1 34 BUL19880408 Mihaylov Nikolay CCC Polsat Polkowice 02:54:29
2 15 POL19830127 Janiaczyk Błażej BANK BGŻ 02:54:37
3 32 POL19770623 Kiendyś Tomasz CCC Polsat Polkowice 02:54:47
4 5 POL19890527 Kirpsza Piotr BDC MARCPOL Team 02:54:47
5 116 POL19901103* Skarżyński Piotr BDC MARCPOL Team 02:54:47
6 24 POL19900325* Gawroński Piotr CCC Polsat Polkowice 02:54:47
7 36 POL19890324 Stępniak Grzegorz CCC Polsat Polkowice 02:55:52
8 31 POL19880124 Janiszewski Sylwester CCC Polsat Polkowice 02:55:52
9 10 POL19771223 Wadecki Adam BDC MARCPOL Team 02:55:52
10 4 POL19890216 Dąbkowski Konrad BDC MARCPOL Team 02:55:52
11 41 POL19920130* Haba Grzegorz KS POGOŃ MOSTOSTAL Puławy 02:55:52
12 33 POL19840911 Matysiak Bartłomiej CCC Polsat Polkowice 02:55:52
13 117 POL19840729 Walczak Damian BDC MARCPOL Team 02:55:52
14 71 POL19911207* Wiśniowski Łukasz TKK PACIFIC Toruń 02:55:52
15 46 POL19930910* Owsian Arkadiusz KS POGOŃ MOSTOSTAL Puławy 02:55:52
16 16 POL19880513 Podlaski Michał BANK BGŻ 02:55:52
17 7 POL19890423 Kowalczyk Jarosław BDC MARCPOL Team 02:55:52
18 38 POL19880303 Zieliński Kamil CCC Polsat Polkowice 02:55:52
19 6 POL19850718 Komar Mateusz BDC MARCPOL Team 02:55:52
20 45 POL19830218 Detko Artur KS POGOŃ MOSTOSTAL Puławy 02:55:52
21 18 POL19890710 Stachowiak Adam BANK BGŻ 02:55:52
22 13 POL19860412 Cieślik Paweł BANK BGŻ 02:55:52
23 17 POL19830203 Smoleń Tomasz BANK BGŻ 02:55:52
24 2 POL19831021 Banaszek Adrian BDC MARCPOL Team 02:55:52
25 8 POL19750708 Radosz Robert BDC MARCPOL Team 02:55:52
26 118 POL19841017 Ziółkowski Wojciech BDC MARCPOL Team 02:55:52
27 21 POL19810508 Rutkiewicz Marek CCC Polsat Polkowice 02:56:43
28 35 POL19900224* Owsian Łukasz CCC Polsat Polkowice 02:56:43
29 23 POL19881014 Charucki Pawał CCC Polsat Polkowice 02:56:43
30 37 POL19840619 Taciak Mateusz CCC Polsat Polkowice 02:56:43
31 82 POL19900808* Krzywania Paweł WMKS Olsztyn 02:56:43
32 119 POL19930822* Latoń Eryk BDC MARCPOL Team 02:56:43
33 100 POL19910313* Nowaczek Mateusz ALKS STAL Ocetix Iglotex Grudziądz 02:56:43
34 96 RUS19780217 Kareev Alexandr LUK BALTICA Kaliningrad 02:56:43
35 93 RUS19910504* Belkin Vladimir WMKS Olsztyn 02:56:43
36 42 POL19910808* Wręga Wojciech KS POGOŃ MOSTOSTAL Puławy 02:56:43
37 90 POL19920103* Skrzeszewski Paweł WMKS Olsztyn 02:56:43
38 101 POL19910426* Pszczolarski Wojciech KLTC Konin 02:56:43
39 76 POL19940317* Wylamowski Bartosz TKK PACIFIC Toruń 02:56:43
40 83 POL19910511* Grochowski Bartosz WMKS Olsztyn 02:56:43
41 85 POL19901223* Kucharski Michał WMKS Olsztyn 02:56:43
42 113 POL19941012* Suchocki Wojciech LKK WARMIA Biskupiec 02:56:43
43 54 POL19921207* Młyński Sebastian GKS CARTUSIA Kartuzy 02:56:43
44 84 POL19900805* Klimczyk Dawid WMKS Olsztyn 02:56:43
45 86 POL19910926* Sobieraj Przemysław WMKS Olsztyn 02:56:43
46 44 POL19841114 Piegrza Adam KS POGOŃ MOSTOSTAL Puławy 02:56:43
47 1 POL19810628 Rudnicki Dariusz BDC MARCPOL Team 02:56:43
48 3 POL19720622 Baranowski Dariusz BDC MARCPOL Team 02:56:43
49 78 POL19950905* Balejko Adam TKK PACIFIC Toruń 02:56:43
kat: Elita (1989 i starsi) i U23* (1990-93)
MIĘDZYNARODOWY WYŚCIG KOLARSKI
O PUCHAR PREZYDENTA OLSZTYNA
Olsztyn, dn. 21 lipca 2012 roku
Komunikat
Strona 1
M-ce Nr Kod UCI Nazwisko i imię Klub Czas:
50 14 POL19880212 Czajkowski Konrad BANK BGŻ 02:56:43
51 80 POL19950308* Więckowski Michał TKK PACIFIC Toruń 02:56:43
52 47 POL19920930* Czerkies Michał KS POGOŃ MOSTOSTAL Puławy 02:56:43
53 12 POL19890629 Brylowski Paweł BANK BGŻ 02:56:43
54 79 POL19950909* Piotrowski Bartosz TKK PACIFIC Toruń 02:56:43
55 11 POL19820510 Bodnar Łukasz BANK BGŻ 02:57:52
56 102 POL19920403* Klepacki Rafał KLTC Konin 02:57:52
57 48 POL19910321* Kirpsza Jacek KS POGOŃ MOSTOSTAL Puławy 03:02:12
Zawodnicy wycofani/ nie wystartowali
- 19 POL19890331 Sztobryn Piotr BANK BGŻ DNF/wyc.
