1. 62 CZE19870329 HACECKY Vojtech ASC DUKLA PRAHA 2h 54' 07"
2. 28 POL19880227 HONKISZ Adrian CCC Polsat Polkowice + 00'09"
3. 78 POL19880303 ZIELIŃSKI Kamil LAS VEGAS Power Energy Drink + 00'09"
4. 51 POL19900719 BULIK Mieszko Bank BGŻ + 00'09"
5. 57 POL19830203 SMOLEŃ Tomasz Bank BGŻ + 00'19"
6. 54 POL19830127 JANIACZYK Błażej Bank BGŻ + 00'19"
7. 31 POL19900224 OWSIAN Łukasz CCC Polsat Polkowice + 00'19"
8. 64 CZE19741013 KADEC Milan ASC DUKLA PRAHA + 00'19"
9. 71 POL19830218 DETKO Artur LAS VEGAS Power Energy Drink + 00'19"
10. 16 * POL19940301 KASPERKIEWICZ Przemysław WU de Jonge Renner + 00'19"
11. 10 * POL19940715 STOSZ Patryk TC CHROBRY Lasocki Głogów + 00'19"
12. 70 * POL19940327 SYKAŁA Wojciech KK TARNOVIA Tarnowo Podgórne + 00'19"
13. 37 POL19890527 KIRPSZA Piotr BDC MARCPOL + 00'19"
14. 79 * POL19930604 JEZIORSKI Rafał CARTUSIA STAL Grudziądz + 00'19"
15. 35 * POL19920312 FLOTYN Jakub BDC MARCPOL + 00'19"
16. 45 * POL19930910 OWSIAN Arkadiusz KS Pogoń Mostostal Puławy + 00'19"
17. 56 POL19880613 PODLASKI Michał Bank BGŻ + 00'19"
18. 59 POL19891103 TEKLIŃSKI Adrian Bank BGŻ + 00'19"
19. 33 POL19901103 SKARŻYŃSKI Piotr ACTION Gdańsk + 00'19"
20. 74 POL19890422 SKARŻYNSKI Wojciech LAS VEGAS Power Energy Drink + 00'19"
21. 85 * POL19930127 MICHCIŃSKI Michał CARTUSIA STAL Grudziądz + 00'19"
22. 47 * POL19920918 KISTER Paweł KS Pogoń Mostostal Puławy + 00'19"
23. 43 POL19890809 DOMAGALSKI Karol CAJA RURAL + 00'19"
24. 5 * POL19930212 ZAJĄC Bartosz TC CHROBRY Lasocki Głogów + 00'19"
25. 52 POL19860412 CIEŚLIK Paweł Bank BGŻ + 00'19"
26. 30 * POL19920715 NOWAK Mateusz CCC Polsat Polkowice + 00'19"
27. 53 POL19880212 CZAJKOWSKI Konrad Bank BGŻ + 00'19"
28. 39 * POL19930822 LATOŃ Eryk BDC MARCPOL + 00'19"
29. 24 POL19770918 KOHUT Sławomir WELTOUR + 00'19"
30. 17 * POL19920130 HABA Grzegorz WU de Jonge Renner + 00'19"
31. 12 * POL19911202 TOMASIAK Konrad TC CHROBRY Lasocki Głogów + 00'19"
32. 1 POL19810510 WITECKI Mariusz Bank BGŻ + 00'19"
* - kategoria P-23 ORLIK Strona / Page 1 z 5
Obsługa komputerowa wyścigu / The computer service of the race: Andrzej & Marcin RUSIECKI tel. kom. + 48 662 137 770 * e-mail: andrusflex@o2.pl * www.flextour.pl
Komunikat Nr 2 / Communique No 2 * Grodowiec * 08.06.13
49 BODNAR 33. POL19820510 Łukasz Bank BGŻ + 00'19"
34. 66 * POL19910815 PIOTROWICZ Paweł TKK PACIFIC Toruń + 00'19"
35. 77 * POL19920609 WOJCIECHOWSKI Piotr LAS VEGAS Power Energy Drink + 00'19"
36. 29 POL19770623 KIENDYŚ Tomasz CCC Polsat Polkowice + 00'19"
37. 60 CZE19880912 BLAHA Martin ASC DUKLA PRAHA + 00'19"
38. 26 * CZE19930611 CERNY Josef CCC Polsat Polkowice + 00'19"
39. 38 POL19890423 KOWALCZYK Jarosław BDC MARCPOL + 00'19"
40. 58 POL19890710 STACHOWIAK Adam Bank BGŻ + 00'19"
41. 32 POL19840619 TACIAK Mateusz CCC Polsat Polkowice + 00'19"
42. 55 * POL19910313 NOWACZEK Mateusz Bank BGŻ + 00'19"
43. 15 * POL19920616 KUDELSKI Tomasz WU de Jonge Renner + 00'19"
44. 65 * POL19930108 FRANCZAK Wojciech TKK PACIFIC Toruń + 00'19"
45. 44 * POL19940421 KIETLIŃSKI Wojciech KS Pogoń Mostostal Puławy + 00'19"
