57:10 00:00:59 26
9. 53 CZE19930114 NIPL Vojtěch FOCUS CYCLING ZNOJMO 00:57:24 00:01:13 24
10. 6 CZE19910804 NESVADBA Jan Madeta - Fitness / Specialized 00:58:13 00:02:02 22
11. 8 CZE19761030 MLYNÁŘ Zdeněk FOCUS CYCLING ZNOJMO 00:58:26 00:02:15 20
12. 1 CZE19820322 KYZIVÁT Vladimír Johnson Controls TJ Auto Škoda 00:58:42 00:02:31 19
13. 51 CZE19770913 JEŽEK Václav ALPINE PRO - AUTHOR TEAM 00:59:10 00:02:59 18
14. 10 SVK19730408 METLIČKA Václav Johnson Controls TJ Auto Škoda 00:59:17 00:03:06 17
15. 19 CZE19821114 EBERL Filip REMERX-MERIDA TEAM Kolín 00:59:20 00:03:09 16
16. 11 CZE19920317 POLNICKÝ Radek Madeta - Fitness / Specialized 00:59:24 00:03:13 15
17. 52 CZE19900813 ADEL Filip KC Hlinsko 00:59:51 00:03:40 14
18. 38 GER19911126 BRETSCHNEIDER Toni ESV Lok Zwickau 01:00:19 00:04:08 13
19. 25 SVK19940717 GLAJZA Ondrej TREK KCK OSLANY 2 12
20. 21 CZE19850519 PODRAZIL Tomáš TJ Sokol Holé Vrchy 2 11
21. 27 CZE19940605 RYDVAL Jakub KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N 2 10
22. 49 CZE19940111 ŘEHÁK Jiří Johnson Controls TJ Auto Škoda 2 9
23. 12 SVK19710611 GLAJZA Robert CK Banská Bystrica 3 8
24. 31 CZE19831017 BENDA Michal TJ SOKOL PLAVY-CYKLO BENDA 3 7
25. 42 CZE19940602 ŘEHÁK Vít REMERX-MERIDA TEAM Kolín 4 6
26. 18 CZE19890816 MALÍK Michal KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N 4 5
27. 24 CZE19931013 BOHATA Tomáš REMERX-MERIDA TEAM Kolín 4 4
28. 46 CZE19931127 KUBÍN Michael Johnson Controls TJ Auto Škoda 4 3
29. 22 CZE19831016 BAMBULA Stanislav ČEZ Cyklo Team Tábor 5 2
30. 44 CZE19851104 OKROUHLICKÝ Tomáš AC SPARTA Praha 6 1
31. 28 CZE19850812 SVOBODA Jan YOGI RACING Ostrava 6
32. 36 GER19890422 KENZLER Arne SSV Gera 1990 7
33. 45 CZE19930622 HOLUBOVSKÝ Zbyněk GALAXY CYKLOŠVEC 7
34. 34 CZE19890819 HAVELKA Tomáš TJ Lokomotiva Beroun 7
35. 35 CZE19941115 KOPECKÝ Pavel TJ Lokomotiva Beroun 7
36. 33 CZE19890916 NOVÝ Tomáš ČEZ Cyklo Team Tábor 8
37. 43 CZE19860428 SVATOŠ Václav TJ Sokol Holé Vrchy 8
Nenastoupili
32 BEDNÁŘ Michal ČEZ Cyklo Team Tábor
Nedokončili
5 HARING Martin CK Banská Bystrica
16 LASÁK Matěj MAX CURSOR
50 BŘEZNA Jan KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N
Close