- 20 POL19810510 Witecki Mariusz BANK BGŻ DNF/wyc.
- 40 POL19910122* Piwko Michał KS POGOŃ MOSTOSTAL Puławy DNF/wyc.
- 73 POL19920408* Kulas Marek TKK PACIFIC Toruń DNF/wyc.
- 89 POL19910620* Drozdowski Damian WMKS Olsztyn DNF/wyc.
- 92 POL19930325* Jankowski Jakub WMKS Olsztyn DNF/wyc.
- 94 POL19920222* Saczuk Marcin WMKS Olsztyn DNF/wyc.
- 95 POL19880122 Gryganiec Michael WMKS Olsztyn DNF/wyc.
- 97 POL19900701* Ponichtera Bartosz WMKS Olsztyn DNF/wyc.
- 103 POL19920203* Piwowski Łukasz KLTC Konin DNF/wyc.
- 104 POL19930223* Skiba Damian KLTC Konin DNF/wyc.
- 105 POL19940130* Michalski Adam KLTC Konin DNF/wyc.
- 106 POL19940514* Substel Jakub KLTC Konin DNF/wyc.
- 111 POL19931002* Modzelewski Artur LKK WARMIA Biskupiec DNF/wyc.
- 114 POL19940420* Skrzeszewski Piotr LKK WARMIA Biskupiec DNF/wyc.
- 9 POL19760210 Sapa Marcin BDC MARCPOL Team DNS/n.wys.
- 28 POL19880227 Honkisz Adrian CCC Polsat Polkowice DNS/n.wys.
- 43 POL19910215* Głuszak Dariusz KS POGOŃ MOSTOSTAL Puławy DNS/n.wys.
- 49 POL19920318* Kister Paweł KS POGOŃ MOSTOSTAL Puławy DNS/n.wys.
- 50 POl19930412* Kulpa Tomasz KS POGOŃ MOSTOSTAL Puławy DNS/n.wys.
- 52 POL19900524* Bernas Paweł GKS CARTUSIA Kartuzy DNS/n.wys.
- 53 POL19900917* Gradek Kamil GKS CARTUSIA Kartuzy DNS/n.wys.
- 55 POL19890427 Marzec Tomasz GKS CARTUSIA Kartuzy DNS/n.wys.
- 56 POL19921002* Kosior Michał GKS CARTUSIA Kartuzy DNS/n.wys.
- 57 POL19930404* Samol Paweł GKS CARTUSIA Kartuzy DNS/n.wys.
- 58 POL19930928* Matuszczyk Adam GKS CARTUSIA Kartuzy DNS/n.wys.
- 59 POL19900324* Malecki Sebastian GKS CARTUSIA Kartuzy DNS/n.wys.
- 61 POL19850718 Komar Jakub LEGIA Warszawa DNS/n.wys.
- 62 POL19860618 Modzelewski Łukasz LEGIA Warszawa DNS/n.wys.
- 64 POL19871123 Kołakowski Dariusz LEGIA Warszawa DNS/n.wys.
- 65 POL19890422 Skarżyński Wojciech LEGIA Warszawa DNS/n.wys.
- 66 POL19860503 Kaczmarski Wojciech LEGIA Warszawa DNS/n.wys.
- 67 POL19891128 Antkowiak Piotr LEGIA Warszawa DNS/n.wys.
- 72 POl19910815* Piotrowicz Paweł TKK PACIFIC Toruń DNS/n.wys.
- 81 LTU19850201 Kondrotas Simas WMKS Olsztyn DNS/n.wys.
- 99 POL19930310* Kargul Wojciech ALKS STAL Ocetix Iglotex Grudziądz DNS/n.wys.
- 112 POL19940105* Rekita Szymon LKK WARMIA Biskupiec DNS/n.wys.
- 115 POL19941114* Gotowicki Damian LKK WARMIA Biskupiec DNS/n.wys.
* zawodnicy posiadający licencję kat. Orlik (U23), bądź Junior
Close