46. 73 POL19740227 RĘBIEWSKI Jarosław LAS VEGAS Power Energy Drink + 00'19"
47. 48 POL19860427 BARTEK Dariusz Bank BGŻ + 00'19"
48. 75 POL19900208 SÓJKA Kornek LAS VEGAS Power Energy Drink + 00'19"
49. 50 POL19890629 BRYLOWSKI Paweł Bank BGŻ + 00'19"
50. 27 POL19881014 CHARUCKI Paweł CCC Polsat Polkowice + 00'19"
51. 61 CZE19880724 HACECKY Martin ASC DUKLA PRAHA + 00'19"
52. 18 * POL19940105 REKITA Szymon SESTETE Cykle Klube + 00'19"
53. 76 POL19771223 WADECKI Adam LAS VEGAS Power Energy Drink + 00'19"
54. 69 * POL19930816 KISTOWSKI Kacper KK TARNOVIA Tarnowo Podgórne + 00'19"
55. 84 * POL19930928 MATUSZCZYK Adam CARTUSIA STAL Grudziądz + 00'19"
56. 83 * POL19940128 ŁAZAREWICZ Marek CARTUSIA STAL Grudziądz + 00'19"
57. 3 * POL19930220 KRAKOWIAK Norbert TC CHROBRY Lasocki Głogów + 00'19"
58. 36 * POL19940629 GRONKIEWICZ Kacper BDC MARCPOL + 00'19"
59. 63 CZE19861001 HOCHMANN Jiri ASC DUKLA PRAHA + 00'36"
60. 19 * POL19940312 WYPYCH Dawid ASD SANTANBROGIO + 00'40"
61. 11 * POL19941203 PYTKA Jakub TC CHROBRY Lasocki Głogów + 00'40"
62. 34 * POL19931021 BANASZEK Adrian BDC MARCPOL + 00'46"
63. 2 * POL19930224 MAJOREK Adam TC CHROBRY Lasocki Głogów + 01'04"
64. 72 * POL19931118 KOTT Konrad LAS VEGAS Power Energy Drink + 01'53"
65. 23 * POL19920103 SKRZESZEWSKI Paweł Warmińsko-Mazurski KS Olsztyn + 04'08"
66. 13 * POL19910326 FORNALSKI Damian TC CHROBRY Lasocki Głogów + 05'04"
67. 42 * POL19910327 MIGDAL Wojciech ASD Saccarelli Carbonio Gonne + 06'57"
68. 68 * POL19941004 HERCOG Jakub KK TARNOVIA Tarnowo Podgórne + 13'21"
69. 40 POL19900421 POLUS Piotr A.PO GE CYCLISTE + 23'21"
70. 81 * POL19940717 KUBIAK Patryk CARTUSIA STAL Grudziądz + 29'21"
71. 82 * POL19920408 KULAS Marek CARTUSIA STAL Grudziądz + 29'21"
72. 86 * POL19930404 SAMOL Paweł CARTUSIA STAL Grudziądz + 29'21"
4 * POL19920229 ZATORSKI Konrad TC CHROBRY Lasocki Głogów wycofany / abandoned
6 * POL19940408 KANTEK Jakub TC CHROBRY Lasocki Głogów wycofany / abandoned
7 * POL19940131 MARCINKOWSKI Łukasz TC CHROBRY Lasocki Głogów wycofany / abandoned
8 * POL19930221 LASOTA Damian TC CHROBRY Lasocki Głogów wycofany / abandoned
9 * POL19940114 GRABAREK Tomasz TC CHROBRY Lasocki Głogów wycofany / abandoned
14 * POL19940420 SKRZESZEWSKI Piotr TC CHROBRY Lasocki Głogów wycofany / abandoned
20 POL19900805 KLIMCZYK Dawid Warmińsko-Mazurski KS Olsztyn wycofany / abandoned
21 POL19901223 KUCHARSKI Michał Warmińsko-Mazurski KS Olsztyn wycofany / abandoned
22 * POL19910604 BELKIN Vladimir Warmińsko-Mazurski KS Olsztyn wycofany / abandoned
25 * POL19940404 NICKIEWICZ Piotr LSKK Bełchatów wycofany / abandoned
41 * POL19910601 CHRZANOWSKI Sławomir KS ŚLĘŻA Sobótka wycofany / abandoned
* - kategoria P-23 ORLIK Strona / Page 2 z 5
Obsługa komputerowa wyścigu / The computer service of the race: Andrzej & Marcin RUSIECKI tel. kom. + 48 662 137 770 * e-mail: andrusflex@o2.pl * www.flextour.pl
Komunikat Nr 2 / Communique No 2 * Grodowiec * 08.06.13
Wyniki lotnych premii na 1 etapie / Results of intermediate sprints on stage 1 :
1 premia - Grębocice na 34.2 km / 1 sprint - Grębocice on 34.2 km.
1. 38 KOWALCZYK Jarosław BDC MARCPOL 3 p.
2. 49 BODNAR Łukasz Bank BGŻ 2 p.
3. 80 KADRZYŃSKI Michał CARTUSIA STAL Grudziądz 1 p.
2 premia - Grębocice na 88 km / 2 sprint - Grębocice on 88 km.
1. 12 TOMASIAK Konrad TC CHROBRY Lasocki Głogów 3 p.
2. 14 SKRZESZEWSKI Piotr TC CHROBRY Lasocki Głogów 2 p.
3. 49 BODNAR Łukasz Bank BGŻ 1 p.
46 SOBIERAJ Przemysław KS Pogoń * POL19910926 Mostostal Puławy wycofany / abandoned
67 * POL19940317 WYLAMOWSKI Bartosz TKK PACIFIC Toruń wycofany / abandoned
80 * POL19920212 KADRZYŃSKI Michał CARTUSIA STAL Grudziądz wycofany / abandoned
Uprawnionych do startu na etapie: 86 zawodników. Entitled to start on the stage: 86 riders.
Etap ukończyło: 72 zawodników. Stage finished: 72 riders.
Zawodnicy wyeliminowani z wyścigu / Out of the running riders :
* wycofany / abandoned 14 zawod. / rid.
Wyniki górskich premii na 1 etapie / Results of the mountain sprint on stage 1 :
1 premia kat. 3 - 68.2 km / 1 sprint cat. 3 - on 68.2 km.
1. 1 WITECKI Mariusz Bank BGŻ 3 p.
2. 28 HONKISZ Adrian CCC Polsat Polkowice 2 p.
3. 37 KIRPSZA Piotr BDC MARCPOL 1 p.
2 premia kat. 3 - 122 km / 2 sprint cat. 3 - on 122 km.
1. 28 HONKISZ Adrian CCC Polsat Polkowice 3 p.
2. 51 BULIK Mieszko Bank BGŻ 2 p.
3. 78 ZIELIŃSKI Kamil LAS VEGAS Power Energy Drink 1 p.
* - kategoria P-23 ORLIK Strona / Page 3 z 5
Obsługa komputerowa wyścigu / The computer service of the race: Andrzej & Marcin RUSIECKI tel. kom. + 48 662 137 770 * e-mail: andrusflex@o2.pl * www.flextour.pl
Komunikat Nr 2 / Communique No 2 * Grodowiec * 08.06.13
Nr
No
Kod UCI
Code UCI
NAZWISKO i imię
Name and first name Drużyna / Team
M-ce
Place
Czas
Time
Różnica
Gap
KLASYFIKACJA DO PUCHARU kategoria U-23
16 KASPERKIEWICZ Przemysław 1. * POL19940301 WU de Jonge Renner 2h 54' 26''
2. 10 * POL19940715 STOSZ Patryk TC CHROBRY Lasocki Głogów 2h 54' 26''
3. 70 * POL19940327 SYKAŁA Wojciech KK TARNOVIA Tarnowo Podgórne 2h 54' 26''
4. 79 * POL19930604 JEZIORSKI Rafał CARTUSIA STAL Grudziądz 2h 54' 26''
5. 35 * POL19920312 FLOTYN Jakub BDC MARCPOL 2h 54' 26''
6. 45 * POL19930910 OWSIAN Arkadiusz KS Pogoń Mostostal Puławy 2h 54' 26''
7. 85 * POL19930127 MICHCIŃSKI Michał CARTUSIA STAL Grudziądz 2h 54' 26''
8. 47 * POL19920918 KISTER Paweł KS Pogoń Mostostal Puławy 2h 54' 26''
9. 5 * POL19930212 ZAJĄC Bartosz TC CHROBRY Lasocki Głogów 2h 54' 26''
10. 30 * POL19920715 NOWAK Mateusz CCC Polsat Polkowice 2h 54' 26''
11. 39 * POL19930822 LATOŃ Eryk BDC MARCPOL 2h 54' 26''
12. 17 * POL19920130 HABA Grzegorz WU de Jonge Renner 2h 54' 26''
13. 12 * POL19911202 TOMASIAK Konrad TC CHROBRY Lasocki Głogów 2h 54' 26''
14. 66 * POL19910815 PIOTROWICZ Paweł TKK PACIFIC Toruń 2h 54' 26''
15. 77 * POL19920609 WOJCIECHOWSKI Piotr LAS VEGAS Power Energy Drink 2h 54' 26''
16. 55 * POL19910313 NOWACZEK Mateusz Bank BGŻ 2h 54' 26''
17. 15 * POL19920616 KUDELSKI Tomasz WU de Jonge Renner 2h 54' 26''
18. 65 * POL19930108 FRANCZAK Wojciech TKK PACIFIC Toruń 2h 54' 26''
19. 44 * POL19940421 KIETLIŃSKI Wojciech KS Pogoń Mostostal Puławy 2h 54' 26''
20. 18 * POL19940105 REKITA Szymon SESTETE Cykle Klube 2h 54' 26''
21. 69 * POL19930816 KISTOWSKI Kacper KK TARNOVIA Tarnowo Podgórne 2h 54' 26''
22. 84 * POL19930928 MATUSZCZYK Adam CARTUSIA STAL Grudziądz 2h 54' 26''
23. 83 * POL19940128 ŁAZAREWICZ Marek CARTUSIA STAL Grudziądz 2h 54' 26''
24. 3 * POL19930220 KRAKOWIAK Norbert TC CHROBRY Lasocki Głogów 2h 54' 26''
25. 36 * POL19940629 GRONKIEWICZ Kacper BDC MARCPOL 2h 54' 26''
26. 19 * POL19940312 WYPYCH Dawid ASD SANTANBROGIO 2h 54' 47'' + 0h 00' 21"
27. 11 * POL19941203 PYTKA Jakub TC CHROBRY Lasocki Głogów 2h 54' 47'' + 0h 00' 21"
28. 34 * POL19931021 BANASZEK Adrian BDC MARCPOL 2h 54' 53'' + 0h 00' 27"
29. 2 * POL19930224 MAJOREK Adam TC CHROBRY Lasocki Głogów 2h 55' 11'' + 0h 00' 45"
30. 72 * POL19931118 KOTT Konrad LAS VEGAS Power Energy Drink 2h 56' 00'' + 0h 01' 34"
31. 23 * POL19920103 SKRZESZEWSKI Paweł Warmińsko-Mazurski KS Olsztyn 2h 58' 15'' + 0h 03' 49"
32. 13 * POL19910326 FORNALSKI Damian TC CHROBRY Lasocki Głogów 2h 59' 11'' + 0h 04' 45"
33. 42 * POL19910327 MIGDAL Wojciech ASD Saccarelli Carbonio Gonne 3h 01' 04'' + 0h 06' 38"
34. 68 * POL19941004 HERCOG Jakub KK TARNOVIA Tarnowo Podgórne 3h 07' 28'' + 0h 13' 02"
35. 81 * POL19940717 KUBIAK Patryk CARTUSIA STAL Grudziądz 3h 23' 28'' + 0h 29' 02"
36. 82 * POL19920408 KULAS Marek CARTUSIA STAL Grudziądz 3h 23' 28'' + 0h 29' 02"
37. 86 * POL19930404 SAMOL Paweł CARTUSIA STAL Grudziądz 3h 23' 28'' + 0h 29' 02"
* - kategoria P-23 ORLIK Strona / Page 4 z 5
Obsługa
Close